Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ulmelood

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 5:24 pm    Teema: ulmelood Vasta viitega

Täna sõitsin autoga mööda koduteed, ning vasakule jäi üks põld. Seal põllul on iga aasta ühe ja sama koha peal katki läinud kombain. Mõned nädalad peale viimast viljalõikust (aastad tagasi) kuulsin sellist asja, et põllul olevat ufolaeng. Et ufo seal olla käinud, on tunnistajaks kolm inimest . Kõikide kirjeldused on täpselt ühesugused. Põllul olen käinud sada korda, ent mingeid viljaringe ja muud ebatavalist seal märganud pole. Ainult, et. Samal päeval kui kombain viimast korda katki läks, ilmus kombaini alla kolm ruutu, kõik ühesuurused. tänaseks on need sealt kadunud. kuid aegamööda käin ikka veel põllul, lootes näha midagi uut.

Raudselt on teil kah mingeid jutukesi, või mida te ise kuulnud olete...
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Üks mu sõber rääkis ka, et kui ta veel teismelise eas oli, nägi ka koos isaga merel olles erinevat värvi lendavaid tulukesi. Hiljem sai ka teada, et mõned inimesed rannal nägid ka tulesid mere kohal.

Kuigi olen üldiselt selles asjas skeptiline, siis tuleb asja ka veidi uskuda, et midagi need erinevates kohtades asuvad üksteisele võõrad inimesed nägid ühte ja sama asja... müstika... Rolling Eyes
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Mu ema väidab ka, et mingi 10 aastat tagasi nägi ta UFO-t - mingit asja taevas, mis seisis tükk aega paigal ja siis lendas minema. Arrow
Hiljem on veel välja tulnud, et see asi oli sigarikujuline.

Mina ei kinnita ega lükka seda juttu ümber.

Endal pole aga mingeid selliseid kogemusi olnud...
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi umbes 10 aastat tagasi nägin ka kahtlast "tähte" taevas naaberasula kohal. Terve öö nillisin seda ja hommikul lendas see ülikiirelt minema. Isa arvas alguses, et see oli kopter, aga sel juhul on küsimus, et mida teeb kopter terve öö kusagil pärapõrgus?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Olin öösel töl kui nägin taevas ovaalset kiiresti kohta vahetavat ovaali. Hommikuks nuputasin välja - vene piirivalve valgustas sadamast prozhektoriga taevast ja ovaalne valgussõõr tekkis madalatele pilvedele.
Kroonus öösel vahis olles nägin taevas korraga kolme värvilist rõngast. Olid vist punane ,roheline ja helesinine. Mingil määral kattusid nad teineteisega nagu olümpiarõngad. Very Happy Hommikul kohalikud väitsid, et neid valgusnähte pidid tekitama Kapustin Jarist üleslastud rakettide eri astmed. (Kapustin Jaris asub vene sõjakosmodroom, ise olin sealt ca 200 kilti eemal steppis).
Eestis sellist tähistaevast ei näe... . Rolling Eyes
Kahjuks on enamikel nähtustel ikkagi maine päritolu.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-


Viimati muutis seda rincewind (Esm Märts 19, 2007 5:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Kunagi umbes 10 aastat tagasi nägin ka kahtlast "tähte" taevas naaberasula kohal. Terve öö nillisin seda ja hommikul lendas see ülikiirelt minema. Isa arvas alguses, et see oli kopter, aga sel juhul on küsimus, et mida teeb kopter terve öö kusagil pärapõrgus?


Kurat, see lause pani mind mõtlema, ma nägin alles mingi reede öösel kopterit lendamas.. üle maja, kohutavalt palju oli tulesid sellel. kuigi ma ei saa öelda kas see oli kopter.. sest sellel oli hoopis mingi teistsugune hääl... Confused
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
FLT kirjutas:
Kunagi umbes 10 aastat tagasi nägin ka kahtlast "tähte" taevas naaberasula kohal. Terve öö nillisin seda ja hommikul lendas see ülikiirelt minema. Isa arvas alguses, et see oli kopter, aga sel juhul on küsimus, et mida teeb kopter terve öö kusagil pärapõrgus?


Kurat, see lause pani mind mõtlema, ma nägin alles mingi reede öösel kopterit lendamas.. üle maja, kohutavalt palju oli tulesid sellel. kuigi ma ei saa öelda kas see oli kopter.. sest sellel oli hoopis mingi teistsugune hääl... Confused


Well, see koht oli küll täispärapõrgu (Võhma, Saaremaal)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group