Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Law of Attraction

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 10:08 pm    Teema: Law of Attraction Vasta viitega

Universumi võimsaim seadus. Mõttejõud. Kõik mida sa mõtled, millesse usud ja loodad, saab tõeks. Ise seletada on seda väga raske. Vaadake ise, inimesed on seletanud mitmekesi. Nüüd järele mõeldes leidub vihjeid sellele igal pool meie elus, kõik raamatud ja lood on sellega seotud. Ah mis ma enam patran, vaadake ise:
http://www.thesecret.tv
http://video.google.com/videoplay?docid=-1279084763732767570&q=the+secret
http://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_Attraction
http://www.google.com/search?hl=en&q=law+of+attraction&btnG=Search

Ja lõpetuseks tsiteerin:

Kogu meie olemus on meie mõtete tulemus.
- Buddha
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa nüüd täpselt aru. Kas see LoA on nagu siis, et kõik meie mõtted saavad teoks? Isegi need mõtted, mille täideminemine meist endist ei sõltugi?

Tegelikult see Our thinking creates our reality ei olegi nii võimatu, kui hakata uurima, millest reaalsus ja aine koosneb -- pmst mitte millestki ning samas eksisteerib kvantfüüsika kohaselt võimalus, et korraga eksisteerib mitu reaalsust, st, et üks osake saab olla korraga mitmes kohas.
Kunagi ma arvasin, et aatomid liiguvad ruumis risti-rästi lihtsalt sellepärast, et nad põrkavad üksteise vastu, erinevad osakesed annavad erinevaid laenguid ja on muid sarnaseid jõutegureid. Kuid nüüdseks on teada, et ka üksik osake liigub risti-rästi täiesti korrapäratult, mitte sirgjooneliselt otse ega ka otse väikese trajektoorikaarega. Sellega tekkis mul küsimus, et miks pöörab see aatom näiteks vasakule, miks mitte paremale? Jah, juhus, aga mis asi siis ikkagi on juhus?

Mis sellesse Buddha lausesse puutub, siis see ei ole nüüd otseselt LoA-ga seotud aga noh..., sest selle lause kohaselt mõjutame me ainult iseenda käitumist, aga mitte ümbritsevat.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Minu eelmise postiga seoses soovitan vaadata ka populaarset dokumentaalfilmi "What the BLEEP do we know?!" Juba praegu on paljudes laborites võimalik palja silmaga näha tõestust reaalsuse mõjutamise kohta, ehk siis, et üks ja sama objekt saab korraga olla kahes kohas.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Popol Vuh
Kadett


Liitunud: 26 Juun 2007
Postitusi: 11
Asukoht: Universumi äärealadel

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

What The Bleep Do We Know seisab riiulil kindlas kohas, ootasin sügavamat sisu, kuid pakutavaga jäin siiski rahule.
Film paneb mõtlema ja just seda on vaja sügavas uinakus olevatele inimestele.

The Secret - Kindlasti elu üks lemmikumaid filme üldse.
Nii on see Universumis kogu aeg olnud, eriti hästi lahti seletatud, kuidas kõik toimib.
POSITIIVNE MÕTLEMINE !!!
_________________
Mõttemaailma ustavad teenrid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing mul ei ole midagi positiivse mõtlemise vastu ja usun ise ka sellesse, et kui inimene suhtub ümbritsevasse positiivselt, siis üldjuhul kukub asi ka hästi välja, mis iganes siis. Aga kuna kõik ei mõtle positiivselt, siis teiste negatiivne mõtlemine võib mõjutada meie, kes me mõtleme positiivselt, eluolu ja muud sellist.

Mis puutub veel mõttejõusse, siis ma sain huvitava mõtte, et kui keegi, kes seisaks pilvelõhkuja serva peal ja vaataks alla ning mõtleks, "ma suudan lennata". Päris positiivne mõtlemine ju, aga kas see aitaks tal lennata, kui ta ei ole juhuslikult narkootikume tarvitanud Smile ...veidi irooniat.

Vaatasin ka ära selle filmi (The Secret) ning üldmulje oli positiivne. Tõesti väga lihtsalt ja piltlikult ära seletatud positiivse mõtlemise kasulikkus. Aga samas jättis see mulle ka motivatsiooni koolituse mulje, mis mulle iseeneset peale ei lähe. Kindlasti ei ole hea alla suruda negatiivseid mõtteid, sest see on osa meist ning neil on kindel koht meie elus. Hea on kui positiivsus on enamuses, kuid c'mon, kaua sa ikka suudad ringi käia naeratus näol. Teinekord peab näolihastel ka puhata laskma.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Juun 30, 2007 10:50 am    Teema: Vasta viitega

Chaser's War rääkis ka sellest - The Secret. Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Popol Vuh
Kadett


Liitunud: 26 Juun 2007
Postitusi: 11
Asukoht: Universumi äärealadel

PostitusPostitatud: Püh Juul 01, 2007 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

See vist peab nali olema.
Ei lähe peale selline mõttetu nn. "huumor"
Saatejuhid on ise sõuksed lambad, et ei saanud arugi filmi pointist
_________________
Mõttemaailma ustavad teenrid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2007 11:54 am    Teema: Vasta viitega

jah. selle peale - look who's talking
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group