Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Eurovision 2007' ametlik teema
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 2:13 am    Teema: 'Eurovision 2007' ametlik teema Vasta viitega

Siit on võimalik leida 2006. aasta Eurovisiooni teema:
http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=707


Täna õhtul kell 21:35 toimub ETV's selle aasta Eesti Eurolaulu finaal, kus otsustatakse, milline kümnest loost pääseb Eestit esindama lõppvõistlusele Soomes.
ETV kodulehelt on võimalik kandideerivaid laule nii kuulata kui ka nende videoid vaadata.
http://www.etv.ee/index.php?0539645

Nagu juba mitu aastat, vaatan Eurovisiooni pigem teatavast kohusetundest kui otsesest huvist, sest minu jaoks on enamjaolt tegu ikkagi sellise muusikaga, mida ma väljaspool vastavat konteksti kunagi ei kuulaks; eriti käib see Balkanimaadest tulevate lugude kohta.


Siin teemas tahaks esialgu lugeda teie arvamusi eelvooru laulude kohta. Oma mõtted panin igatahes kirja:


1. So Much to Say
Muusika Madis Muul, sõnad Kristjan Kasearu
esitavad Kristjan Kasearu ja Paradise Crew

Võiks öelda, et põhimõtteliselt ei hakka see lugu mulle vastu, kuid minu arvates jääb Kristjan Kasearu hääl sellise loo jaoks natuke nõrgaks. Mõned kohad siiski natuke segavad - näiteks need elektroonilised hääled (ei oska paremini nimetada, aga arvan, et saate aru), mida kohati kuulda on, tunduvad täiesti sobimatud.


2. Supreme Nature
Muusika Priit Pajusaar, Glen Pilvre, sõnad Arne Lauri
esitab Deva Deva Dance

Rääkiva neiu aktsent on kuidagi kole eestlaslik. Very Happy Aga minule see laul tegelikult üldse ei meeldi. Igav ja mingit meeldejäävat viisi ka pole ning üldse ma ei saa aru, miks eestlased sellise hindu-värgiga tähelepanu püüdma peaksid. Razz


3. Veidi veel
Muusika Koit Toome, sõnad Fred Krieger, Berit Veiber
esitab Koit Toome

Nagu ma aru sain, pidi Koit Toome võidu korral seda laulu Soomes inglise keeles esitama, mis tegi mind natuke pahaseks. Mulle meeldis see lugu just sellepärast, et oli ainult ühena kahest eesti keeles ja kui nüüd öeldakse, et eesti keeles ei juleta suure Euroopa publiku ees laulda, siis see mulle küll ei meeldi. Viisi poole pealt üks parimaid, aga Koit Toomele ei sobi nii kõrged noodid - kõlab päris koledalt. Razz


4. Sunflowers
Muusika ja sõnad Sven Lõhmus
esitab Laura

Kohe kangesti meenutab mulle ühte teist laulu, mida ma olen raadiost kuulnud, aga ei suuda seda paraku praegu meenutada. Razz Aga mulle väga meeldib, sest Laural on hea hääl ja lugu ise ka hea. Ilmselt see lugu olekski minu valik. Tundub siiski, et Eurovisioonil see lugu eriti silma ei paistaks, vaid sobiks pigem raadiosse.


5. Partners in Crime
Muusika Hendrik Sal-Saller, sõnad Berit Veiber
esitab Gerli Padar

Samuti hea lugu, võib-olla sobiks isegi Eurovisioonile paremini kui Laura lugu, sest Gerli Padaril on võimas hääl, aga minu kõrvale istub eelmine siiski paremini.


6. Birds of Peace
Muusika Elmar Liitmaa, sõnad Lenna Kuurmaa, Piret Järvis
esitab Vanilla Ninja

Seda lugu küll üldiselt kiidetakse, aga minule see ei meeldi eriti. Liiga igav ja unine ning lisaks võimsuse puudumisele pole ka meeldejäävat viisi.


7. 1 Year from Now
Muusika Pearu Paulus, Ilmar Laisaar, Alar Kotkas, sõnad Jana Hallas
esitab Linda

Ei ole paha, selline easy-going, aga selles loos puudub vajalik särts, mis ta silmapaistvaks teeks. Tundub, et asi on vähemalt osaliselt kinni liiga noores lauljas, kelle hääleulatus ei ole minu arvates selle loo jaoks päris piisav.


8. My Place
Muusika ja sõnad Kaido Põldma ja Lauri Pihlap
esitab Soul Militia

Et kui Lordi skooris eelmisel aastal hirmsate kollikostüümide, siis Soul Militia poisid loodavad Eurovisiooni-publikut vulgaarsete sõnadega ¹okeerida ja seeläbi punkte saada? Very Happy Ärge saage valesti aru, ma ei ütle, et mul midagi selliste lugude vastu oleks - lihtsalt Eurovisioonile selline muusikastiil ei sobi ega lähe ka tüüpilisele vaatajale peale.


9. In Good and Bad
Muusika Ivo Etti ja Eda-Ines Etti, sõnad Eda-Ines Etti
esitab Ines

Muidu igati meeldiv ja ei kriibi kõrva ka, aga minu jaoks on miinuseks see, et puudub selgesti eristatav viis. Ütleks nii, et võidulugu see kindlasti ei ole (kui kõik teised riigid täiesti katastroofiliste esinemistega välja ei tule), kuid teoreetiliselt võiks isegi lõppvõistlusele jõuda.


10. Romeo ja Julia
Muusika Elmar Liitmaa, sõnad Jaagup Kreem
esitavad Hele Kõre ja Kristjan Kasearu

Küll tuli magus uni selle loo ajal. Very Happy Ma arvan, et muusikali looga ei ole mõtet Eurovisioonile trügida, aga maitse asi.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Minu valik oleks kindlasti kümnes lugu "Romeo ja Julia", sest tegu on kahtlemata kõige professionaalsemaga sellest valikust. Erinevalt eelkõnelejast mind see lugu küll magama ei pane ja lisaks on minu hinnangul tegu parima eestikeelse looga, mida Eesti konkursil viimastel aastatel kuulda on saanud. Refrään on väga võimas ja meeldejääv ning lisaks on loos väga ilus eesti keel, ongi aeg eesti keelega minna, poolfinaalist nii kui nii edasi ei saa. Smile

Lood, mille valimist ma veel kannataks oleks "Sunflowers", "Birds of Peace", ja "1 Year from Now". Parim neist oleks muidugi esimene variant, sest Laural on väga huvitav hääl ning ka lugu on täitsa hea. Usun, et sellel oleks meie lugudest ehk isegi parim võimalus edasi saada.
Vanillad olid seekord veidi kahvatud, olen harjunud neilt veidi paremat ootama, aga ega lugu halb ka pole, täitsa kuulatav.
Viimane mainitud lugudest meeldis mulle ka teiste laulude kontekstis ja leian, et laulja hääleulatus selles küll mingiks probleemiks pole, sest lugu ongi selline lõtv, nagu ta on.

Teised lood ei kannata minu silmis üldse kriitikat. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Avaldaks ka siis rahvaspordi teemal arvamust :)

Peaasi, et kogu selle haibi (vt kas või tänane SLÕ) peale G.Padari lugu ei valita. Padar ise on hea häälega, sümpaatne ja puha ja laulis Laulukarussellis, aga välismaalane ei tea sellest midagi. Sorry, Tantsud tähtedega on läbi, konkreetne LUGU on vähemalt esimesel kuulamisel täiesti mittemidagiütlev/meeldejäämatu. Asi meenutab üleeelmise(?) aasta tralli ümber selle Valgevene diiva, kes ka pidi väga professionaalne olema (kindlasti oligi) jne, aga lugu oli täiesti mõttetu. Vähemalt ühena 40 seast.

Laura lugu jäi esimesel kuulamisel meelde ("catchy"), aga esitus ei olnud just parim, mtak see lugu nõuab ka lives perfektset stuudio kvaliteediga esinemist. Muidu oleks minu kindel valik.

Vanilla Ninja Sveitsi lugu oli kõvasti parem. Aga kindlasti suudavad nad lives oma loo ära esitada korralikult ja v-o pareminigi. VNi mõningane tuntus välismaal on ka v-o väheke abiks.

Romeo & Julia. Kindlasti erineks paljudest pop-lugudest, aga kas keegi ka hääletaks. Kindlasti selline lugu mis meeldib või ei meeldi üldse. Kui laulavad ka Helsinkis eesti keeles, siis vast poleks tegelikult eriti hull tunne ka kuskile lõpu poole jäädes.

Vaatasin ka Eesti laulude pihta käivaid www.esctoday.com välismaalaste kommentaare ja jäi mulje, et neid kolme - Laura, VN, Romeo&Julia - mainisid ka nood kõige rohkem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 11:54 am    Teema: Vasta viitega

nn3 kirjutas:
Romeo & Julia. Kindlasti selline lugu mis meeldib või ei meeldi üldse.

Ei meeldi üldse. Ma olen siiamaani ainult seda lugu kuulnud ja ma ei tahaks uskudagi, et see Eurovisioonile mõeldud on. Eriti naeruväärsed olid esitlusel need tagatantsijad, isegi ema muigas. Tobedus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Eurovisioon on üks väga halb ulme... kindlasti ei vaata, sest hea muusika on mujal ning mul õnneks puuduvad sõbrad/tuttavad, kellega suhtlemiseks peab Eurovisiooni vaatama...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle Romeo&Julia meeldis, kuigi need taustatantsijad olid jah natuke tobedad. Laura ja Gerli Padari laulud olid ka üsna head, ülejäänud olid suht kahvatud või lausa halvad. Inese eelmise aasta lugu oli tunduvalt parem, samuti Vanilla Ninja Sveitsi lugu. Minu hääl läheks ilmselt Romeo&Juliale või Partners in Crime'ile.

Muide, soomlased on tõeliselt aru saanud, et poplugudega nad läbi ei löö ning on hakanud panustama aina rohkem ja rohkem sellele, milles nad tõeliselt head on. Näiteks pääses Soome rahvuslikku finaali üks huvitav lugu, mis on küll väga hea, kuid mille refrään kahtlaselt palju Within Temptationi Jilliani meenutab. Esitajaks Katra ning laulu nimi on Tietäja. Videot saab vaadata siit: http://www.youtube.com/watch?v=nPIYWGBi-ms Kui see lugu peaks Eurovisioonile pääsema (mis on vägagi tõenäoline), siis arvatavasti on soomlastel jälle kõrget kohta oodata.

Millal küll eestlased millegi huvitavamaga Eurovisoonile lähevad???
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

Juba mitmendat aastat ei ole vaevunud ennast eurolugudega kurssi viima. Erand oli eelmise aasta Lordi. Eesti selle aasta lugudest olen kuulnud juppi Romeo & Juliast. On olnud hullemaid.

Hindamist vaatan küll.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatan ainult hääletamist, ülejäänud on kama. Tegelikult huvitav vaadata, kuidas naaberriigid kokku mängivad ja üksteisele punne annavad.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Need "Romeo ja Julia" taustatantsijad olid tõesti veidi tobedad, aga loodaks, et kui lugu võidab, siis need korjatakse sealt lõpuks kriitika tagajärjel ära. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
Eurovisioon on üks väga halb ulme... kindlasti ei vaata, sest hea muusika on mujal ning mul õnneks puuduvad sõbrad/tuttavad, kellega suhtlemiseks peab Eurovisiooni vaatama...


Vaata Ulmeguru, ka mina kuulan natuke teistsugust muusikat (Bon Jovi, Deep Purple, Led Zeppelin), aga see ei tähenda, et ma eurolugusid sellepärast ignoreeriks. Antud üritust tulebki võtta lõdvalt ja pigem hea naljana. Hakata võrdlema neid lugusid maailma tippklassiga oleks minu arust jabur.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Ulmeguru kirjutas:
Eurovisioon on üks väga halb ulme... kindlasti ei vaata, sest hea muusika on mujal ning mul õnneks puuduvad sõbrad/tuttavad, kellega suhtlemiseks peab Eurovisiooni vaatama...


Vaata Ulmeguru, ka mina kuulan natuke teistsugust muusikat (Bon Jovi, Deep Purple, Led Zeppelin), aga see ei tähenda, et ma eurolugusid sellepärast ignoreeriks. Antud üritust tulebki võtta lõdvalt ja pigem hea naljana. Hakata võrdlema neid lugusid maailma tippklassiga oleks minu arust jabur.


Kuna Sa kuulad meinstriimi, siis on Sul ilmselt ka Eurovisiooni nautimine võimalik... mina ei pea sellise rämpsu (olgu see või miski Lordi) nautimist isegi naljana võimalikuks... igasugu rämps seetõttu vohabki, et postmodernse paradigma valguses kuulutatakse naljakaks asjad, mis näitavad vaid ajukääbiklust... olgu see siis ajakiri «Just!», või miski film nimega «Borat»...

Ja Eurovisiooni millegiga võrdlema hakata? Noh, mul pole see isegi plaanis olnud... Eurovisioon on alp üritus, mis esindab muusikalisi labasusi... minu elu on liialt lühike, et sedasorti asjadele aega jaguks...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Vaatan ainult hääletamist, ülejäänud on kama. Tegelikult huvitav vaadata, kuidas naaberriigid kokku mängivad ja üksteisele punne annavad.


Tegelikult pole see kokkumäng... lihtsalt naaberriigid teavad neid esinejaid ning neile on need rütmid ka tuttavamad... see kokkumängu jutt on rohkem selline kaotajate virin... oleks aeg harjuda tõsiasjaga, et eurodisko ja selle tuletised pole isegi Euroopas popimad ¾anrid...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tulemus käes siis.

Nojah, oleks võinud hullemini minna. Ega ma väga rahul ei ole ja arvestades eelmise aasta rocki võitu, ei tohiks sel aastal sellise looga eriti midagi teha olla, aga elame näeme. Muidugi oleks tore, kui ma eksin. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 04, 2007 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et see oli siiski parim, mis meile välja pakutud oli. Eks tuleb ikka pöialt hoiada ja loota parimat. Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 04, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Eelvooru jälgides kujunes lemmikuks hoopiski Inese lugu, nii et mul oli väga kahju, et ta kolme parima seast välja jäi. Üllatusena tuli ka Koit Toome viimane koht ning Vanilla Ninja madal koht (nende jaoks).
Aga jah, oleks võinud hullemini minna. Very Happy Arvan, et Gerli suudab Helsingis endast kindlasti parima anda ja loodetavasti meeldib tema laul piisavalt paljudele inimestele.

Muuseas, tegelikult arvan ma nii, et Eurovisiooni juures on laulud täiesti mõttetu osa. Very Happy Põhimõtteliselt võiks ju lihtsalt nii teha, et kord aastas Euroopa riikide elanikud hääletavad, millised riigid neile kõige rohkem meeldivad. Angel
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Püh Veeb 04, 2007 12:23 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 04, 2007 12:22 am    Teema: Vasta viitega

Ma kuulsin siis ka võidulugu. Kuna teisi ei kuulnud, siis ei oska öelda, kas oli hea või halb teistega võrreldes. Laul ei olnud halb ja tundub, et see ongi minul viimasel ajal Eesti eurolaulude hindamise kriteeriumiks. Las ta olla keskpärane sisutu ja meloodiata poplaul, mitte aga nii õudne kui oli eelmise aasta Suntribe. Hea vähemalt, et R&J ei võitnud. Eelvoorust edasipääsu ma aga ei usu. Kui eelvoor üldse toimub, sest tundub, et neid reegleid muudetakse igal aastal, vähemalt Eesti puhul on see nii.

Rõõmus/kurb uudis on aga see, et teise vooru hääletuste arv oli umbes 118000 ehk siis arvutaga ise mitu protsenti Eesti elanikkonnast see oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Veeb 04, 2007 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ei saa öelda, et tase see aasta just väga kõrge oleks olnud. Soul Militia esitus meenutas kangesti Justin Timberlake'i, ainult selle vahega, et neil õnnestus veidi rohkem gei olla. "Romeo & Julia" oli isegi päris hea, eriti meeldis mulle naisvokaal - Kasearu jäi seepärast kuidagi varju. Tõenäoliselt oleks lugu eeldanud veidi võimsamat esitust, eile nähtu sobis tõesti rohkem unelauluks.

"Partners in Crime" jätab mind täiesti ükskõikseks. Viis ei jääks raha eest ka meelde.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 1:09 am    Teema: Vasta viitega

Ei mäletagi, mis laul see oli, mida HeleKõre ja miski jospel koos laulsid. Muidu ilus alul, aga kuidagi... ei olnud timmis. Naishääl uppus kuhugi ära...

Veel jäi meelde Koit Toome oma piiksumisega, kui ta normaalsest hääletämbrist välja käis.

Ja siis muidugi Gerli. Ainus laul, mis üldse enamvähem meelde jäi sellest võistlusest.

Muidu lõppes tõsiseltvõetav Eurovisioon ära kuskil 1998 või millal hääletamine pööblile usaldati, sealtmaalt on meil tegemist lihtsalt 3-minutiliste laulude edetabeliga, mille juurde käib seletamatu kära ja kuld-kard. Selliseid edetabeleid tehakse igas diskoraadios iga nädal ja ilma kära ja mölluta.

Minu arust tõsiseltvõetavaim eesti eurolugu oli "Diamond of night," mis kuulu järgi oleks võitnud, kui Iisraelis peetud mürgli telefonihääletus olnuks läbi kukkunud ja sõna oleks antud züriile, mis igaks juhuks oli ka omaette hindeid pannud.

Lordi tegi eelmine aasta mu meelest lihtsalt pulli: tulid miskid rokipeerud, müristasid ühe keskpärase loo ja panid eurostandardsüldile lihtsalt pika puuga ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 06, 2007 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

See Linda või Laine.. Kes iganes ta ka oli.
Selle laulu peale hakkasin ma peaaegu ropsile, mõeldes: nii mööda ikka küll keegi laulda ei saa!
Aga jah, vedas et Elav Legend eurolavale ei pääsenud, seda ma just kõige rohkem kartsin
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 06, 2007 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
See Linda või Laine.. Kes iganes ta ka oli.
Selle laulu peale hakkasin ma peaaegu ropsile, mõeldes: nii mööda ikka küll keegi laulda ei saa!


Ma ikka ütleks natukene Linda kaitseks ka. Olen tõesti nõus, et ta just kõige paremini ei laulnud ja hääl värises mis kole ja viisi pidamisega oli ka probleem. Aga eks proovi ise esimest korda kohe sellise kaliibriga üritusel ette astuda ja perfektselt kõik ette kanda. Hea üritus ikkagi!
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group