Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mäss Tallinnas
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 11:34 am    Teema: Mäss Tallinnas Vasta viitega

Tallinnas, nagu kõik siis teavad toimus eile öösel kõva laamendamine, milles sai üks inimene surma ja praeguse seisuga on vigastatuid 44.
Kogu selle keerise on põhjustanud pronksõdur. Minul kui Eestlasel jäi televiisorist uudiseid vaadates mulje, et venelastel on pronksõdurist sügavalt suva, peaasi, et laamendada saaks.
Praeguse seisuga on rüüstatud 99 objekti, pluss mitu katusepeale pööratud autot.

Mis lahti on? Kellele seda vaja on?
Kas tõesti oleme me venemaaga varsti samal tasemel nagu USA ja Iraak?
Väidetavalt on venemaa lahti öelnud NATO-st ja Euroopaliidust.
Samuti on Eestiga tühistatud relvarahuleping.

Mida teie tervest sellest sündmustekeeristest arvate?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Juhtumisi elan suhteliselt lähedal kohale, kus kogu see mäss toimus ja kui käisin eile õhtul korraks väljas, siis oli ikka väga jube vaadata, millega inimese hakkama olid saanud. Poleks kunagi osanud arvata, et ka Eestis inimesed nii kaugele lähevad. Üks asi on telekast vaadata sellist olukorda, aga hoopis midagi muud on käia mööda tänavat, mis on klaasikilde täis, poodide aknad sisse visatud ja inimesed sealt asju välja tassimas, ümberlükatud autod ja bussipeatused tänaval... Võiks arvata, et inimesed on ikka natuke mõistlikumad, aga tundub, et siiski ei ole.

Usun, et mõned venelased kindlasti võtsid asja südamesse, kuid suurem osa lihtsalt tahtis laamendada, hoolimata vähematki sellest pronkssõdurist.

Ja mul on väga hea meel, et see pronkssõdur veel samal ööl minema viidi. Kui juba alustati kogu seda jama, siis peab ka asja pikema jamata lõpule viima. Mul pole pronkssõdurist sooja ega külma, aga kui see provotseerib inimesi niimoodi käituma, nagu eile seda tehti, siis parem juba olgu kadunud.
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

kõige parem on asja juures minu arust see, et see kes surma sai oli vene rahvusest ja see kes killis sammuti, päeva nael ! Inquisition
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, hommikul uudistest kuuldud lause võtab hästi asja kokku: Andrei pussitas Dmitrit. ehk venelane venelast. Aga ju jääb siis kodumaa territooriumi väheks, et mujalt pinda otsitakse. Ja venemaale on kõik, mis neist läände jääb, fa¹ism.

Aga oli vist küll nii, et suuremal osal, kes juua ja narkotsi täis, polnud sooja ega külma Aljo¹ast, peaasi, et end välja elada sai ja mindi kambavaimuga kaasa...

jube igastahes. Hea et kohe minema viidi.

kes nüüd haual trambib?
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene emotsioon telekast neid kaadreid nähes oli küll selline, et kaitsevägi peaks soomukitega tänavatele tulema ja mässajatele lihtsalt kuulipildujatule peale tõmbama; laamendajate oma asi, kas jäävad ellu või mitte. Aga no kaine mõistus ütleb loomulikult, et selline lähenemine oleks sügavalt vale ja lubada seda ei saa. Üks nõmedamaid asju kogu nende sündmuste juures on see, et otsest põhjust selleks kõigeks ju tegelikult polegi. Monumenti ei tahetud hävitada, (väidetavaid) sinna maetuid ei tahtetud teotada - ainus, mida kavatseti teha, oli monument (või hauatähis, nagu seda nüüd nimetatakse) ja säilmed sobivamasse kohta viia. Väga tobe oli ka see, et enamus rüüstajatest olid ju tegelikult mingid puberteediealised noored. No vabandage väga, mis patrioodid nad on? Ma olen täiesti kindel, et nad isegi ei tea Teise maailmasõja kohta mitte midagi ja Pronkssõdur neid ka ei huvita - neid huvitas ainult laamendamine ja lõhkumine. Kurvaks teeb ka see, et nende kaabakate seas oli ka päris palju eestlasi, kes samuti venelaste järel varastama asusid. Kahju on ka nendest väga paljudest normaalsetest venelastest, kellele nende mõtlematute rahvuskaaslaste teod ilmselt pikaks ajaks sügava pitseri külge vajutavad. Ma olen täiesti kindel, et kahe kogukonna suhted on nüüd päris pikaks ajaks rikutud ja usaldust taastada on väga raske kui mitte võimatu. Seepärast ma loodan ka, et eestlased ei hakka ise rumalusi vastu korraldama ja kõiki venelasi sildistama, sest oleks väga rumal endast eemale lükata need, kes tegelikkusest aru saavad ja öiseid sündmusi sugugi heaks ei kiida.

Aga üldiselt oli muidugi kuju kiire äraviimine väga õige lahendus, sest kui see oleks paigale jäänud, kasvaksid rahutused ilmselt veelgi. Tõenäoliselt oligi see ette planeeritud täpselt nii teha, aga jutuga kaevamistöödest loodeti ehk ära hoida suuremat kogunemist - teha nägu, et asi pole nii tõsine. Eks telkki ehitati ju selleks, et poleks näha, mis toimub.

Natuke olen pettunud selles, et võimud ei suutnud vägivallalainet paremini ohjeldada, aga võib-olla lasti neil meelega tegutseda, et pärast saaks välismaailmale näidata, kellega siin Pronkssõduri kaitsjate näol tegu on.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ja mida sellele nüüdseks tühjale platsile siis ehitada kavatsetakse? Kui tõesti tuleb järjekordne parkla või mingi hoone, siis tegelikult ma eelistaks pigem pronkssõdurit seal näha.
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tele2-lt tuli mulle hetk tagasi selline sõnum:

Vabariigi valitsus palub: jääge koju, ärge alluge provokatsioonidele. EV Valitsus.

Täitsa hirmutav kohe, ons tõesti midagi hullemat oodata kui öised rahutused? Aga noh, panem et circenses, Pronkssõdur on pelgalt ettekääne, mitte põhjus, nagu juba eespool mainiti. Kurb on aga küll, et selliseid inimesi veel leidub. Võidelda eimillegi nimel ja veel kuidas?
Tagant järele targutades leian, et Pronkssõdur oleks tulnud teiseldada juba tunduvalt varem, täpselt sama vaikselt, ilma suurema kärata, nagu seda tehti. Võib-olla ei oleks halb olnud ka meedia sõnavabadust veidi piirata ja vähemalt eesti enda ajalehed puhtad ja objektiivsed hoida. Idas võivad nad ju igast pahna kokku kirjutada, kuid see näitab ju nende endi taset.
Igatahes paistab, et nüüd on oodata veel järeltõukeid ja siis loodetavasti asi vaibub. Loodetavasti.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kardetavasti juhtub üht-teist veel.
*Täna on reede. Homme pole vaja laamendajatel tööle-kooli minna. Ka eestlasi liigub nädalavahetusel rohkem väljas.
*Tulemas on volbriöö, mil linn on eesti alaealisi täis. Jälle tänuväärt pinnas provokatsioonideks.
*Ja 9. mai pole ka kaugel... .
Kokkuvõttes - rohkem kui järgmist pogrommi kardan mina massikaklust. See nii "leebe" tulemusega ei lõppeks.
Täpsustuseks mõnele eelkõnelejale. Selle vene poisi pussitajapole siiski veel teada. Arvestades , et pussitamine toimus Tatari tänaval, kus punkarid ja rokkarid Woodstocki eest lahingut lõid, on võimalik, et pussitaja ei pruugi olla venelane. Märatsejatest, kes kätte saadi, on tervelt 1/3 (!) eestlased.
Mis puutub vabaneva krundi kasutamisse, siis ajakirjanduses tehti minu meelest väga kohane ettepanek. Raamatukogu ette kõlbaks nagu rusikas silmaauku linna esinduspurskaev. Väga apoliitiline ehitus . Parem kui mõni Viru keskuse lellepoeg.
Ning väike hirm on ringi liikuda . Naabrid on pea kõik venelased ja tere mulle täna hommikul enam ei öeldud.
Niimoodi siis... .

P.S.Ja eriti hirmutavad mind eesti tatikate sõnavõtud internetis.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tahakski nüüd kõigerohkem teada, mis täna toimuma hakkab?

Ja mulle täna onu rääkis tuttavatelt kuuldud asja. sinna pronksõduri alla ei ole maetud vaid kaks inimest, vaid rohkem.
Alguses oli kaevatud auk, kuhu olla lükatud sisse üks lits. Hiljem lükati sisse kõik need, kes tanki alla jäid.

Ma isiklikult seda asja eriti ei usuks.

Istun täna siis jälle kella üheni teleri ees, et saada teada, kui kaugele on asi võimeline minema.

Kõige nõmedam ongi kogu selle asja juures just see, et üle poolte selles mässus osalenutest ei tea, miks see mäss just toimub, ning kisa tõstetakse ilmaasjata.
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

sick! Kõik on juba eespool kõnelejate poolt ära öeldud. Mingid tatid tulevad tänava peale ja nõuavad seda, millest neil on täiesti poogen. Tõmbasid nina täis ja siis elasid end lihtsalt välja - tekkis korralik kambavaim ja massipsühhoos. Hea meelega läheks ja annaks neile ise tappa, aga usun, et sellest ei ole suurt midagi kasu - kui peas mõistust ei ole, siis ega seda p****st juurde ei pane! Tuleks need "kodanikud" kõik tuvastada, kes "veidi" oma jõudu välja näitasid ja ka need, kes kohe oma taskud igasugu nänniga täitsid ja max karistus ära väänata. Samas ei taha ma ka nende tolvanite kinnipidamise kulud kinni maksta, sest kelle rahakotist see ikka läheks, kui mitte meie omast. Yelling

@vicebarbar. On räägitud jah, et sinna on oletatavalt 14 inimest maetud ja nad peaksid olema ka trollipeatuse taga kohe, nii et oli hea koht ka, kuhu inimesed peale lasta.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ometi ei saa ma aru, mida kuradit nad sellega saavutada üritavad, kui monumendi kaitsmise asemel pekstakse esimene vastutulev asi segi, ning keset EESTIT karjutakse "russia"
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
sick!@vicebarbar. On räägitud jah, et sinna on oletatavalt 14 inimest maetud ja nad peaksid olema ka trollipeatuse taga kohe, nii et oli hea koht ka, kuhu inimesed peale lasta.

Telekas onu rääkis, et üks kirst tuli välja kui nad trollipeatusesse puuistikute jaoks auke kaevasid. Kuna keegi seda ei näinud ja kaevajad sekeldusi ei tahtnud pandi istik kirstu peale ja auk aeti kinni.Ainult sest ei saanud aru millal see väidetav sündmus toimus. Rääkija oli mingi endine kommunaalameti tegelinski vist.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Einoh, muidu olen ma ikka üsna apaatne olnud selle pronkssõduri ja kõige muu säärase vastu, aga vot nüüd olen ma küll vihane! Ma mõtlen, et kui poleks vene tsensuurimeediat olnud, oleks see ehk olematta jäänud.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan, et need venelaste "kogumised" kerkivad siingi. Jõhvis oli mitukümmend inimest linnavalitsuse platsi ees ja karjuti alatasa "rossija" ja "rossija". Siingi (Kohtla-Järvel) linnavalitsuse ees kahtlased kogunemised, vene kambad tillerdavad mööda tänavaid ja nägin isegi kaugelt, kuidas politsei ühe vene päti tagaajamisega tegeles.

Kas me sellist Eestit tahtsime?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

Olen terve päeva uudiseid jälginud ja pilt on väga kurb.
Eriti jube on see, Tõnismäel on peamiselt 13-aastaste grupid, kes ei tea ajaloost ega Aljo¹ast midagi ning kes on seal tõepoolest vaid laamendamise ja kambavaimu pärast. Oli kahju vaadata, kuidas asju põlema pandi ja kuidas kauplusi rüüstati, kaupluste omanikele tehti meeletut kahju. Kõige hirmsam on aga nende inimeste mõistus - korduvalt on palutud inimesi eemal hoiduda, kuid selle asemel on täna neid inimesi seal veel rohkem. Kes teab, milleni see kõik välja viib. Venemaa teeb juba mitmeid kurjakuulutavaid ähvardusi ja karta on, et need saavad ka tõeks.
Tõenäoliselt jätkub seda möllu veel vaat et kaheks nädalaks, kui 9.mai läbi saab. Seniks aga - uudishimust pole mõtet Tõnismäele minna!
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2007 12:31 am    Teema: Vasta viitega

Kõik see jama on venemaa poolt provotseeritud.Ja selliseid mõistuseta alaealisi idioote on ju kõige lihtsam üles ässitada.Hiljem siis ju hea näidata, et näete mida kurjad eesti onud meie paidele poistele tegid... Evil or Very Mad Mis puutub aga laipadesse Tõnismäel, siis olen vanematelt inimestelt kuulnud sellist juttu: kui sakslased Tallinnast jalga lasid, jõudis värske Eesti valitsus olla Toompeal kolm päeva, siis jõudis Eesti Laskurkorpus kindral Lembit Pärna juhtimisel Tallinna.Ühtki lasku ei tehtud ja linna ei " vabastatud" kellegi käest, kuna sakslased olid juba lahkunud varem. Umbes nädal hiljem jõudsid kohale vene üksused ja neile polnud see sugugi meeltmööda, et eestlased juba ees olid.Niisiis mängiti suure kisa ja paugutamisega näidendit "Tallinna vabastamine"...Hiljem kukkusid vene sõdurid linnapeal maradööritsema ja lõhkuma(nagu nüüdki) ja kõige lõpuks võeti mingi punt neid kinni ja lasti ühe vene ohvitseri korraldusel maradööritsemise eest sealsamas Tõnismäel maha ja aeti auku. Nii need "vabastajad" sinna sattusidki.
Sellist juttu olen mina kuulnud vanadelt inimestelt, kes tollel ajal siin linnas elasid. Ei saa kuidagi tõestada, et see jutt ka tõele vastab, aga seda on rääkinud nii mitugi inimest...kes teab...äkki siiski oligi nii... Rolling Eyes
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2007 12:48 am    Teema: Vasta viitega

Eks siin ole mingit moodi ehk ka onu Edgari käsi mängus - ei tasu teda ka välja jätta. Tal oli eile lihtne oma kontori 10. korruselt vaikselt vaadata, mis seal linnas tehakse (need need Edgari valijad seal ju) ja kindlasti ei kavatse ta ka mingisugustki vastutust enda peale võtta - las see Ansip vastutab.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2007 5:08 am    Teema: Vasta viitega

Saaremaal "mässavad" ka kohalikud 12-15 aastased lapsed, lõugavad siin, et "kas te sallite venelasi?" "kas sa oled venelase armastaja" jne jne. Kõige parem et nad liiguvad suurtes kampades koos ja esitavad sama küsimusi igale vastutulijale. Õhtul mingi aeg läks kenaks kisaks kui nad paar korrust kõrgemale rõdule said.
Venelased vist käisid ümber meie "pronkssõduri", mille ainus seos Aljo¹aga on see, et nad mõlemad on tehtud ühest ja samast materjalist. Aga mingit kaklus ja laamendamist siin pole õnneks, venelasi vähe ja need on ka mõistvamad.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2007 8:47 am    Teema: Vasta viitega

No venelased on ikka täitsa ära pööranud. Käisin natukeseks onuga seal uudistamas. Sain klaasikilluga kuklasse, aga see mulle vigastusi õnneks ei tekitanud.
Üks asi on telekast vaadata. See mida sa näed seal oma silmaga on uskumatu!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2007 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Mu tuttav eelistab jälgida selliseid sündmusi (ise on leedukas, elab eestis) mõnelt vene kanalilt. hommikul oli hästi ekraanilt näha, kui osavad monteerijad need vene filmimehed on. uudiseks oli: "eesti politsei ründas rahulikku vene rahvamassi!" ja pudelid ja kivid olid pandud vastupidi lendama. ehk siis politseilt rahva pihta. venelased on valetajad olnud juba aegade algusest peale. Kogu riik seisab viina peal. rahvas joodetakse täis, sis lakuvad juhtidel kasvõi perset. Need, kes ise mõtlevad, lüüakse maha. Ja nii on see rahvas seal sajandite vältel arenenud. Vene rahvas vajab "isakest". Olgu siis tsaar või president. Maailm teab, et venamaa valetab, aga kui keegi hakkab midagi tõestama (haudade lahti kaevamine) siis lähevad venkud närrrrvi... Mu selle sama tuttava lapsele õpetas venelasest ajalooõpetaja (milline lollus) et Molotovi-Ribbentropi pakt on eestlaste väljamõeldis. Lisaks on venelased BBC-le öelnud, et venemaa pole Eestit kunagi okupeerinudkii!! Neile on kõik, mis lääne poole jääb ainult fa¹ism. Njah, ega juba Lembitu oli fa¹ist. hahaha. Jääge koju, Eestlased (suure tähega) ja las maailm näeb (kui üldse) et need, kes haudadel ja linnas trambivad, on venelased.

Yoda
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group