Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 3x19 "Vengeance"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
50%
 50%  [ 4 ]
7
37%
 37%  [ 3 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
12%
 12%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 7:55 pm    Teema: SGA - 3x19 "Vengeance" Vasta viitega

Atlantise tiimi vana sõber tuleb tagasi ja külvab veidi segadust

Mereväelased=punased särgid.
Huvitav "õudukas", väga Alien, nagu Rodney ka mainis. Minu jaoks suhteliselt igav, samas tore, et seda putukat pole unustatud ja vana näitleja tagasi toodi korra... Algus oli küll naljakas, kui Rodney seike argpüks on jne, siis kuidas ta suudab relva kaasas kanda ja täpselt tulistada pinge all? Very Happy
Michael tuleb tuleviks ka oma superarmeega tagasi nagunii...

7 punkti "sisse juhatava" loo eest.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 12:11 am    Teema: Vasta viitega

minu poolt 8 punkti, tore oli taas näha vanu vaenlasi Smile
mõnus meelelahutuslik osa oli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 10:29 am    Teema: Vasta viitega

8 punkti. eioskagi midagi lisada , selline tavaline osa oli.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, nii lihtsalt siis luuaksegi uusi vaenlasi. Very Happy

Võib suhteliselt kindel olla, et need uued putukloomad saavad nüüd Atlantise uueks põhivaenlaseks. Ei saa öelda, et nende tekkimine just eriti loogiline oli ning ka müstilisusest jääb nende puhul palju puudu.
Michael oli kunagi päris huvitav tegelane, aga nüüd tundus ta kuidagi liiga tavaline, mingit mitmetahulisust tema iseloomus küll enam märgata polnud.
Kõige rohkem häiris mind muidugi see, kuidas jälle neli sõdurit kergelt rajalt maha võeti. Nii ka ikka olla ei saa, et McKay tuleb igalt poolt eluga välja ja terve elu koolitatud sõdurid surevad mõne sekundiga. Very Happy

Iseenesest oli episood päris põnev, õigupoolest ainult põnev ta oligi, nagu actionfilm ja ei midagi enamat. Päris vaheepisoodiks on seda samas raske nimetada, sest nagu enne mainisin, muutuvad need putukad tulevikus kindlasti väga oluliseks vaenlaseks.
Kuigi pigem võiks episoodi võrrelda eelnevaga, mis samuti eriti millegagi ei hiilanud.

Ah, panen 7 punkti ära, vähemalt midagi uut. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ei olnud üldse nii halb osa, kui ma sisututvustuse põhjal ootasin. Very Happy
Tegu oli tõesti suhteliselt Alien-liku episoodiga ning hea, et tegijad seda ka Sheppardi suu läbi tunnistasid - seetõttu ei mõjunud see osa ebameeldiva rip-offina, vaid pigem meeldiva meelelahutusena. Kuna alguses kutsuti kohale ka merejalaväelased, siis see tegi asja veelgi sarnasemaks filmile Aliens, kuid kahjuks saadi neist liiga kähku lahti. Ma arvan, et episood poleks midagi kaotanud sellest, kui karmidel sõjaväelastel oleks lastud nendes pimedates koridorides vähemalt mõnda aega koos põhitegelastega tulistada.
Hea oli ka see, et kolle ei näidatud kordagi liiga täpselt, vaid ikka kuidagi poolikult või läbi suitsu, mis aitas neist hirmsama mulje jätta. Kui aga näidata mingit olendit täies hiilguses, siis kaob suur osa hirmufaktorist, nagu filmis Alien Resurrection.
Connor Trinneeri Michaeli osas oli muidugi tore näha ning õnneks on lootust, et temaga ka edaspidi tegemist tuleb. Lisaks meeldis mulle veel see, et see osa ei lõppenud eriti positiivsel noodil. Sellist tõsisemat käsitlust on Tähevärava-sarjadel minu arvates vahel hädasti vaja.
7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ripoff jääb ripofiks, isegi kui nad ise sellele tähelepanu juhtisid Razz

Tegelikult oli tegu suhteliselt keskpärase ja vähemalt minu jaoks üsna ebahuvitava osaga. Kaua sa ikka jäksad seda koridorides kollidega maadlemist vaadata. Midagi otseselt aga ka ette heita ei ole, nii et 6 punkti panen ära. Üks lisapunkt tänu Michaeli uuesti mängutoomisele.

Originaalsust oleks tahtnud rohkem näha.
ja mulle eriti ei meeldi see suund, kuhu Atlantis kui sari selle osaga ennast tüürida üritab. Wraithid on ise piisavalt hirmuäratavad ja ohtlikud vaenlased, pole meile mingeid hübriide ja superputukaid vaja. Minu meelest on Stargate'i sarjad selliste asjadega ka varem ämbrisse astunud... igasugu supersõdurid, inimkujulised replicatorid jne jne. Pole vaja kogu aeg juba niigi võimsaid vastaseid igasugu uuendustega tugevamaks pimpida. Originaalid on alati huvitavamad olnud.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Ripoff jääb ripofiks, isegi kui nad ise sellele tähelepanu juhtisid Razz

Tegelikult oli tegu suhteliselt keskpärase ja vähemalt minu jaoks üsna ebahuvitava osaga. Kaua sa ikka jäksad seda koridorides kollidega maadlemist vaadata. Midagi otseselt aga ka ette heita ei ole, nii et 6 punkti panen ära. Üks lisapunkt tänu Michaeli uuesti mängutoomisele.

Originaalsust oleks tahtnud rohkem näha.
ja mulle eriti ei meeldi see suund, kuhu Atlantis kui sari selle osaga ennast tüürida üritab. Wraithid on ise piisavalt hirmuäratavad ja ohtlikud vaenlased, pole meile mingeid hübriide ja superputukaid vaja. Minu meelest on Stargate'i sarjad selliste asjadega ka varem ämbrisse astunud... igasugu supersõdurid, inimkujulised replicatorid jne jne. Pole vaja kogu aeg juba niigi võimsaid vastaseid igasugu uuendustega tugevamaks pimpida. Originaalid on alati huvitavamad olnud.


Nõustun 100% Atlantise kirjanikud peaksid tavalistele Wraithidele rohkem tähelepänu pöörama ja andma neile kellegi eesotsa, Wraith, kes võiks olla nagu SG-1 Sytem Lord. Annaks neile rohkem iseloomu. Siiamaani on Wraithid olnud üpriski hall mass ja kui ka hakkab välja kujunema mõni kindel tegelane, siis ta eemaldatakse üpriski kiiresti. Ideaalne oleks üks Wraith Queen ja siis veel üks teine Wraith.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group