Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

RPG: Tulnukas Vs. Kiskja.

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 10:42 pm    Teema: RPG: Tulnukas Vs. Kiskja. Vasta viitega

... Aasta 2267 ...

... Kosmoselaev "Enxist 5-6" ...

... Pardal 39 inimest ja 3 sünteetikut ...

... Misiooni objekt ...

LV-426 juures jäi üks kosmoselaev kadunuks. Peame selle laeva siit
üles otsima ja sealt otsima ellujääjaid. Siis selle laevaga tagasi
kosmosebaasi "Alecorn-L43" naasma.

"Meil on mingi tundmatu objekt 40km põhjas" ütles arvuti hääl. Ohvitser Mendoza lausus Karpralile vaikselt:" Pange mehed valmis. See võib olla Enxist 5-6.". Karpral liikus arvutite poole ja trükis sisse osade kajutite numbrid ning andis neile häire.
-----------------------------------
"Häire 01, minge keegi teist skafandrite ruumi." kostis kõlarist minust vasakul pool. "Ma lähen siis? küsisin ma pooluniselt. "Vahepole, lähen ise." ütles minu kajuti jagaja Simon "Ongi siin igavaks läinud".
"Häire 12 kood punane!" tuli kõlarist valjusti. Tõusin püsti, võtsin M41-A Rifle relva ja jooksin ülespoole, et teada saada mis toimub. Jõudes Tekile
nägin Mendozat närvitsemas. Läksin juurde ja küsisin: "Mis toimub?". "Kuus meest on laevas teadvuseta, me kuulsime laske ainult!" vastas Kindral närvitsedes. "Reamees, te peate minema neile järgi!" karjus Mendoza. Läksin koos mitme sõduriga skafandri ruumi nägin ma väga suurt kosmoselaeva millele oli suurelt kirjutatud peale Enxist 5-6. Laev oli vähemalt 6 korda suurem kui meie oma. Sisenesime laeva...

< Teised sõdurid olete teie > < Let the Roleplaying begin! >
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

"Kuule Mac, kas arvad, et sinna minek on ikka hea mõte?" küsisin sõbralt. "Kindlasti mitte. Aga käsk on käsk."
Väljusime ettevaatlikult Enxist 5-6 õhulüüsist ning vastu lõi pahvakas läppuvalt haisvalt sooja õhku. Laeval valitses täielik pimedus ning seetõttu pidime kasutama taskulampe "Öööääkk....mis siin lehkab?" ütles rühma liige Collins oma tavapäraselt hädise häälega. Rühmajuht Duval kõigest naeris ja andis käsu: "Bauer (mina), Glenn (Mac) ja Komarov, minge masinaruumi ja vaadake, kas saate mootorid ja jõusüsteemid tööle panna, et siia natuke valgust saaks!"
Pöörasime paremale kitsasse koridori kuid pidime juba u. 15 meetri pärast peatuma, kuna meie tee oli sulgenud raske rauast pöörduks. "Hmm, katsume selle kuidagi lahti teha," ütlesin mina. Sergei, meie rühma noorim liige, läks muidugi kohe nuppu vajutama Rolling Eyes . "Jobu, elektrit ju pole," lausus selle peale Mac. "Tulge ja aidake mul parem see raudkang siia vahele suruda."
Mõningase jõupingutuse järel õnnestus meil raudkang ukse vahele saada ja see aeglaselt lahti lükata....
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

...uks avanes aeglaselt kuid kindlalt ning me sisenesime järgmisesse koridori. Põhimõtteliselt oligi see laeva osa üks suur koridoride rägastik...kuid need koridorid ei olnudki enam päris koridorid. Kohati oli põrandates auke mis olid sinna nagu kõrbenud või plahvatuse tagajärjel sissevarisenud. Seintel olid verejäljed...kuid ühtegi laipa polnud. Kohati võis küll leida jäsemeid, kuid see meid eriti ei lohutanud.
"Mis kurat siin küll toimub???" küsis Mac nagu ümbritsevatelt seintelt... kuid vastust ei tulnud...ainult vaikus ning vee tilkumine.
"Misiganes siin toimub või toimus tundub olukord pragu rahulik...kuid nüüdsest olge laskevalmis." andis käskluse Bauer-meist kõrgeima auastmega.
"Eriline ajuhiiglane oled ju!!!" lausus Glenn norivalt:,,Vaata seda kohta... see ju lausa kohustab iga krõbinat kostitama mõnusa koguse tinaga Twisted Evil "
Need kaks olid minu arusaamise järgi sõbrad. Mina nende nö õpipoiss.
Liikusime ettevaatlikult mööda koridore edasi silmad nagu kleepunud kaasaskantavatele radaritele.
"Sellistes olukordades tahaks küll, et sellel jubinal oleks natukenegi suurem leviala!." laususin
"oh-oh!?!? Sergei sai kah suu lahti...polegi vist veel hirmust krambis ." Mõtles Mac.
Lõpuks jõudsime masinaruumi irvakil ukse juurde mille vahelt immitses minigt arusaamatut ...lehka.Nagu eelmisedki avanes see vaikselt kuid kindlalt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kui uks oli lahti nägime me seal laipu kellel olid rind lõhki pursanud. Neid oli kuskil kolm seal ruumis. Ruumis oli pea mootorist nagu mingi auk sisse sulanud. Torud meie pea kohal olid ka katki. Järsku kostus ülevalt ventilatsiooni kohalt selline hääl nagu miski jookseks seal. "Mis see oli?!" küsis närviliselt Sergei. Ma vastasin rahulikult: " Ei tea...". "Ooh..." tuli vasakult. "Sergei! Mine vaata mis seal on!" käskisin ma. "Sir siin on Simon!" ütles Sergei kõvasti. Ma jooksin sinna ja seal oligi Simon maas lebamas. Talle oli peale kukkunud mingid varu metall torud. "Oled sa korras" küsiti. "Jamh ainult käsi ja vasak jalg valutavad." lausus Simon. Ta kõrval oli miski ämbliku sarnane eluvorm. Ma küsisin mis juhtus. Aga Simon ei osanud vastata, ta ütles, et ta mäletab viimati siia laeva sisenemist. "Kus teised on?" küsis Mac. "E-e-ei tea" vastas ta kokutades. "Mis on see ämbliku moodi asi?" hirmust värised küsis Sergei. "Ma saadan pildid kohe meie laeva arvutisse, järsku nad suudavad seda tuvastada." ütles Glenn. Ma laususin: "Keegi peab Simon'i laeva meedikute juurde viima, kes?!".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

"Keegi peab jah," ütlesin mina, "aga ma kutsun kellegi teise. Siin paistab tegu olevat rünnakuga meeskonna vastu. Ja vereplekid, mida me nägime, on veel värsked, seega võib eeldada, et ründajad on veel laeval." Üritasin raadio abil ühendust saada: "Duval, siin Bauer. Kas saad 7. teki D-sektsiooni paar meest appi saata? Me leidsime ühe elus meeskonnaliikme, Simon Frosti. Ta on veidi ¹okis, aga muidu okei, keegi peaks ta Alecornile tagasi viima. Side lõpp." "Siin Duval. Vastus eitav. Pole võimalik kedagi saata, katsuge oma jõududega hakkama saada. Side lõpp." "Kurat," ütlesin vihaselt. "Hüva on, Sergei, aita Simon meie laevale ja vaata, et ta arstide hoole alla saaks." "Ralf, see pole tark mõte, parem läheme kõik koos," ütles Mac Glenn mulle hoiatava häälega. "Tal on õigus," mõtlesin omaette. "Mul on selle laeva osas väga halb tunne...siin toimub midagi väga kahtlast...mida küll teha?" "Frost, me suundume masinaruumi, sa pead kahjuks meiega kaasa tulema. Kas pead vastu?" küsisin lõpuks. "Saan hakkama," vastas Simon. Liikusime edasi...
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Nihkun Bauerile lähemale ja ütlen, et Sergei tuleb päris hästi antud olukorraga toime. "Jah Mac poisist võib veel kõva sõdur saada", ütleb Bauer. Jään mõttesse... Olen paljudes lahingutes karastunud sõdur, aga selliseid imelikke võitlusjälgi pole ma varem märganud, ka Bauer on kuidagi mõtlik ja närviline. Liigutan hambaorgi ühest suunurgast teise ja võtan oma M41-A Rifle-l salve alt ära ja lükkan lõhkelaenguga padrunid asemele ning tunnen suurt puudust kuulipildujast. Mingi kuri eelaimdus on kallal, liigutan närviliselt hambaorki ühest suunurgast teise. Oleks minu teha laseks selle kuradi laeva õhku, aga kompaniil on tõenäoliselt sellega teised plaanid. Kõnnime mööda seda neetud pimedat koridori edasi. Vaatan tagasi Simoni ja Sergei poole ja taban end mõttelt, miks küll Simon ellu jäeti....
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 12:37 am    Teema: Vasta viitega

...Liikusime mööda koridori edasi.Toetan Simonit kõndimisel kuid ta aeglustab meie liikumist. Järsku tekivad tal krambid ning ta kukub maha:,,Mees,mis ńüüd juhtus???"
Kõik kiirustavad lähemale kuid Simon rahuneb õnneks kiiresti.,,Mis see siis nüüd oli?"küsib Bauer.
Simon vastab:,,Eeei teeaaa...hinge võttis kinni koraks kuid nüüd tundub kõik korras olevat-enam pole midagi."
Upitan ta uuesti püsti ning liigume edasi.Möödume ühest irvakil uksest ning.Järsku kuuleme kellegi hingeldamist ning karjatust enne imelikku raksuvat heli...nagu murduks luud.
Bauer andis käskluse:,,Mac ees teised järel-siseneme ruumi,Sergei Simoniga kõige taga"
Siseneme vaikselt ruumi mis osutub mehaanikute magamisruumiks...ning põrandal on üks keha.Mac suunab labi sellele ning kutsub meid kohkunult lähemale.
"Vaadake seda..kas see oligi see raksumine?"ütleb ta uurides auku mehe rindmikus kus pole enam ühtgi terved roiet...järsku pöörduvad kõigi pilgud Simonile...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

... Sergei astus ehmatudes eemale, lastes haavatud mehe lahti. Simon kukkus tõmmeldes põrandale.
"Eemale!" röökis Bauer.
Simon oli kohutavates krampides, näis, et tal on liiga valus, et isegi röökida. Mehe suu oli täis valget vahtu ja silmad paisuvatest veresoontest veripunased. Haarasin Rifle`i kindlamini kätte ja astusin ettepoole.
"Ei," pomises Bauer. "Mitte veel."
Vaatasin teda mõistmatult ja pöörasin siis pilgu surmakrampides Simoni poole. "Tee talle lõpp peale," sisistas Sergei mulle selja tagant. "EI," röögatas Bauer.
Ühe hüppega oli Sergei Baueril seljas ja surus ta põrandale.
"NÜÜD!"
Piisas ühest lasust. Simoni keha lõtvus. Bauer rabeles end sõimates Sergei haardest vabaks. "Sa kuradi..." alustas ta. Astusin meeste vahele.
"Aitab," käratasin....
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 12:03 am    Teema: Vasta viitega

..."kurat, nüüd mulle aitab," ütlesin ja üritasin ühendust võtta teiste tiimidega. Kuid raadiost kostis vaid sahinat...olime sel pimedal hüljatud alusel ainsad inimesed ning meid varitses nähtamatu oht. Korraga ütles Mac: "Hei, kas kuulete? Mis hääled need on?" Kostsid plahvatusetaolised helid laeva ahtri poolt. Järsku käis tugev kõmakas ja laev rappus tugevalt... "Mulle tundub, et keegi tulistab meie pihta..." ütlesin tumeda häälega.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ma jooksin täiest väest, nii kiiresti kui sain, see oli minu taga. PÕMM. See oli lõksus. Teadsin, et selline kiskja ei saa olla kõige intelligentsem, siiski paistis ta asjadest päris hästi aru saavat. Kuid nüüd jäi üle veel talle ots peale teha, ma teadsin, et see ei saa lihtne olema.
Laev vappus. Kukkusin sellest pikali ja lõin oma pea valusasti vastu metalltoru ära. "Kurat, mis siin toimub?", mõtlesin.
Tegelikult ma teadsin, et laevale on keegi veel saabunud -- see veel puudus, nüüd seatakse veel rohkem ohtu ja pisik võib niiviisi veel edasi levida.
Juba ligi nädal aega üksi ennast vanas kinnikeevitatud toiduruumis peites, oli üpris ebamugav. Vähermalt oli siin piisavalt toitu. Ma võtsin marli ja sidusin oma veritseva pea kinni. Olin taas suletud ruumis, puhkamas närvivapustusest ja iseendaga rääkides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 12:02 am    Teema: Vasta viitega

"eee...miks Simoni veri põrandasse aku söövitab" Küsisin mõistmatult vaadates vahutavat põrandat laiba all. Simoni surm ei kõigutanud mind eriti...mis ikka võõra pärast nutta.
"Millest Sa räägid?" küsis Bauer vihaselt, kuid samas märkas isegi kahtlast laipa.
Lükkasin laiba jalaga kõhuli. August Simoni kõhus paistis mingi elukas...õigemini pool mingist elukast.
"No näed Bauer poiss!" laususin:,,Tundub, et pead mind ikkagi tänama selle eest, et ma su...tähelepanu nö "kõrvale juhtisin"!"
"Sina kahuriliha pane üldse oma suumulk kinni ja ürita end mitte täislasta" nähvas Bauer mõnitavalt:,,Üritame nüüd välja uurida KAS ja kui, siis KES seda konservikarpi kõmmutab...Simon jäägu siia, tema heaks ei saa enam midagi teha!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2007 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Kõmmutmine vaibus......Mehed hakkasid dekile minema , et näha mingisugust märki tulistajast...........Kostis "Nag-Nag-Nag-Nag" heli meeste tagant..............Mehed pöördusid ringi ja tardusid.Seal seisid kolm 2m pikkust tursket olendit. Näö ees olid neil mingisugused hallid maskid, peas olid neil pikkad jämedad juukse moodi karvad. Keskmisel olendil oli mõlemas käes ketta moodi relvad, temast paremal ja vasakul seisvatel olenditel olid paremas käes oda moodi hõbedat värvi relvad.

Bauer võttis jõu kokku, tõstis relva ja osutas sellega keskmise olendi otsmikule. "Seis ! Kes te olete?" Küsis Bauer. Keskmine olend astus sammu Baueri suunas......Võttis eest oma maski......Nähtavale ilmus jõle lõust: Kurjad tumedad silmad,soomuseline rohekas nahk ja hambad....Hambad, need oli suured suust välja poole kaldus, lihtsalt jõle!
Mac pomises: " See...See on nagu mingi väärastunud kiskja"(Ja nimi jäigi külge : Kiskja).

Keskmine Kiskja vajutas käe küles oleval võrul mingile nuppule, ilmselt mingisugusele tõlkimis nupule ja lausus kõheda häälega :
"Mina olen Ner'Shuul , Reaveri laeva kapten ja mul on teile sõnum...... Arrow
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
matiradik
Kadett


Liitunud: 2 Jan 2010
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Jan 05, 2010 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

,,Te olete vales kohas'' ütles kiskija ,,See on meie sõjalaev ja sellel on ise hävitus mekanism aktiveeritud'' te peate kaduma siit!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group