Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sanctuary (2007 kevad, Stargate'i tegijatelt+Amanda Tapping)
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Weeb kirjutas:
Vaatasin 15 minutit seda sarja jättis suht külma tunnde!


No 15 minutist nüüd küll ei aita, et sul oleks võimalik mingi ettekujutus sellest saada. Tavaliselt need esimesed osad kipuvadki olema veidi "logisevad" ning edasi saavad juba ka stsenaristid hoo sisse ning hakkavad ka pärlid tulema. Nii et vaata ikka kõik poolteist tundi ära, sest ega 15 mintsi jooksul midagi erilist ei toimunudki. Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin siis 1-2 osa ära või kuidas iganes see arvestus TV vms. variandis käib. Külmaks jättis, ei pakkunud eriti midagi ja liigne madalakvaliteedilise arvutigraafika kasutamine ajas ka närvi. Sisu oli ka kuidagi pointless ning tegelased tundusid kuidagi kanged ja pungestatud, ainuke kes suutis hästi rolli sisse elada oli see badguy, tema tegemised olid päris nauditavad. Ok tegelt see hirmunud poiss tuli ka oma rolliga väga hästi toime. Tundus nagu oleks tegemist torchwoodi odava koopiaga.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raccoon
Lipnik


Liitunud: 8 Okt 2008
Postitusi: 22
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Vaatasin siis 1-2 osa ära või kuidas iganes see arvestus TV vms. variandis käib. Külmaks jättis...

Mul oli selle sarja suhtes suur eelarvamus. Ja nüüd, kui siit seda negatiivset kriitikat loen, ei tõmbagi eriti enam vaatama. Või peaks ka ehk 2-3 osa ära vaatama, et õiget pilti saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Raccoon kirjutas:
velz83 kirjutas:
Vaatasin siis 1-2 osa ära või kuidas iganes see arvestus TV vms. variandis käib. Külmaks jättis...

Mul oli selle sarja suhtes suur eelarvamus. Ja nüüd, kui siit seda negatiivset kriitikat loen, ei tõmbagi eriti enam vaatama. Või peaks ka ehk 2-3 osa ära vaatama, et õiget pilti saada.


No mina igatahes veel päris käega ei löö, vaatan veel mõne seeria enne kui lõpliku otsuse teen. Sellisest madalst stardist saab asi ainult paremaks minna Razz
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

jõudsin kah just 2 esimest osa järjest ära vaadata
esimesed 5 minti olid suht head aga järgnevad 15 veits igavad küll
(Selle Amanda Tappingu tütar on küll päris kuum Very Happy )

Tegelikult see sari hakkas mulle ikkagi meeldima sest igasuguseid erinevaid müstilisi kolle saab näha ja teema hakkab arenema ning see põhiline badguy on ka lahe.
Üritan kuskilt 3. ja mõne järgneva kah kätte saada ning läbi vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mul õnnestus eelmien suvi ikka kõik 8 veebiepisodi ära vaadata ja nüüd vaatan siis esimest kolme täispikka osa. Siiamaani on võetud veebiepisoodide sisu ja seda kohandatud ja kõvasti stseene lisatud jne. Ühesõnaga veebiepisoodide vaatamine ei ole tegelikult vajalik.
Mind köitis eelmine suvi kõige rohkem see, et tegemist on seriaaliga, mis jõuab vaatajateni interneti vahendusel ja käega katsutavate võtteplatside asemel kasutatakse green screeni (seda kasutatakse ka nüüd seriaalis aga tunduvalt vähem või siis paremini).
Kahjuks on minu arvates tegemist tõelise "piece of crap" serjaga. Very Happy Efektid on väga magedad, story üpris kahtlane ja üldse on väga raske ennast sellese Sanctuary universumisse sisse elada. Ma veel mõned osad vaatan, aga vaealt et ma kaua vastu pean.

Pean veel lisama, et see green screeni idee ei ole siiski televisioonis kõige parem mõte, sest Sanctuary tegijatel pole ilmselgelt piisvalt eelarvet (olen sama asja märganud ka Heroesis), et luua usutavat ümbruskonda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Raccoon kirjutas:
velz83 kirjutas:
Vaatasin siis 1-2 osa ära või kuidas iganes see arvestus TV vms. variandis käib. Külmaks jättis...

Mul oli selle sarja suhtes suur eelarvamus. Ja nüüd, kui siit seda negatiivset kriitikat loen, ei tõmbagi eriti enam vaatama. Või peaks ka ehk 2-3 osa ära vaatama, et õiget pilti saada.

Pesukaru, ära veel lootust kaota... Very Happy Saab aint paremaks minna ja kui on veel ümber kah pläratud, siis on juba rohkem jumet... Twisted Evil Esimesed osad olid ja nats ligadi-logadi, aga kolmas oli juba enam vähem. Ja inimesed on ikka jube nõudlikuks läinud... Laughing Mõni aasta tagasi oleks efektide peale vaid vaimustusest ohitud, nüüd kirtsutatakse nina ja vingutakse, et viletsasti tehtud, ei ole viimase peal. Kamoon piipl... Wink
P.S. Rõõm siin sind kohata, Raccoon... Wink Hoia siis SC lippu kõrgel, kadett... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 10:58 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:

Pesukaru, ära veel lootust kaota... Very Happy Saab aint paremaks minna ja kui on veel ümber kah pläratud, siis on juba rohkem jumet... Twisted Evil Ja inimesed on ikka jube nõudlikuks läinud... Laughing Mõni aasta tagasi oleks efektide peale vaid vaimustusest ohitud, nüüd kirtsutatakse nina ja vingutakse, et viletsasti tehtud, ei ole viimase peal. Kamoon piipl... Wink


Kui see eriefektide jutt käis minu kohta, siis vastan hea meelega kriitikale. Ma pole mingi eriefektide pede. Olen hea meelega vaadanud näiteks dogville, kus eriefektideks olid valged jooned mingi hangaari põrandal. Või ulmefilmi, kus suurimaks eriefektiks on see kui mees süütab sigareti. Aga kui lubadused on sellised, et teeme sellist uutmoodi asja ja siis näed loodud keskkonda, mille tase ei ole 90-nendatest kaugemale arenenud... no pettumus igatahes. Ja kui sisu ka eriti paeluv pole siis jääb silm igal juhul efektide peale pidama. Ja ausalt öeldes pole ma üldse eriti sellise asja fänn kui mingi lihtne kaader, mille filmimiseks eriti palju raha ei kuluks, asendatakse halva arvutigraafikaga.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raccoon
Lipnik


Liitunud: 8 Okt 2008
Postitusi: 22
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu ma siit välja lugesin, siis ei pea selle sarja nn 1. hooaega üldse vaatamagi. (seda halvasti tehtud versiooni)
Et võib kohe hakata neid uusi osasid vaatama, mida on praegu kaks tükki välja tulnud. IMDB-s on see kirjas nagu teine hooaeg. Aga tegelikult hakkab sari nagu uuesti otsast pihta?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub nii. Arvatavasti need neti versioonid moditi veitsa ümber ja tehti TV jaoks sobivamaks.
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

nõme on ka see 1. hooaja kohe esimeses osas, et see meenutab (copy-b) Psych-i ehk siis meil telekas Uurija Spencer Razz
samamoodi see dr Zimmerman vaatab asju ja need helendavad tema jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Raccoon
Lipnik


Liitunud: 8 Okt 2008
Postitusi: 22
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin selle 1,5 tunnise piloodi nüüd ära. Mitte just kõige parem, aga vaadatav. Selline kergemat sorti meelelahutus. Ühesõnaga, võib aega kulutada küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Kolm Okt 15, 2008 8:48 am    Teema: Vasta viitega

tahaks kuskilt tervet 4. osa, seda pole peaaegu kuskilt leida... Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 15, 2008 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

No 3-as osa oli juba veidi parem, arvatavasti jätkan vaatamist, ulmega on nii kui nii kitsas Sad

4 oli jällegi üks suur kli¹ee... :S
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raccoon
Lipnik


Liitunud: 8 Okt 2008
Postitusi: 22
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 12:34 am    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:

4 oli jällegi üks suur kli¹ee... :S

Jah, mina jätan igal juhul sarja edasivaatamise katki. X-files ja muud sarnased juba nähtud. Ei paku erilist pinget enam. Muud hääd ulmekraami veel nii palju vaatamata õnneks. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

5. osa vaadatud

põhimõttelsielt oli igav osa minu arvates, lihtsalt mingi 7 inimest vist on allakukkunud lennukis kinni kuskil mäestikes ning neid tapetakse seal 1-haaval, ilusti oli ette teada see kohvi-tee teema mis doc-ile meeldib.

Vist ainuke asi mul selles meeldis oli "jeti" teooria. Väga originaalne on see,et jeti ei olegi nagu mingi hästi suur valge ja karvane elukas, keda pole aga kinni suudetud püüda. Keegi pole suutnud teda siiani kinni püüda sest ta oskab inimeste mõtteid manipuleerida ja nende sekka siis sulanduda, et ise ellu jääda ning ta on ise umbes inimese suurune.

Väga see sari ei köida aga millegipärast vaatan seda sarja edasi.
(võib-olla vaatan seda A. Tappingu pärast edasi, ei teagi Razz)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2011 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Sarja fännidele hea uudis, et Syfy Channel uuendas Sanctuary ka neljandaks hooajaks. Neljandas hooajas saab olema 13 episoodi.
Allikas
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2011 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Nice!!!!!! Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2011 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Sanctuary neljanda hooaja treiler nähtav siit Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group