Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animed
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Binx
Kadett


Liitunud: 14 Okt 2006
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Püh Okt 22, 2006 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Vampire Hunter D - Bloodlust
Link
Täispikk anime, mulle meeldis iagathes. Ei hakka vb pikemalt kirjutama, aga kui kedagi huvitab, siis on see link ^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valge roos
Lipnik


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 10:33 am    Teema: Vasta viitega

njah, kõik teie soovitatud animed on küll väga toredad, kuid kahjuks eelistan isiklikult leebemat sorti animeid. Siin on minu näited:
Shakugan no Shana
Kamikaze Kaitou Jeanne
Ayashi no Ceres
Nightwalker-vampiirikas
SaiKano
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 2:10 am    Teema: Vasta viitega

Tuli tuju natuke animet vaadata ja hankisin endale paar Hayao Miyazaki täispikka filmi. Miks Miyazaki? Noh, nagu ma juba maininud olen, olen ma anime alal täielik võhik, Miyazaki tundus olevat hea koht, kust alustada. Peamiseks põhjuseks on aga see, et need vähesed filmid, mida ma näinud olen ja mis mulle tõepoolest meeldinud on - Mononoke-hime ja Sen to Chihiro no Kamikakushi (Spirited Away) - on just selle autori sulest pärit. Mononoket võib pidada mu silmade avajaks - ma mäletan, kui ma seda esimest koda ETV pealt nägin: see tundus lausa jalustrabavalt hea. Ma poleks varem iial uskunud, et üks multikas võib niivõrd suurepärane olla. Peab ütlema, et tegu pole mitte üksnes minu ühe lemmik-animega (sest see poleks minu silmaringi arvestades just eriline näitaja), vaid üldse ühe parima asjaga, mida ma kunagi teleriekraanilt näinud olen. Ning Sprited Away on vähemalt sama hea. Ma ei oskagi tegelikult öelda, kumb neist filmidest mulle rohkem meeldib; tegu on üsnagi erinevate filmidega, nii et ma jätaks nende järjekorda asetamise siinkohal vahele.

Aga nüüd siis sellest, millest ma tegelikult rääkida kavatsesin. Kõigepealt sattus mu kätte üks Miyazaki uuemaid filme: selline teos, nagu Howl's Moving Castle. Etteruttavalt peab ütlema, et kuigi ei see film ega ka järgmine, millest juttu tuleb, ei suutnud mulle niisugust muljet jätta kui Mononoke või Chihiro, on nad siiski mõlemad väga head. Howl's Moving Castle on tehtud mingisuguse samanimelise raamatu järgi, mida ma kahjuks lugenud ei ole, seega võrrelda ei oska.

Peab ütlema, et kuigi filmi põhilugu ei olnudkui võibolla iseenesest nii paeluv, suutis just Miyazakile omane võime väikestele detailidele tähelepanu pöörata selle täiesti nauditavaks. Just see, kuidas kõik on viimseni paigas ja lihvitud, kuidas ükski detail ei ole lihtsalt niisama ning kuidas kõigel näidataval on midagi öelda, ongi see, mis mulle selle mehe filmides meeldib. Nagu Spirited Away, mis on nii detailiderohke, et selle võib põhimõtteliselt täiesti suvalises kohas mängima panna, vaadata kümme sekundit ja võib kindel olla, et selle aja jooksul on toimunud midagi huvitavat (just sellepärast võin ma seda filmi ikka uuesti ja uuesti vaadata, alati leiab sealt midagi uut). Aga samas ei ole see üldse nii kiiretempoline, et tegevustiku haaramisega probleeme tulla võiks.

Aga tagasi Howl's Moving Castle'i juurde. Teine asi, mis Miyazaki puhul hämmastav on, on tema fantaasialend. Seda võib jälle märgada väikestes detailides. Ning tegelaskujudes. Kasvõi kõigis nendes loomakestes, deemonites ja vaimudes, mida kõik tema filmid täis on. Igaüks neist on eriline ja huvitav. Ning ka inimtegelased. Kasvõi see, kuidas filmi peategelase välimus tegevuse käigus ajapikku muutub. Ning mulle meeldib ka see, kuidas vaatajale ei seletata kõike tuimalt ära, vaid lastakse tal ka ise mõelda, mida ühe teise riigi (anima)filmides väga sageli ette ei tule.

Animatsiooni kvaliteet oli samuti väga heal tasemel... nagu ikka. Hindama ma seda filmi ei hakka, aga vaadata soovitan küll. Eriti neile, kellele Mononoke ja Chihiro meeldisid.


Teiseks vaatasin ühte natuke vanemat filmi: My Neighbor Totoro. Võrreldes eelmisega oli tegu üsnagi erineva filmiga. Rohkem lastekas, minu maitse jaoks natuke liigagi lastekas. Kuid samas väga südamlik ja ka täiskasvanutele üsnagi huvitav vaadata. Selline perefilm (selle sõna heas mõttes - unustage kõik need ameerika totakavõitu lastekomöödiad, mida perefilmide nime all pakutakse). Ka Spirited Away kuulub sinna perefilmi kategooriasse, kuid Totoro on siiski natuke rohkem lastele orienteeritud. Ma ei usu, et ma lapsena Spirited Awayd vaates sellest väga vaimustunud oleks. Praegu aga küll. Totoroga on jälle nii, et väikestele lastele peaks see film väga meeldima.

Aga ega filmil väga viga polnud. Atmosfäär oli loodud väga korralik, suutis panna tegevustikku sisse elama. Minu lemmikkoht oli see, kus Satsuki ja Mei sünge ja vihmase ilmaga tänavalaterna all bussipeatuses oma kojuhilinevat isa ootasid ning kus Totoro nende kõrvale ilmus.

Jällegi, hinnet ma panema ei hakka. Ei oskaksi; ma ei tea, millest ma peaks lähtuma, võrdlusmomenti eriti pole. Aga ega see hinne polegi väga tähtis.



Selline oli siis minu väike ekskursioon anime-maailma. Tore oli vahelduseks midagi teistsugust ja värskendavat vaadata.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jon Snow
Kommodoor


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 164
Asukoht: Päälinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 9:09 am    Teema: Vasta viitega

Vaata ka "Laputa: Castle in the Sky" ja "Porco Rosso" ära. Mõlemad on seotud lendamisega, Miyazaki lemmikteemaga. Porco Rossos on peategelaseks veel tema lemmikloom - siga.
Tegelikult, kui järgi mõtlema hakata, siis ka "Kiki's Delivery Services" lennati üsna palju.
_________________
Lord Jon has spoken!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Jon Snow kirjutas:
Vaata ka "Laputa: Castle in the Sky" ja "Porco Rosso" ära.


Vaatan. Kindlasti vaatan.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ise alustasin Naruto vaatamisega. Razz Päris esimene anime pole, Digimon oli esimene. Razz
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Viimasel ajal olen vaadanud Kyûketsuki Miyut (Vampire Princess Miyu), enne seda Chobits. Viimane on väga ilus ja armas, vahel lausa liiga armas. Praegu olen vist kuskil kaheksanda episoodi kandis ja midagi tõsist pole siiamaani juhtunud, kuigi on tajutav, et kohe-kohe midagi tuleb. Miyu on selles mõttes tõsisem, iga osa seisab teisest eraldi, uued pahalased ja uued väljakutsed. Üritatakse leida ennast osaliselt läbi sõpruse ja kui ma nüüd valesti ei oleta, siis tulevikus ka läbi armastuse. Mõnusalt sünge atmosfäär ja õnnestunud tegelased.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Dets 09, 2006 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Hagane no renkinjutsushi ehk Fullmetal Alchemist
Lugu kahest vennast, kelle katsetus alkeemia abil oma surnud ema sellesse maailma tagasi tuua koledalt viltu veab (üks neist kaotab oma käe ja jala ning teisest ei jää üldse eriti midagi järgi), ja nende seiklustest püüdluses oma kohutavat viga parandada.

Olen praeguseks jõudnud ära vaadata umbes viis-kuus esimest osa, aga mulle see sari juba meeldib. Huvitav on see, kuidas alkeemiat tõelise toimiva teadusena vaadatakse. Kõigele toimuvale üritatakse mingi seletus anda ja maagiasse kui sellisesse suhtuvad peategelased üsna suure põlgusega. Kuigi samas on alkeemia jaoks nii vähe reegleid paika pandud, et sellega on võimalik teha praktiliselt kõike, niikaua kuni seda inimeste peal ei rakenda (sest see võib kurvalt lõppeda, nagu sarja peategelased kohe alguses omal käel tunda said).


Tenkû no shiro Rapyuta (Laputa: Castle in the Sky)
Jälle üks Miyazaki täispikk anime. Meeldis. Võibolla parim kolmest viimasest Miyazaki filmist, mille kohta ma siin kirjutanud olen. Teine anime, mida ma vaatasin jaapanikeelse audioga (subtiitritega muidugi). Esimene oli Tonari no Tottoro. Erinevalt Tottorost oli mul seekord käes tegelikult kahekeelne versioon sellest filmist, seega sain ära kasutada selle väikese võrdlusmomendi. Peab ütlema, et kahjuks oli inglisekeelne heliriba minu arvates sellel filmil lausa kohutav. Mitte, et näitlejad halba tööd teinud oleks, sugugi mitte, aga hirmsasti häiris see, et inglisekeelsel versioonil oli praktiliselt igasse võimalikku kohta kohutavalt palju dialoogi juurde lisatud... sageli sinna, kus jaapani versioonis keegi midagi ei rääkinudki. Osalt oli lisatud sisu selgitavat dialoogi (ilmselt selleks, et Ameerikas nooremat publikut filmi vaatama meelitada, neile peab ju kõik puust ja punaseks tegema) ning osalt (mis mind eriti häiris) oli lisatud lihtsalt mõttetuid repliike haledas ürituses filmi naljakamaks muuta. Üks näide:
Üsna filmi alguses on stseen, kus kamp piraate vallutab tormijooksuga ühe suure õhulaeva. Jaapani versioonis toimub see vaikuses, ameerika omas kostub piraatide suust kogu aeg erinevat teksti stiilis "Guys! Wait for me!", "Let's go!", "ouch", "uh-oh" jne jne jne. Õudne. Poleks originaalversiooni võrdluseks võtta, oleks sellise asja jätkumine ilmselt minu arvamust filmist tunduvalt kahandanud.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ise alustasin Naruto vaatamisega. Razz Päris esimene anime pole, Digimon oli esimene. Razz


Hetkel olen Naruto's 140nda osa juures ning siiamaani on vaadatud veel üks mingi 10-minutiline special ja 1 täispikk film.

Animesari räägib siis poisist nimega Naruto, kelle sisse pandi väiksena Nine-Tailed Demon Fox. Selle tõttu on ta ka olnud outsider, kuna paljud kardavad teda just selle rebase tõttu. Enne seda oli see rebane olnud üks kohutav pahalane, ta oli lausa looduskatastroof, kuna ta oli peatamatu ning küla auväärsemad ninjad Hokage'd ei suutnud isegi teda peatada, kuni neljas Hokage ta tolle lapse Naruto sisse pani. Ning tema omab ka kõige võimsamat chakrat (too kehajõud, mida ninjad jutsu'de tegemiseks vajavad). Muidugi on ta alguses üsna kehva ninja, kuid aja möödudes saab temastki üks paganama visa ninja.

Kuigi see on nooremale vaatajaskonnale, on see ikkagi väga hea anime. On nalja, võitluseid mida vürtsitavad peale käsikakluse veel igasugused ninjutsud ja genjutsud, olgu see siis endast koopia tegemine või chakra palli moodustamine.

Muidugi ei saa kirjeldada sõnadega tunnet, kui Naruto oma poolrebase vormis on.

Lähiajal üritan Mononoke-hime ära vaadata.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Teine anime, mida ma vaatasin jaapanikeelse audioga (subtiitritega muidugi).


Õnneks pole ühtegi animet dubleeringuga vaadanud ja ka filmides seda vältinud. Kord küll vaatasin pea 20 minutit korea filmi mandarini heliga ja hiljuti jälgisin prantsuse draamat directors commentari subtiitrireaga 5-e minuti jagu enne kui taipasin, et tekst ja pilt eriti kokku ei sobi.
Animete jaapani reliisidel on minu arust alati inglise subtiitririda juures, inglise audio dubbiga on ühendriikide ( Miazaki puhul siis Disney ) ja briti reliisid.

Wendelh kirjutas:
... enne seda Chobits. Viimane on väga ilus ja armas, vahel lausa liiga armas.


Olen sinuga 100% nõus nagu allolevalt pildilt näha võib. Armas, ilus ja sexy !


_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:

Wendelh kirjutas:
... enne seda Chobits. Viimane on väga ilus ja armas, vahel lausa liiga armas.


Olen sinuga 100% nõus nagu allolevalt pildilt näha võib. Armas, ilus ja sexy !

Ma ei mõelnud sedamoodi armas. Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Muidu mainiks veel kõigile, et inglisekeelne dubleering on surm! Enamus voice actoreid oleks nagu tänavalt üles nopitud.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Animede puhul tuleks inglisekeelsest pealelugemisest hoiduda küll. Ma ise pole muidugi väga palju dub-e vaadanud, aga kui pole kohutav (Naruto), siis on vähemalt häiriv (Elfen Lied).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Animede puhul tuleks inglisekeelsest pealelugemisest hoiduda küll. Ma ise pole muidugi väga palju dub-e vaadanud, aga kui pole kohutav (Naruto), siis on vähemalt häiriv (Elfen Lied).


Irw, Narutol on eriti kehv. Emotsioone ei suudeta üldse väljendada.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, mõni aeg tagasi sai siis "Grave of fireflies" ära vaadatud ja ausaltöeldes pidin pettuma. Ei tea kas viga oli inglisekeelses dubleeringus (arvatavasti vähemalt 50% oli) või lihtsalt sisus ja ülesehituses aga mulle see ei meeldinud.
Noh, aitab keerutamisest, kui otse öelda, siis ei meeldinud need karakterid. Ja minumeelest see nüüd küll nii kurb film polnud, nagu mõned väidavad, pigem lihtsalt õpetlik.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller


Viimati muutis seda tint (Reede Märts 09, 2007 7:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 1:33 am    Teema: Vasta viitega

Fullmetal Alchemist
Enne juba kommenteerisin natuke seda sarja, aga siis olin näinud vaid mõnda osa. Nüüd, olles ära vaadanud kõik (51 vist) episoodi ja neile järgneva täispika filmi, ei saa mitte jätta juhust kasutamata sellest suurepärasest sarjast veel natuke kirjutada.
Sain sellest sarjast tõeliselt hea elamuse ja julgen soovitada teistelegi. Tegemist on üsna unikaalse asjaga, mingi kindla ¾anri alla (peale fantasy loomulikult) seda sarja liigitada on üsna raske - kohati on see üsna koomiline, kohati väga kurb ja südamlik, kohati täis madinat ja actionit (ja natuke verd) ning kohati sünge ja filosoofiline. Suurimaks plussiks on minu arvates aga see, et kogu tegevustik ning sarja universum on väga põhjalikult läbi mõeldud. Ühtegi põhiloost sõltumatut nn filler-episoodi ei mäleta, tihti toimus huvitavaid ja ootamatuid sisupöördeid ning kogu aeg oli tahtmine peale episoodi lõppu kohe uut vaatama hakata (mida ma tavaliselt ka tegin Razz).
Film oli samuti väga hea, kuigi sarjast... noh, natuke erinev (ei taha spoilerdama hakata). Film aitas kõik lahtised niidiotsad ilusti kokku tõmmata ja sarjale hea punkti panna.
10 punkti.

Death Note
Kuigi plot paistab esialgu üsna lihtsakoeline (tüüp leiab maast märkmiku, millesse kellegi nime kirjutamisel see isik sureb, ning hakkab selle abil maailma "kurjusest päästma"), on tegemist lausa geniaalselt hea sarjaga. Meeldivaks vahelduseks on see, et peategelane on seekord paha (juba esimeses osas saadab ta loojakarja rohkem inimesi kui mõni tavaline sarimõrvar oma elu jooksul saata jõuab). Talle oponeerib sherlockholmesilike võimetega eradetektiiv varjunimega L, kes teda iga hinnaga peatada püüab. Sarja on plaanitud 37 episoodi, siiani on ingliskeelsete subtiitritega saada 12. Kahjuks aga on Live-Evil nimeline fänsub-grupp, mis sellele sarjale supakaid treis, tänu sarja litsenseerimisele Ameerikas (ilmselt DVD väljalaskmise jaoks) selle tänuväärse tegevuse lõpetanud. Nii et järgmist osa peab võibolla natuke kauem ootama. Aga on, mida oodata. Sest siiani on tegu küll väga hea asjaga.
Death Note'ist (ehk siis sama manga põhjal, millest see animesari) on jaapanlased teinud ka juba kaks filmi (päris filmi siis, mitte joonistatud!), igatahes tekkis isu ka nende vaatamise järele.

Wolf's Rain
Maailmast on suur sõda üle käinud ja kõik kohad on venelaste rasketehnikat täis. Razz Ja hundid kõnnivad inimesteks maskeeritult mööda maailma ringi, müstilist Paradiisi otsides.
Olen näinud siiani vist viis-kuus esimest osa, nii et pikalt ei kommenteeriks. Paistab täitsa OK sari olevat, vaatan edasi.
Muusikaline taust meeldib ka, kuigi jaapanlaste inglise keeles laulmist on kohati natuke naljakas kuulata Smile
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 2:56 am    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Death Note
Sarja on plaanitud 37 episoodi, siiani on ingliskeelsete subtiitritega saada 12. Kahjuks aga on Live-Evil nimeline fänsub-grupp, mis sellele sarjale supakaid treis, tänu sarja litsenseerimisele Ameerikas (ilmselt DVD väljalaskmise jaoks) selle tänuväärse tegevuse lõpetanud. Nii et järgmist osa peab võibolla natuke kauem ootama. Aga on, mida oodata. Sest siiani on tegu küll väga hea asjaga.

Live-Evil lõpetas kahjuks, kuid sarja tõlgivad ka teised grupid. L-E oli tuntuim, sest oli kindlasti parim subija teiste seas. Mina sain 13. osa näiteks Animanda nimeliselt grupilt. Tundub, et viimane võtabki tegevuse üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valge roos
Lipnik


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii,ma tulen siis veel paari animega lagedale
Black Cat http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3321
Night Head Genesis http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4472
GetBackers http://www.animenfo.com/animetitle,1082,vuyfcd,getbackers.html
Viimane on mõnusalt lõbus,vähemalt mina sain naerda küll
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Death Note'i. Just sellepärast, kui palju sellest siin foorumis räägitud on. Smile Kahetsema ei pidanud, üks parimaid animesid, mida näinud olen. Nii lihtne ja samas nii keeruline. Praeguseks on vist 17 osa väljas, võib-olla juba 18nes ka, mida ma veel näinud pole. Üks hea tegevusliin sai võrdlemisi üllatavalt otsa, loodetavasti on algav veel parem. Kõige paremaks teeb kogu värgi see, et tegevus liigub kogu aeg mingis suunas. Alati juhtub midagi, mitte nagu näiteks Chobitsis, kus on ammu teada, mis tuleb, aga selleni jõutakse alles 6-7 episoodi pärast. Tohutult haarav on Death Note ka, mis sest, et lõpuosade subtiitrid imesid ja nende font praktiliselt loetamatu oli.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kbong
Kadett


Liitunud: 9 Märts 2007
Postitusi: 5
Asukoht: Saue

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea muidugi palju teist sellise festivaliga on kursis...



Ja siit leiab programmi - http://www.kino.ee/index.php?page=629&
_________________
i'd give my life to be dead
http://paranoiadisco.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group