Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x20 "Two for the Road"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
12%
 12%  [ 2 ]
9
56%
 56%  [ 9 ]
8
31%
 31%  [ 5 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 12:32 pm    Teema: Lost - 2x20 "Two for the Road" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 23. jaanuaril 2007 kell 20:30 Kanal2's

Episoodi korratakse:
Kolmapäeval, 24. jaanuaril kell 11:55
Pühapäeval, 28. jaanuaril kell 10:00



"Tee peale"
Dzhunglist kurnatud Michaeli leidnud Jack ja Kate toovad ta laagrisse tagasi. Pärast toibumist oskab Michael teistest saareasukatest nii mõndagi uut rääkida. Hurley kavatseb Libby kohtama kutsuda. Henry üritab Ana Lucia tappa ja too vannub kättemaksu.



_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

andsin üheksa punkti, tegu oli minuarust ikka suurepärase osaga, nüüd siis tahaks teada kah, kas need kolm tegelast on nüüd tõesti surnud, või oli see jälle kellegi unenägu?
igatahes, täitsa huvitav osa oli, lõpp muutis paljutki!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Episoodi esimene pool oli suhteliselt tavaline, aga lõpp oli küll väga üllatuslik. Poleks osanud oodata, et Ana Lucia ja Libby niimoodi surma saavad - esimene neist on ju päris oluliseks tegelaseks saanud. Millegipärast tundus mulle Michael kohe kuidagi võltsina. Esiteks juba see jutt, et Teistel on ainult paar relva ja nad on vanad, ei läinud kuidagi varem näidatuga kokku. Mõtlesin, et ehk Michael valetab selleks, et saada sõpru appi Walti päästma ja kui juba kohal ollakse, siis ollakse vaatamata tema valele nõus asi lõpuni viima, aga paistab, et selles asi polnud. Nähtavasti olid Teised temaga midagi teinud, et nende poole pöördus. Ähvardasid ehk Walti ära tappa? Selge see, et Michael lasi naised maha ja tulistas ennast seetõttu, et liba-Henryl põgeneda lasta.
Mis oli liba-Henry missiooniks? Ei tea, aga nähtavasti oli tal kavas seltskonda sisse imbuda; või nagu ta ise väitis, tuli ta Locke'i pärast. Ehk annab tulevik sellele siiski vastuse.
Natuke kahju oli Hurley'st, kui tal ei õnnestunud Libbyt soovitud kohta piknikule viia ja pealegi unustas ta veel tekid ja joogid maha, aga no selle pärast ei pea ta enam vist muretsema. Loodetavasti ei hakka ta omale selle pärast otsa peale tegema.

8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti ja sedagi enamjaolt lõpu eest. Tunnistan - üllatus oli suur. Ana oli üpriski tähtis tegelane ja Libby ka Hurley vaatevinklist. Sedagi ei tea, kas Michael eluga pääses, sest ta endale suht südame lähedale sihtis. Ise loodan, et pääses, mitte et ma teda nii väga armastaks (lausa vastupidi!), aga vastasel juhul jäävad meil igasugu vastused saamata ja see oleks ai-ai kui halb. Sisu polnud episoodil kõige suurepärasem, sest hetkel pole mul midagi meeles, mis toimus. Ana Lucia seal tõmbles kellegagi ringi, vahet polnud ja nüüd on veel vähem vahet, sest eit on surnud, Jumal kaitsku ta hinge.

Hurley'st on mul ainukesena selles tragöödias kahju. Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Väga põnev episood oli, viimase aja osadest kindlalt üks parimaid ja nagu eelkõnelejad mainisid, just ootamatu lõpu tõttu. Isegi flashbackid olid seekord päris huvitavad ja näitasid meile jälle ilmekalt kuidas saare tegelased juba varem korduvalt kokku põrkasid. Iseasi muidugi see, et Ana Lucia flashbackide tähtsus on nüüd suhteliselt tühine, sest teda ju enam pole.
Aga Ana Lucia kui ühe keskse tegelase äkiline surm tuli tõesti ülimalt suure üllatusena. Selle tegelase tähtsus sarjas pigem tõusis ning ühel hetkel otsusati ta siis lihtsalt eemaldada. Siiski kiitus tegijatele, sest nii äkilised sammud nõuavad julgust ja teadmist, kuidas asju edasi arendada. Libby surma puhul on tõesti Hurleyst kõige rohkem kahju ja kui aus olla siis ka Libbyst endast, sest tema ei olnud ju tegelikult milleski süüdi.

Michaeli julm käitumine on kahtlemata Waltiga seotud ning eks Teised lubasid talle Walti tagasi anda, kui ta nende käske täidab. Ei oskagi tema käitumist tegelikult eriti kommenteerida.

Igal juhul lootustandev osa. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Haa.
Kas on lahkarvamusi selles osas, et Michael on egostlik värdjas? Nüüdseks peaks see olema juba selgunud. Ja selgub edasi.

Kas nüüd nii öeldaksegi: tõmbles ringi? Mu meelest ta ainult tõmbas sayweri läbi, et tukki saada. Mingit muud tõmblemist ma ei märganud. A noh, ma olen muidugi ka vana ja pime.
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ootamatu sündmuste areng oli. Isegi Losti arvestades.

Et Michaeliga kõik korras polnud, selles oli mul veidi ikkagi õigus, kuid et ta nii korrast ära oli...
Meenutaks taas Clairega juhtunut. Ta oli mingite toimeainete mõju all, nii et ta suisa ise palus, et tema laps talt ära võetaks. Kui mõelda, siis miks ei pidanudki Michael olema suisa sellises seisundis, et oma kaaslasi tapma hakkas. See tema vahepealne jutt, et "Teised on pms. naisd ja vanad inimesed, neidl on veel hullem kui meil..." oli ju nii südamlik... Kui seda talle endale veel nädal aega sisendati... See Teiste manipuleerimine on ju super, kui liba-Henrit Ana Lucia ja isegi Locke puhul vaadata. Lockel sai tema jutust vist siiski lõpuks villand.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Michaeli värdjalikkus hakkab juba ilmsiks tulema... Smile

Et siis teise hooaja lõpp juba paistab... koristati pisut rahvast ära... Ana Lucia puhul oli asi selge, et temal pole kusagil kohta... Libby puhul on asi pisut keerulisem...

Minult 9.
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Minult 10. Päris ootamatu oli see lõpp. Üks viimastest headest Losti episoodidest...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik oluline juba eelpool ära mainitud. Razz

Osa meeldis mulle väga, seega panenn 9.p Very Happy
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 8. Ka mina leian , et "Ana Lucial ei olnud kusagil kohta".
Michaeli närviline käitumine pole mulle algusest peale meeldinud ja nüüd sõitis katus lõplikult pealt.
Loodetavasti saab hooaja lõpus mingeidki vastuseid, praegu on "olekseid" liiga palju isegi müstika jaoks.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti

Igati hea osa oli, seda nii flashbackide kui ka saarel toimuva poole pealt.
Nägime siis, et Jacki isa ning Ana Lucia on minevikus kokku puutunud ja seda üsna ebatavalist paari oli huvitav jälgida. Eriti meeldis see viimane südamlik flashback, kui Ana Lucia oma emaga enne seda saatuslikku lendu rääkis.
Saare peal toimuv oli piisavalt huvitav, ehkki kohati osa tempokus langes.
Huvitav oli taas näha Michaelit, kes andis siis ellujäänutele Teiste kohta informatsiooni, mis aga tõenäoliselt täielikult paika ei pea.
Osa parim koht oli muidugi selle äärmiselt ¹okeeriv ja ootamatu lõpp. Seda, et Michael Libby ja Ana Lucia nii ootamatult tapab, poleks ma iial osanud ette näha.
Ka mina tahaks nüüd saada rohkem vastuseid ja ma loodan väga, et järgnevad osad on sama pingelised kui antud osa.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.


Viimati muutis seda casaya (Kolm Jan 24, 2007 8:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

jäi mainimata mul see ana lucia ja sawyeri mehkeldamine, nii pull oli vaadata, mis nägu sawyeril peas oli Laughing
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 12:49 am    Teema: Vasta viitega

sofie kirjutas:
Kas nüüd nii öeldaksegi: tõmbles ringi? Mu meelest ta ainult tõmbas sayweri läbi, et tukki saada. Mingit muud tõmblemist ma ei märganud. A noh, ma olen muidugi ka vana ja pime.

Ma ei mõelnud seda vanainimeste akti, vaid üldse tervet tema tegevust sarja jooksul. Ainuke asi, mis minul temast meelde jäi oli see, et naisel vähemalt piisavalt au ja julgust, et enda lapse tapjale kuul kehasse lasta, mitte lasta mõnel kohtunikul mees lühikeseks ajaks vangi saata. Ülejäänud asjad mida Ana tegi, olid tähtsusetud või vastumeelsed (näiteks Sayidi pruudi* maha kõmmutamine) ning olen nad oma mälust kustutanud. "Tore oli, et meiega said olla, kuid nüüd pead lahkuma." Kaasa ma ei tunne.


*kelle nimi mul meelest läinud, tema oli ka tähtsusetu. Üldse on kõik naised seal kuidagi iseloomutud ja igavad, kui mitte ebameeldivad. Ainult Sun on vähegi sümpaatne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 7:34 am    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
/.../Üldse on kõik naised seal kuidagi iseloomutud ja igavad, kui mitte ebameeldivad. Ainult Sun on vähegi sümpaatne.


Hm, iseloomutud?

Kate?

Claire?

Ana Lucia?
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 9:45 am    Teema: Vasta viitega

Minu arvates oli Ana Lucia küll väga hea tegelane. Ega ta siis meelega Shannonit ei tulistanud, ta ju arvas et tegu on Teisega. Ise antud olukorras tulistaksid sa ka kogemata teda. Aga kas on kindel, et Libby sureb? Ei tea, mis mõttega tappa tegelast, kelle tagataust on veel suletud? Mis ta toodi sarja mõttega, et ta sureks?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Libby ei ole ise tähtis, tähtis on see, et ta meeldib... meeldis Hurley'le. Me ju ei tea, mida Hurley teeb, kui Libby sureb, siit võib veel mõni suur sü¾eepööre välja kujuneda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Mnjaa, ise kipun arvama et Hurley hakkab suurest murest õgima nii et jube. Või läheb üldse segaseks.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelaste lood hakkavad omavahel põimuma. Varsti selgub, et nad on kõik üksteist kuskil varem näinud - Sawyer ja Ana Lucia teavad juba Jacki isa, meenub, et Rose ja Locke kohtusid lennujaamas ning seal nägi ka Jin Jacki, Sawyer karjus väga vihaselt Ana Lucia peale, kui too talle autouksega virutas - neid hetki on palju. Ana Luciast nii palju, et eks ta üks väike eksinud tüdruk oli ja muud midagi. Ta surm tundub nüüd kuidagi paratamatu, ega ta teiste sekka ei sobinud küll. Mitte et see ta mõrva õigustaks või midagi. Libbyga on teised lood, kuigi tema ise nii tähtis ei olnud - tal puudus selleks vajalik taustki - olen ma kindel, et paljud tunnevad end sügavalt puudutatuna. Eriti Hurley, kuid ma usun, et ka näiteks Rose ja Bernard ja ülejäänud ellujäänud saare teiselt poolelt, kes temaga rohkem aega koos veetsid.
Väga üllatavast lõpust hoolimata, oli osa võrdlemisi tavaline. Ja kuigi Hurley tegelasena mulle väga meeldib, võiks tema puhul ka muid tahke käsitleda kui ainult ta toiduprobleemi.

8/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

mul on väike kartus selle Hurley suhtes..., kalju ju nii lähedal Confused Neutral
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group