Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek: Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 04, 2007 9:22 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Sama siin. Ma olen seda mängu juba vist 3 aastat oodanud ja ei tea kas jõuan Smile Eks ma pean kus mul pääsu on...Muidu hoian ise ka silma peal tegemistel ja uudiskirigi potsatab vahel postkasti.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii, mängu kodukal on jõutud juba viienda Dev.Log'ini ning avaldatud on ka esimene screenshot mängust, mis näeb päris lahe välja Wink

Vaadata saate seda pilti sellelt aadressilt:

http://www.startrekonline.com/devlog/viewimage.php?IntScreen.jpg
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 15, 2007 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Arghh..ma ei jõua enam ära kannatada kuna see mäng välja tuleb Smile Aga ilmselt väga kaua ootama ei pea..vahest juba 2008 a. alguses saab beetat võibolla isegi järgmise aasta lõpuks joome tequilat onlines Razz

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2008 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Njah asi mida ma kõige rohkem kartnud olen juhtuski Sad Star Trek Online on Perpetual-i poolt peatatud ning meeskond saadetakse laiali. Hetkel käivad asjade korraldamised, et keegi uus võtaks üle selle mängu majandamise ning litsentsi. Kolm aastat ootamist, väike elevus, et ehk juba see aasta õnnestub betatestida..aga nüüd teadmatus. Krdi kurtat küll.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2008 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Oi-jah... see nüüd küll hea uudis ei ole... hetkel tõesti paistab, et projekti päris seisma ei ole pandud ning peab lootma, et keegi selle ikkagi valmis teeb... pöidlad pihku. Confused

Samas on ka infot, et projektiga seotud materjal on edastatud ühele arendajale, kuid mängu enda koodi mitte. Kui nüüd see keegi siiski kavatseb selle materjaliga midagi teha, siis tõesti peab ehk veel paar aastat ootama.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2008 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, käisin ka mina paar päeva tagasi STO kodulehel ja märkasin suureks imestuseks, et peale Treki logo ei ole seal enam midagi.
Arvasin esimese hooga, et tegu on lihtsalt kodulehekülje ümberkorraldamisega, kuid seda, et asi päris peatatud on, ei oleks ma küll osanud aimata.

Mis siis ikka, tuleb veel mõned aastad World of Warcraftiga leppida. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Tundub jah nii, et uueks arendajaks saab keegi firma nimega Cryptic nagu ma olen aru saanud. Hetkel pidid nad tegelema juba inimeste palkamisega, kaasa arvatud Perpetuali vanade töötajatega kes soovivad sinna minna.
Põhi küsimused on ikkagi üleval, et kas antakse ka source code koos lisamaterjalidega Crypticule peale litsentsi. Ning sellega seoses kas beta ilmumisaeg saab olema 6 kuu või 2 aasta pärast. Need on kõik vaid jutud midagi kindlat/ametlikku muidugi maha hõigatud kuskil pole.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

No-nii, tükk aega on nüüd mööda läinud ja paistab, et asi on tõsiselt käsile võetud ja on ainult aja küsimus, millal STO välja lastakse. www.startrekonline.com lehekülge on uuendatud, lisatud on uusi pilte ning ka esimene trailer, mis on kokku pandud tervenisti mängusisestest lõikudest ja ootused on väga kõrged. Mind häirib ehk veidi see, et taust oleks kui maalitud ja ei tundu reaalne. Samas lisab see rohkem müstilisust ja paistab kena. Borgid on ka ellu äratatatud ja tundub, et Voyageri antud löögist u 30...40 aastat tagasi on nad tagasi ja agaramadki ehk kui varem Smile
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 9:21 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Yes, man. Aitäh postitamast, polnud isegi juba paar kuud seda saiti vaatamas käinud kunas midagi polnud vahepeal juhtunud. Aga siiski tundub, et Cryptic on asja käsile võtnud. Einojah, mitu aastat siis nüüd oodata veel tuleb? Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Asjast huvitatutele ka link Webcastile kus tutvustatakse STO-d mida arendab siis edasi Cryptic.
http://www.vimeo.com/1504688?pg=embed&sec=1504688

Üks asi mida tähele panin on see, et tundub, et Cryptic on muutnud graafikat. Perpetual-i graafika oli selline "true-life" tüüpi siis Crypticu oma tundub selline "multifilmilik". Vähemalt tundub, et üldidee on suhteliselt samaks jäetud mis oli ka Perpetual-il plaanis. Ajajärku nihutati edasi 2400 algusesse võrreldes eelmise ideega. Aga erinevus mis tundub olema uus võrreldes Perpetualiga on see, et nüüd teeb igaüks ise oma laeva, sinna kapteni (milleks ta ise saab ilmselt), valib fraktsiooni (UFP, Klingon Emipre, jne)., ilmselt pärast saavad mängijad omavahel moodustada Fleete ehk guilde. Perpetuali idee oli rohkem rõhuda kohe RP-le, hunnik rahvast pannakse ühele laevale kokku ja seal siis arendatakse teemat edasi, karjääri võimalused, role play teiste laevadega ja impeeriumitega. Üks asi on veel segane, et vana idee järgi oli olemas ka lahe õppimise süsteem kuni saad kadettist lipnikuks. Nüüd vist sellist asja ei tule. Rõhutakse puhtalt actioni peale tundub (PvP nii laevade kui inimeste vahel), mitte niipalju mängusisese RP peale. Vähemalt lubatakse missioone jms, karakteri arenguvõimalust.


Ja krt 5 venda saavad loosi tulemusena eluaegse tasuta kasutusõiguse mängule. Oleks varem seda teadnud oleks ka kandideerinud Smile

Ning kõige julmem veel vähemalt 3-4 aastat ootamist enne kui mäng välja tuleb. Ma olen niigi 4 aastat oodanud. Julm, aga mis teha - uus arendaja ja uus ooteaeg Sad

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Ja krt 5 venda saavad loosi tulemusena eluaegse tasuta kasutusõiguse mängule. Oleks varem seda teadnud oleks ka kandideerinud Smile


Mul oli sama mõte Very Happy võttis ikka vanduma küll...
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 04, 2008 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Kes pole tükk aega STO kodukal käinud, siis soovitan sinna jällegi pilk peale visata, eriti screenshot'idele. Tunduvad olema väga head ning nendel ei olegi sellist multika moodi esitlust. Ma siiski loodan, et nad ei tee seda mängu nii võimsaks, et peaks hakkama totaalselt rauda uuendama...
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ka ikka regulaarselt seda lehekülge veidi uurinud ja kindlasti kavatsen mängu osta kui ta ükskord välja tulema peaks.

Screenshotid tekitavad suhteliselt vastakaid tundeid, osad on ilusad, kuid mõned jällegi jätavad mulje nagu tegu oleks mingi 5 aastat vana ST strateegiamäguga, loodame siiski, et sellised detailid saavad enne release-i veel teatava viimistluse.

EVE mulle graafika poolest väga meeldib, nii et kui midagi sarnast suudetakse luua, siis jään ilmselt rahule.
Sisu koha pealt ei oska kommenteerida veel, isiklikult ei kujuta ette kuidas mängu erinevad pooled kokku viiakse ja mille alusel need mängijad täpselt arenema hakkavad, kuid loodan, et mängust ei tule mõne muu MMORPG laadset grindfesti.

Loodan palju, kuid samas kardan kõige hullemat. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

mõne koha pealt on mul ka veidi hirm, et nad ikka tahavad luua väga suurejoonelist atmosfääri, et saad areneda ja suhelda teiste mängijatega, avastada uusi rasse, tehnoloogiaid, täiendada oma laevu, meeskondi, varustust ja palju palju muud - et võimalused on lõputud. Aga kusagil siiski on ju ka mingi piir ja ei tahaks nagu kohe uskuda, et tegijad suudavad mõleda kõige peale ja luua midagi täiesti unikaalset ja nii et see ei lõpeks mõne aja pärast lihtsalt ära. Samas lubatakse, et sellest ei saa tavaline MMORPG, vaid ikkagi midagi erilist. Smile

Youtube'is on üleval wecast'id 1. augustist, kui (usun, et tegemist oli mingisuguse conn'iga) Gryptic Studio juht esitles STO'd. Samas oli huvitav kuulata, kuid jah, küsimusi tekkis ka kohe juurde jällegi. Lisan siia ka nende nelja webcast'i lingid, kui keegi veel juhuslikult pole neid vaadanud:

1. osa http://www.youtube.com/watch?v=netVYbeaiDo
2. osa http://www.youtube.com/watch?v=Cvmo9_7S4YM&feature=related
3. osa http://www.youtube.com/watch?v=bCWrbXOEAZQ&feature=related
4. osa http://www.youtube.com/watch?v=2a7l20sa8TA&feature=related
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2008 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

STO foorumil hoian silma ikka peal. Samas nagu juba isegi mainisite siis ma ka ootan palju aga kahtlustan hullemat. Mingi tõde siin siiski taga on. Kuna tegijad on ka ise öeldnud, et mäng ei tule puhtalt ainult trekkeritele ning hardcore fännid kindlasti tahaksid midagi hoopis muud näha. Samas LUBATI (rõhutan), et siiski tuleb kõigile ikkagi midagi. Samas kui teha kõigi jaoks midagi head siis kipub see juhtuma nii, et ei ole kõigile hea Smile Noh, ei saa olle ühest ja universaalset asja. Aga eks me näe, aega veel on. Esialgse jutu põhjal vähemalt rolli arendamine, kasutaja kujundamine, missioonid, gildid jne pidid sisse tulema.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Avalikustati siis karakteri kostümiseerimise ja muutmise video. Näidati küll rohkem humanoidi kohapealt kõike, huvitav oleks teada ka teiste rasside esindusi koos vormiriietusega. Üks küsimus kas saab ka karakteri pikkust, paksust muuta? Smile Midagi revolutsioonilist otseselt ei ole aga üks asi millest tuleb rõõmu tunda on see, et multifilmilikku graafikat vaja karta ei ole. Tuleb suhteliselt "true-look".

Link:

Youtube video

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2009 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Päris huvitav tõesti ja õnneks multifilmilik väljanägemine tõesti läheb suure kaarega mööda ja n.ö. look on täitsa OK, eriti ka veel kui vaadata kodukal olevaid screenshote. Aga see ootamine on küll juba nii kaua veinunud, et varsti ei jõua enam ära oodata. Very Happy Filmi saame ka juba mõne kuu pärast nautima hakata ja loodame, et siis ka mänguga jõutakse mingi lähima aja jooksul hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2009 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen viimasel ajal väga tihit seda lehekülge külastanud ja läbi lugenud ka kõik "Ask Cryptic" küsimused. Tuleb tõdeda, et asi läheb uurimisel järjest põnevamaks ning tahaks tõesti näha kas kõik saab olema nii huvitav ja suurejooneline kui ta tundub.

Selge on muidugi see, et mäng ei ole veel isegi Beeta faasis ning välja tuleb see parimal juhul aastal 2010. Lisaks tuleb arvestada asjaoluga, et uued mängud on alati buge täis, nii et kui mäng õnnestub, siis selle nautimiseni on veel rohkem aega kui väljatulekuni.

Senised uudised on olnud aga väga positiivsed ja mulle meeldivad tegijate ideed mängu tuleviku kohta. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 06, 2009 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Nii tasapisi siis hakkab midagi toimuma juba. Cryptic pakub läbi Champions Online kas 6-kuulist või lifetime pakkumist Closed Beta litsentsi ostmiseks. Muidugi STo foorumis on pahameelt suht palju sellepärast, eks ta paras löök allapoole vööd natuke ole STO fännidele. Aga siiski hea märk, et asjad hakkavad valmis jõudma. Räägitakse, et Closed Beta saab avalikkusele avatud 1. septembril. Muidugi tore oleks olnud kui Beta ikkagi kõigile avatud oleks tehtud aga eks peab siis ootama kuni asi lõplikult valmis saab. Muidugi variant on Crypticule peale käia ja välja nuruda beta-testeri koht Very Happy Aga päris 60 $ või 200$ vist ikka välja käima ei hakka.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 09, 2009 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

@ Equ: Võtsid mul sõnad suust. See pakkumine on jah juba mõned päevad üleval olnud ning mina nuriseksin ka... Champions Online mulle huvi ei paku ning sellepärast ei hakkaks tõesti roppu raha välja käima, et siis hiljem veel peale maksta, et STO-d saaks edasi mängida. Aga asi vist tõesti liigub ja ehk järgmisel aastal saab ta ka lõpuks valmis.
Mis moodi sa kavatseksid neile peale käia, saadad iga päev kirju, et kas saaks v Very Happy iseenesest neil oleks kindlasti Euroopast ka testereid vaja, aga kui Champions Onlineiga saadakse rahvas kokku, siis ei tea...

Lisaks veel juurde, et laupäeval oli Las Vegases Star Treki Con ja Cryptic oli muidugi ka kohal. Loodetavasti saab veel midagi uut teada, aga põhimõtteliselt, millest juba STO kodukal räägitakse, on üsna ammendav. Mida aga veel ootaks, oleks uus treiler või in-game videot. Jutust on tsipa kopp ees ja pildid ei anna ka seda õiget tunnet, mida video vaatamisest saaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group