Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

UUDIS - nuBSG 4. hooajas 22 osa

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas teie arust parem oleks, 13 või 22?
22 osa
50%
 50%  [ 4 ]
13 osa on parem, ei ole mõttetuid episoode
50%
 50%  [ 4 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 11:15 pm    Teema: UUDIS - nuBSG 4. hooajas 22 osa Vasta viitega

Kui alles veebruaris teatas SciFi kanal, et BSG 4. hooaeg koosneb kolmeteistkümnest osast siis 22. märtsil (eile) pandi SciFi ametlikule leheküljele ülesse artikkel (kuigi jutud käisid juba varem), mis teatab et episoodide arv on suurenenud. BSG 4. hooaeg koosneb nimelt 22-st episoodist. 2 episoodi näidatakse millalgi sügisel koos (ehk siis 1h 20min), ülejäänud 20 järgnevad 2008 (algavad jaanuaris).
Ei teagi mida arvata sellest. Muidugi on hea, et saab rohkem BSG-d. Kuna juba see hooaeg sai sari üpriski halbu reitinguid USAs, siis järgmine hooaeg võib väga vabalt olla viimane Sad Mad (juhul kui reitingud ei parane).
Samas on paljud kaevanud selle üle, et kui on liiga palju episoode, siis tekib liiga palju "fillereid" ehk siis üksikepisoode, mis ei liiguta sarja tegevust kuigivõrd edasi. Loota võib, et kui sarja tegijatel on 9 kuud aega, siis mõeldakse kõik hoolikalt läbi. Olen rõõmus ka selle üle, et ei jäeta päris kuivale kah peaaegu, et terveks aastaks. Vähemalt 2 BSG episoodi sügisel. Very Happy

SciFi artikkel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Mnjah, ei rõõmusta selle uudise üle tegelikult. Järgmise hooajaga oleks paras aeg see sari ära lõpetada; enne kui see täielikuks farsiks mandub. Võib-olla olen ma BSG suhtes natuke ebaõiglane ja ootan sealt liiga palju, aga sellise standardi tekitasid varasemad osad ja seda raskem on taluda nüüdseid esitusi.
Loodetavasti võtavad tegijad end siiski kokku ja teevad piisavalt intensiivse hooaja ning samuti, et sarja lõpetamisest teataks neile piisavalt ette, et osataks otsad ilusti kokku tõmmata nagu DS9 puhul.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 11:41 am    Teema: Vasta viitega

13 episoodi oleks loomulikult parem, siis nad suudaks hoida pinget ka üleval, 3s hooaeg on olnud suur pettumus mulle, mõningad head episoodid ja samas väga halbu ka. Parimad on kindlasti hooaja algusest pärit (4s osa näiteks) ja halvimad kusagilt keskelt...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm. Kuigi olen nõus et BSG kolmas hooaeg pole nii hea kui esimene ja teine, on tegemist siiski väga hea sarjaga. Ja ma ka ei looda, et sari järgmine aasta lõpetab. RDM-il on minu teada plaanis teha ka 5. hooaeg. Seda on ta korduvalt väitnud, et BSG-d pidi tulema 5 hooaega. Ma kavatsen positiivseks jääda ja loodan, et BSG tegijad õpivad nüüd oma vigadest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen 22 osa pooldaja, ka vaheepisoode võib hästi teha, nagu nii mõnigi episood on tõestanud, kuid 3 hooaeg hakkab paraku just eriti silma oma mõttetute vaheepisoodidega(välja arvatud üks), loodan, et neljas tuleb selle koha pealt parem.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
We won't be seeing Season 4 until January 2008, but I understand there's going to be some kind of miniseries or movie coming before then?

RDM: There is something that they're calling "extra episodes" or "extended episodes" -- they keep shifting the nomenclature. Essentially, we are shooting two hours of "Galactica" that will be broadcast on SciFi Channel sometime in the fall. Let's say they broadcast it on a Friday; then, on the following Monday, it will be available on DVD.

That story will not pick up our cliffhanger at the end of Season 3. That didn't seem right. The story will be set on the Battleship Pegasus and will take place in the past, relative to where we are in Season 3. But the events set up in that story will then pay off in Season 4.


Kõige viimane intervjuu RDM-iga (24 märts) kinnitab siis, et see BSG osa, mis sügisel näidatakse (või siis 2 episoodi, ei saagi aru, pigem vist 1 osa, mis on 80 min pikk ja siis 2008 21 episoodi) räägib Pegasusest ja tegevus toimub "minevikus". Lastakse siis ka DVD-le kohe peale seda kui SciFi kanal ära näidanud on nii, et seda ei saa siis päris 4. hooaja sekka arvata kuna tegevus ei liigu edasi.

Intervjuu


Viimati muutis seda SinkaVonka (Laup Märts 24, 2007 8:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen allikaid lugedes asjast nii aru, et see vahepealne osa ongi nn "film" mida teha plaaniti ja see räägib Pegasuse tegemistest peale külonite rünnakut ja enne Galacticaga kohtumist. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Mina olen allikaid lugedes asjast nii aru, et see vahepealne osa ongi nn "film" mida teha plaaniti ja see räägib Pegasuse tegemistest peale külonite rünnakut ja enne Galacticaga kohtumist. Razz

Jah. Olin kah kuulnud seda juttu, aga siis ei olnud veel midagi kindlat. Segadus tekkis hetkel sellest, et ma ei taibanud korraga selle lause tähendust:
Tsiteerin::
"The story will be set on the Battleship Pegasus and will take place in the past, relative to where we are in Season 3."


Ehk siis tähendab et tegevus toimub minevikus ehk ENNE seda kus me praegu tegevusega oleme. ('editin' oma postitust kohe Razz ) Olen rõõmus et otsustati Pegasuse loo kasuks. Helena Cain oli huvitav tegelane ja eriti meeldis mulle lõpp kus selgus et ta ikka südametu inimene kah ei ole (ei lasknud Fiskil Adamat tappa).Very Happy . Siis tahaks näha kuidas Gina kinni püüti jne. Loodan ka paari lahingut, sest Cain väitis, et nad olid Cylonite laevastikku rünnanud, iga kord kui võimalus avanes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group