Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Freddy vs Jason
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 02, 2005 7:27 pm    Teema: Freddy vs Jason Vasta viitega

Paluks teie kommentaare selle filmi kohta Very Happy

Ma siis otsustasin ta lõpuks ära vaadata pärast kõike kisa-kära selle ümber. Peaks ütlema, et olin meeldivalt üllatunud, sest ma eeldasin midagi (isegi) tunduvalt ajuvabamat. Õudusfilmiks on minu arvates seda siiski natuke palju nimetada, verd küll lendas ja selliseid klassikalisi ehmatushetki oli (kuigi need tegelikult ei ehmatanud), aga pigem oli ta lihtsalt selline tobe tapmisfilm. Jasoni filmidest olen enne kahjuks näinud ainult Jason X'i ja seetõttu ma sellest palju ei tea, aga kui nüüd peategelastest rääkida, siis meeldib mulle Jason ikkagi rohkem, tal on nagu stiili.... Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 4:44 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen näinud kõiki The Nightmare of Elm Street osi ja ütleks, et ükski pole õudukas erit...vaid pigem komöödia(parimad komöödiad mida näinud olen). Aga kõik tasemel filmid!!!FvJ jätkab eelkäijate vaimus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Freddyl oli ikka stiili. Jason isegi ei rääkinud! Unenägudes tapmine ületab ikka tüüpilise lõikan-su-pea-mootorsaega-otsast stiili. Nii et Freddy oleks pidanud võitma Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Najh.. paneme aga kõik õudusfilmide tegelased ühte patta ja teeme rohkem kassat. Film jättis täiest külmaks, mõttetu komerts. Tahaks tuua mõne helgema hetke sellest filmist, aga kuidagi ei õnnestu, järelikult neid polnud.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Nii et Freddy oleks pidanud võitma

Tähendab...ega ta nüüd päriselt nagu ei kaotanudki...vat teda ju nagu ei saa ültse tappa..ta nagu mingi unenägude valvur or something. Ühes vanemas osas oli mingi selline jutt ükskord..selles vist kus ta sammuti toodi pärismaailma üle ning kostitati dünamiidiga.
Aga Jason oleks pidanud ikka ära surema vist...selle järve juures oli ju vist ainuke koht kus teda tappa sai ja nagu nugadega käsi kõhust läbi+käsi otsast peaks ikka asja ära ajama.


Viimati muutis seda Shatterhand (Reede Jan 21, 2005 10:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2005 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole vaadanud ega vaata. Jura on. VH1-s oli kiire küsitlus teemal, kes peaks võitma - kas Freddy või Jason. Ülekaalukalt pakuti just Freddy - too ikka intelligent.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Viper
Kadett


Liitunud: 12 Jan 2005
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2005 4:22 am    Teema: Vasta viitega

Tglt ma panen praegu veitsa off topicut, aga Freddy huvilistele võin väikese aadressi anda http://www.hot.ee/wired/freddy.htm äkki see värskendab vähe mälu. Ma olin lapsena tglt ilgem Freddy Krugeri fänn (umbes sis kui ma olin 7 või Cool ja sis tegin tast kodulehekülje. Nii et kui lehel midagi ei meeldi sis teadge et kui ma selle tegin olin 7 või 8

ennast kiitmast ma ei väsi Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2005 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

...Sa viimast osa polegi maininud oma leheküljel! Seee vist kas 6-s või 7-s osa kus kõik ta on unustanud aga hakatakse temast filmi tegema ja siis kuidagi selle läbi ärkab ta ellu...ma ei mäletagi enam mis seal täpselt oli...aga see oli juba võrdlemisi uus film.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Viper
Kadett


Liitunud: 12 Jan 2005
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Laup Jan 22, 2005 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

selleks ajaks kui seda filmi eestis näitama hakkati oli mul koduleht ammuilma valmis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

mallow kirjutas:
Ei ole vaadanud ega vaata. Jura on. VH1-s oli kiire küsitlus teemal, kes peaks võitma - kas Freddy või Jason. Ülekaalukalt pakuti just Freddy - too ikka intelligent.


Irw, nägin ka seda. Jummalast õigus ju Exclamation
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu ma kodanik Viperi koduka jutust aru sain on sellel filmil ka järjed nimedega Elm Street Nightmares (vms)? Pole ise näinud aga kunagi tahaks ikka ära vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Nagu ma kodanik Viperi koduka jutust aru sain on sellel filmil ka järjed nimedega Elm Street Nightmares (vms)?

Natuke valesti said aru, FvJ on nende filmide järg pigem...teised on igivanad filmid, kuid suurepäraselt tehtud efektide poolest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Seega Elm Streetil oli kõigil inimestel Nightmare id, tehti palju osi ja siis Freddy sai surma teise nimega järjes ja hakkas samuti nightmareides tapma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

OK, seda viimast ei ja´ganud ma üldse ära aga see on nii, juba esimeses osas oli Freddy surnud ja lihtsalt räägiti filmi algul mis juhutnud aga tappis unenägudes ta juba esimeses osas, iga osa lõpus tapeti ta kuidagi aga ta tuli ikka tagasi kuna teda PÄRISELT tappa ei saagi...seda seletab ühes osas kus tuleb välja, et ta on nagu mingi unenägude valvur or something...enne FvJ on Freddy filme 6 või 7 osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nägin FvJ umbes siis kui ta Eestisse ilmus.
Parim efekt mis mulle osalt salapäraseks jäi kuid ka väga meeldis oli see varjuga. Et algul läks Fready vari mööda teed ja siis veel vasakule ning paremale. Pärast oli posil hea üllatus näha oma isa pead maha kukkumas Very Happy
Parim nalja koht oli see kus Fready mängis Jasoniga pinballi Very Happy Wink
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ütleks, et parim nali filmis tuli lõpupoole kus Kelly Rownald( no see kunagi Destinys Child) mölises Freddyga tema võinugade pärast ja kiitis aga Jasoni kena suurt matšeetat. Kui olete filmi näinud siis teate küll kus naljakoht tuli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
krissun992
Kadett


Liitunud: 30 Juun 2005
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 30, 2005 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Freddy vs. Jason on parim õudukas mida ma näinud olen. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Juul 04, 2005 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

krissun992 kirjutas:
Freddy vs. Jason on parim õudukas mida ma näinud olen. Very Happy

Vat seal tuli nüüd väike näpukas...FvJ pole õudukas...see on pigem verine komöödia...mis aga ei tähedna, et see oleks halb...oi EI...mitte seda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
GreteKe12
Kadett


Liitunud: 13 Mai 2005
Postitusi: 12
Asukoht: Võru linn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2005 9:23 am    Teema: Vasta viitega

ma ei väidax et see on halb film aga jubedusest on asi tõesti väga kaugel pigem on tegemist tõesti väga hea komöödiaga see et verd lendab ei tee seda filmi kohe kindlasti õudukaks
_________________
People are blind because they don`t belive
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2005 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi siit kõiki Nightmare on th Elm Street osi on näinud...mina olen...väga mõnusad...
Jasonilt olen näinud ainult Jason X-i...mis polnud otseselt halb aga no keskmine...põhimõtteliselt nad nagu tapsid ta ära aga see, et ta uuesti ärkas oli puhas ÕNN...(teate ju ikka, et Jasonit ei saa tappa...st...päris ära teda tappa ei saa...raibe tuleb tagasi)...ta nagu jäi lamama täpselt mingite mikroobide loiku mis hakkasid siis usinasti tema ära lõigatud käsi ja jalgu tagasi kasvatama aga tegid need hoopis metallist...(...erm...spoiler)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group