Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Freddy vs Jason
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
krissun992
Kadett


Liitunud: 30 Juun 2005
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 24, 2005 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Keegi siit kõiki Nightmare on th Elm Street osi on näinud...mina olen...väga mõnusad...
Jasonilt olen näinud ainult Jason X-i...mis polnud otseselt halb aga no keskmine...põhimõtteliselt nad nagu tapsid ta ära aga see, et ta uuesti ärkas oli puhas ÕNN...(teate ju ikka, et Jasonit ei saa tappa...st...päris ära teda tappa ei saa...raibe tuleb tagasi)...ta nagu jäi lamama täpselt mingite mikroobide loiku mis hakkasid siis usinasti tema ära lõigatud käsi ja jalgu tagasi kasvatama aga tegid need hoopis metallist...(...erm...spoiler)


ma olen näind essat, seda jasonit vs.freddyt ja ka mingit sellist osa kus oli see Nancy ja tema poeg ja mees..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Juul 24, 2005 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ma olen näind essat, seda jasonit vs.freddyt ja ka mingit sellist osa kus oli see Nancy ja tema poeg ja mees..

Nancy, tema poja ja mehega osa on siis Minu teada Elm Streedi viima osa...ehk siis kas seitsmes vist...aga selles pole ma kindel...viimane igaljuhul...See juba esimene osa kus olid mingisugused eriefektid...Kuid ega eelmised nende puudumise all ei kannatanud!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Terminatrix
Kadett


Liitunud: 31 Juul 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Püh Juul 31, 2005 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
...Sa viimast osa polegi maininud oma leheküljel! Seee vist kas 6-s või 7-s osa kus kõik ta on unustanud aga hakatakse temast filmi tegema ja siis kuidagi selle läbi ärkab ta ellu...ma ei mäletagi enam mis seal täpselt oli...aga see oli juba võrdlemisi uus film.




See oli Wes Graveni luupainaja (see filmiwärk)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Nojah...nüüd tuleb nimi tuttav küll...aga parim osa on ikkagi see kus esimest korda kasutati animatsioone...või eriefekte või mida iganes...igaljuhul ühel hetkel sattus üks tegelane telekamängu sisse...see oli nagu megalt kild...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kleine
Kadett


Liitunud: 12 Apr 2006
Postitusi: 7
Asukoht: Soome

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:25 pm    Teema: -.- Vasta viitega

Einoh.. Komöödia ta ju kuskilt otsast ikka oli. Naerda sai vähemalt. Eriti see filmi lõpus. Kuigi eitada ei saa, et Freddy isiklikud sarjad mis kunagi ammu etv pealt käisid, panid mu küll värisema ja tekki närima. Aga muidu sellised kammajaad jätaks pigem vaatamata. Rolling Eyes
_________________
Who told you that the evil has got no name?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tekki närima ?...Millest ?...Et ema ei kuuleks kuidas sa hirnud suurest naerust...See üks parimaid komöödiaid mida ma näinud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Tekki närima ?...Millest ?...Et ema ei kuuleks kuidas sa hirnud suurest naerust...See üks parimaid komöödiaid mida ma näinud...


Mina küll midagi naljakat ei näinud. Kui juba, siis on õudukas masendav, aga see et sa selle peale naerad on juba veider.

Ja mudu, õudukaid ei vaadata päisel päeval oma vanaemaga, vaid öösel üksi pimedas. Muidugi see ei käi antud filmi kohta.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sellest Jasoni ja Freddy vastasseisust ma suuremat ei tea, aga Elm Street ise nüüd naljakas küll polnud. Wes Crawen tegi väga head tööd ja kuigi musta huumorit oli tõesti palju, ei leidnud ma, et inimese kõhu seestpoolt lõhki lõikamine ja sellest välja roomamine kuidagiviisi naljakas oleks olnud. Õudne oli küll ja päris tihti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Apr 13, 2006 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Nojah...eks mu mõttemaailm ole jah tavainimestle küündimatu...Kuigi ma ei saa täpselt aru miks see ei ole naljakas...Ja isegi kui ta ei ole naljakas siis vat õudne ega õõvastav ta nüüd küll polnud...Muide neid filme vaatasin ma esimest korda siis kui...no enne kümnendat eluaastat...teisel ringil ju olin 12 vist...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kleine
Kadett


Liitunud: 12 Apr 2006
Postitusi: 7
Asukoht: Soome

PostitusPostitatud: Reede Apr 14, 2006 3:44 pm    Teema: mhmm Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Nojah...eks mu mõttemaailm ole jah tavainimestle küündimatu...Kuigi ma ei saa täpselt aru miks see ei ole naljakas...Ja isegi kui ta ei ole naljakas siis vat õudne ega õõvastav ta nüüd küll polnud...Muide neid filme vaatasin ma esimest korda siis kui...no enne kümnendat eluaastat...teisel ringil ju olin 12 vist...



-.- on tõesti küündimatu.
_________________
Who told you that the evil has got no name?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group