Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 2x17 "Samaritan Snare"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
16%
 16%  [ 1 ]
7
16%
 16%  [ 1 ]
6
50%
 50%  [ 3 ]
5
16%
 16%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 5:56 pm    Teema: TNG - 2x17 "Samaritan Snare" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 19. märtsil 2007 kell 00:55 ETV's

"Samariitlane"
Wesley Crusher peab lendama Scylla sektoris asuvasse Tähebaasi nr 515, et läbida Tähelaevastiku eksamid. Ootamatult liitub temaga kapten Picard, kellele doktor Pulaski soovitas südameoperatsioonile minna. Samal ajal jõuab Enterprise'i meeskonnani appikutse letargilistelt humanoididelt Pakleditelt, kelle kosmoselaev Mondor vajab hädasti remonti. Riker läkitab Geordi Pakledite laevale, kuid Troi aimab, et humanoidide kavatsused pole sugugi sõbralikud, ning tunneb Geordi käekäigu pärast muret. Niipea kui parandustööd tehtud, tahab Geordi kodulaevale naasta, ent Pakledid lubavad tal lahkuda üksnes juhul, kui Riker kogu Enterprise'i arvutisse salvestatud info neile loovutab.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 10:36 am    Teema: Re: 2x17 "Samaritan Snare" Vasta viitega

Tre,

Üle nädala püsisin nüüd jälle siis üleval ja teleka taga. Antud osa ise oli ikka ütleme välja - kesine. Eriti nende misiganes nimega tulnukrassi probleemi lahendamine. Ma parem ei hakka ütlema mida ma arvan sellest kuidas neil üldse õnnestus saada endale romulaanlaste, klingonite ja kelle iganes tehnikat ja kui vabandage väga rumalad nad ikka olid. Lisaks mismoodi nad üldse lennata oskasid? Teiseks stseen Crusheri ja Picardi vahel. See oli ette teada, et sealt midagi head ei tule. Ainuke asjalik punkt mida ma tõesti isegi enam ei mäletanud oli see, et Picardil nooruses süda viga sai ja see vajas välja vahetamist. Ning lisaks sai siis Picardi taustainfot ka rohkem teada.
Ahjaa, kokku andsin siis 6 punkti.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Juhtusin ka nüüd teleka ees olema... tegelikult olin valmis magama minema, kui vaatasin, et TNG hakkab ETVs ja sättisin siis end kohe telku ette. Smile

Panin 6 punni, kuna pean ka seda osa keskpäraseks. Samas sain ka Picardi kohta infot, mida ennem ei teadnud - et tal oli tehissüda Shocked. Ma isegi nautisin Wesley ja Picardi dialoogi. No need Pakledid olid küll kahtlased tegelased, rumalad-"targad" tulnukad. Ei oska ka arvata, kuidas nad võisid saada niipaljude rasside erinevaid tehnoloogiaid ning oskasid seda kasutada. Juusiis selle koha pealt on nad leidlikud ja ehk selle tehnoloogia said nad ka arvatavasti kosmoses juhitamatult hõljuvatelt vigastatud laevadelt. Vaevalt nad küll mingeid kolooniaid ründasid.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 12:52 am    Teema: Vasta viitega

Annan ka mina 6 punkti.

See Pakledide teema oli ausalt öeldes nii tobe, et ma ei tea kas see üldse kommenteerimist väärib. Selle jamaga mindi otse esimese hooaja stiili juurde tagasi ja loobuti senisest progressist. Õnneks on sellist jama tulevikus minimaalselt.

Mis aga puutub Picardi liini, siis selle kohta on mul enamuses vaid kiidusõnad. Esiteks oli väga hea, et lõpuks ometi asuti Picardi tegelast natuke sügavamalt avama (mitte selles mõttes, et ta lahti lõigati Very Happy) ning nagu kindlasti suured fännid teavad, saab see episood endale veel super järje. Ma kahjuks ei mäleta enam episoodi nime ja hooaega, kuid tegu siis selle osaga, kus Q laseb Picardil oma elu tähtsamaid sündmusi muuta.
Kuna antud episood pani aluse sellisele suurepärasele loole, siis väärib ta juba selle eest kiidusõnu.
Picardi ja Wesley vestlused mulle meeldisid. Ok, Wesley on natuke liiga lapsik, nagu alati, kuid sellest hoolimata oli see esimene vestlus Wesley osalusega, mis mulle isegi mõnes mõttes meeldis. Wesley oli antud olukorras parim tegelane avamaks Picardi jutuotsa oma minevikust.

Huvitav oli kahtlemata vaadata seda, kuidas Picard suhtus oma haigusesse. Nägime, et Picard ei taha kuidagi tunnistada, et ka tema tavaline surelik on ning püüab säilitada vankumatu juhi mainet. Õppisime selgeks seega väga olulise osa tema iseloomust, mis mõnes osas ajapikku muutub, kui ta saab üle mõningatest valehäbidest, mis teda esimestes hooaegades vaevasid.
Aa, mainiks veel ära ka selle dr. Pulaski oli selles episoodis mulle väga sümpaatne, meeldis ka viimane käik, kus ikkagi tema pidi Picardi elupäästjaks hakkama. Smile

Lühidalt: Pakledide osas täiesti jabur episood, kuid Picardi osas väga hea episood ja sellest tulenevalt valisin 6 punkti näol kuldse kesktee. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group