Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Blindness (2008)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Mai 12, 2009 7:47 pm    Teema: Blindness (2008) Vasta viitega

Eelmise aasta müstiline-fantaasia-piiripealne-õudusfilmist draama, mis sai üsna vastuolulise tähelepanu osaks.
Film räägib linnast, mida tabab müstiline pimedushaigus, mis levib inimeselt inimesele ja teeb kõik pimedaks - kuid mitte tüüpiliselt pimedaks, vaid nähakse ainult valgust. Üks naine (Julianne Moore) näib 'haigusele' immuunne olevat ja sealt kõik hargnema hakkabki.

Ütlen kohe ära, et mulle Blindness meeldis. Seda oli väga huvitav vaadata, kohe nii huvitav, et storyline'i nõrgad punktid jäid esialgu märkamata, alles tagantjärele mõeldes oli neid nii mõnigi...
7/10.

Siiski, norida saab alati, ootan igatahes kaasfoorumlaste arvamusi. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 13, 2009 12:45 am    Teema: Vasta viitega

Keskpärane, kuid kuna ootasin head filmi, siis ka pettumustvalmistav. 5/10

Blindness - arvustus minu blogis.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Mai 13, 2009 12:47 am    Teema: Vasta viitega

Sain juba tükk-tükk aega tagasi Baka foorumi kokkutulekul Trashilt selle filmi DVD koos mingi kommentaariga, et umbes "ei olnud eriti hea", ning võibolla just tänu viimasele polnud siiamaani leidnud mahti seda plaati masinasse pista. See teema siin aga tuletas mulle filmi olemasolu uuesti meelde ja andis ajendi see lõpuks siiski ära vaadata. Thanks Smile

Ja tegelikult mulle meeldis ka. Esialgu lootsin võibolla midagi veidi kaootilisemat ja ettearvamatumat, aga sobis ka nii. Seda pimedate kommuuni koos kõigi tema hädade, viletsuste ja muude omapäradega kujutati üllatavalt tõetruult ning see vist oligi peamine faktor, mis tõstis selle filmi minu silmis tunduvalt kõrgemale kui ta oma sada-korda-nähtud sü¾ee poolest oleks pidanud olema.

Skooriga jääb üle vaid nõustuda. Rohkem oleks liiga palju ja vähem oleks ülekohtune:

7/10

(Edit: Wendelhi skooriga siis, mitte Trashi omaga. Viimast siin veel polnud, kui ma seda kirjutasin Smile )
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group