Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Nelj Märts 03, 2005 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ei. Obi Wan Kenobi ei ole mitte mingil juhul Wader. Tuleta meelde kõige esimest SW filmi, seal oli ju Obi Wan Kenobi Waderi vastu võidelnud. See Darth Wader ongi Anakin Skywalker. Anakin Skywalker sattus Dark Side´ile ja nii saigi temast "paha poiss" Wink
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 03, 2005 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud sulle!
Alguses jäi kõik segaseks, aga pärast kui olin mitu korda yle lugenud, sain selgeks.
Kuid kas keegi teab millal peaks esilinastuma see star warsi film ja mis on selle pealkiri, sorry olen tõesti ulmest natuke taha jään'd ehk isegi päris pallu.
Kas keegi saaks siia kirjutada filmi sissejuhatust... ja nimetada mõned tegelased... .
Ette tänades.
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 03, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

21 Mai. Star Wars:Revenge of the Sith. Ning On Vader mitte Wader.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2005 8:11 am    Teema: Vasta viitega

nii, et jääb 21 mai "shiti kätemaks"?
tore kes teist läheb seda esilinastusele vaatama...
ma ei tea kas ma just esilinastusele lähen, aga meil on ka siin külas üks kino ning seal on film 15-20 krooni
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2005 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kas see üldse saabub sinna Vigalasse...? Mul on plaanis küll esilinastusele minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2005 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

peaks saabuma, meil on seal käinud ypris pallu filme harry potter lotr jne kõik osad mis siiamaani olnud on käinud
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2005 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

tore koht elamiseks! meil on siin cocacolas esilinastused päris kallid. veab sul. Episood III: SITHIDE KÄTTEMAKS. Jedi ja sith mitmuses jäävad samaks.
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2005 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

ahah..
kui võimalik sis võite ju tulla täitsa siia vigalasse...
meil käib asi sedasi et lastefilmid nagu shrek , kollide kompanii on 15 kr
kuid need ulmed nt ämblikmees ja star wars, ning kummituslaev on 20 kr
ma käiks vabalt ära
kusjuures ennem oli siin kaks kino, kuid üks sulgus ja läks vallale
nüüd olen mina oma sõpradega plaanis kirjutama vallale, et avada see kino taas
kui see star wars tuleb siis ma võin teada anda ehk keegi suvatseb tulla
olen seal coca-colasd käinud yhe korra ja seal oli vist lastefilmid 50.- ja ulmekad 110.- oli see nii?

mis puudutab star warsi, siis ma loodan seda varsti näha ja kuulda Eestis
kuid kes see sith oli?
ei mäleta sellist kas kloonide rünnakust?
sooviksin rohkem informatsiooni tulevasest star warsi filmist
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Jedi on galaktika korra ja rahu kaitsja. Jedi on nii mitmuses kui ka ainsuses Jedi. See on inimene kes kasutab Jõudu ja enda kaitseks Valgusmõõka. Sith on täpselt sama ainult ta kasutab jõudu ja valgusmõõka mitte ainult kaitseks. Sith = Dark Jedi.
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2005 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
Jedi on nii mitmuses kui ka ainsuses Jedi.


Sama on ka sith iga. Aga AINULT inglise keeles. st Jedi ja Sith inglise keeles ainsuses ja mitmuses. Jedi/Jedid ja Sith/Sithid eesti keeles ainsuses ja mitmuses. Filmi tõlgetes ja ka raamatus on niimoodi.
Kuigi filmi tõlkijale oli küll midagi kahtlast sisse jodetud enne tõlkima asumist, sest tõlge oli kohutav. Oleks kasvõi natuke uurinud selle kohta kuidas mida kirjutada. nt Yoda oli Jooda. tappev...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2005 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

On siis avaldatud Episode III ametlik poster.
Siin ta on.

Sealt on küll tekst puudu aga selline ta siis välja näeb. Kui on tahtmist võib selle osta StarWarsShop ist kus selle nimeks "Original Double-Sided Episode III Theatrical Movie Poster" ja maksab see 19.90$.
Ning on ka trailer(mitte teaser) on väljas aga kahjuks veel ainult Hyperspace i liikmetele. Aga varsti peaks see ka lihtsurelikele avaldatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2005 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

suurem osa episode III jms. andmetest, mida luury siia topib on minu avastatud, ja kui ma talle neid näitan topib TEMA need igale poole üles. Mitte pahas mõttes, aga lihtsalt teadmiseks. Razz
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin lihtsalt teada anda, et Star Warsi kodulehekyljel saab nyyd näha kolme uut TV-Spoti. Palju uusi stseeni, nii et checkige järgi. Saate ka tõmmata siit.
http://www.movie-list.com/trailers.php?id=starwars3


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 6:01 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Neile, kes pole end veel täiesti kurssi viinud Star Wars-i peretüliga Wink

http://www.time.com/time/covers/1101050509/vader/
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2005 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

Sai siis Lucase viimane meistriteos eile ära vaadatud ja peab ütlema, et see oli tõeliselt esmaklassiline vaatemäng - kahtlemata 10/10 punkti minult. Ja neid filme on vähe, millele mina 10 annaks. Kogu see film oli lihtsalt suurepärane, isegi parem, kui ma loota julgesin. Tunduvalt süngem, kui kõik varasemad Star Warsid (Episode I on selle kõrval nagu Spy Kids), eeposlikult suursugune nagu Lord of the Rings; lisaks veel suud lahti jätvad massiivsed lahingustseenid ja eriefektid, mis tekitavad tunde, nagu oleks ise toimuvas sees... mul ei jätku lihtsalt kiidusõnu.
Näitlejatöö oli (minusuguse võhiku jaoks!) samuti üllatavalt hea.

Hoiatus! nüüd ma hakkan SPOILERDAMA.

Evan McGregor Obi-Wani Kenobi rollis mängis hästi nagu alati (eriti süngelt oli välja mängitud see, kui Obi-Wan oli just Anakini ära sandistanud ja siis oma pettumust välja elas). Natalie Portman (kes minu arvates vähemalt Episode I-s natuke puiselt mängis) tegi samuti suurepärase osatäitmise... Padmé vestlused Anakiniga, kui too oli pimeduse poole pöördunud, olid niivõrd tõepärased. Ja isegi Hayden Christensen ei häirinud mind seekord nii väga kui eelmises osas. Ka dialoog ei olnud selles osas nii häirivalt pinnapealne, kui see Star Warsides tihti kipub olema.
Nüüd viriseks ka natuke, ei saa ju ainult kiita.
Anakini otsustusvõimetus ja järsud meelemuutused olid kohati mitte väga veenvad, aga võrreldes Episode II-ga on minu meelest siiski selles osas tehtud suur edasiminek (eelmises episoodis tundusid need Anakini virisemised ja kärsitu tegutsemine kuidagi võltsid ja eriti ebausutavad). Eks osalt on selles "süüdi" ka Christenseni paranenud näitlemisoskus, aga minu arvates oli Anakini kaldumine kurjuse poole seekord palju usutavamalt välja mängitud.
Nüüd sisust natuke. Üldjoontes oli kõik suurepärane: näidati ilusti ära üks oluline pime järk Tähesõdade galaktika ajaloost, Vabariigi muutumine Impeeriumiks (see Senati koosolek, kus Darth Sidious ennast Imperaatoriks kuulutas, vääriks minumeelest lausa eriauhinda... "This is how liberty dies. With thunderous applause"), Jedi rüütlite hukk ja Anakin Skywalkeri muutumine kurjaks Darth Vaderiks. Kui nüüd viriseda veel natuke, siis minumeelest vajus lõpp justkui veidike ära... mingeid suuri üllatusi eriti ei olnud, mõlema pikaleveninud mõõgavõitluse (Sidious vs Yoda ja Obi-Wan vs Vader) tulemused olid järgnevatest osadest niikuinii ette teada... samuti see lugu Leia ja Luke'iga... midagi jäi lõpust justkui puudu. Ma kujutan ette, et neile, kes vanemate tähesõdadega nii väga kursis ei ole, võis see lõpp veel eriti igava ja arusaamatuna tunduda.
Selle Darth Vaderi muutumise põlenud ja jalgadeta invaliidiks oleks minu arvates võinud natuke paremini läbi mõelda. Kui Obi-Wan Anakini alistas, siis tundus pehmelt öeldes natuke uskumatu, et ta jätaks teise jalutuna ja põlevana sinna piinlema, ise tülgastunud pilguga eemale pöördudes. No kurat, hoolimata kõigest olid nad ju ikkagi aastaid sõbrad olnud: niipalju solidaarsust ja kaastunnet peaks ühel inimesel ikka olema, et teise piinad vaikselt lightsaberiga lõpetada. See stseen mõjus veidi võltsi ja läbimõtlematuna... ehk oleks kuidagi teistmoodi lahendada saanud selle (usutavam oleks, kui Vader oleks näiteks kuhugi kukkunud, et Obi-Wan ei oleks näinud, et ta ellu jäi). Need pingutused, et vanad ja uued osad ilma ebakõladeta kokku viia, valmistasid vist Lucase meeskonnale päris suuri raskusi. Nagu näiteks see C-3PO mälu kustutamine... no ma ei tea.

Spoilerite lõpp.

Nojah, mis ma muud ikka oskan öelda: minge kõik kinno, kes veel käinud pole, et aasta filmimaailma tippsündmust mitte maha magada. Te ei kahetse.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2005 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin ise samuti eile vaatamas ja pean tunnistama, et mulle meeldis Attack of the Clones palju, palju rohkem.
1) Nimelt oli minu arust põhiline probleem lugu ise. Kogu asi keerles ringiratast ühe koha peal. Polnud kindalt sisu, mis oleks kogu aeg edasi läinud. Palju filmiajast täideti lahingutega, millel ei olnud erilist üleüldist tähsust.
2) Olin veidi pettunud Kindral Grievouses. Olen näinud kõiki Clone Warsi osasid(animatsioon) ja nende järgi arvasin, et Grievous on peatamatu tapamasin. Ühel korral alistas ta korraga 6 jed(tappis 3) ja teisel korral alistas ta 3(tappis 2). See juhtus enne seda, kui ta Palpatine röövis. Jedid kaitsesid Palpatine. Filmis oli ta aga tõesti nagu argpüks. Ta põgenes pidevalt ja sai Obi-Wani käest liiga lihtsalt lüüa. Obi-Wanil õnnestus Grievouse lisakäed liiga kiirsti otsast ära lõigata. Palju juurdlesid selle kallal, et iks Grievous pidevalt köhis. Seda sellepärast, et Coruscantilt pagedes(just enne ep III algust) vigastas Isand Windu robotkindrali rinda.
3) Olin väga erutatud kui kuulsin, et Chewbacca on ep IIIes. Kahjuks ei teinud ta selles osas eriliselt midagi. Kui siis ainult kandis Yodat enda seljas ja aitas tal Kashyykilt põgeneda.
4) Film jooksis liiga kiiresti. Rohkem oleks pidanud keskenduma karakteritele, selle asemele et näidata liigselt lahinguid.
5) Sidious tundus mulle alati sellise salakavala ja RAHULIKUNA. Selles osas läks ta aga täielikuks psühhopaadiks ja tegi imelikke nägusid ning veidraid häälitsusi.
6) Mace Winduga kaasasolev kamp sai liiga kiirelt surma. Nad ei suutnud isegi Sithi Isanda lööke tõrjuda.

Rohkem nagu ei olnudki midagi halba öelda. Oli väga huvitav, et Anakin proovis peatada Padme surma kuid teda päästes ta viis just need nägemused Padme surmast täide. Ja Yoda ütles, et ta laseks oma tunnetest lahti. kui Anakin poleks oma nägemustest hoolinud ja leppinud sellega, et nad võivad täide minna oleks kõik hästi lõppenud.
Ma ei vihanud Anakini filmi jooksul hetkekski. ta oli ainult süüdi Padme armastamises.

7) siiski jäi 1 asi veel häirima. Obi-Wan oli tõeline sadistlik värdjas. Ta oleks pidanud proovima Anakini ära päästaa, mitte oodata millal ta põlema läheb ja siis veel ära kõndida. Obi-Wan oleks oma endise õpipoisi usalduse tagasi saanud. Ja Anakin karjus Obi-Wanile jägi, et ta vihkab teda PEALE seda kui ta nägi, et Obi kõnnib minema ja ei aita teda. GL oleks võind selle kuidagi teistmoodi lahendada. Näiteks et Anakin oleks mingi serva külge rippuma jäänud ja Obi-Wan oleks proovin teda üles tõmmata, kuid oleks hiljaks jäänd ja Anakin oleks alla kukkunud. Obi oleks võinud VÄHEMALT PROOVIDA ANAKINI PÄÄSTA.

Minu hinnang 6/10

P.S. Shadowman, sa tood välja väga häid pointe. Ka mind jäi häirima lõpp.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 6:03 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2005 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

6) Mace Winduga kaasasolev kamp sai liiga kiirelt surma. Nad ei suutnud isegi Sithi Isanda lööke tõrjuda.


See seik jäi endale kah silma, unustasin enne mainida. Minu meelest oli see lihtsalt koomiline, kuidas kaks Jedi'd tapetakse ära nii, et nad ennast isegi liigutada ei jõua. Use the Force, damn it. Isegi kõige hädamad Jedi rüütlid peaks suutma ennast kasvõi natuke aega kaitsta.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me


Viimati muutis seda shadowman (Laup Mai 21, 2005 7:48 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2005 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Väga õige ka, et need kohe surid Smile Sith Master on lihtsalt nii palju parem ka, kui mingi hädine keskpärane Jedi-rüütel. Jediks saab ju iga tont, kel veidigi oskust Force-i kasutada. Sith-il on aga pidev ellujäämisvõitlus.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2005 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

mallow kirjutas:
Väga õige ka, et need kohe surid Smile Sith Master on lihtsalt nii palju parem ka, kui mingi hädine keskpärane Jedi-rüütel. Jediks saab ju iga tont, kel veidigi oskust Force-i kasutada. Sith-il on aga pidev ellujäämisvõitlus.


Jediks saamiseks on vaja lapsest saadik tohutut treeningut (mäletad, kui Episode I's ütles Jedi nõukogu, et Ani on liiga vana, et Jediks õppida). Ok, olen nõus, et Sith Master on nendest kahest suvalisest Jedi'st igat pidi üle, aga nii nõrk ja saamatu ei tohiks ükski Jedi olla, et Sithi esimest(!) lööki blokeerida ei suuda. Ja mis blokeerimisest siin rääkida, nad ei jõudnud reageeridagi. Jedi peaks Qui-Goni sõnade järgi olema võimeline nägema asju enne, kui need toimuvad ja tal peaks väga hea reaktsioonikiirus olema. Aga nagu näha, kõigil ei ole... Ja seda ma ka eriti ei usu, et Windu võttis Sidioust arreteerima minnes kaasa kaks kõige kobamat Jedi-rüütlit, kelle ta leidis.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Mai 22, 2005 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

Sa alahindad Sith-i nagu kogu Jedi Council Very Happy
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group