Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek: Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

Olen nüüd mängu suure hooga mänginud, jõudnud Federationi poole peal level 8 peale ja klingonite poole peal level 10 peale.

Esiteks tuleb tõdeda, et mäng pole avatud kosmosega space sim, nagu seda on EVE online ning mida kindlasti väga paljud ootasid. Eeldab seda ju ka mingil määral ette välja käidud loosung "Boldly go where noone has gone before".
Kahtlemata peavad mõned eelnevat asjaolu suureks miinuseks, kuid samas on kindel ka see, et kui mäng oleks space sim, kannataks kindlasti vähemalt alguses rängalt content ja planeetidel toimuvate missioonide kvaliteet, rääkimata lagist, mis sellise massiivse settingu puhul kindlasti aset leiaks.

Esmamulje oli mul mängust suurepärane, tutorial on väga hästi ja huvitavalt üles ehitatud ning ka graafika, mida mõned ei salli, on just selline mis mulle meeldib. Ma pole kunagi realismi jahtimist väga armastanud ning mulle üldiselt meeldivad mängud, mis kasutavad natuke rohkem sellist cartooni stiili.
Muidugi on EVE online-i kosmos kordades ilusam, kuid kuna antud mängus on ka ground combat, siis cartoon style on ideaalne selleks, et need kaks elementi omavahel ühtiksid, rääkimata väiksemast koormusest tarkvarale.

Gameplay on minu meelest väga kaasahaarav ning iga nurga peal saab tõeline Treki fänn nautida meile tuttava storyline'i elemente ja edasiarendusi. Pole midagi lahedamat kui käia ringi Earth Starbase-is või külastada K-7 kosmosejaama, mis on armsaks saanud sarjadest TOS ja DS9. Cool
Kosmoses on leitud väga hea tasakaal lihtsuse ja strateegia vahel, mis teeb space combati strateegiliselt mitmemõõtmeliseks, samas säilitades funi, mille rikuks ära liigne keerulisus, arvestades eriti lahingute rohkust.

Muidugi on hetkel mänguas suhteliselt palju buge ja probleemiks on ka serverite stabiilsus, suuresti välja arendamata on klingonite faction ("Federation crew on klingon bridge" räägib juba enda eest), kuid samas on mäng selliselt üles ehitatud, et ruumi arenguks on küllaga ning ehk on võimalik ka häirivaid elemente veel mingil määral muuta.
Vähemalt esialgu tundub, et Cryptic võtab mängijate soove kuulda (ka kosmoselaevade sillad olid lisatud just tänu mängijate soovidele) ning võib olla kindel, et suured muutused seisavad veel ees, muidugi eeldades, et mäng piisavalt palju personali ülalpidamiseks raha kogub. Very Happy

Rääkida võiks lõputult, kuid toon ehk nimekirjas lühidalt välja plussid ja miinused, alustades miinustest.

Negatiivne:

- Server pole väga stabiilne, palju crashe, freeze ja disconnecte. (Seda aspekti on küll kõvasti parandatud ja asi on nädalaga ikka oluliselt paranenud).

- Klingonite pool on küll selgelt PvP, kuid PvP on unbalanced ja klingonid saavad ikka väga pikalt kaela PvP lahingutes, lisaks on neil häirivaid buge natuke rohkem.

- Exploration missioonid tundmatusse kosmosesse on liiga lihtsalt üles ehitatud just selles mõttes, et kohad kuhu minna, on liiga väiksele alale kokku pandud ning lisaks kui seal käidud on ja missioon tehtud, kaob päikesesüsteem ära ning täpselt samasse kohta enam minna ei saagi. Ainult kaardistatud kosmos on avatud igal ajal.

- Rohkem võiks olla ringiliikumise vabadust, päikesesüsteemid võiks olla tervenisti avatud, hetkel on vaid üksik planeet ja päike ning sinna juurde kuuluvad udupilved ning asteroidid.

- Lisaks oleks tore kui ikka tuntumatele planeetidele saaks beamida ja neid avastada. Isegi Maale praegu ei saa. (Selle probleemi lubasid tegijad tulevikus siiski lahendada ja meile selles osas rohkem vabadust anda).

- Mäng on väga instanced ehk iga väikse sammu järel on loading screen, mis ei ole väga meeldiv, kuid tegijad ütlesid, et see on alles algses järgus ning seda üritatakse tulevikus oluliselt sujuvamaks ja mugavamaks teha.

- Vabas kosmoses on asi, mille nimi on sector space, põhimõtteliselt on tegu astrometrics chartil lendamisega. Selle võiks vabalt ära muuta selliseks, et tegu oleks küll sarnase kohaga, kuid näha oleks warp efekt ja warp kiirused, mis teeks mängu oluliselt realistlikumaks ja lõbusamaks. Warp efekt on hetkel ainult süsteemi sisenedes ja sealt väljudes, mida on liiga vähe.

- Character slotide arv on tehtud sõltuvaks mängija valmidusest maksta eluaegse või aastase liikmesuse raha, see on ebameeldiv taktika, mis rikub natuke arvamust tegijatest (selge väljapressimine Twisted Evil).

Suuremad plussid:

- Kosmose lahingud on väga lõbusad, tõeliselt hästi läbimõeldud ja huvitavad. Mängu alustades tekkis mul küll wow efekt, nii head space combatit pole kusagil mujal, kindlasti mitte. Heaks näiteks on teise laeva rammimine kui näed, et lendad õhku ja muud lootust pole, sageli võib see tähendada rammitava laeva hävingut.

- Grupi missioonide jaoks saab mängijatest koosneva grupi automaatselt süsteemi sisenedes, ei pea kedagi otsima kui ei taha.

- Fedrationi missioonid on huvitavad, varieerumist võiks veel rohkem olla erinevate missiooni liikide vahel, kuid enamus missioonidel on oma storyline, mis paneb alati teksti lugema ning ei teki monotoonset grindimise tunnet, mis on kõigil teistel MMO-del täiesti tavaline 80% mänguajast.

- Ground combat on kontseptsioonilt hea, lõbus on mängida viieliikmelistes rühmades, olgu selleks siis kaasmängijad või enda bridge officerid. BO-sid saab taktikaliselt juhtida ning flanking damage võimalus lisab kogu värgile strateegilist sügavust. Muigugi tuleb kogu lugu teha natuke liikuvamaks, kohati tekib tõesti veidi kohmakas tunne, nagu ütles ka eelkõneleja.

- Suurimaks plussiks on muidugi meeletu customizationi võimalus. Mängija saab muuta enda ja oma BO-de välimust nii palju kui ta soovib, ta saab valida enda ja nende põhilisi skille. Tekib tunne nagu mängijal oleks võimalik tegelda viie tegelasega korraga, mis on äärmiselt põnev ning lisaks jääb alati laeva välimuse ja varustuse muutmise võimalus.

- Vähe sellest, et bridge officerid saab välimuselt isikupäraseks teha ja luua kõigile oma biograafia, saab anda neile kõigile ka omanäolise varustuse - relvad, kilbid, rüüd, vormid jne. ning nad mängivad oma oskustega asendamatut rolli kosmose lahingutes, kus mängija saab anda neile korraldusi (tugevdada laeva shielde, lisada rohkem jõudu torpeedo süsteemi või rünnata vastase shielde).

Jutt tuli pikk, kuid vähemalt sai üht-teist kirja pandud, nii suure mängu puhul ei saa paraku lühidalt teha.

Kokkuvõttes on mäng igati lõbus kõigi Treki fännide jaoks ja kindlasti muutuvad ka praegused probleemid ajapikku väiksemateks.
Igale Treki fännile on see mäng must-see, selles pole mingit kahtlust. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Homme, reedel, siis Head Start. Euroopale pidi mingi "Grace period" ka tulema, suht lühike küll 7. veebruarini oli vist. Amazon lükkas kätte saamise kuupäeva ka edasi 9. veebruarile. Seega mingi paus tekib kindlasti sisse. Digitali mehed saavad muidugi asja kohe kätte. Aga huvitav on see, et kui mina tellisin Amazonist STO, oli selle nimeks seal Special Edition (sisaldas karpi ja beta/Borg BO koode). Nüüd on see ümber ristitud Gold Edition-iks ja sisaldab veel T-särki, kaarti, kogumiskaarte jne nänni. Võrgus väidetakse, et Speciali mehed saavad ka kõik selle endale. Hmm..oleks tore, ära ei ütleks Very Happy

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, sai ka endale STO ettetellitud. Nii palju kui ma betat mängisin olen ma kõigega nõus mis siin juba öeldud on, igati huvitav ja meeltlahutav Treki fännidele. Liiga palju ei tahtnud ka betat mängida, sest kui mäng ise välja tuleb peab hakkama kõiki neid juba tehtud missioone otsast peale tegema mis alguses võib natuke mängutuju maha keerata.

Üldiselt võib öelda, et mäng ise on hea, kuid see vajab natuke kohendamist tehnilisest poolest: vähem buge(mida ilmselt mängu välja tulles ka vähem näeb); vähem loading screen-e ja rohkem sujuvat üleminekut; sector space asemel midagi muud, mis tuletaks natuke rohkem warpi meelde; rohkem vabadust, st. et ma saaks planeetidele beamida mis mingis questis olid/tulevad ka siis kui ma seda questi parasjagu ei tee ja veel muud sellised pisiasjad.
Aga mäng ise ja selle Trekilisus tundub igati hea, kuigi peab tunnistama, on võib-olla natuke ebatavaline see, et üks Miranda class võimsaid Klingonite sõjaristlejate laevastikke hävitab Smile .

Soovin ka Ulmefoorumi fleet-ile edu!
Ise ma paraku ei liitu kuna olen juba ühe teise fleet-i liige.
_________________
Better a little which is well done, than a great deal imperfectly.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 10, 2010 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Nii, mina tõin täna enda retail copy postkontorist ära Smile 3 päeva ja nipsti UK-st asi kohal. Aktiveerisin ära ka juba, ehk saab õhtul juba proovida. Kunas grace period oli UK jaoks juba läbi, siis eile mind enam sisse ei lastud.
Gold Edition on päris kopsakas - nänni täis. Boonusena kokku 3 kuud timecard Shocked , DS9 uniform, 5 läikivat postkaarti, T-särk, suur värviline galaktikakaart, 500 Cryptic points. Ja seda kõike £19 eest Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 10, 2010 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Minu esimene postitus siin teemas. Smile

Sain minagi täna paki kätte, kuigi mänginud olen juba headstartist alates. Õnneks ei pidanudki nüüd peale grace-perioodi lõppu mängust väga kaua eemal olema. Laughing Pakk oli küll tellitud HMV netipoest, kuid sisu sama mis Equ-l, nii et seda üle kordama ei hakka.

Igatahes, nagu öeldud, siis mänginud olen tegelikult juba mõnda aega ja jõudnud praeguseks oma tegelasega 43. levelile ehk siis rear admiral 3. TrekRanger on siin juba enne korraliku kokkuvõtte mängust teinud ja ei tahaks hakata juttu väga üle kordama, kuid paar sõna siiski.

Esiteks ütleks kohe ära, et minu jaoks teeb STO ligitõmbavaks see, et tegu on ikkagi Star Trekiga. Kui see mäng oleks mingi suvaline kosmose MMO, siis ma tõenäoliselt oma aega sellesse eriti palju ei investeeriks. Mis tähendab ka seda, et mäng saab andeks paljud vead, mida ma teistele mängudele ehk ei andestaks. Tulebki tunnistada, et tõenäoliselt on see mäng huvitavam inimestele, kes on Star Treki tegelaste ja storyga tuttavad - teistele võib mängu storyline ja muu seal toimuv liiga kaugeks ja arusaamatuks jääda. Mäng õnneks siiski ei eelda mingeid eelteadmisi Star Trekist, aga kasuks tuleb see kindlasti.

Aga alustaks siis kohe nullist. Esiteks tegelaskuju loomine on väga huvitavaks tehtud - valida saab paljude erinevate rasside vahel või luua ka mõni seniolematu välimusega tulnukas. Muuta on võimalik tohutult palju erinevaid atribuute nii et ei teki samasugust probleemi nagu näiteks WoW-s, et kaks tegelast on täpselt samasuguse välimusega. Kahjuks ei ole ainult vähemalt seni võimalik veel tegelasele saba külge aretada. Very Happy Valida saab ka paljude erinevate mundri disainide vahel ning kasutada neis palju erinevaid värve. Mis on mõneti hea ja mõneti paha - ei ole ilmselt mõtet hakata rääkima sellest, et selline valikuvabadus tundub Tähelaevastiku tüüpi paramilitaarses organisatsioonis ebaloogiline, kuid lisaks annab see väga laia võimaluse igasugusteks maitsevääratusteks. Mitte et inimestel ei võiks olla vaba valik, aga Tähelaevastik on siiski üks organisatsioon ja mulle meeldiks, kui see valikuvabadus veidi piiratum oleks. Olgu siiski öeldud, et ise eelistan oma tegelase riietada Star Treki filmidest II-VI pärinevasse mundrisse. Very Happy Kahjuks ei tööta see võimalus hetkel veel teiste NPC-dest sillaohvitseride osas ja neile tuleb ise vastavalt soovidele ja oskustele munder disainida.

Mängu algus ehk tutorial on tõepoolest suhteliselt lihtne ning viib mängija kurssi kõigi mängu põhitõdedega. Muidugi võib kohe ära öelda, et STO ei ole õnneks tehtud kuigi raskeks ning user interface on suhteliselt intuitiivne.

Missioonide alustamisega muutub asi natuke vastuolulisemaks, sest siin tuleb selgelt välja, eti mäng on välja lastud natuke liiga vara. Põhiliselt häirivad siin missioonide vähesus, nende korduvus ja üldine vähese viimistluse mulje. Kuigi graafiline pool ise on korralik, on vähemalt siseruumide osas palju korduvaid elemente ning väliskeskkonnad jätavad samamoodi suvaliselt kokkuklopsitud, mitte aga loomuliku mulje. N-ö story missioonid ehk episoodid ise, nii palju kui neid on, on Star Treki story vastu huvitundvatele inimestele kindlasti põnevad, kuid sisulist varieeruvust neis praktiliselt ei eksisteeri - kõik nad järgivad enam-vähem üht formaati: lase paar vaenlase laeva sodiks, mine planeedile, löö seal teatud hulk vaenlasi maha, mine tagasi laevale, lase veel paar vaenlase laeva õhku ning siis võta ühendust mõne admiraliga ja korja auhind üles.
Patrullmissioonid ning korratavad exploration-missioonid on veel lihtsakoelisema sisuga, koosnedes üldiselt teatud hulga vaenlase laevade õhkulaskmisest või kuskil planeedil millegi uurimisest/kogumisest, mille juures tuleb vahel ka vaenulike tulnukatega võidelda.

Endgame content puudub praegu täiesti. Jah ma tean, nüüd võiks mulle öelda, et ise olid süüdi, et nii kiiresti admiraliks said, aga asja point on siiski selles, et mäng tuleks välja lasta ikkagi kujul, kus ta on teatud mõttes valmis. Loodetavasti ei tule mahukama sisuga patchi liiga kaua oodata. Samuti on kurb see, et igasugune muu tegevus peale missioonide mängus suuresti puudub. Jah, ok, PVP-d on võimalik teha, aga see on siiski pigem neile, kes selle vastu huvi tunnevad ja mina nende hulka just ei kuulu.

Häirib ka juba siin teema enne mainitud vähene liikumisvabadus ning see, et mäng on jaotatud väikesteks territooriumiteks, mille vahel on tihti pikad loading screenid - igatahes ei teki tunnet, et kosmos on suur ja lai.

Aga puudustele vaatamata jään esialgu siiski selle mängu juurde, sest tegu on ikkagi Star Trekiga ja World of Warcraft hakkab natuke üksluiseks muutuma. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2010 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Hetkel saab mul tasuta mänguaeg otsa ja viibin mõne nädala Star Trek Online-ist eemal. Kasutan võimalust veel mõda uuemat MMO-d proovida, kuid kindlasti olen huvitatud mängu storyline-ist ja tulen peaegi tagasi.

Kahtlemata on STO-l praegu oma koht MMO maailmas, päris analoogset asja pole ning tegemist on kindlasti esimese osaliselt kosmoses toimuva MMO-ga, mis on ka vähe mängivale inimesele vastuvõetav. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 11:25 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Minu väike ülevaade pela.ee-le.
Link:
http://www.pela.ee/article/75/star-trek-online/

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli Equ! Inimesele, kes tahab hakata seda mängu proovima, on see suurepäraseks sissejuhatuseks ja üsna ülevaatlik. Cool

Kui tsipa norida, siis paar pisikest näpukat juhtus sisse ka, aga need ei vähenda mitte mingilgi määral üldmuljet. Minule meeldis ja kui ma juba seda ei mängiks, siis isegi pärast konstruktiivse kriitika lugemist, tahaks seda kohe proovida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Artzz kirjutas:
Tubli Equ! Inimesele, kes tahab hakata seda mängu proovima, on see suurepäraseks sissejuhatuseks ja üsna ülevaatlik. Cool

Kui tsipa norida, siis paar pisikest näpukat juhtus sisse ka, aga need ei vähenda mitte mingilgi määral üldmuljet. Minule meeldis ja kui ma juba seda ei mängiks, siis isegi pärast konstruktiivse kriitika lugemist, tahaks seda kohe proovida.


Aitäh, leidsin ka ise pärast muidugi neid näpukaid siit-sealt. Aga noh kus siis ikka ilma, ei saa ju Very Happy Olen nõus, ise kirun ajakirju/lehti lugedes ajakirjanikke aga ei ole see teps kerge töö. Selliseid asju ei tohiks tegelt lubada. Sada mõtet korraga peas ja sulg jookseb kiiremini kui mõte järgi. No vähemalt ma üritasin objektiivselt läheneda ja midagi seletada, vahest ikka õnnestus.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 01, 2010 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Nii - 22. aprillil avaldatakse Season One update 1.1, millega tulevad mõned uuendused, mis ajavad harja punaseks või siis on teretulnud:

Joined Trill – Klingon Faction
TOS/MirrorU – Female Outfit Updates
Difficulty Slider and Death Penalty
Commodity / Memory Alpha Update
Exchange Improvements
Space Auto-Fire

Suremisele kehtestatakse siis lõpuks ka mingisugune trahv... ma loodan, et tegemist ei saa olema mingi julma karistusega Smile kuna ma ei ole teisi online mänge mänginud, siis ei kujuta ka ette, mis need olla võiksid, aga ehk piirdub asi pigem exp.i kaotamisega. See teeb muidugi asja pisut keerulisemaks, kuid eks ta praegu on tegelikult ka liiga lihtne.
Difficulty Slider jääb mulle hetkel ka arusaamatuks...
Space Auto-Fire võib iseenesest hea asi olla, kuid mulle meeldib siiski ise asja peremees olla ja tulistada siis, kui tuju on Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2010 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

MMORPG foorum väidab, et STO-s on maad võtmas imelikud sündmused. Pead olla tõstnud nn. "sinised nimed" ehk lifetimerid kes järjest rohkem ei ole rahul Crypticu poolt pakutavaga. Väidetavalt järjest rohkem suurneneb siniste meeste complain postide arv ning mõnedki olla bänni saanud ja teemad kustutatud Shocked Järjest rohkem jäib jutt, et STO-d väga kauaks ei jätkuvat, subs-ide arv pidavat järjest kindlalt kahanema Confused Lisaks olla Cryptic aprilli algusest lõpetanud life phone supporti pakkumise ning telefon on tumm. Endal viimane kuu tasuta boonusajaga käimas, ei teagi mis teha või mida mõelda. Kas tõesti sisuliselt MMO-maastiku kõige suurema potentsiaaliga IP on tõesti niisuure kolinaga kokku kukkumas?


Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2010 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna minul kestis tasuta mänguaeg vaid 30 päeva, siis olen ise juba ammu sellest mängust eemal. Ei saa öelda, et ma STO-d just halvaks pidasin, kuid lihtsalt tekkis tüdimus igasugustest arvutimängudest.

Isiklikult ei ole ma nüüd enam STO arengutel silma peal hoidnud, kuid mulle tundus juba alguses, et mängijatele selle ülesehitus väga hästi ei istunud.
Eks siis paistab, mis edasi saab, aga Equ jutu põhjal olen suht kindel, et ega see mäng mitu aastat avatud ei püsi. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2010 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2010 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Noh, vahest on need liialdused mis netis ringi liiguvad. Ehk kõik ei lähe nii nagu kardetakse. Aga eks kergeid judinaid ikka põhjustavad Smile Vähemalt Season 2 on tulekul väidetavalt, koos diplomaatiliste ja avastus missioonidega. Eks ootame ja vaatame.

Equ, Commander Grade 5.
_________________
Live long and prosper!


Viimati muutis seda Equ (Kolm Mai 05, 2010 7:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2010 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Cryptic siis tasapisi askeldab, Season Update 2 on kergelt välja öeldud, peaks tulema järgneva 3 kuu jooksul, sisaldab järgmisi arendajate poolt maha hõigatud lubadusi:

* Diplomacy still in the works. Current plan for a diplomacy system in first contact situations. It involves scoring players on things like how well you follow their customs and how closely you followed Starfleet protocols.
* Skill cap could increase as soon as Season 2
* Possibility of more Klingon Uniforms in Season 2
* Possiblity of a Library Database in the future
* Possibility of a Federation Typhon-class Carrier down the road, possibly before the end of the year
* Work on additional factions will not begin until more Klingon Content is added (so probably after Season 2)
* Diplomacy and Non-combat/exploration content will come first (non-combat and exploration has been previously mentioned as being part of Season 2)
* More loot variety is in the works but it will take time as the team is slammed
* Commodity Mission revamp (scheduled for April) will include the ability to buy commodities from various systems at a low price, and then sell high on exploration missions to get cool rewards
* The grand plan to is to have regularly scheduled episodes that players can "tune into" each week (in a similar fashion to watching tv episodes [love this idea by the way])
* Solar system is still in the works and will likely be involved with non-combat missions
* Rura Penthe is still in the works and will possibly be a Ground Fleet Action
* Planet Wildlife is still in the works
* More melee weapons are tied to an update to the stores
* Cryptic is in talks with CBS to license more canon ships (like the Ambassador and Nebula)
* More shuttles are being discussed
* More uniforms will be coming out over the next two updates, but will likely be C-store items
* The team has discussed adding more Star Trek actors, but may not as the cost is prohibitive over other things they could add to the game
* Star Cluster races will be getting more of a ship variety in Season 2
* Breen are high on the list of factions the devs would like to add, dstahl is still working on getting that list for us to see
* Devs plan to add more places to get boffs (which may include the previous idea from when the game was still in development of getting boffs from the species you help) and may be in Season 2 at the earliest
* The new TOS miniskirt design will likely be an alternative, not a replacement
* A confirmation about new Sectors in Season 2
* The devs want to allow us to name and trade our species, which may come as earlier as Season 3
* Design is still debating whether or not they'll ever allow players to play lower tiered ships at high end stats
* Boff voices are still being worked on, but they have been tabled right now and will be released in a future Season
* The devs still have plans for Holodecks, but they will not be in Season 2
* The devs are adding another mini-game in Season 2 (In addition to dabo?)
* The Cryptic engine can handle sports, but the devs haven't seen enough players asking for Star Trek sports to consider adding them
* The devs are looking into adding more canon ships in Season 2, but there is a lot involved in working out the licensing

Vanadele mängijatele tundub vist see Skill Capi teema huvitav olema?

Equ, Commander Grade 6
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2010 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Jep, see skill cap võib varsti teemaks saada küll, kuna hetkel on kapteni grade 10 käsil ning silmapiiril terendab juba ka admirali auaste ning uus laev Cool

Aga paistab, et Cryptic ikka tegutseb ja huvitavad teemad on ka töös, nii et tasub oodata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Artzz kirjutas:
Jep, see skill cap võib varsti teemaks saada küll, kuna hetkel on kapteni grade 10 käsil ning silmapiiril terendab juba ka admirali auaste ning uus laev Cool


Vaatasin, et oled Admirali auaste kätte saanud, seega asjakohased õnnitlused. Nüüd meil siis 2 admirali olemas Cool Kuidas uus laev ka on?

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

Artzz kirjutas:
Jep, see skill cap võib varsti teemaks saada küll, kuna hetkel on kapteni grade 10 käsil ning silmapiiril terendab juba ka admirali auaste ning uus laev Cool


Vaatasin, et oled Admirali auaste kätte saanud, seega asjakohased õnnitlused. Nüüd meil siis 2 admirali olemas Cool Kuidas uus laev ka on?

Equ


No näitab küll, et nagu admiral oleks käes, aga ma olen veel kapteni 10 gradei poole peal, nii et mõnedsajad exp.punktid tuleb veel kätte saada... aga sel nädalavahetusel ei tule sellest midagi välja, sest liigun Tartu kanti sünnipäevale. Cool nii et veel tsipa vara õnnitleda, aga tänud ette sellegipoolest Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Greetings, Captain!

Season Two: Ancient Enemies, our latest content update to Star Trek Online, is now available to everyone at absolutely no charge. To celebrate, we’re throwing a party: It’s time for a Welcome Back Weekend!

The Welcome Back Weekend is available to all former players. Just log in to any Star Trek Online account that has a valid retail key applied and play the complete game!

The event begins Wednesday, August 4, 2010 at 11:59 p.m. Pacific and ends Monday, August 9, 2010 at 10:00 a.m. Pacific.

If you haven’t updated Star Trek Online in a while, head over to our download page to grab the latest version and reduce your patching time!

Be sure to log in and see what we’ve been up to. And thanks, as always, for your support.

We'll see you in the Alpha Quadrant!

-The Star Trek Online Team


Kes mängisid seda enne, siis soovitan sel nädalavahetusel pilk uuesti peale visata. Palju uut ja huvitavat on juurde tehtud ja palju on veel tulemas. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Yep, just tahtsin ise sama kirjutada siia Smile Tegelen patchi allalaadimisega mida on 2.4GB. Las tirib, eks proovib siis ära mis seal uut neil pakkuda on, sest nüüdseks pole 1.5 kuud juba aktiivset accounti olnud.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group