Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x20 "Two for the Road"
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
12%
 12%  [ 2 ]
9
56%
 56%  [ 9 ]
8
31%
 31%  [ 5 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Tegelaste lood hakkavad omavahel põimuma. Varsti selgub, et nad on kõik üksteist kuskil varem näinud - Sawyer ja Ana Lucia teavad juba Jacki isa, meenub, et Rose ja Locke kohtusid lennujaamas ning seal nägi ka Jin Jacki, Sawyer karjus väga vihaselt Ana Lucia peale, kui too talle autouksega virutas - neid hetki on palju. Ana Luciast nii palju, et eks ta üks väike eksinud tüdruk oli ja muud midagi. Ta surm tundub nüüd kuidagi paratamatu, ega ta teiste sekka ei sobinud küll. Mitte et see ta mõrva õigustaks või midagi. Libbyga on teised lood, kuigi tema ise nii tähtis ei olnud - tal puudus selleks vajalik taustki - olen ma kindel, et paljud tunnevad end sügavalt puudutatuna. Eriti Hurley, kuid ma usun, et ka näiteks Rose ja Bernard ja ülejäänud ellujäänud saare teiselt poolelt, kes temaga rohkem aega koos veetsid.
Väga üllatavast lõpust hoolimata, oli osa võrdlemisi tavaline. Ja kuigi Hurley tegelasena mulle väga meeldib, võiks tema puhul ka muid tahke käsitleda kui ainult ta toiduprobleemi.

8/10.


Väike parandus küll, kuid kui ma ei eksi, siis selle põhjustajaks oli Jacki isa hoopis.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Ja kuigi Hurley tegelasena mulle väga meeldib, võiks tema puhul ka muid tahke käsitleda kui ainult ta toiduprobleemi.

Niivõrd ülekaalulistel ei saagi tavalise inimese meelest muid probleeme olla peale liigsöömise.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 26, 2007 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
Wendelh kirjutas:
Ja kuigi Hurley tegelasena mulle väga meeldib, võiks tema puhul ka muid tahke käsitleda kui ainult ta toiduprobleemi.

Niivõrd ülekaalulistel ei saagi tavalise inimese meelest muid probleeme olla peale liigsöömise.


Millegipärast on nii välja kujunenud jah. Confused
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 10:29 am    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Wendelh kirjutas:
Sawyer karjus väga vihaselt Ana Lucia peale, kui too talle autouksega virutas /--/


Väike parandus küll, kuid kui ma ei eksi, siis selle põhjustajaks oli Jacki isa hoopis.


I stand corrected. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Ülejäänud asjad mida Ana tegi, olid tähtsusetud või vastumeelsed (näiteks Sayidi pruudi* maha kõmmutamine)

Kui see poleks Shannon olnd, oleks vaata et traagilinegi. Mõttetud tegelased, plondid ja kõrge kusemisega roosad tulebki mu meelest niipea kui võimalik maha lasta Razz

Olorin kirjutas:
Üldse on kõik naised seal kuidagi iseloomutud ja igavad, kui mitte ebameeldivad. Ainult Sun on vähegi sümpaatne.


Ja üldse kõik mehed on seal kuidagi iseloomutud ja igavad, kui mitte seksistlikud sead. Mitte ühtegi sümpaatset pole.

Sinu sõna minu sõna vastu? Very Happy
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

sofie kirjutas:
Olorin kirjutas:
Üldse on kõik naised seal kuidagi iseloomutud ja igavad, kui mitte ebameeldivad. Ainult Sun on vähegi sümpaatne.


Ja üldse kõik mehed on seal kuidagi iseloomutud ja igavad, kui mitte seksistlikud sead. Mitte ühtegi sümpaatset pole.

Sinu sõna minu sõna vastu? Very Happy

Nii on jah, pole ju vaja sõnumitele alati lisada "imo" või "minu arvates". Ühele apelsinid, teisele mandariinid, minu arust on naistegelased kuidagi puised ja kuigi ka mitmed meestegelased on ebameeldivad, siis ometigi leidub nende hulgas mitu väga huvitavat isiksust. Ikkagi minu sõna sinu sõna vastu... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Veid OT, aga nüüd võib sellest spoilimata rääkida:

Nimelt näitas Kanal 2 juba augustikuus 2st hooaega tutvustavas klipis seda stseeni, kus Ana-Luciat tulistatakse. Sellest oli siin foorumis tookord isegi juttu. Õnneks paistab, et enamus vaatajatele see efekti ära ei rikkunud, kuna enne teist hooega oli Ana ju praktiliselt tundmatu tegelane. Aga sama viga kordas Kanal2 ka käesolevat episoodi reklaamides: nimelt näidati seal nii Ana-Lucia kui ka Libby tulistamist! Olen kindel, et tegemist ei olnud originaalreklaamiga, sest USAs tuli see tulistamisstseen tõepoolest kõigile suure üllatusena ja on tagantjärele arvatud isegi teleajaloo kõige shokeerivaimate stseenide hulka (a la J.R. tulistamine Dallases). Nii et kui meie kanalid tahav ise tingimata taoliseid reklaamklippe koostada, siis sooviks rohkem professionaalsust edaspidiseks.

Episoodi ennast hindan 9 punkti vääriliseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Täna hommikul vaatasin kordust. üks oli kindel: Ana Lucia ja Libby said surma, aga Michaeli suhtes ma nii kindel ei ole! Täpsemalt vaadates tulistas ta endale õlga, (vaevalt sedagi)
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ulkesh kirjutas:
Nimelt näitas Kanal 2 juba augustikuus 2st hooaega tutvustavas klipis seda stseeni, kus Ana-Luciat tulistatakse. Sellest oli siin foorumis tookord isegi juttu. Õnneks paistab, et enamus vaatajatele see efekti ära ei rikkunud, kuna enne teist hooega oli Ana ju praktiliselt tundmatu tegelane.

Ma ei maininud seda siin, kuid ma tänu reklaamile teadsin, et teda tulistatakse, kuigi mitte seda, kelle poolt ja kus osas. Nii et laskmine tuli üllatusena vaid osaliselt. Samas peakin end parandama, et mitte reklaam ei rikkunud elamust vaid selle reklaami arutlemine siin foorumis. Reklaamis oli näha, et lasti mingit naist, kelle nägu mul niikuinii paari päevaga meelest läheb. Foorumis aga viriseti, miks näidati Ana laskmist ja nimi jääb juba paremini meelde (keegi isegi ütles Anna, aga parandati õigeks - vot, mis kõik mul meeles on).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 9:37 am    Teema: Vasta viitega

Osade reklaamid Kanal 2-s on loomulikult liigsed. Need oinapead ei saa aru, et rikuvad sellega
suuresti osa enda vaatamist, kui viimaks aeg sinnamaanin jöuab. Ning loomulikult "peab" ka algava osa sisejuhatasusks tegema sisu kokkuvõtte... Õnneks on mul igasugu reklaami peale ammune allergia, nii et otsekohe läheb heli maha ning ega ma silmadegagi ekraanile ei vahi. Sama soovitan teistelegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 9:39 am    Teema: Vasta viitega

Libby tulistamise kohta on veel selline tähelepanek. Nad pidid ju Hurleyga piknikule minema ning tal olid süles paksud tekid, sealtkaudu teda ka tulistati. Siit võib veel midagi kooruda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

jaagup kirjutas:
Osade reklaamid Kanal 2-s on loomulikult liigsed. Need oinapead ei saa aru, et rikuvad sellega suuresti osa enda vaatamist, kui viimaks aeg sinnamaanin jöuab.

Enna osa sisukokkuvõted näha oleks kindlasti masendav. Õnneks ma veedan televiisori ees vähe aega ja reklaamipause kasutan võileibade või koolitükkide tegemiseks, oleneb mida vaja. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ega jah telekast Losti vaadata on suht masendav, reklaam reklaami otsa... Razz Confused
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

See on ikka eriline tase: näidata reklaamis, et kes surma saab!
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
See on ikka eriline tase: näidata reklaamis, et kes surma saab!


Üldse on nende kanal 2 klippidega nii nagu reklaamiks seebikaid. Ma ei saa aru kes see jobu on, kes arvab, et põnevussarjadest peab täiemahulise sisukokkuvõtte tegema enne sarja eetrisse minemist. Nagu eelpool öeldud, võiks nad tõesti läänest õppust võtta või siis lausa originaal trailereid näidata.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Jutt kisub küll teemaväliseks, aga kardan, et siin kohalikes telekanalites küll keegi reklaamlõike ei monteeri... äärmisel juhul pannakse muusika ja loetakse eesti tekst peale... iga filmiga on seda promokraami nii palju kaasas, et pole mõtet siin kohapeal miskile monteerijale raha kulutada... kuid kes teab..?
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group