Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek: Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 23, 2009 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ise andsin Amazon UK-sse tellimuse sisse, sest tahtsin just Borg BO-d saada. See sobiks mulle just kõige paremini Smile Nüüd siis veel 20 päeva oodata Open Betani Twisted Evil

Kõigil huvilistel kel tellimata, nüüd on viimane soodus aeg kuna ära tellida. Amazon kirjutas, et ainult kuni 7. jaanuarini saab eeltellimusi teha näiteks.

Edit: TrekRanger, Amazon UK eile näiteks kuulutas välja enda lehel Pre-Order Bonused kah Nüüd on kinnitatud ametlikult. Teisetel pidi ka kohe lähipäevil tulema.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 23, 2009 10:29 am    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:

Edit: TrekRanger, Amazon UK eile näiteks kuulutas välja enda lehel Pre-Order Bonused kah Nüüd on kinnitatud ametlikult. Teisetel pidi ka kohe lähipäevil tulema.
Equ


Selge, ma jõudsin just üleeile tühistada sealse tellimuse. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 23, 2009 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

DDE on muidugi päris kena kompvek aga natuke liiga kalliks jääb mulle. Muidu mõtlesin pikalt kas võtta DDE või ikkagi karbitoote tellimus.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 23, 2009 10:33 am    Teema: Vasta viitega

@Equ: Seal on tõesti boonuseid rohkem, mis mind vaikselt selle kasuks mõtlema sundis ning lisaks on kindel, et mängu saab õigeaegselt alla laadida ning ei pea ootama füüsiliselt mängu kohalejõudmist.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 11:36 am    Teema: Vasta viitega

Ma siiski loobusin HMV tellimusest ning otsustasin DDE kasuks. Kuigi sooviks ka ikkagi karbitoodet saada, et siis füüsiliselt seda käes hoida, mõtlesin, et mis seal ikka - kulutan alguses tsipa rohkem ja saan ka head ja paremat kohe, mis äkki alguses kasulikuks osutuvad. Sain ka kohe open beta koodi kätte, nii et ootan 12. jaanuarit... ainult kahjuks olen 13.-ni komandeeringus ning seetõttu saan vist alustada alles 14.-ndal. Sad
Aga ootan huviga, kui saan juba alustada Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 02, 2010 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tellisin samuti Direct2Drive versiooni ära, sest sellel oli kõige rohkem lisasid ning ära jääb ka paki ootamine, mis vahel ei pruugigi kohale jõuda.

Ootan huviga 12. detsembrit ja loodan, et ei pea tõsiselt pettuma, mis viimaste uute MMO-de puhul juhtunud on. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Ootan huviga 12. detsembrit ja loodan, et ei pea tõsiselt pettuma, mis viimaste uute MMO-de puhul juhtunud on. Razz


Loodan, et ootad ikka 12. jaanuarit Laughing

... aga mõned päevad veel... ja siis saab hakata proovima. Aega on läinud meeletult, aga loodetavasti saab seetõttu ka huvitavam olema, mis sest, et vahepeal looja vahetus. NCC1701D

Kas hakkame mingit koostööd ka tegema, või iga mees oma eest. Ise olen küll juba ühe klanni liige, millel hakkab olema loodetavasti suur mõju klanni majandusele, aga see ei tähenda muidugi, et meie ei saaks üksteiste vastu sõbralikud ja abivalmis olla.

Kas olete mõelnud ka mis teie kasutajanimeks olema hakkab? Mul jääb igatahes samaks, mis siingi foorumis on ja kus iganes ka mujal Smile nii et minu leidmisega vast raskusi ei teki, kui peaks tekkima vajadus mind üles leida. Aga minu klanni nimi, kus hetkel olen, on {UFP}.

Olen ka lugenud arvamusi, et võibolla jääb open betas loodud tegelana alles ja saad seda päris mängu üle kanda, samas on ka jutte, et võibolla tehakse serveritele niiöelda restart ja kõik saavad alustada puhta lehena. Eks saab näha. Ootusärevus on igatahes juba lae lähedal Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Õige tähelepanek Artzz. Laughing

Mina ei ole veel otsustanud, et mis rassist tegelast või mis nimega ma Open Betas mängima hakkan, vaatan kõigepealt character creatori üle. Siiski olen suht kindel, et katsun nime paigutada Treki universumi konteksti ehk sobiva valitud rassile.
Mis puutub klanni, siis tavaliselt ma nendesse väga ei tõtta ning vaatan mängimise jooksul, et kuhu võiks kuuluda.

Iseenesest saaks tõesti ka selle foorumi abil oma "fleet" luua, kuid kardan, et siit mängima hakkavaid inimesi on liiga vähe, et seda õigustada. Smile

Igal juhul mina kuulsin seda, et Open Beta tegelased kustutatakse pärast perioodi lõppu, nii et alguses on ilmselt nii kui nii tegemist ühe suure prooviga. Crying or Very sad
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Iseenesest saaks tõesti ka selle foorumi abil oma "fleet" luua, kuid kardan, et siit mängima hakkavaid inimesi on liiga vähe, et seda õigustada. Smile


Seda nüüd küll. Kolm mängijat on juba küll kindel, kuna me kolm (koos Equ'ga) oleme siin sõna võtnud ja niiöelda kolm musketäri oleks juba koos Cool
Samas pidi mängus olema ka ülesandeid, mis eeldavad koostööd, nii et kas kolmest mängijast piisaks, ei oska öelda. Kuigi inglise keeles saaks suhtlemisega hakkama, oleks eesti mängijatega suhtlemine oluliselt kiirem ja välistaks muidugi ka mõningaid arusaamatusi - lisaks veel ajavöönd on ka sama ja nii oleks lihtsam kokku leppida ühiseid tegevusi Smile

Väikese präänikuna üks vihje: Star Treki OST sarja blu-ray dvd peal on kood, millega on võimalik aktiveerida Wrath of Khani filmis olnud Starfleeti admirali vormi. Lihtsalt minge aadressile www.startrekonline.com/enter_key ja sisestage järgmine tekst: JIH MUSHA SOH
NB! See eeldab muidugi konto olemasolu STO lehel.

PS: Direct2Drive lehelt on juba võimalik alla laadida beta mängu Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 11, 2010 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Artzz kirjutas:

Seda nüüd küll. Kolm mängijat on juba küll kindel, kuna me kolm (koos Equ'ga) oleme siin sõna võtnud ja niiöelda kolm musketäri oleks juba koos Cool
Samas pidi mängus olema ka ülesandeid, mis eeldavad koostööd, nii et kas kolmest mängijast piisaks, ei oska öelda. Kuigi inglise keeles saaks suhtlemisega hakkama, oleks eesti mängijatega suhtlemine oluliselt kiirem ja välistaks muidugi ka mõningaid arusaamatusi - lisaks veel ajavöönd on ka sama ja nii oleks lihtsam kokku leppida ühiseid tegevusi Smile

Jah, pärast võiks isegi mõelda eestlaste fleet-i tegemisele. Eks mingi aeg hakkab sinna juurde rahvast tilkuma, siis hea kui enda meeste punt ees olemas, saab nõu ja jõuga toetada.

Siin ennist oli küsimus karakteri nime osas. Siis ilmselt jätan samuti enda olemasoleva foorumi nime. Muideks olen Varagori nime all foorumis. Olen seal isegi mõningased postitused teinud. Võite enda nimesid ka teada anda kui soov on, siis teab foorumis poste lugedes ja vastu kirjutades arvestada Smile Et kui suure või madala sõimamise aste valida Razz

Artzz kirjutas:

Väikese präänikuna üks vihje: Star Treki OST sarja blu-ray dvd peal on kood, millega on võimalik aktiveerida Wrath of Khani filmis olnud Starfleeti admirali vormi. Lihtsalt minge aadressile www.startrekonline.com/enter_key ja sisestage järgmine tekst: JIH MUSHA SOH


Oh, aitäh, lasi ära aktiveerida Twisted Evil

Ahjaa nädalavahetusel potsatas Open-Beta kood ka minu postkasti. Aktiveerisin teise ära aga jah alla laadida saab alles siis homsest 12.jaanuarist. Eks tuleb oodata.

PS! Ma vean Hinnavaatluses ka STO teemat, aga aktiivsust seal suurt pole. Võibolla tekib sealt ka mõned huvilised pikapeale.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 11, 2010 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Väike küsimus selle TOS boonuse kohta.

Minul on olemas näiteks TOS blu-ray esimene hooaeg ja pole küll karbi seest ega pealt mingit koodi leidnud mis STO jaoks sobiks, muidugi on see mul ka mitu kuud tagasi ostetud.

Mis hooajal see kood juures olema peaks? Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 11, 2010 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Väike küsimus selle TOS boonuse kohta.

Minul on olemas näiteks TOS blu-ray esimene hooaeg ja pole küll karbi seest ega pealt mingit koodi leidnud mis STO jaoks sobiks, muidugi on see mul ka mitu kuud tagasi ostetud.

Mis hooajal see kood juures olema peaks? Razz


3. hooaeg.

Olen seda teemat juba pikemat aega jälginud ja pean tunnistama, et teie elevusest on raske aru saada. Ma loomulikult tean, et olete kõik ST fännid, aga mäng näeb kõige paremal juhul välja keskpärane nii graafika kui ka gameplay poolest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 11, 2010 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Olen seda teemat juba pikemat aega jälginud ja pean tunnistama, et teie elevusest on raske aru saada. Ma loomulikult tean, et olete kõik ST fännid, aga mäng näeb kõige paremal juhul välja keskpärane nii graafika kui ka gameplay poolest.


Smile eks ta võib ju ka keskpärane välja näha. Võibolla isegi ei küüni päris EVE Online'ini küündida, aga eks tuleb veel paar päeva oodata, siis võib juba täpsemalt öelda.

...aga tõesti, tegemist on ju ikkagi Trekiga ja kui palju Star Treki teemalisi mänge ikka turul on... seda on juba mingi aastast 2004 oodatud ja eeldatavasti on siiski tegemist siiamaani kõige parem Treki teemalise mänguga... loodetavasti Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 10:06 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

Olen seda teemat juba pikemat aega jälginud ja pean tunnistama, et teie elevusest on raske aru saada. Ma loomulikult tean, et olete kõik ST fännid, aga mäng näeb kõige paremal juhul välja keskpärane nii graafika kui ka gameplay poolest.


Selle informatsiooni põhjal, mida ma olen viimastel nädalatel saanud Closed Betast, on minu arusaam küll teistsuguseks kujunenud.

Space combat pidi olema väga heal tasemel, samuti graafika, mis pidi hea välja nägema isegi madalamatel settingutel. Muidugi on alguses ka palju probleeme, kuid sellest hoolimata, on enamus kümnetest reviewdest, mida mina lugenud olen, väga positiivsed ja räägivad sellistest asjadest, mida ükski MMO pole enne teha suutnud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Nii, eile õhtul panin client-i alla laadima, hommikuks oli 70% juba ära tulnud Smile Kokku siis 8GB tõmbamist, valmistage ennast ette selleks. Lisaks veel tänane värske uuendus vaja alla laadida, mis ei pidanud väga suur olema kui just vana kliendi versiooniga ei lähe kallale. Ei imestaks kui täna see server neil kordi maha kukub koormuse pärast Rolling Eyes

NB! Tähtis info veel STO foorumist, nagu võibolla juba lugenud olete, et jummala eest ärge värskendage klienti (ärge patchige), ennem kui Open-Beta server üleval ja sisse logida laseb. Muidu pidi asi lõppema mängu uuesti installiga. Ning kuna uninstalli peal installer pidi ka kõik alla laetud failid ära kustutama, siis peate kogu krempli 8GB uuesti sikutama. Selle vastu aitab nipp, et ennem installeri failid kopeerida mõnda teisse kataloogi.


Edit: Täna õhtul siis kell 20 ajal peaks olema BIG BANG start Smile


Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Nii, eile õhtul panin client-i alla laadima, hommikuks oli 70% juba ära tulnud Smile Kokku siis 8GB tõmbamist, valmistage ennast ette selleks. Lisaks veel tänane värske uuendus vaja alla laadida, mis ei pidanud väga suur olema kui just vana kliendi versiooniga ei lähe kallale.


Hm... siis on sul see allalaadimine tsipa nadi. Direct2Drive'st sain ma selle 8 giga alla umbes 2 tunniga. Mingist patchist mul veel aimu ei ole, kuna olen, nagu rääkisin, komandeeringus ja võibolla on see ka hea, et ei pea täna närvitsema, kui asi peaks mitu korda kokku kukkuma. Võibolla on homme õhtul juba "tervislikum" sisse logida Smile

...kui nüüd mõtlema hakata, siis ma vist uuendasin küll client'it... Confused kui nüüd sellest jama on, siis.... Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Päeval õnnestus lõplikult asi ära tõmmata. Lisaks tuli installida 172Mb patch ja oligi kombes. Nüüd ootame kunas serverid avatakse.

Edit: Nonii, nagu arvata oligi. Login serverid annavad time-out'e. Vahelduva eduga õnnestub isegi sisse logida. Peale teist katset õnnestus character ka ära luua, ligi pool tundi sai küll seda nikerdatud seal kokku. Umbes nagu Entropia Universe-s, palju asju saad kostumiseerida. Lõplikult sisse saada ei olegi õnnestunud, "Map is not accepting logins because its full" teaded ainult tulevad Very Happy

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 13, 2010 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Eile oli jah suur jama sisselogimisega, kuid tegin väikse pausi ning õnnestus siiski tegelane rahulikult ära teha ning sain ka tutoriali juba eile mängida.

Esmamuljed mängust endast on väga head, gameplay tundub vähemalt minu jaoks huvitavalt üles ehitatud ja algusest peale on tunne, et oled tõesti Star Treki universumis sees, ka graafika on minu arust piisavalt ilus ja mul pole settingud kaugeltki põhjas.
Lõpliku arvamuse kujundamiseks on muidugi tunnisest mängust vähe ning eks jätkan nüüd hoogsalt mängimist ja räägin hiljem edasi. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 13, 2010 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Nii ta on, et lõpliku arvamuse avaldamiseks peaks veel tugevalt mängima. Vähemalt tutoriali läbi teha ja natuke enda laevaga askeldada. Ütleme üldiselt nii, et mingit suurt WOW-effekti (mitte World of Warcraft, vaid siis hüüatuse/imestuse)ei tekkinud, mida vaikselt ikkagi ootasin. Ootused muidugi ennem mängu olid kõrged ja see tekitas palju kartusi. Graafika kohapealt võib tõesti öelda, ei ei pea pettuma. Mis mulle väga sümpatiseerib on heli ja helipilt, mis läheb väga hästi sündmustega kokku. Selle eest annaks 5 punkti kohe Smile Nüüd mängulisuse osas olen ma natuke kahtleval positsiooni veel. Liiga palju paistab välja kiiruga valmist tehtu, vähene skriptituse dünaamilisus, ehk content on suht jäik, eriti NPC osas.
Eile kogesin kohe kuidas Starbase-i lobby-s mulle NPC onklid ja tädid ühte ja sama juttu kohe väga kiiresti ajama kippusid. Teine asi kole kiire ja ühesugune respawn rate (ei oska eesti keeles öelda seda). Väga tüütuks muutus see kohe. Muidugi tutoriali juures võib sellest mõneti isegi arus saada, sest ilmselt tahetakse mängijat kiiremini edasi push-ida kaardil ja loos.
Muidu episoodid on hoogsed ja mitmekülgsed olnud. Nüüd kõige suurem häda on muidugi bug-id ja neid on seal palju-palju. Eile raporteerisin ise 2 uut, mida veel keegi üles andnud ei olnud. Lisaks lugesin juba olemasolevaid ja väga elementaarsete asjadega tunduvad hädad olema. Ehk kohe näha, et kole kiireks on meestel läinud ja kiiruga on viimane ots kokku klopsitud. Vahest, ehk nüüd avatud betast, saadakse palju neid veil kätte. Muidugi probleeme valmistab ka serveri jõudlusprobleemid aga ehk suudetakse sedagi optimeerida. Eile oli muidugi avamispäev ja võib sellest arusaada, et sadu tuhandeid huvilisi ilmselt tahtis korraga sisse saada. Chatis üks hetk ma vaatasin, ainuüksi minu map-is oli ligi 1200 inimest. Täna hommiku kelle 6:30 hommikul käisin korraks läbi - ja teine pilt kohe, ameerikas õhtu, rahvas läheb magama ning meil Euroopas kohe kiirust küll ja lag-i pole.

Üks asi mis mulle meeldib ja mille eest Crypticule plusspunkte jagaks on see, et foorumis tehti kohe teemad feedback ja edasiste uute ideede jaoks, mida nad vähemalt enda jutu järgi ka arvestada lubavad. Ehk kasutajad saavad ise osaleda mängu edasises arenduses. Nii võib sellest mängust isegi väga hea mäng saada Very Happy


Edit: Nunii. Lifetime ja aastane subscription ka välja käidud . 239.99$ ja 119.99$ vastavalt. Pakkumine kestab kuni 1. veebruarini. Hmm..ahvatlev, aga ei julge veel võtta.


Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Nunii. Lifetime ja aastane subscription ka välja käidud . 239.99$ ja 119.99$ vastavalt. Pakkumine kestab kuni 1. veebruarini. Hmm..ahvatlev, aga ei julge veel võtta.


Kumb sulle ahvatlev tundub - see eluaegne või aastane? Smile

Iseenesest on mõlemad suht kirved hinnad ikkagi... paneb mõtlema, kas käia kohe umbes 2400 või 1200 eeku välja. Siin kohal paneb mõtlema, et kui praegu oleks nagu soodukas, mis hinnad siis peale veebruarit küll olla võiksid. Peab kaaluma seda. Kui otsuse teen, siis arvatavasti ikka päris kuu lõpus alles.

Kui ka veidi mängust endast rääkida, siis nagu Equ ütles, et WOW effekti päris ei tekkinud, siiski tundub, et tegemist on seal küllaga ning graafika on täitsa tasemel. Kui kolmapäeval esimest korda proovisin, siis oli bug'e tõesti kole palju. Täna on neid juba nagu vähem ja mäng jookseb enamvähem. Kaks korda on küll ka crash'inud, kuid selle kannatab hetkel ära.

Ma ise ei ole üldiselt online mängude mängija ning seetõttu on algus olnud harjumatu ning peab veidi online mängu loogikaga harjuma. Maapealne lahing tundub olema tsipa kohmakas ja ei ole õigeid nippe veel leidnud, kuidas paremini liikuda ja kõiki võimalusi lahingus piisavalt efektiivselt ära kasutada.

Võiks mingi väikese kokkusaamise ka korraldada STOs ehk paneme kellad sünkrooni ja oleme samal ajal sisse logitud, kui huvi pakub. Vahepeal tiimisin ka mõne mängijaga kokku ja mitmekesi oli osasid missioone päris lahe teha. Cool

Vaatan seal täna veel ringi mingi 12-ni ja siis millalgi homme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group