Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Eurovision 2007' ametlik teema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

eesti vaevalt et jälle eelvoorust välja pääseb....
läheb täpselt samamoodi nagu viimased aastad...
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 9:22 am    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
eesti vaevalt et jälle eelvoorust välja pääseb....
läheb täpselt samamoodi nagu viimased aastad...


yup...thank you rufus või whatever..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thorondor
Kadett


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 10:01 am    Teema: Vasta viitega

Esimest korda loodan, et Eesti edasi ei pääse. Gerli Padar paistab väga jube. Minu arvates saab ka kõige lihtsamaid asju naljana võtta ja see ei ole mingi labasus. Ei saa Ulmegurust teps mitte aru. Meelelahutusele võib ikka elus aega leida. Näiteks lõppkontserdi kõrvale Juurt ja Kivirähku kuulata on täitsa vahva.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Thorondor kirjutas:
Esimest korda loodan, et Eesti edasi ei pääse. Gerli Padar paistab väga jube. Minu arvates saab ka kõige lihtsamaid asju naljana võtta ja see ei ole mingi labasus. Ei saa Ulmegurust teps mitte aru. Meelelahutusele võib ikka elus aega leida. Näiteks lõppkontserdi kõrvale Juurt ja Kivirähku kuulata on täitsa vahva.


täitsa õige jutt... mart juure ja andrus kivirähki kohta! Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Zinera kirjutas:
Thorondor kirjutas:
Esimest korda loodan, et Eesti edasi ei pääse. Gerli Padar paistab väga jube. Minu arvates saab ka kõige lihtsamaid asju naljana võtta ja see ei ole mingi labasus. Ei saa Ulmegurust teps mitte aru. Meelelahutusele võib ikka elus aega leida. Näiteks lõppkontserdi kõrvale Juurt ja Kivirähku kuulata on täitsa vahva.


täitsa õige jutt... mart juure ja andrus kivirähki kohta! Rolling Eyes


Muidugi võib igat jama naljana võtta, kuid kas peab... mulle lihtsalt ei meeldi lollide üle naermine ning Eurovisiooni üle naermine on umbes selline, et lähed kroonikute hooldekodusse ja kukud mõnitama... pealegi, ise nad ju seda naljana ei võta...

Mulle lihtsalt ei meeldi see postmoderne haigus, et kui asi on nii jama, et kuidagi nautida pole võimalik, et siis keeratakse asi miskiks tobedaks naljaks... ok, olen võibolla piiratud kuju, aga eelistan olla pigem piiratud, kui idioot...

Juur ja Kivirähk olid head sinnamaani, kuniks Kivirähk täis jäi ja hakkas väga labast möla ajama... noh, jutt käis ainult sinna kohta, kus jalad kehaga üheks saavad... ei olnud põrmugi vahet, kas suvaline rullo külapoe ees või esihumorist... see oli see aasta, kui miskid "Külmad värinad" ©veitsi esindasid... kuna ma raadiot ei kuula, siis on see ka ainus kord olnud...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Thorondor
Kadett


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk siis enamus inimesi peale sinu on idioodid ja kroonikud ja sina kõigest piiratud inimene. Otse sa seda muidugi öelnud. Aga noh ma leian et kellegi näkku mõnitamine ja kellegi kulul nalja tegemine on täiesti erinevad asjad. Võib-olla on anekdoodid juutidest ka sama, mis neid naerusaatel ahju visata. Ma parema meelega tunnen ennast vabalt ja naeran millal tuju tuleb, kui olen piiratud idioot. No offence!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 11:43 am    Teema: Vasta viitega

jee...ma olen idikas...tore on...au siis kõigile idikatele...! Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Zinera kirjutas:
jee...ma olen idikas...tore on...au siis kõigile idikatele...! Smile


Loe palun mu post hoolega läbi... Sa ei ole idikas, sest Sa ei võta Eurosonga lolli naljana... Sulle see wärk vist siiski meeldib... ma võiks Sind süüdistada halvas maitses, aga maitse on Sinu maitse isiklik asi ning ei puutu minusse...

Ma lihtsalt vaatan, et kuidas ikka see inimeste arusaam nii üksühene on... Eurovisiooni ollakse nõus nautima lolli naljana ja ollakse veel ka uhked... kui aga keegi väidab, et Star Trek või Battlestar Galactica on äärmisel juhul vaid loll nali... siis ollakse solvunud, et tuldi pühadust teotama...

Rohkem järjekindlust kodanikud!
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
Zinera kirjutas:
jee...ma olen idikas...tore on...au siis kõigile idikatele...! Smile


Loe palun mu post hoolega läbi... Sa ei ole idikas, sest Sa ei võta Eurosonga lolli naljana... Sulle see wärk vist siiski meeldib... ma võiks Sind süüdistada halvas maitses, aga maitse on Sinu maitse isiklik asi ning ei puutu minusse...

Ma lihtsalt vaatan, et kuidas ikka see inimeste arusaam nii üksühene on... Eurovisiooni ollakse nõus nautima lolli naljana ja ollakse veel ka uhked... kui aga keegi väidab, et Star Trek või Battlestar Galactica on äärmisel juhul vaid loll nali... siis ollakse solvunud, et tuldi pühadust teotama...

Rohkem järjekindlust kodanikud!


mulle ei meeldi eurovisoon...kui paistis teisiti siis jah...nii see ei ole...täiesti mõtetu teema...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Eurovisiooni puhul on maitsega sama palju pistmist, kui on minul ühist Miki Hiirega (Ma ei ole Miki Hiir!). Seega ei saa halvast maitsest üldse rääkidagi. Eurovisiooni puhul ei ole asi mitte otseselt muusikas, vaid ¹õus ja inimestes, kes riiki esindavad ning tujus, mida lugu loob, mingit sügavust asjas pole. Aeg-ajalt on ikka Eurovisiooni vaadatud, kuigi viimased paar aastat on asi täielikult vahele jäänud.
Kui ma otsiks lihtsalt head muusikat, keeraksin ma teleka kinni ja läheksin mõnele jazzkontserdile või hangiksin mõne hea albumi. Niiet jätke vingumine, Eurovisioon ei ole muusikafestival, see aga ei tähenda, et ta mõttetu lollide pärusmaa oleks.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

Zinera kirjutas:
mulle ei meeldi eurovisoon...kui paistis teisiti siis jah...nii see ei ole/.../


Minu viga ja palun vabandust... mulle jäi mulje, et Sulle on see oluline asi... Embarassed

tint kirjutas:
/.../ Niiet jätke vingumine, Eurovisioon ei ole muusikafestival, /.../


Mitte et see mulle meeldiks, aga Eurovisoon on siiski ka muusikafestival, sest inimesed tõesti kuulavad neid laule ja ostavad Eurovisiooni kogumikke... Shocked
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Mai 13, 2007 9:30 am    Teema: Vasta viitega

Kui Eesti eelvoor jättis täiesti ükskõikseks, siis eilset otseülekannet vaatasin küll. Kui keegi veel ei tea, siis 2007 Eurovisiooni lauluvõistluse võitis Serbia, ja veel suhteliselt suure häälteülekaaluga.

Geograafiline hääletamine on jätkuvalt moes, võib-olla isegi veidi rohkem kui eelnevatel aastatel. Otseülekandes oli kuulda, kuidas saal halvustavalt huilgas, kui näiteks Iirimaa Suurbritanniale 12 punkti andis, mis sest, et see laul ei olnud tolle hetkeni ülejäänud paarikümne hääleandja käest ühtegi punkti saanud. Eesti 12 punkti läksid muuseas Venemaale. Serbia ja Montenegro hindasid vastastikku üksteist - üldse olid Balkani riigid eile õhtul omavahel väga sõbralikud. Ja loomulikult Baltikum ka. Oeh.
Aga palju paksu verd on see tekitanud küll. Paljud riigid on ähvardanud järgmine aasta mitte osaleda, kui hääletussüsteemi ei muudeta.

Nüüd võidulaulust. Mulle see väga ei meeldinud, kuigi ma mõistan selle universaalsust, sest selle võiduskoor ületas isegi geograafilise hääletamise piirid. Mina hoidsin pöialt Prantsusmaale ja Ungarile. Saksamaa, Gruusia, Bulgaaria ja Ukraina (einzweidrei - dance!) olid ka head - nad jäid eriti silma originaalsuse ja kaasahaaravusega.
Kohe üldse ei mõista, kuidas sai keegi punkte anda näiteks Hispaania, Valgevene ja Türgi lugudele - jubeda boybandiliku maiguga karglemine, kohutav aktsent ja tühjad laulud.

Veidike pettusin ka Soome korraldajavõimetes ja seda just kolmanda saatejuhi Krisse(?) näol, kes oma roosas kleidikeses rohelises toas ringi jooksis ja lubas nendega, kes võidavad, pidutsema minna. Jättis tohutult ebaprofessionaalse mulje. Teised kaks saatejuhti olid aga tasemel.

Eesti olukorda seoses Eurovisiooniga kommenteeris imho eriti hästi Priit Pullerits Postimehes: "Eesti kõrbeb - küll on hästi!"
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Mai 13, 2007 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis Gruusia ja Soome laul. Veel meeldisid mõned lood poolfinaalist, mis edasi ei pääsenud (kahjuks ei mäleta enam, mis riikide omad... üks oli vist Malta). Serbia võidulaulust eriti midagi ei arva, kuid samas olen rahul, et võitsid just nemad, mitte aga Valgevene, Venemaa, Ukraina või Türgi. Vähemalt sai Serbia punkte laulu, mitte klounaadi pärast. Muidugi tuli palju punkte Balkanimaadest, aga ka Põhja- ja Lääne-Euroopa riigid jagasid neid kümneid ja kaheteistkümneid neile suht meelsasti. Vaevalt neid lauljanna harrypotterliku välimuse pärast anti Smile Igasugu "Poosh the button"-stiilis tsirkust on sellel võistlusel liiga palju; hea, kui vahel mõni ilma suurema lavashow'ta lugu võidab.

Juur ja Kivirähk oleks võinud vähem konjakile panustada, lõpupoole läksid nende kommentaarid ikka väga käest ära Cool
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 14, 2007 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Minule isiklikult Serbia lugu ei meeldinud. Kuulasin seda ka paar korda peale võistlust veel üle, kuid ikkagi ei suutnud ma aru saada, mis inimesi selle juures nüüd niiväga paelus. Jah, paremaks muutus ta võrreldes esimeste kuulamistega küll, kuid kindlasti mitte võiduloo vääriliseks. Minu arvates siis.
Aga nagu juba teada on, ei ole Eurovisioon enam ammu lauluvõistlus, vaid asi on hoopis selles, kes suudab teha parema lavashow või muidu võimalikult ekstreemne olla (näiteks Ukraina).
Siiski ei kavatse ma mingit saladust teha sellest, et esimest korda selle lauluvõistluse ajaloos hääletasin ma täielikult poliitiliselt, võtmata üldse arvesse laulude endi meeldivust. Eelvoorus läksid hääled Eesti sõpradele Poolale, Lätile ja Gruusiale (kuigi vaid Läti lugu neist mulle tegelikult natuke meeldis). Aga vähemalt finaaliõhtul oli mul siiski piinlik olla eestlane. Ei, mitte sellepärast, et me andsime 12 punkti Venemaale (sest seda oli oodata), vaid sellepärast, et me andsime Leedule 0 punkti. Hiljutiste sündmuste mõjul peaks olema selge, miks.
Minu arvates paremad lood igatahes kummaski voorus etteotsa ei saanud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 14, 2007 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on nüüd see Eurovisioon küll end ammendanud. Vaatasin umbes 2/3 poolfinaalist ja jäin tukkuma just enne Eesti laulu Smile üles ärkasin viimase, Läti, laulu peale. See üritus on igatahes käest ära lastud ja kui seal mingeid kardinaalseid muutusi esinemis- ja hindamissüsteemis ei tehta, siis mina küll ei viitsi seda enam vaadata.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 14, 2007 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kirjutasin sellest äsja oma blogis: http://ulmeguru.blogspot.com/2007/05/eurovisioon-takkajrgi-tarkus.html
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Mai 14, 2007 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

Oot, oot. Kes see oli, kes varem ütles, et eurovisiooni ei vaata...

Ulmeguru kirjutas:
Eurovisioon on üks väga halb ulme... kindlasti ei vaata, sest hea muusika on mujal ning mul õnneks puuduvad sõbrad/tuttavad, kellega suhtlemiseks peab Eurovisiooni vaatama...


...ja nüüd oma blogisse nii põhjaliku analüüsi kirjutas Rolling Eyes

Ah, ma niisama lõõbin. Ega enda arvamus sellest võistlusest sugugi parem pole, aga mingi vägi sunnib ikkagi igal aastal need paar tundi oma elust selle jama vaatamisele ohverdama. Ei teagi, kas inertsist või haiglasest uudishimust, aga Eurovisiooni vaatamata ei oska jätta.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 11:22 am    Teema: Vasta viitega

Polnud nüüd nii põhjalik see midagi! Aga nende põhjalastud lugude kohalt nõustun täiesti. Vanilla Ninja üritab iga aasta (ja kusjuures väga heade lauludega) kuni viib eesti finaali! ©veitsi nad ju finaali viisid ja said väga kõrge koha ka finaalis! Kui Vanilla Ninja oma üritused pooleli jätab ja kedagi sarnast ja head peale ei tule, on vist Eesti laulud lauldud... Sad
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Oot, oot. Kes see oli, kes varem ütles, et eurovisiooni ei vaata...


Ega ei vaatagi, selleaastane poolfinaal oli vist esimene pärast seda aastat, mil Eesti võitis... ise ka imestan, et kogu poolfinaali ära vaatasin... ilmselt põhjus üleväsimuses, mis magada ei lasknud ja millegi targemaga ka tegeleda ei võimaldanud... nii kudesingi seal teleka ees...


Yoda kirjutas:
Polnud nüüd nii põhjalik see midagi! Aga nende põhjalastud lugude kohalt nõustun täiesti. Vanilla Ninja üritab iga aasta (ja kusjuures väga heade lauludega) kuni viib eesti finaali! ©veitsi nad ju finaali viisid ja said väga kõrge koha ka finaalis! Kui Vanilla Ninja oma üritused pooleli jätab ja kedagi sarnast ja head peale ei tule, on vist Eesti laulud lauldud... Sad


Tähendab, et oleks selgus majas... siis ütlen kohe ära, et ma pole Vanilje-bändi fänn... vastupidi, jälestan seda... kuid see ei sega mind nägemast ja kuulmast, et «Club Kung-Fu» oleks olnud väga heade võimalustega lugu... noh, selline lihtne asi, mis jääb kummitama... selliseid lugusid ei saa planeerida, need lihtsalt tulevad... kod. Lõhmus on ju mitu aastat püüdnud seda korrata, aga ei tule...

Minu arust on kõik hilisemad Vanilla Ninja eurolood olnud juba liialt punnitatud... minuarust tapab liigne arvestus nii popp kui ka rockloo... asi peab tulema vabalt ja pinglemata...

OK, see on muidugi vaid minu arvamus... aga selleaastases poolfinaalis nägin ma kohutavalt palju sellist pateetikat ja punnitamist, et suisa õudne hakkas...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, võib ka öelda "heade võimaluste lugu"/"heade võimaluste lood".
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group