Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jericho arutlusteema (TV3)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Eri - "Return to Jericho"
Episood eetris 25. juulil kell 21.00


Erisaade valgustab kõikides Jericho 11. osas toimunud eriskummalistest sündmustest ning püüab leida neile vastuseid. Selguvad nii mõnedki asjaolud - Hawkinsile on külla tulemas uus sõber ning Emily kihlatu on siiski elus.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Peaks mainima, et see oli nüüd küll üks väga mõttetu osa - ehk nende jaoks võis huvitav olla, kes ei ole seda sarja veel näinud ning sai üsna hea ülevaate selle kohta. Minu jaoks midagu uut seal ei olnud.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kohe oleks võinud öelda, et recap-episood. Ma lõpetasin vaatamise poole pealt, ei viitsinud.

Lisan veel: Nõustun Ulmeguruga, et pilt ei anna edasi olukorra tõsidust ehk pilti jälgides võib öelda, et linnas on kõik tip-top.

Ja veel: Ma olen mõne osa vahele jätnud ja pole iga nüanssi uurinud, aga mind huvitab, millega sealt poest kaupa ostetakse? See ahne eit (kes õnneks ära suri) vahetas minu nähes viimati toitu tarbeesemete vastu. Kas seda äri ta nii kiivalt kaitseski?

Üldiselt on pärast Jerichot eetris olev Prison Break kordi põnevam, kuigi ma olen seda vist juba kaks korda näinud. Jerichot vaatan harjumusest ja lootuses, et läheb paremaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ütleksin niipalju, et tegelikult olekski ehk selle episoodiga (mis oli tegelikult mõeldud USA vaatajatele peale paari kuud pausi sarja näitamises asjade meelde tuletamiseks) olnud õige sarja vaatamist alustada. Põhimõtteliselt võeti kõik seni toimunu piisavalt hoolikalt kokku ning nüüdsest alates hakkab sari juba kindlamalt ülesmäge minema. Tulevate osade seas veel paar nõrgemat on, kuid üldiselt on hooaja teine pool tunduvalt kõrgema tasemega kui esimene. Soovitan soojalt nüüd mitte alla anda (mida ma ise oleks peaaegu teinud).
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 12:29 am    Teema: Vasta viitega

TV3 peab küll paras idioot olema, et selle episoodi eetrisse lasi. Mnjaa, väga imelik.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
V
Kapten


Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 133
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Arvamus puudub, kuna suutsin sellist recapi kiigata vaid nö. poole silmaga, arvutiklõbistamise kõrvalt... Muidu oleks igavusse surnud.
_________________
Remember, remember, the 5th of november!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nii lootsin, et eilse Hawkinsi meenutuste lõpus midagi uut välja tuleb... Fuckin pointless. Kohe näha, et odav sari, full of plot holes ja üsna igavaks on ka muutunud. Nendes meenutustes oli üsna palju sellist mõttetut igavlemist, pikad kaadrid, mis ei sisaldanud endas midagi olulist.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Erisaade valgustab kõikides Jericho 11. osas toimunud eriskummalistest sündmustest ning püüab leida neile vastuseid. Selguvad nii mõnedki asjaolud - Hawkinsile on külla tulemas uus sõber ning Emily kihlatu on siiski elus.

Muidu oleks kõik ok olnud, kui oleks öeldud, et eelmiste osade kokkuvõte, aga osa erisaatena tutvustada, kus mingeid vastuseid leitakse, oli halb käik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ärme hakka nüüd sarja süüdistama. Tegemist on ikka TV3 möödalaskmisega. Wink

Antud osa näol oli tegu lihtsalt kokkuvõttega eelnevast, et need, kes pole sarja varem näinud, ka järele jõuaks.
Võin kinnitada, et järgmine osa on juba tunduvalt parem.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Ärme hakka nüüd sarja süüdistama. Tegemist on ikka TV3 möödalaskmisega. Wink

Antud osa näol oli tegu lihtsalt kokkuvõttega eelnevast, et need, kes pole sarja varem näinud, ka järele jõuaks.
Võin kinnitada, et järgmine osa on juba tunduvalt parem.


Ma võin ka kinnitada Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Järgmine osa on eetris täna kell 21:10 TV3-s

1x12 - "The Day Before"
Antud osa viib meid tagasi hetke, mil pommide plahvatamiseni on jäänud veel 36 tundi. Suuremat tähelepanu pööratakse Jake'i ja Hawkinsi eraeludele. Sarah't tutuvustatakse Hawkinsile. Jake elab alles San Diegos.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii - see oli juba parem episood, mida vaadata. Mõned asjad said veelgi selgemaks ja tuleb välja, et Hawkins ei olegi nii hea mees, kui ta välja paistab. Vähemalt ei olnud ta nii hea mõned tunnid enne pommide plahvatust Smile Nüüd teame ka kindlalt, mis ta oma keldrisse ära müüris - selle, mille ta kohale ei toimetanud. Jake on ka mingi imeliku äriga tegelenud... võibolla saab edasipidi asi selgemaks ehk. Igatahes ootan huviga järgmist osa, sest põnevus on täitsa õhus olemas.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
1x12 - "The Day Before"

Ei olnud küll halb osa, aga pärast sellist vaheaega oleks ma oodanud midagi veidi löövamat. Veidi häiris see, et mindi flashbackide näitamise teed, kuigi sellise sarja juures on see vist suhteliselt paratamatu. Lõpuks ometi selgus midagi täpsemat Jake'i mineviku kohta ning seekord sai ka kindel olla, et tegu polnud väljamõeldisega. Igatahes seda nähes oli päris arusaadav, miks Jake üldse oma kodulinna tagasi läks ja miks ta oma vahepealsetest tegemistest midagi rääkida ei tahtnud.
Tunduvalt olulisem oli siiski see, et nüüd selgus, et Hawkins oli üks terroristidest, kes USA suurlinnu õhku lasid ning et tal on kodus nüüd samuti tuumapomm keldrisse peidetud. Siiski jäi arusaamatuks, et kes nad olid ja mis nende eesmärgiks oli - islamiterroristide nägu nad ei paistnud olema ning samuti näisid nad tavaliste ameeriklastena. Äkki ikka mingid anarhistid? Aga kust sellised tegelased pommide ehitamiseks jälle vajalikke materjale saavad... Arvata võib, et tema kaaslased pole eriti rõõmsad, et Hawkins oma pommi õhkamata jättis ja tolle naise kohalejõudmine võibki tema jaoks jamade algust tähendada.
Natuke häirib see, et mõlemal vennal, Jake'il ja Ericul on suhted kahe naisega - liiga seebika moodi. Vähemalt jääb lootus, et seoses Emily kihlatu Rogeri tagasijõudmisega jääb Jake'il üle vaid Heatheri poole pöörduda; seda muidugi juhul, kui sarja tegijad ei plaani teha "ägedat" twisti ja Rogeri kuidagi ära tappa. Very Happy


Ja rõhutan ka veelkord, et nüüdsest hakkab sari palju paremaks minema. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea osa oli, sellest hoolimata, et flashbackide teed minemine polnud just eriti originaalne. Saime teada väga palju uut informatsiooni nii Hawkinsi kui ka Jake'i kohta.
Jake'i minevik mind eriti ei üllatanud, kuigi poleks arvanud, et ta lausa sõjakoldes vahepeal viibis. Selles osas polnud tema algne jutt, et oli armees, tõest väga kaugel. Hea oli ka see, et saime Ravenwoodi kambast natuke rohkem teada ja selgus, et nad polnud juba enne katastroofi erilised inglid. Razz

Hawkinsi liin üllatas mind päris karmilt, jah, ma arvasin ka alguses, et äkki ta on terrorist, kuid aja möödudes pidasin teda pigem valitsuse agendiks. Noh, tegelikult ei tea veel siiani, kes nüüd täpselt halb on ja kes mitte, kuid see, et Hawkins nende pommitajatega juba seotud oli, muudab päris palju. Nagu Enterprise mainis, on praegu üldse väga raske aru saada, kes need pommipanijad siis lõppude lõpuks olid ja mida nad saavutada tahavad, kuid eks see aja jooksul kindlasti selgub.

Igatahes väga informatiivne ja vajalik osa oli ning teeb tuleviku suhtes oluliselt optimistlikumaks. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Järgmine osa on eetris täna kell 21:00 TV3-s

1x13 - "Black Jack"
Jake, tema isa, Heather ja Dale külastavad Black Jacki, et leida osi tuuleveski parandamiseks. Sarah läheb olenemata perekonna vastuolust Hawkinsiga koju.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud Artzzile, et ta tänast episoodi ära ei unustanud. Very Happy


Enterprise kirjutas:
1x13 - "Black Jack"

Muidu päris hea osa, aga seda siiski Jericho üldise taseme juures. Nagu ikka, tuleb mitu halba asja korraga - praegu siis tuumapommid, selle tagajärjel USA lagunemine ja lõpuks ebatavaliselt külm talv.
Väljasõit teise linna oli muidu huvitav, aga natuke häiris see, et juba alguses, kui näidati üht ülespoodud varast, olin ma kindel, et keegi "meie" omadest saab mingi pahandusega hakkama ja teda ähvardatakse samuti võlla tõmmata. Põhimõtteliselt ei saa ma vargust küll eriti hukka mõista, sest valitsevas olukorras oli Jericho inimestel seda generaatoriosa kahtlemata rohkem tarvis kui tollel kaabakast müüjal. Tundus ka, et selle osaga üritati vähemalt mõneks ajaks lahti saada Heatherist, et tekitada suuremaid pingeid Jake'i, Emily ja viimase äsja tagasi tulnud peigemehe Rogeri vahel.

_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

No lõpuks, LÕPUKS näidati ka natuke mad maxi maailma Razz
Siiski hakkas mulle see naiste ja armukeste jant juba natuke närvidele käima... Nagu mingi mehhiko seebikas.

Mis mind hämmastama pani oli Rogeri jutt sellest valgusest. Ei tea kas sellel on ka mingit tähendust või oli se lihtsalt osa pikendamiseks sisse pandud... Või kas tõesti tulevad mängu ka üleloomulikud jõud? Arvestades seda, et üle poolte Ameeriklastest tuubivad sõna sõnalt Piiblit, ma ei imestaks kui midagi sellist sarja leiutatakse. Ja siis tuleb välja, et Hawkinsi "Vanamees" ongi tegelikult üks väga väga vana "mees" ning tuumasõda on üks suur veeuputus. Kogu see usu-, patriotismi- ning sõja- ja terroriteema oleks väga hea propaganda süvendada Ameerika võimu nende rahva seas, et rohkem sõjaväelasi palgata.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
No lõpuks, LÕPUKS näidati ka natuke mad maxi maailma Razz
Siiski hakkas mulle see naiste ja armukeste jant juba natuke närvidele käima... Nagu mingi mehhiko seebikas.


On rumal klassifitseerida selle põhjal kohe tobedaks seebikaks. Ekraanilt peaks vist üldse kõik mis viitab kasvõi armastusele eemaldama vist.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Üsna selline keskmine osa oli minu jaoks... eriti jama oli see, et mulle helistati ka samal ajal ja üritasin ühe kõrvaga kuulata ja aru saada, mis mulle räägitakse ja ühe silmaga jälgida, mis telekas toimub Smile Aga see oli isegi huvitav, et näidati ka muud maailma peale Jericho. Dale'i siiruses ma ei kahtle, kuid kas ta tõesti arvas, et võib midagi varastada ja siis puhta nahaga pääseda. Esmapilgul isegi tundus, et asi hakkab käest ära minema, kuid muidugi kõik pääsesid ja asi korras.

Hawkins'is ma ei ole ka veel päris selgeks saanud, mida ta ometi mõtleb. Kindlasti tahab ta, et ta perega midagi ei juhtuks ja ehk tähtsam on talle isegi ta enda naha päästmine. Aga on ta siis päriselt ka hea mees või lihtsalt keegi, kes mõtles ümber, et ega ta ikka ei tahaks küll mingis linnas pommikest plahvatama panna. Nüüd tahab veel ka see H. vana sõps talt pommi pihta panna ning toodi mängu ka keegi Vanamees, kes peaks olema kogu selle asja arhitekt.

Aga ootan huviga edasi järgmisi osi. Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2007 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna olen Eestist hetkel eemal, siis olen omal käel sarja edasi vaadanud ja antud osa vaatasin juba päris pikka aega tagasi, seega vabandan, et ma enam asju täpselt ei mäleta.

Igal juhul nii palju kui meeles on, oli see päris huvitav osa. Peamine pluss seisnes selles, et lõpuks ometi näidati meile põhjalikumalt ka USA uut karmi tegelikkust, mis on langenud peaaegu anarhiani. Antud linnas, kuhu Jake jt. läksid olid loodud ju täiesti omad reeglid, mis ei ühtinud endise USA korraga absoluutselt.
Hea oli teada saada ka sellest, mis USA's poliitiliselt toimunud oli ja selgus, et nüüd on riigis koguni 6 presidenti. Midagi konkreetset teada ei saanud, aga kahtlemata aitas see üldist olukorda natuke selgemaks teha.
Enamus episoodist oli võrdlemisi kergesti etteaimatav, kuid põnev oli ta sellest hoolimata.

Sarah väljailmumine on muidugi üks väga kahtlane asi. Kuidas põgenes ta nende meeste juurest, kes teda kinni hoidsid? Pigem kahtlustan, et ta mängis nendega kokku, et Hawkinsit mitte kahtlustama panna ja nüüd saadeti ta mingil põhjusel Hawkinsi järele luurama.
(Antud jutt põhineb sellel, mida ma seda epsioodi vaadates mõtlesin).

7 punkti.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group