Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 3x20 "Crossroads" 2. jagu

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "Crossroads" II
10
55%
 55%  [ 5 ]
9
22%
 22%  [ 2 ]
8
22%
 22%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 6:02 pm    Teema: nuBSG - 3x20 "Crossroads" 2. jagu Vasta viitega

Jätkub Baltari kohus


Selle kohta on ainult üks väljend ja seda siin ütlema ei hakka Shocked Shocked Shocked Shocked
Viimased 5 on teada, ma olen sõnatu, poleks arvanud, et nemad. Nüüd näidati ära ka kus Maa asub ja tundub, et cylonid tulevad kaasa, loodame, et järgmine hooaeg tuleb väga hea, arvestades kuidas praegune lõppes, siis võib selles midaig head välja kooruda.
Baltari kohtuotsus oli etteaimatav, arvasin, et Adama hakkab veel protestima, aga võta näpust.

10/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Pean ka 10 punkti andma, muud moodi ei saa see kord. Shocked
Tegemist oli vast minu lemmikepisoodiga see hooaeg. Kuigi olin paljusid spoilereid lugenud oli osal ikka üllatusi pakkuda ja teostus oli suurepärane. Kuigi Baltari kohtuotsus pidi olema tähtis osa, siis kõik muu oli veel võimsam. Lee kõne oli hea ja eks see päästiski Baltari. Võib arvata, et Baltarist saab järgmises hooajas laevastikus mingi tähtsam poliitika tegelane või nii kui tal juba praegu toetajad olemas on.

Nüüd aga uued Cylonid Shocked . Tori, Anders, Tyrol ja Tigh??! Ei kujuta ette kuidas seda seletatakse aga olen kindel et lõpuks me ikkagi saame vastuse. See mis Tigh ütles, on minu jaoks tähtis sarja osa, oled lõppude lõpuks see, kes sa tahad olla ja teed seda mida ise otsustad. Võib arvata et Tigh on siis ehk kõige vanem Cylon, kas on võimalik et inimesed suutsud luua inimkujulise Cyloni juab enne seda kui nad need "originaalmudelid" valmis ehitasid ja siis varjati Tigh olemasolu, ma tõesti ei tea. Teised isikud oleksid isegi usutavad aga Tigh, hmm. On vist ka paika pandud see, et meie uutel inimcylonitel Razz ei ole peidetud programmeerimist, teised Cylonid ei teagi, et need 4 inimest Cylonid on ning peale selle on kõik need 4 isikut Cylonite vastu nii palju võidelnud. Ma kutsun neid nüüd "headeks cyloniteks" Very Happy . Ühte me veel ei tea, aga miskipärast arvan, et see on Roslin. Kuidas ta muidu saab oma unenägusid Sharoni ja Kuuega jagada.
Ja nüüd, osa lõpp - AWESOME!!!!! Kõik on lihtsalt nii pöörane, laevastik ei saa veel väheamlt 20 minutit hüpata, 4 Cylon Basestari on neil kohe kaelas ja Starbuck on ELUS ja teab kus MAA on ning on seal käinud Shocked !!! Selle üle olen väga õnnelik, samas pole veel päris kindel kas Kara ikka on lihast ja luust või on tegemist tema vaimuga (don't ask me). Meeldis ka "All along the watchtower", hea lugu.
Ja veel üks asi, me nägime MAAD ja teame umbes kus Galactica laevastikuga on. Shocked

BEST EPISODE EVER!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti minu poolt.

Väga hea episood oli, aga maksimaalselt rahule ma ei jäänud, sest algus oli minu jaoks väga igav, sellest hoolimata, et hiljem põnevaks läks.
Viimased 5 cylonit on siis teada: Tori, Anders, Tigh, Tyrol ja Starbuck. Teised ei tulnud võibolla nii suure üllatusena, aga see, et Starbuck cylon on, tuli küll tohutu üllatusena. Lihtsalt poleks arvanud, et kõige selle taustal, mis temast räägitud on, võiks ta cylon olla. Siiski samas, kui mõelda selle peale, milliseid kummalisi asju ta nägi ja tegi, ei ole see ka nii uskumatu.
Kõige rohkem huvitab mind see, et kas cylonid ja inimesed hakkavad nüüd uute sündmuste valguses kokku mängima või jäävad endiselt sõjajalale? Ma ei mõtle sellega, et nüüd lähiajal rahu tuleb, aga lihtsalt minu hinnangul tõenäosus, et inimesed cylonid hävitavad, langes selle episoodiga märgatavalt. Razz
Igal juhul uusi küsimusi tekkis viie cyloni paljastamisega palju juurde. Eriti meeldis mulle tegelikult see, kuidas need cylonid välja otsiti. Meile hakati väikseid vihjeid andma, kuni lõpuks siis viidi meid välja tõeni, kui neli neist ühte ruumi kokku tulid. Nagu mainisin, oli algus siiski natuke liiga uimane ja sellepärast ei saa ka kümmet punkti panna.

Baltari kohtuprotsessi lõpp oli kindlasti paljuski etteaimatav, kuid selles osas pole mul ühtegi etteheidet. Seekord oli protsessi palju põnevam vaadata kui eelmine kord, juba ainuüksi Lee "kõne" oli väga hea. Otsuse üle olen ma väga õnnelik, sest Baltari hukkamine poleks midagi sarjale juurde andnud, pigem vastupidi.

Seekord siis väga palju küsimusi ja minimaalselt vastuseid, loodame, et neljanda hooaja esimesed kaks episood suudavad seda ootusärevust mingil määral rahuldada. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
9 punkti minu poolt.

Väga hea episood oli, aga maksimaalselt rahule ma ei jäänud, sest algus oli minu jaoks väga igav, sellest hoolimata, et hiljem põnevaks läks.
Viimased 5 cylonit on siis teada: Tori, Anders, Tigh, Tyrol ja Starbuck. :


Starbuck? Ei usu, pigem Roslin. See, et Kara elus on ei tähenda et ta Cylon on. Pealegi pole Cylonitel tema jaoks tühja keha, Starbuck käis ju ka esiteks maal, ei tea küll kuidas Starbuck ennast sealt Viperist maale transportis Razz . Eks näeb, ise aga olen veendunud et viies Cylon on Roslin. Osad oletavad, et Starbukc poelgi päriselt elus vaid see on tema "vaim" kes ennast Apollole ilmutab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nii... sai ka siis vaadatud ja äärmiselt positiivne elamus... 10 punkti minu poolt. Tegelikult on 5-nda küloni küsimus endiselt lahti, vähemalt minu jaoks. Kuigi Starbuck, sobib väga edukalt mustrisse, tema pääsemine ukatusest, nägemused jne. tundub tema küloniks olemine kuidagi kahtlane, sest sinna mustrisse sobivad ju ka väga edukalt Laura ja Baltar. Eks järgmine hooaeg annab seletust.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

@SinkaVonka: Ise arvasin ka algselt, et viies cylon on Roslin, kuid pärast Starbucki nägemist muutsin kohe meelt. Aga tegelikult võib sul õigus olla, et Starbucki näol on tegu hoopis mingi ilmutusega Leele ning reaalselt ta enam elus pole. Elame näeme. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

Wtf.....?
Ei tõsiselt, mul ei tule praegu meelde mitte ühegi ulmesarja mitte ühtegi episoodi, mille lõpp oleks suu nii ammuli tõmmanud ja silmad mõistmatuses ekslema pannud kui see. Very Happy
Algus oli tõesti igav, kuid Baltari kohtuprotsess oli seekord juba oluliselt parem ja elavam, seda eriti tänu Lee sõnavõtule. Arvestades seda, mida ta ütles, olin veendunud, et Baltar mõistetakse siiski süüdi ja siis Baltar sureb nagu Jeesus inimeste pattude eest - mis poleks sarja tugevat sümbolismi arvesse võttes mingi ime olnud. Aga teisest küljest on mul hea meel, et teda esialgu maha ei löödud.
Viienda küloni isiksus on minu arvates lahtine, kuigi ma kahtlen sügavalt, et see on Starbuck. Okei, vanuse poolest ta nagu sobiks, aga Roslin tundub muidu tunduvalt tõsiseltvõetavama kandidaadina - näiteks see, kuidas ta sarnaselt laevadele (masinad) sinna udukogusse hüpates end halvasti tundma hakkas jne. Baltar muidugi ka, kuigi tema külon olemises olen ma viimasel ajal rohkem kahtlema hakanud. Starbuckiga, tundub mulle, on sarja tegijatel pigem mingi teine plaan.
Aga ülejäänud "uued" külonid tulid küll täieliku üllatusena. Ei tea, kas tegijad valisid nad suvaliselt välja või oli asi ette planeeritud? Millegipärast tundub, et esimene variant, sest sarja kolme hooaja jooksul pole ma nagu mingeid vihjeid märganud, et nad võiksid olla külonid. Õhus on ikkagi küsimus - miks ei tea teised külonid neist midagi, milline on nende päritolu?

Loodetavasti tähendab episoodi lõpp seda, et järgmisel hooajal jõutakse ka Maale.

8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

10 pts Razz

parim osa üldse 3 hooaja peale kokku Wink selles osas paistis selgelt välja ka (minumeelest tobe) bsg omapära, et mitu osa ei juhtu muffigi ja siis mingi mõne minutiga uppudavad üle inff-st aga lahe... uueks hooajaks on väheamalt hulgi huvitavaid küsimusi?
Ning ma ei saanud päris täpselt aru, kas admiral Adama hääletas ka Baltasari ellujäämise poolt?

5 uue cyloni teema: kuidas näiteks Tigh on Cylon, kui ta juba 40 aastat on laevastikus teeninud? ning kes on see müstiline 5 Cylon?

Starbuck??

Maa??

Baltasar??

jne... jama ainult, et vastused nii kaugel on :S pea aasta oodata Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

skycat kirjutas:
10 pts Razz
Ning ma ei saanud päris täpselt aru, kas admiral Adama hääletas ka Baltasari ellujäämise poolt?

jama ainult, et vastused nii kaugel on :S pea aasta oodata Crying or Very sad


Jah, Adama hääletas Baltari ellujäämise poolt. Ja Baltari nimi ei ole Baltasar Very Happy. Millalgi september-detsember lastakse välja pikendatud BSG osa (1h20min), mis küll ei jätka lugu aga räägib pigem minevikus toimunud asjadest. Jaanuaris hakkab siis 4. hooaeg. Aga jah, vähemalt 6-7 kuud tuleb oodata (4. hooaja alguseni 9 kuud).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ades
Lipnik


Liitunud: 21 Nov 2006
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Reede Okt 26, 2007 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin hindeks kaheksa. Ja seda just selle kohtuprotsessi pärast. Ma saan aru, et sellises olukorras (suletud ühiskond, hirm, lootusetus) tehakse möönduseid, aga ühe emotsionaalse kõne peale, Baltar lihtsalt õigeks mõista?... See näitab, et inimestel (mitte Adama) on seadustest villand ja määravaks on saanud emotsioonid. Adama oleks vaevalt oma õigeksmõistva otsuse teinud, kui tunnistaja pingis oleks olnud keegi teine. Vindise peaga öeldud sõnad närisid ta hinge ja ta ei saanud lihtsalt teisiti toimida. Kaks korda see vana rebane reha peale ei astu (pean silmas tüli pojaga seriaali alguses).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group