Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek: Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Annan siis ka siin teemas teada, et olen selle mängu mängimise esialgu küll jäädavalt lõpetanud. Viimati proovisin paar kuud tagasi kui oli tasuta nädalavahetus ja kõik endised mängijad said muudatustega tutvuda, kuid mind ei suutnud see siiski enam piisavalt paeluda. Põhjuseid on selleks mitmeid ja kõik pole otseselt mängu endaga seotud, aga mulle ei suutnud see siiski lõpuks pakkuda pikaajalist meelelahutust.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Need 2 STO threadi võiks tegelt üheks kokku merge-ida minuarst. Sest nagu kahel sisuliselt samal teemal vist ei ole ka mõtet Smile


Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

Need 2 STO threadi võiks tegelt üheks kokku merge-ida minuarst. Sest nagu kahel sisuliselt samal teemal vist ei ole ka mõtet Smile


Equ



Tegelikult siin phpbb-s neid teemasid niisama lihtsalt ühendada ei saa kahjuks ning pealegi üks teema on rohkem mängu enda üle arutamiseks ja teine Ulmefoorumi fleeti teema. Very Happy Kuigi jah see on tõsi, et sisu on hakanud neis kattuma. Üritame lihtsalt edaspidi jagada oma postid selleks rohkem sobivasse teemasse. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Eks ta kokkuvõttes on kindlasti paremaks läinud. Ega mingit imet sealt ka oodata ei tasu. Samas siiski väga palju midagi muutnud ei olnud, diplomaatiat oli sisse toodud aga väga vähe oli seda, lisaks craftimine on suurelt ringi tehtud. Mõned igakuised episoodid kindlasti annavad natuke juurde. Väga palju kurdetakse looti üle. Ehk loot ei oma selles mängus mingit erilist pointi, kuna asjade väärtused ja vajalikkus on väga puudlik ning kohati isegi mõttetu. Ehk kõigil on võimalik kõike über asju osta, jne. Ei ole unikaalust, tihti on mingite über nimedega asjadel hoopis tagasihoidlikud parameetrid ning mõni teine tavaline asi mida jagatakse söögi peale ja all on sest kordades parem. Ülejäänud oli ikka see sama "tee 5 asja teatud järjekorras" asi ning suht üksluine. Ehk põhi hädad on ikkagi korraliku dünaamilise kontenti/maailma puudumine, role play võimalust MMO mõistes ei eksisteerigi. Kuigi kuulsin, et mingi punt teeb seda ise kunstlikult niiöelda, et minnakse näiteks startbase-i ja alati instance nr1.1 ning Seal saadakse kokku. Samas kõikidel pole võimalik sinna jõudagi, kuna instance sisse ei mahu väga palju inimesi. Ning väga palju parandamata bugisid jäi ka kohe silma.

Nüüd olen ikkagi koguaeg foorumitel silma peal hoidnud ning tasub ilmselt uuesti proovida siis kui Season 3 tuleb. Võimalik, et üldse midagi väga suuremat juhtub Season 4-st alates. Aga üldiselt tundub, et STO tulevik on tume. Playerbase on kahanenud, räägitakse F2P-ks muutmiseks nagu CO juba tehti, jne. Ning ilmselt ei tulegi kunagi korralikku rollimängu ja MMO võimalust ning jääb see instanced variant. Ehk nagu on sisuliselt singel player mäng võrgu toetusega. Mitte, et ma ei tahaks, et STO-st saaks hea mäng vaid kahjuks tuleb tõele näkku vaadata, et selleks MMORPG-ks tema õiges mõistes ei saa. Eks kui midagi tulevikus muutub, võibolla pikendan ka enda subscriptionit. Hetkel kui peaks mõni tasuta mängimise nädalavahetus tulema, eks siis kasutan seda võimalust.

Ühesõnaga see mäng sobib neile kes ei oota MMORPG-d tema otseses mõttes - ei dünaamikat, ei rollimängu, ei ühtset maailma, jne. Kes tahab lihtsalt teha midagi ajaviiteks korduvat, chatida paari tuttavaga, natuide actionit sellele sobib see mäng väga hästi.


Ehh... eks Equ'l ole siin muidugi ka suuresti õigus, et iseenesest siiamaani tehtu ei ole ennast õigustanud nii palju, kui kõrged olid algsed lootused ja RPG osa ei ole jah selline nagu Fallout'is või minu arvates eriti kõrgel tasemel kui ME2-s, kuid võttes asja "lõdva kummiga", siis minu arvates ta just kõige hullem ei ole ja nagu Equ jällegi ilmekalt ütles, siis ajaviiteks on seda teinekord mõnus pelada ja ju siis ma kuulun nende viimaste hulka, keda Equ oma kommentaari lõpus nimetas. Laughing

Kuna ma ei olnud enne STO-d ka ühtegi MMO-d mänginud, v.a 14 proovipäeva EVE Online's, millega suurt maitset just suhu ei saanud, siis ei oska ma ka väga puudust tunda erinevatest MMO-le iseloomulikest elementidest nagu lootid ja crafting, kuigi jällegi saan nõus olla sellega, et lootide loogika on paigast ära ja mind pole eriti tõmmanud ka midagi erilist taga ajama, sest common ja uncommon asjadega saab asja ilusti ära aetud ennast higiseks ajamata.

Champions Online jah tehti nüüd F2P, kuid muidugi suured bossid räägivad, et STO-ga sellist asja nii ei juhtu, noh vähemalt lähiajal mitte ning kõik läheb edasi nii nagu praegu. See oleks muidugi ka eriti nõme, kui nii juhtub ja ma usun, et need, kes CO-d mängisid, tunnevad praegu sama, et milleks oli vaja suurt raha välja käia, kui aasta hiljem ei ole see enam midagi väärt. Loodetavasti asi siiski paraneb ja varsti võib ka midagi huvitavat näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Lisaks, et kindlasti ei mõelnud ma oma tekstiga alavääristada minupoolt eelnevalt mainitud mängijatüübi mängijaid kui selliseid. Arvan, et kõik said aru, et ma ei mõelnud seda halvustavalt, selge see, lihtsalt tahtsin igaksjuhuks kinnitada Smile Eks häda on loomulikult minus, sest ma ootasin sellelt mängult midagi muud ning mitte seda mis sellest tehti. Ning loomulikult kõiges selles on süüdi minu varasemad RP-mängude kogemused. Neid häid aegu nutan ma seni taga Confused Aga vahest ehk suudab tulevik mind jällegi üllatada.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2011 6:38 am    Teema: Vasta viitega

2. veebruaril sai STO üheaastaseks ning startrek.com avaldas selle puhul artikli, mis teeb kokkuvõtte arengutest, mis mäng on selle aasta jooksul läbi teinud. Lisaks ka esimesele aastapäevale pühendatud video, kus peaprodutsent Daniel Stahl natuke isiklikult räägib.

Natuke ausalt öeldes sügeleb küll, tahaks tulla ja vaadata oma silmaga uuendusi, aga kahjuks pole hetkel nii palju aega. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 05, 2011 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Star Trek Online: One Year Anniversary Tribute - terve video põhineb live-mängul. Cool

Star Trek Online - Anniversary Trailer - STO peaprodutsent Daniel Stahl annab ülevaate aasta jooksul tehtust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2011 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ootasin ise kõige rohkem aastapäeva puhuks seda va, "tasuta lõunat", et oleks lastud mõned päevad uuesti proovida, ehk niiöelda tore oleks olnud teha avatud uste päev varasematele mitteaktiivsetele registreeritud mängijatele. Samas hoian foorumitel ikka silma peal, ükspäev nägin isegi, et Artzz oli sisseloginud Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2011 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

Ootasin ise kõige rohkem aastapäeva puhuks seda va, "tasuta lõunat", et oleks lastud mõned päevad uuesti proovida, ehk niiöelda tore oleks olnud teha avatud uste päev varasematele mitteaktiivsetele registreeritud mängijatele. Samas hoian foorumitel ikka silma peal, ükspäev nägin isegi, et Artzz oli sisseloginud Smile

Equ


Olin jah, laupäeva õhtul, siis kui esitleti uut feature episodei, mis on seekord seotud romulanide ja reemanitega, aga nagu ikka... ei pidanud serverid suurele pingele vastu ja crashisid. Tuli meelde aeg, kui STO mäng live'i läks ja siis ka serverid vastu ei pidanud. Paistab, et hetkel ei olnud tegijad selleks valmistunud, kuid samas parandati probleem operatiivselt ning poolteist tundi hiljem oli mäng jälle üleval ning siis sai see episood ka läbi tehtud ja peab tunnistama, et seekord olid tegijad end ületanud ja see oli päris huvitav - süstikuga missioon.

Loodetavasti järgmisel laupäeval on juba arvestatud sellega, et jällegi võib kella 9 paiku õhtul väga palju inimesi korraga ühte kaarti mängida proovida ning et siis serverid pingele vastu peaksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2011 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd on selgunud, et Atari kavatseb STO loonud Crypticu maha müüa. Atari kinnitas siiski, et nad jätkavad STO toetamist kuni ostja leidmiseni:

Tsiteerin::
In late 2008 game publisher Atari acquired Cryptic Studios and gave the smaller developer the capital infusion it needed to launch Star Trek Online in early 2010. But in their most recent financial statement, Atari announced it would "divest itself" from Cryptic, with the following explanation:

"In line with the previously stated strategy of fewer but more profitable releases and further expansion into casual online and mobile games, the Company has determined that external development creates more flexibility in the changing marketplace. Therefore, the Company has made the decision to divest itself from Cryptic Studios. The divestiture process is underway and more details will be provided as appropriate."

According to the financial statement, Cryptic (who publish Star Trek Online and Champions Online) lost €5.3 million ($7.5 million) in their last fiscal year ending March 31st. A spokesperson for Atari confirmed with TrekMovie that Atari is looking to sell Cryptic and offered this reassurance to STO players:

"Everything is business as usual and will be supported by Atari until a buyer is found, including operations of STO."

Allikas

Ma ise pole küll enam ammu seda mängu mänginud, aga millegipärast tundub, et selline asjade käik ei pruugi mängu jaoks head tõotada.

Küsiks siis jälle, et kas keegi Ulmefoorumi külastajatest veel mängib ja kuidas praegu tundub? Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2011 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Enterprise kirjutas:

Ma ise pole küll enam ammu seda mängu mänginud, aga millegipärast tundub, et selline asjade käik ei pruugi mängu jaoks head tõotada.

Küsiks siis jälle, et kas keegi Ulmefoorumi külastajatest veel mängib ja kuidas praegu tundub? Very Happy


Hoian asjal silma peal koguaeg. Aga ei ole nüüd aktiivselt juba aasta aega mänginud. Korra käisin vaatamas kui oli "Welcome Back Weekend". Paraku tuli ikkagi pettuda, sest aasta möödudes ei olnud mitte midagi sisuliselt muutunud. Lisaks leiti minuarust kaval nipp kuidas enda õlult contenti tootmine rahva enda kaela veeretada. Ok, see pole paha - mulle isegi meeldib. Aga see näitab ainuüksi juba tausta ja firma võimetust/võimalusi. Üldiselt on seis nukker, muidugi casual gamerile on seal ilmselt piisavalt ja parajalt midagi, mis teda end game-ini välja viib.

Ise pean ütlema, et kahjuks (rõhutan) on STO minu kõige suurem pettumus läbi mind huvitavate MMO-mängude maastiku ning eriti tänu sellele, et ootasin seda kokku sisuliselt 7 aastat ning sellest ei tulnud seda mida ootasin. Palju on kindlasti neid "hardcore trekkisid" keda tabas ilmselt sama pettumuse tunne. Kui game launchi ajal räägiti ligi 150 000 aktiivsest subscriptionist siis nüüd MMORGP.com andmetel on kõigest statistika järgi 28 000 aktiivsest subscriptionit järgi jäänud. See räägib kõik juba enda eest. Mul ei ole midagi STO vastu aga ma olen kindel (ja nii ilmselt mõtleb enamus), et STO ideoloogiaga pandi mööda + tehniline teostus. Inimesed ei oota ST-l shooterit vaid midagi palju sügavamat, mida minu jaoks ST just tähendab. Põhiline probleem on siiski Crypticus (Perpetual Entertainment-i näide näitas seda ilmekalt kuidas ei suudetud ST IP-st üle käia, kujutan vaid ette kui raske võib olla SWTOR-i arendada BioWare-l) , kes juba idees oli endale plaanid ja visiooni paika pannud. Ahnelt püüti Atari enda konksu otsa lubadusega - meil on valmis mootor - millega saab treida sisuliselt 2-3 aastaga igasuguseid MMO-sid. Kahjuks, limiteeritud võimalustega ja heavy instance based universe-ga (ok, sellist lähenemist kasutavad mitmed kaasaaegsed MMO'd - Entropia Universe, EVE Online, LOTRO, jne...aga väga transparentselt ehk varjatud kujul kasutajale, lisaks palju laiemalt ehk laiemate piirangutega) ei ole võimalik luua jätkusuutlikke maailmu, eriti selliseid komplekseid ning detailseid kui seda on ST.

Näiteks, ise mängin nüüd 3ndat kuud LOTRO-t ning olen väga positiivselt üllatunud kuidas üks MMO suudab mind niikaua enda küljes kinni hoida, rääkimata sellest, et ta ei ole lõpuni vaba mäng (vaid nauditavuse piires osaliselt), olen ma saanud sealt rohkem funi ja contenti (max level 65, ise hetkel level 33, free content hakkab küll nüüdseks otsa saama, aga üle poole mängu on kenasti tasuta huvitavat tegevust olnud) kui väga paljudest teistest olemasolevatest mind huvitavatest MMO-dest.

Paraku STO puhul nüüd me näeme, et see ei kõik olnud ikkagi see mida "enamus" ootas. Kindlasti ei kao ka STO kuhugile niipea veel. Vähemalt Cryptic ise kinnitab seda kindlalt. Eks näis. Kõik võib muutuda, ma isegi ootan seda, et muutuks ning ma leiaks tagasi tee STO juurde. Sest ausalt - ma igatsen väga korraliku ST MMO järgi. Ainuüksi sellepärast, et sellist pole veel olnud ja tehtud ning ma väga tahan seda ning selles osaleda Very Happy Kunas me uut ja tõsiselt dünaamilist ST maailma näeme - pagan seda teab.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 23, 2011 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

No mina ikka vaikselt kõpitsen STO kallal. Vahepeale satub pikemaid ja lühemaid pause 2-5 nädalani, aga siis tuleb jälle tahtmine oma retrofit Intrepid klassi laevaga ringi tuuritada ja paar missiooni ära teha. Viimasel ajal olen teinud just neid diplomaatia missioone, kuid kui neid järjest teha, siis kipub jah ära tüütama just seetõttu, et content hakkab korduma ja ses mõttes kaob huvi ära.

Proovisin vahepeal ka PvP missioone teha, aga osad tähelaevastiku vennad on ikka nii nõrgad tegelased, et kui asi veidi raskeks kipub minema, siis kaovad kõik vaikselt ära ja ükskord oligi nii, kus tähelaevastiku mängijad olid klingonite vastu ja mingi hetk avastasin, et olen üksi. Klingonid pidasid peenikest naeru, et kas mind jäetigi nii maha, kuid ma suutsin neid veid üllatada - ses mõttes oli tore, aga et leida kedagi korralikku, kellega missioone läbi teha, on ikkagi suht raske, mis muidugi näitab seda, et tõsiseid mängijaid on jäänud väheseks.

Muidugi on ka vastupidiseid olukordi, kus satud väga lahedatele kaasmängijatele ja 5-mehe missioone on lausa lust teha. Pärast pikka pushimist õnnestus mul ka kõik Borgi komponendid laevale peale panna ja praegu näeb teine päris hard-core laevuke välja kõigi nende Borgi vidinatega.

Seda foundri värki ma ise proovinud ei ole, sest usun, et see nõuab ikkagi väga suurt tahtmist ja aega, mida mul viimasel ajal üldse olnud ei ole. Paari missiooni olen ka läbi teinud, mis teiste poolt on kokku klopsitud ja on isegi päris sisukaid asju olnud, kuid see ei ole ikkagi päris see. Vahepeal tegi Cryptic ka nädalavahetuse episoode, mis mulle isegi päris meeldisid, kuna olid väga suureks vahelduseks tüütus koridoris jooksmisele ja 5 arvutist logi lugemisele.... Viimane episood, mis rääkis ka reemanitest ja romulanide jätkuvatest sisemistest pingetest pärast Hobuse tähe plahvatust ja põhimõtteliselt Romulanide impeeriumi hävingust. Kasutati ka häälenäitlejaid ja seetõttu oli ka tore see, et ei pidanud kogu seda teksti koguaeg lugema, mis või kus vaja jälle midagi teha. Kasutati ka animeeritud vaheklippe, mis olid päris nauditavad. Nüüd on olnud jälle pikem paus episoodide vahel ja viimased nädalad on olnud siis niiöelda re-run'id, et kel veel isu täis ei ole või ei saanud neid teha, siis kui oli võimalus, saavad neid episoode uuesti nautida.

Samas ikka mõningaid lisamissioone ikka vaikselt tilgutatakse juurde ja ses mõttes väga igav ei hakka, kuid kui neid tuleks tihedamini, siis oleks ehk ka rohkem tegemist ning muidugi oleks juba aeg ka tasemepiiri tõsta, sest praegu teeks nagu tühja tööd mittemillegi nimel ja nende accolade'ide kogumine ei ole ka piisavaks motivatsiooniks, sest see ei anna tegelasele mitte midagi juurde ja lihtsalt punktide kogumise pärast ei ole need ka ahvatlevad. Noh see diplomaatiliste punktide kogumine on ses mõttes jällegi kasulik, kuna iga taseme lõpus antakse sulle võimalus kiiresti transwarpida erinevatesse kosmosejaamadesse, kus siis omi asju saab ajada. Earth Spacedock on ka ümber kujundatud ja seetõttu on jälle mõnus sealt läbi hüpata ning baaris mõnele huvitavale Q küsimusele vastata ja kui vastad valesti, siis muudab Q sind mingiks loomaks ja enne tagasi ei saa, kui oled teistele küsimustele õigesti vastanud. Ses mõttes on helgemaid kohti küll, aga sisu on jah piiratud just nendele mängijatele, kes on oma lae saavutanud.

Aga eks ma vaiksel nokitsen selle kallal ikka edasi nii kaua, kui veel saab. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 23, 2011 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Väga hea hetke ülevaade Artzz-i poolt borg

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Mai 25, 2011 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh kahele eelkõnelejale hetkeseisu põhjaliku tutvustamise eest. Smile Ma millalgi tahaks sellele mängule veel küll korra võimaluse anda, aga esialgu end seda tegemas ei näe. Ise võtsin kinni pakutud võimalusest jälle viis tasuta päeva EVE'i mängida, nii et kosmose-MMO isu sai mõneks ajaks väikse rahulduse.

Muuseas märkasin ka, et STO korraldas võistluse järgmise tähelaeva Enterprise (Enterprise-F) disainimiseks ja võistluste võitja töö ning teiste töödega võib tutvuda siin:
http://www.startrekonline.com/node/2415
Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 28, 2011 9:53 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Steam-is ainult täna STO Digital Deluxe Edition -75% off ehk 2.75€-i (43 EEKu vanas rahas). Kel huvi võib proovida Wink

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 31, 2011 9:18 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ostsin ka ikka ära. Proovib 30 päeva siis oma char-i edasi arendada. Eile sai 4 missiooni tehtud, rohkem ei jõudnud. Pooleteist leveli pärast peaks Captain rank-i kätte saama kui hästi läheb. Vaatasin, et Atari Tokeneid anti ka juurde, nüüd mingi 1240 kasutamata tokenit. Käisin Cryptic Store-is ringi aga ei suutnud küll midagi huvitavat enda jaoks sealt leida.

Edit: Nunii ka siis lõpuks "el Capitano" auaste käes Cool Aega kulus aga asja sai.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2011 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Cryptic esitles nüüd lõplikult valminud nende versiooni tähelaevast Enterprise-F:

Allikas

Täitsa kena minu arvates, kuigi natuke liiga Sovereign-klassi moodi. NCC1701D Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2011 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Nüüd on siis asi ka ametlikult maha hõigatud. STO läheb F2P-ks.

Link: http://www.startrekonline.com/node/2600

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2011 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Kuulu järgi võib see sündmus juhtuda juba järgmisel kuul.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2011 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

Kuulu järgi võib see sündmus juhtuda juba järgmisel kuul.

Equ


Poleks paha, siis oleks ka lõpuks piisavalt põhjust mängule uuesti pilk peale heita. borg
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group