Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost, ulme, spoilerid, Eesti telekanalid jne.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 9:58 am    Teema: Lost, ulme, spoilerid, Eesti telekanalid jne. Vasta viitega

Teema autor on tegelikult Ulmeguru.

Ulmeguru kirjutas:
Tegin uue teema, sest (minuarust) on tobe arutada üldisi teemasid miski konkreetse episoodi all.

Ja tegelikult võiks olla ka eraldi Losti-teema neile, kes asja kohalikust telest sõltumatult vaatavad ning spoilereid ei karda.

Konkreetselt minu jaoks on see spoileriküsimus alati jabur, aga ma püüan mõista teiste inimeste tundeid... isiklik arvamus on, et kes spoilereid kardab, see ärgu lugegu midagi ja vaadaku vaid filmi, sest iga artikkel, andmebaas, arvustus spoilerdab niiehknaa.




See ei puuduta antud osa, sest see alles tuleb. Olen lihtsalt pahane.
Spoilerdamine pidi ju siin miitte sobima. Nagu eelmise episoodi kirjelduse lõpul on keegi esinenud. See tuleks maha võtta. Mina oma jutus tuginesin AINULT varasematele episoodidele ja tuleviku osas lihtsalt avaldasin oma ettekujutusi, mitte ettevaadatud osi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

jaagup kirjutas:
See ei puuduta antud osa, sest see alles tuleb. Olen lihtsalt pahane.
Spoilerdamine pidi ju siin miitte sobima. Nagu eelmise episoodi kirjelduse lõpul on keegi esinenud. See tuleks maha võtta. Mina oma jutus tuginesin AINULT varasematele episoodidele ja tuleviku osas lihtsalt avaldasin oma ettekujutusi, mitte ettevaadatud osi.


Põhimõtteliselt küll - samas on need teemad mõeldud siiski arutamiseks ka neile, kes on sarja juba rohkem näinud.

Seega, edaspidi palun juhul, kui kavatsete avaldada informatsiooni episoodide kohta, mida Kanal2 veel näidanud pole, panna postituse algusesse piisavalt märgatav hoiatus. Smile
Hundid söönud, lambad terved.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis kuulutas jaagup kanal kahe losti tõe kriteeriumiks. ja Enterprise on tema prohvet Wink
Eks ma siis hakkan telekava jälgima, kanal 2. nagunii purk ei näita. Või küsin jaagupilt, mida tema viimati nägi. Arvas nägevat.

( Miks üldse rääkida vilmidest/sarjadest, mida eesti telekanalid kunagi ei näita? näiteks pole ma kohand eesti telekanaleis sg1, firefly seeriaid- või kui, siis sg oli aastaid tagasi - ja ometi ei takista see juttu veeretamast?)
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

sofie kirjutas:
Niisiis kuulutas jaagup kanal kahe losti tõe kriteeriumiks. ja Enterprise on tema prohvet Wink
Eks ma siis hakkan telekava jälgima, kanal 2. nagunii purk ei näita. Või küsin jaagupilt, mida tema viimati nägi. Arvas nägevat.

( Miks üldse rääkida vilmidest/sarjadest, mida eesti telekanalid kunagi ei näita? näiteks pole ma kohand eesti telekanaleis sg1, firefly seeriaid- või kui, siis sg oli aastaid tagasi - ja ometi ei takista see juttu veeretamast?)


Esiteks - siin alafoorumis ei ole keelatud teha teemasid nende episoodide kohta, mida Kanal2 veel näidanud pole. Kui on soovi nende üle arutleda, siis palun väga.

Kanal2 ei ole mingi tõe kriteerium. Very Happy Lihtsalt Losti alafoorum sai loodud seetõttu, et Kanal2 hakkas sarja Eestis näitama ning seetõttu oli võimalik korraldada episoodide arutelusid veidi lihtsamalt ja suurema publiku osavõtul, sest on ju selge, et väga paljude jaoks on Kanal2 siiski primaarne allikas selle sarja vaatamiseks; DVD-d ja muud võimalused ei ole paljudele erinevatel põhjustel kättesaadavad või sobivad.
Muidugi võib nüüd küsida, et miks on sel juhul olemas teemad Tähevärava sarjade ja BSG episoodide kohta, mida Eestis ei näidata. Siin võib asja seletada faktiga, et nende näol on otsesemalt tegu sci-fi suunitlusega sarjadega, mida "Teadmata kadunud" vähemalt otseselt kindlasti ei ole. Samas on see siiski väga populaarne sari, mis aitas foorumisse rahvast juurde tuua. Wink
Ja muidugi lõpetuseks - Eesti telekanalid näitavad niigi väga vähe ulmesarju ja kui mõni neist juhtumisi tõesti ekraanile jõuab, siis väärib see kindlasti siin foorumis eritähelepanu. Smile

Ja telekava pole vaja jälgida, foorumistki näha, mis osa viimasena näidatud on. Wink
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust. Mis Kanal2 puutub, siis ega sealt polegi palju muud midagi vaadata kui mainitet sari ja mõni film kah vahel...

Selle telekanali Tõe kriteeriumiks kuulutamine on siiski ilmne liialdus.
Minu tagasihoidlik mõte oli selles, et Losti kohta on ridamisi (muuhulgas eestikeelseid) foorumeid,
kus suuresti ainult sopilerdamine käibki. Peaaegu nagu " kellel on pikem" ehk kes on esimesena jõudnud vastloodud osi kukilt tõmmata ja esimesena sisu kirjeldada. Muidugi võib ka siinnne arutelu selline olla, kuid kui mina seda millalgi paari kuu eest lugema sattusin , tundus see meeldiva erandina.

Mis Kanal 2 puudutab, siis kui eeldada mitte "tõmbamisega" tegelemist või muid keerulisemaid valemeid, siis Eesti pealt seda sarja ju mujalt ei näita. Miks siis mitte ka seesama "tõekriteriumi" idee sisse tuua.


P.S. Kahju muidugi, kui selle episoodi kirjeldus sellise nääklemise sisse upub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

jaagup kirjutas:
/.../ Mis Kanal 2 puudutab, siis kui eeldada mitte "tõmbamisega" tegelemist või muid keerulisemaid valemeid, siis Eesti pealt seda sarja ju mujalt ei näita. Miks siis mitte ka seesama "tõekriteriumi" idee sisse tuua.


Eestis on täitsa ametlik alternatiiv osta DVD-d kahe esimese hooajaga (mida oleme ka teinud)... miski «tõmbamine» esineb vaid Sinu oletustes.

Ei arva, et DVD-lt vaatamine (isegi, kui see DVD pole ostetud Eestist) oleks kuidagi kuritegelikum, kui kohalikust telekanalist vaatamine.


jaagup kirjutas:
P.S. Kahju muidugi, kui selle episoodi kirjeldus sellise nääklemise sisse upub.


Kahju jah... sestap tegin ka käesoleva teema.
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Esiteks - siin alafoorumis ei ole keelatud teha teemasid nende episoodide kohta, mida Kanal2 veel näidanud pole. Kui on soovi nende üle arutleda, siis palun väga.


Jah, aga kui arutleda sellisel teemal, siis tuleb ju rääkida ka asjadest, mis seeriat mittenäinutele on spoileriks.

Keegi ei suuda ju garanteerida, et keegi kogemata seda teemat loeb... nii näiteks tahtsin ma hakata eile õhtul/öösel kirjutama teemasse «2x17 "Lockdown"», aga siis vaatasin, et seda pole Kanal 2-s veel näidatudki...

Enterprise kirjutas:
/.../ Muidugi võib nüüd küsida, et miks on sel juhul olemas teemad Tähevärava sarjade ja BSG episoodide kohta, mida Eestis ei näidata. Siin võib asja seletada faktiga, et nende näol on otsesemalt tegu sci-fi suunitlusega sarjadega, mida "Teadmata kadunud" vähemalt otseselt kindlasti ei ole. Samas on see siiski väga populaarne sari, mis aitas foorumisse rahvast juurde tuua. Wink


Tahaks küsida, et kas Ulmefoorumi tegijate jaoks on SF ja ulme sünonüümid?

Ning küsida ka seda, et kas «Gattaca» on otseselt ulmefilm... kui «Lost» pole... mõlemas pole rõhk ju miskil teaduslik-tehnilisel mumbo-jumbol, vaid inimsuhetel, millele annab oma värvingu ulmeline taust. OK, filmis «Gattaca» on see taust rangelt SF... sarjas «Lost» aga SF segamini Horroriga.

Enterprise kirjutas:
Ja muidugi lõpetuseks - Eesti telekanalid näitavad niigi väga vähe ulmesarju ja kui mõni neist juhtumisi tõesti ekraanile jõuab, siis väärib see kindlasti siin foorumis eritähelepanu. Smile


Siis küsikski, et millist erilist tähelepanu on pälvinud sarjad «Cleopatra 2525» ... rääkimata asjalikest asjadest nagu «Outer Limits» või «Twilight Zone» või «Tales from the Crypt»?
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

@Ulmeguru: Igaüks võib teha teemasid sinu äsja mainitud sarjade kohta, kuid kuna nendest mingit asjalikku arutelu siiani foorumis välja koorunud pole, siis ei ole põhjust ka neile sarjadele erilist tähelepanu pöörata. Tähelepanu tuleb koondada ikka sarjadele, mis ka mingit arutelu tekitavad. Ulmesarju on sadu ja häid ulmesarju on kümneid, ega kõigist ei jõua siis oma alafoorumit teha. Wink
Soovitan vaadata, millistest ulmesarjadest on foorumis juttu olnud ja kohe selgub, et paljude puhul on üritatud mingit jutuajamist algatada.

P.S. See on juba väga off-topic, selleks jutuks võib eraldi teema teha.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Esiteks - siin alafoorumis ei ole keelatud teha teemasid nende episoodide kohta, mida Kanal2 veel näidanud pole. Kui on soovi nende üle arutleda, siis palun väga.


Jah, aga kui arutleda sellisel teemal, siis tuleb ju rääkida ka asjadest, mis seeriat mittenäinutele on spoileriks.

Keegi ei suuda ju garanteerida, et keegi kogemata seda teemat loeb... nii näiteks tahtsin ma hakata eile õhtul/öösel kirjutama teemasse «2x17 "Lockdown"», aga siis vaatasin, et seda pole Kanal 2-s veel näidatudki...


See, kui keegi juhtub kogemata mõne uuema episoodi kohta teemat lugema ja seda tegelikult teha ei tahtnud, on juba selle inimese enda probleem. Very Happy
Iga episoodi teema alguses on seni selgelt näha olnud, milla osa eetris on ja peale sisututvustuse pole ka esimeses postis kunagi rohkem spoilereid.



Ulmeguru kirjutas:
Enterprise kirjutas:
/.../ Muidugi võib nüüd küsida, et miks on sel juhul olemas teemad Tähevärava sarjade ja BSG episoodide kohta, mida Eestis ei näidata. Siin võib asja seletada faktiga, et nende näol on otsesemalt tegu sci-fi suunitlusega sarjadega, mida "Teadmata kadunud" vähemalt otseselt kindlasti ei ole. Samas on see siiski väga populaarne sari, mis aitas foorumisse rahvast juurde tuua. Wink


Tahaks küsida, et kas Ulmefoorumi tegijate jaoks on SF ja ulme sünonüümid?

Ning küsida ka seda, et kas «Gattaca» on otseselt ulmefilm... kui «Lost» pole... mõlemas pole rõhk ju miskil teaduslik-tehnilisel mumbo-jumbol, vaid inimsuhetel, millele annab oma värvingu ulmeline taust. OK, filmis «Gattaca» on see taust rangelt SF... sarjas «Lost» aga SF segamini Horroriga.


Hehe, jälle see vana küsimus ülesse kerkinud. Ja paistab, et suures kirjutamisetuhinas unustasin üht-teist ütlemata. Very Happy Jah, tegu on küll Ulmefoorumiga, kuid meie põhitemaatikaks on üldiselt siiski algusest peale olnud teaduslik fantastika. Pealegi Lost hõljub üldse kusagil vahepeal - päris hästi ei saa teda minu meelest ühegi ulme alaliigi alla klassifitseerida, kohati meenutab ikka tüüpilist Mehhiko seepi.

Ulmeguru kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Ja muidugi lõpetuseks - Eesti telekanalid näitavad niigi väga vähe ulmesarju ja kui mõni neist juhtumisi tõesti ekraanile jõuab, siis väärib see kindlasti siin foorumis eritähelepanu. Smile


Siis küsikski, et millist erilist tähelepanu on pälvinud sarjad «Cleopatra 2525» ... rääkimata asjalikest asjadest nagu «Outer Limits» või «Twilight Zone» või «Tales from the Crypt»?


Nii palju, kui mina tean, näidati kõiki neid sarju enne Ulmefoorumi asutamist. Olgu, Cleopatra 2525 vist tõesti näidati millalgi päevasel ajal, kuid nähtavasti polnud piisavalt huvilisi selle kohta jutu ülesvõtmiseks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
@Ulmeguru: Igaüks võib teha teemasid sinu äsja mainitud sarjade kohta, kuid kuna nendest mingit asjalikku arutelu siiani foorumis välja koorunud pole, siis ei ole põhjust ka neile sarjadele erilist tähelepanu pöörata. Tähelepanu tuleb koondada ikka sarjadele, mis ka mingit arutelu tekitavad. Ulmesarju on sadu ja häid ulmesarju on kümneid, ega kõigist ei jõua siis oma alafoorumit teha. Wink


Mind hämmastabki, et inimesed vaatavad sellises koguses näiteks Star Trekki... aga eks maitsed...

TrekRanger kirjutas:
Soovitan vaadata, millistest ulmesarjadest on foorumis juttu olnud ja kohe selgub, et paljude puhul on üritatud mingit jutuajamist algatada.


Vaatasin, seepärast lõõpisingi... ega ma tõsimeeli ei arva, et «Cleoptra 2525» või see homse ajalehe wärk peaks alamfoorumit omama...

TrekRanger kirjutas:
P.S. See on juba väga off-topic, selleks jutuks võib eraldi teema teha.


Minu pärast ei pea... ega ma seda teemat ikka pikalt ei viitsi...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ulmeguru kirjutas:
Ning küsida ka seda, et kas «Gattaca» on otseselt ulmefilm... kui «Lost» pole... mõlemas pole rõhk ju miskil teaduslik-tehnilisel mumbo-jumbol, vaid inimsuhetel, millele annab oma värvingu ulmeline taust. OK, filmis «Gattaca» on see taust rangelt SF... sarjas «Lost» aga SF segamini Horroriga.


Hehe, jälle see vana küsimus ülesse kerkinud. Ja paistab, et suures kirjutamisetuhinas unustasin üht-teist ütlemata. Very Happy Jah, tegu on küll Ulmefoorumiga, kuid meie põhitemaatikaks on üldiselt siiski algusest peale olnud teaduslik fantastika. Pealegi Lost hõljub üldse kusagil vahepeal - päris hästi ei saa teda minu meelest ühegi ulme alaliigi alla klassifitseerida, kohati meenutab ikka tüüpilist Mehhiko seepi.


Ma vist kohtasin seda väidet ka miski osa arutelu juures... küsikski, et mis teeb sarjast «Lost» latiinoseebi? Mina seda seost ei näe, seepärast küsingi..?
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Minule meenutavad seebikat eeskätt tegelaste suhted, mis üsna tihti tunduvad olema kunstlikult keerukaks aetud, samuti tegelaste keeruline minevik (kuigi see konkreetne seik võib olla kavatsuslik). Otseselt mingeid näiteid on raske tuua, aga atmosfäär on tihti selline.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Minule meenutavad seebikat eeskätt tegelaste suhted, mis üsna tihti tunduvad olema kunstlikult keerukaks aetud, samuti tegelaste keeruline minevik (kuigi see konkreetne seik võib olla kavatsuslik). Otseselt mingeid näiteid on raske tuua, aga atmosfäär on tihti selline.


Ma ei saaks öelda, et ma oleks palju seepe näinud (sest nad ajavad mind vihale), aga on juhtunud, et olen näinud miskeid Kirglisi Roose ning Vaprat dünastiat ja ilusat Dallast... mul «Lost» nendega päris ikka ei seostu...

Meil Sofiega tekkis juba esimese hooaja poole peal mõte, et see lennukiseltskond pole üldse juhuslik, et need inimesed ongi konkreetselt sellele lennule sokutatud... kui meenutada, et nende tegelaste mälestusi, et kuidas nad kõigepealt Austraaliasse ja siis just sellele lennule sattusid/jõudsid... siin näikse olevat miski suurem plaan peidus.

Umbes samal ajal tekkis meil ka selline mõte, et paljud inimesed sellest kambast ei saagi mujal normaalselt elada:
1. Locke oleks ratastoolis
2. Jin ja Sun oleks lahus
3. Claire oleks lapsest ilma
4. Charlie oleks narkar
5. Kate teeks veel mõne lolluse ning oleks vangis või surnud
6. Sawyer sama
... edasi võib igaüks ise jätkata

Enamus tegelasi oli omadega enne lendu ummikus... või suisa p**ses. Hoolimata igasugu hädadest saarel... on nad siiski miski rahu leidnud...

Ja selles valguses polegi need kokkusattumused ju eriti imelikud... ja kindlasti pole ka tegu tavaliste inimestega, kõigil on ilma lennuõnnetuseta juba küllalt katsumusi seljataga...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kel spoilerihirm võõras...

DHARMA Initiative stations: http://en.wikipedia.org/wiki/DHARMA_Initiative_stations
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 2:13 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::

Ma loodan, et seekord ma ei ahvatlenud uuele vaidlusringile nagu eile ja ei kutsunud järgmisi osi selle osa juures kirjelldama.

Ei.
Pigem ahvatlesid üldse mitte kirjelldama. Ka episoode mitte.
Tänud. Smile
_________________
Ma ei võta narkootikume. Ma olen narkootikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2007 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kopeerisin selle ühest teisest teemast, sest ma ei tea, et kas mu jutt on spoiler...

AlienX kirjutas:
Kaardimäng oli nagu ta oli, natukene etteaimatav kogu see värk. See, et Sawyer piki näppe saab, oli juba aru saada.


See on poliitkorrektsuse küsimus, et Sawyeril aeg-ajalt piki näppe antakse... DVD lisasid vaadates ja arvustusi lugedes on jäänud mulje, et Sawyer on miski eriline vihkamisobjekt neil seal teisel pool lompi... et rahvas suisa hõiskas, kui Sawyer lõuga sai... noh, et rassist ja seksist jne.
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

«Teadmata kadunud» staar kritiseeris sarja

http://www.postimees.ee/180207/esileht/meelelahutus/245605.php


Nojah, kolmandat hooaega ma näinud pole, aga põhimõtteliselt on tal minu arvates õigus küll. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:


Nojah, kolmandat hooaega ma näinud pole, aga põhimõtteliselt on tal minu arvates õigus küll. Razz


On küll õigus. On huvitav, et pidevalt midagi uut ja põnevat tuleb aga vanu asju on nii palju selguseta jäänud..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Nojah, kolmandat hooaega ma näinud pole, aga põhimõtteliselt on tal minu arvates õigus küll. Razz


Pole ka veel kolmandat näinud, aga kahe hooaja põhjal seda ei väidaks, et venitatud... samas, eks insider tea paremini... samas on siiski oluline, et mis välja tuleb... tegijate arvamused asjast ei pea kedagi huvitama... st. kui venitades saab ka hea, siis lasku käia...

Võibolla kääbik Meriadoc sai lihtsalt hea pakkumise, aga pidi ära ütlema, sest on telesarjaga seotud... ning nüüd kaebleb... Smile
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2007 10:21 am    Teema: Vasta viitega

«Teadmata kadunud» lõppeb 2010.aastal

http://www.postimees.ee/080507/esileht/meelelahutus/259377.php


Selline uudis siis. 3 hooaega tuleb vastavalt lepingule veel, kuid natuke pani kulmu kergitama väide, et igas hooajas saab olema 16 osa? Kuidagi ebatavaline arv või on siin mingid kaheosalised episoodid ühte arvestatud?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group