Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG 2. hooaja statistika

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 8:49 pm    Teema: TNG 2. hooaja statistika Vasta viitega

TNG esimese hooaja statistika teema võib leida siit:
http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=1108

Oleksin teinud selle teema varem, kuid et ETV ei olnud nähtavasti huvitatud Star Treki jätkuvast näitamisest ja ning seoses muidu kiire ajaga lükkasin selle edasi.

Arvutamisel on arvesse võetud hääled, mis on antud kuni ajani 20:40 20. juunil 2007

2x01 - "The Child"
"Laps"
Kui tihedalt asustatud Rachelise tähesüsteemis puhkenud taud kipub kontrolli alt väljuma, kutsutakse appi ka Enterprise'i meeskond. Kuid samal ajal, kui uurijad valmistavad ette vastumürki haigusele, jahmatab Deanna Troi kaaslasi teatega, et ta on rasedaks jäänud. Troi enda sõnul eostas teda magamise pealt hele valgusvoog. Tähelaeva uus ülemmeedik doktor Katherine Pulaski kinnitab Troi kahtlusi ning teatab, et loode on ilmaletulekuks küps juba 36 tunni pärast. Salapärase lapse päritolust midagi teadmata, kuulutab Picard laevas välja häireolukorra. Ometi osutub Troi sünnitatud poisslaps täiesti ohutuks olendiks, kelle ainus eripära on see, et ta saavutab ühe päeva jooksul 8-aastase lapse arengutaseme.


Episoodi hindas 8 liiget.
9 punkti - 2
8 punkti - 4
7 punkti - 2
Keskmine hinne: 8,00


2x02 - "Where Silence Has Lease"
"Vaikuse valdused"
Teel Morgana kvadranti neelab Enterprise'i endasse mõistatuslik "auk", mil pole ühtki dimensiooni, energiat ega mateeriat. Kapten Picard satub hämmingusse, kohtudes nähtusega, mida ei saa mõõta ega määratleda ühegi inimesele tuttava terminiga. Tema meeskond on aga lõksus, mida nende endi terminoloogia järgi pole lihtsalt olemas. Võimetuina august välja pääsema, otsustavad Riker ja Worf minna uurima üht-teist kosmoselaeva, mis on samasse lõksu jäänud. Võõra laeva pardal on ohvitserid tunnistajaiks reale seletamatuile vahejuhtumeile, kuid naasevad elu ja tervisega Enterprise'ile. Tähelaeval aga tuleb meeskonnal tõtt vaadata hiigelsuure silmaga, mis vahib neid läbi akna. Olend, kes ise nimetab end Nagilumiks, seletab, et uurib Enterprise'i meeskonna näitel viisi, kuidas inimesed surevad.


Episoodi hindas 7 liiget.
9 punkti - 2
8 punkti - 2
7 punkti - 3
Keskmine hinne: 7,86


2x03 - "Elementary, Dear Data"
"Elementaarne, armas Data"
Kui Enterprise jõuab kolm päeva enne kokkulepitud tähtaega kohtumisele tähelaev Victoryga, avaneb kogu meeskonnal võimalus nautida kauaoodatud puhkust. Teades, et Data on paadunud Sherlock Holmesi lugude austaja, kutsub Geordi Data holotekile, kust nad rändavad kahekesi viktoriaanlikku Londonisse, et lahendada üks kuulsa detektiivi mõistatusi, kusjuures Data ise kehastab Holmesi ja Geordi doktor Watsonit. Nende ajarännak jääb siiski õige lühikeseks, sest kuna Datal on kõik Holmesi raamatud kaanest kaaneni pähe õpitud, kulub tal mõistatuse lahendamiseks üpris vähe aega.


Episoodi hindas 9 liiget.
10 punkti - 2
9 punkti - 4
8 punkti - 3
Keskmine hinne: 8,89


2x04 - "The Outrageous Okona"
"Häbitu Okona"
Teel Omega Sagitta tähesüsteemi läheb Enterprise appi rikki läinud kaubalaevale ja võõrustab oma pardal selle kaptenit nimega Okona. Enterprise'i pardale jõudnud, hakkab teravmeelne ja kelmikas Okona joonelt meeldima kogu meeskonnale, eriti selle naissoost liikmeile. Data aga ei saa kuidagi Okona naljadele pihta ja püüab Guinani ning holoteki abiga inimeste huumorimeelega põhjalikumalt tutvust teha. Samal ajal suunavad kaks väikest planeetidevahelist kosmoselaeva oma laserid Enterprise'ile ja nõuavad, et Okona neile välja antaks. Ühe aluse kapten Debin süüdistab Okonat oma tütrele lapsetegemises ja Kushell, väidab, et Okona pani pihta tema rahvale kuulunud hindamatu kalliskivi.


Episoodi hindas 6 liiget.
10 punkti - 1
9 punkti - 1
8 punkti - 2
7 punkti - 1
6 punkti - 1
Keskmine hinne: 8,00


2x05 - "Loud as a Whisper"
"Vali nagu sosin"
Enterprise saadetakse ootamatult Ramatise tähesüsteemi, et viia kuulus lepitaja Riva planeedil Solais V puhkenud konflikti lahendama. Meeskonna üllatuseks selgub, et Riva on kurttumm. See-eest suudab ta vestluskaaslaste teksti nende huultelt lugeda ja enese mõtete väljendamiseks kasutab Riva kolmeliikmelist telepaatiliste võimetega gruppi nimega Chorus. Teel Solais V poole arenevad Troi ja Riva vahel õrnad tunded. Planeedile jõudes kohtuvad Riva, Chorus ja Enterprise'i saatkond sõdivate poolte juhtidega ning alustavad rahuläbirääkimisi, kuid äkki avab üks dissidendist sõdur tule ja tapab Choruse.


Episoodi hindas 6 liiget.
9 punkti - 1
8 punkti - 3
7 punkti - 1
6 punkti - 1
Keskmine hinne: 7,67


2x06 - "The Schizoid Man"
Enterprise kiirustab ülisalajase ülesandega ühele kaugele planeedile, et viia arstimeid eluohtliku tõve käes vaevlevale doktor Ira Gravesile. Vastu Gravesi tahtmist on appi kutsutud ka tema noor abiline Kareen Brianon. Graves heidab hinge kohe pärast seda, kui on jõudnud jutustada Datale oma enneolematust võimest inimmõistust arvutisse üle kanda. Tagasi Enterprise'i pardale jõudnud, käitub Data väga kummaliselt ja süüdistab viimaks Picardit iharates tunnetes Kareeni vastu. Pärast seda, kui tehniline test on Data terveks tunnistanud, uurib Troi tema psühholoogilisi reaktsioone ja avastab, et Data kehas tegutseb kaks omavahel vaenujalal olevat isiksust.

Episoodi hindas 6 liiget.
8 punkti - 2
7 punkti - 1
6 punkti - 2
5 punkti - 1
Keskmine hinne: 6,67


2x07 - "Unnatural Selection"
"Ebaloomulik valik"
Ühe Föderatsiooni varustuslaeva kutsel tõttab Enterprise laeval puhkenud kriisi lahendama. Tähelaev Lantreed jälgides avastab Enterprise'i meeskond kohkumusega, et pardal pole ainsatki elavat hinge. Dr Pulaski selgitab välja, et kõik Lantree meeskonnaliikmed, kes veel kaheksa nädala eest olid täie tervise juures, on nüüdseks vanadusse surnud. Lantreel kuulutatakse jalamaid välja karantiin ning Enterprise kiirustab lähedalasuvat Darwini Geneetikauurimisjaama hädaohu eest hoiatama. Paraku selgub peagi, et ka kõik uurimisjaama asukad põevad sama tõbe, mille kätte surid lantreelased. Picardil palutakse jaamast evakueerida geneetiliselt muundatud lapsed, kes ei ilmuta haigestumise märke. Ometi laseb Picard ettevaatuse mõttes Pulaskil ka üht lastest põhjalikult uurida.


Episoodi hindas 5 liiget.
8 punkti - 1
7 punkti - 3
6 punkti - 1
Keskmine hinne: 7,00


2x08 - "A Matter of Honor"
"Auasi"
Benzarlane Mendon saabub ühe vahetusprogrammi raames Enterprise'i pardale ning seega avaneb Rikeril võimalus teenida esimese Föderatsiooni ohvitserina klingonite laeval. Selleks, et olla eesootavaks võimalikult hästi ette valmistatud, palub Riker leitnant Worfil endale klingonite olemusest põhjaliku ülevaate anda. Saadud õppetund kulub talle marjaks ära, sest klingonite ristlejal nimega Pagh pannakse Rikeri autoriteet ja lojaalsus kohe proovile. Samal ajal avastatakse Enterprise'il, et nii nende endi kui ka klingonite laeva keret on asunud purema tundmatu bakter. Peagi leiavad bakteri ka klingonid ning süüdistavad selle levitamises pikemalt mõtlemata Enterprise'i.


Episoodi hindas 8 liiget.
10 punkti - 2
9 punkti - 5
7 punkti - 1
Keskmine hinne: 9,00


2x09 - "The Measure of a Man"
"Mehe mõõt"
Kui Enterprise jõuab vastrajatud Tähebaasi 173, antakse Data kapten Bruce Maddoxi käsutusse, kes tahab ta koost lahti võtta ja läbi uurida, et Data eeskujul Tähelaevastiku jaoks uusi androide valmistada. Ent kui Data taipab, et Maddox ei pruugi osata teda taas kokku monteerida, keeldub ta protseduuril osalemast. Et kapten Picard ei saa enam tehtud korraldust tühistada, on Data ainus väljapääs end Tähelaevastikust taandada. Paraku seab Maddox tema otsuse kahtluse alla põhjendusega, et Data pole mitte otsustusvõimeline isik, vaid Föderatsiooni omand.


Episoodi hindas 6 liiget.
10 punkti - 2
8 punkti - 2
7 punkti - 2
Keskmine hinne: 8,33


2x10 - "The Dauphin"
"Troonipärija"
Enterprise'ile tehakse ülesandeks saata üks noor tütarlaps koos eestkostjaga planeedilt Klavdia III planeedile Daled IV, mida ta peaks valitsema hakkama. 16-aastane Salia kohtub põgusalt Wesley Crusheriga, kes kiindub joonelt tüdrukusse ja tekitab seega pahameelt Salia eestkostjas Anyas. Wesley võtab Guinanilt ja Rikerilt kiire õppetunni armuasjus ning kutsub Salia endale külla õhtust sööma. Samal ajal on Troi mures selle pärast, et uustulnukate väljendatavad tunded ei taha nende loomusega kokku sobida. Ootamatult avastab Anya, et Enterprise'i pardal on nakkusohtlik patsient ning nõuab, et too jalamaid surmataks. Kui keegi lillegi ei liiguta, otsustab Anya mõrvatöö enda peale võtta.


Episoodi hindas 7 liiget.
8 punkti - 2
6 punkti - 1
5 punkti - 1
4 punkti - 1
2 punkti - 1
Keskmine hinne: 4,71


2x11 - "Contagion"
"Nakkusoht"
Enterprise siseneb tähelaev Yamato hädasignaali kuuldes Neutraaltsooni. Ühe väljasurnud tsivilisatsiooni koduplaneedilt Iconialt naastes on Yamatot tabanud rida seletamatuid rikkeid. Sellal kui Yamato kapten üritab Picardile oma probleemi selgitada, katkeb side kahe tähelaeva vahel ning Yamato plahvatab ootamatult. Juhtunut uurides selgitab Picard välja, et mitu päeva tagasi oli kosmoselaeval käivitatud sond, mis põhjustas laeval tohutu energiavoo. Yamato marsruuti mööda Iconiale lennates hakkavad Enterprise'il tekkima samasugused süsteemihäired, mis olid tabanud õhkulennanud tähelaeva. La Forge teatab Picardile, et sond oli üle kirjutanud kogu Yamato tarkvara ning et Enterprise'i arvuti sai Yamato logiraamatut alla laadides samuti nakkuse.


Episoodi hindas 9 liiget.
9 punkti - 3
8 punkti - 3
7 punkti - 2
6 punkti - 1
Keskmine hinne: 7,89


2x12 - "The Royale"
"Hotell Royale"
Enterprise leiab ühest kaardistamata tähesüsteemist metallikamaka, mis kannab USA õhujõudude embleemi. Uurimismeeskond laskub lähimale planeedile, et selgitada välja purunenud kosmoselaeva saatus. Kui Riker, Worf ja Data jõuavad ukse juurde, mis viib Hotell Royale'i kasiinosse, katkeb ootamatult side Enterprise'iga. Meeskond jääb lõksu kasiinosse, mis on täis elutuid inimkehi. Ühest ruumist leitakse USA õhujõudude ohvitseri surnukeha ja romaan "Hotell Royale", mis räägib hotellis aset leidnud sündmustest. Kui meeskonna side Enterprise'iga taastub, loeb Data ohvitseri päevikust kummalise loo maailmaloomisest.


Episoodi hindas 6 liiget.
7 punkti - 2
6 punkti - 2
5 punkti - 2
Keskmine hinne: 6,00


2x13 - "Time Squared"
"Mäng ajaga"
Enterprise päästab Föderatsiooni süstiku, mis on juhitavuse kaotanud ja hõljub abitult ilmaruumis. Riker avastab jahmatusega, et süstik kuulub Enterprise'ile endale ja dr Pulaski leiab selle pardalt Picardi teadvusetu teisiku. Uurimise käigus teeb Troi selgeks, et teisik ongi tegelikult kapten Picard, ent ta on pärit teisest ajast. Data teatab Picardile, et süstiku pardakell on Enterprise'i omast vaid kuus tundi ees. Süstiku pardakaamera salvestuselt on näha, kuidas Enterprise satub tohutusse energiakeerisesse ja kuidas Picardi segadusse sattunud teisik ei suuda süstikut tabanud katastroofist kedagi teavitada.


Episoodi hindas 4 liiget.
8 punkti - 1
7 punkti - 3
Keskmine hinne: 7,25


2x14 - "The Icarus Factor"
"Ikarose faktor"
Kui Rikerile pakutakse kaptenikohta tähelaeval Aries, suundub Enterprise Montgomery tähebaasi, et Riker saaks oma tulevase tööandjaga ettepaneku üle arutleda. Baasi jõudes tabab Rikerit tõsine vapustus, kui selgub, et tal tuleb läbirääkimisi pidada oma lihase isa Kyle Rikeriga, keda ta pole 15 aastat näinud. Samal ajal üllatab Worf Enterprise'i meeskonda üha vaenulikumaks muutuva suhtumisega, mil ei näi mingit põhjust olevat. Kui Wesley Worfi ootamatu käitumise tagamaid asub uurima, selgub, et meest vaevab talumatu igatsus klingonite järele, kelle seast ta pärit on.


Episoodi hindas 4 liiget.
8 punkti - 1
7 punkti - 1
5 punkti - 1
4 punkti - 1
Keskmine hinne: 6,00


2x15 - "Pen Pals"
"Kirjasõbrad"
Ilma meeskonna teadmata on Data hakanud kirjasõbraks Sarjenka-nimelise tüdrukutirtsuga, kes elab planeedil Drema IV. Kui Data räägib Picardile oma suhtest Sarjenkaga, saab ta teada, et Drema pinna all paisuvad pinged ähvardavad planeedi peagi hävitada. Samal ajal määrab Riker Wesley Crusheri vastutama Drema IV-l toimuvate maavärinate ja vulkaanipursete põhjuste väljaselgitamise eest. Rikeriga peetud arutelu tulemusena laseb Wesley läbi viia uuringud, mis peagi paljastavad planeedi geoloogilise ebastabiilsuse tagamaad. Kui Data kaotab kontakti Sarjenkaga, laskub ta ise Drema IV pinnale, et toimetada tüdruk ohutusse kohta, kuni Enterprise tema koduplaneeti hukkumisest päästab.


Episoodi hindas 6 liiget.
7 punkti - 3
6 punkti - 1
5 punkti - 1
4 punkti - 1
Keskmine hinne: 6,00


2x16 - "Q Who?"
"Kes Q?"
Picardi vana vaenlane, dimensioonideväline olend Q võtab Enterprise'i üle kontrolli, kui kapten keeldub teda meeskonnaliikmeks võtmast. Senitundmatusse sfääri sattunud, kohtub Enterprise tulnukate kosmoselaevaga ja äkki ilmuvad tähelaeva juhtimiskeskusse kaks pooleldi orgaanilist ja pooleldi tehislikku olendit borgi. Paraku on Enterprise'i turvasüsteem tulnukate vastu võimetu ja borgid asuvad laeva kompuutrist omavoliliselt informatsiooni ammutama. Niipea kui tähelaeva kaitsevõime on piisavalt alanenud, nõuab borgide aluse juhtkond Enterprise'ilt viivitamatut alistumist. Kui Picard keeldub tulnukaile alla andmast, puhkeb lühike, kuid verine lahing, mis kahjustab rängalt mõlemat kosmoselaeva ja toob surma Enterprise'i 18-le meeskonnaliikmele.


Episoodi hindas 4 liiget.
9 punkti - 2
8 punkti - 1
7 punkti - 1
Keskmine hinne: 8,25


2x17 - "Samaritan Snare"
"Samariitlane"
Wesley Crusher peab lendama Scylla sektoris asuvasse Tähebaasi nr 515, et läbida Tähelaevastiku eksamid. Ootamatult liitub temaga kapten Picard, kellele doktor Pulaski soovitas südameoperatsioonile minna. Samal ajal jõuab Enterprise'i meeskonnani appikutse letargilistelt humanoididelt Pakleditelt, kelle kosmoselaev Mondor vajab hädasti remonti. Riker läkitab Geordi Pakledite laevale, kuid Troi aimab, et humanoidide kavatsused pole sugugi sõbralikud, ning tunneb Geordi käekäigu pärast muret. Niipea kui parandustööd tehtud, tahab Geordi kodulaevale naasta, ent Pakledid lubavad tal lahkuda üksnes juhul, kui Riker kogu Enterprise'i arvutisse salvestatud info neile loovutab.


Episoodi hindas 6 liiget.
8 punkti - 1
7 punkti - 1
6 punkti - 3
5 punkti - 1
Keskmine hinne: 6,33


2x18 - "Up the Long Ladder"
"Pikka redelit mööda kõrgustesse"
Kauge appikutse peale võtab Enterprise kursi Ficuse sektorisse, et päästa planeet Bringloid, mida ähvardab häving. Olukorra tõsiduses selgusele jõudnud, toimetab Riker tähelaeva pardale kogu Bringloidi elanikkonna - see koosneb umbes 200 inimesest ja loomast, keda valitsevad joviaalne Danilo Odell ja tema põikpäine, ent kaunis tütar Brenna. Picard selgitab välja, et bringloidid tulid oma planeedile Maalt koos ühe teise inimkolooniaga, kes põlgas Bringloidi ära ja rändas teadmata suunas edasi. Kahtlustades, et ka teine koloonia võib olla hädaohus, saadab Picard välja meeskonna, mis jõuab otsingute käigus planeet Mariposale.


Episoodi hindas 4 liiget.
7 punkti - 1
6 punkti - 1
5 punkti - 2
Keskmine hinne: 5,75


2x19 - "Manhunt"
"Inimjaht"
Föderatsiooni suurele Pacidfica konverentsile delegaate trasportiv U.S.S. Enterprise võtab pardale kaks esindajat hiljuti avastatud planeedilt Antede III. Kosmoselendudega harjumatud tulnukad jõuavad kosmoselaevale koomaseisundis, lootes sedasi reisitraumast paremini üle saada. Üllatuskülalisena saabub Lwaxana Troi (nõunik Deanna Troi ema), kellel on kindel kavatsus kapten Jean-Luc Picardiga abielluda. Kuna Picardil õnnestub naise pealetükkivuse eest põgeneda, püüab Lwaxana kihluda kommandor William T. Rikeriga.


Episoodi hindas 6 liiget.
8 punkti - 1
7 punkti - 2
6 punkti - 2
5 punkti - 1
Keskmine hinne: 6,50


2x20 - "The Emissary"
"Erisaadik"
U.S.S. Enterprise võtab pardale Tähelaevastiku eriemissari K'Egleyri. Naine teavitab klingonite õhulaevast T'Ong, mille meeskond on kohe-kohe ärkamas sadakond aastat kestnud unest. Teadvusele tulnud klingonite esimene mõte on rünnata Föderatsiooni eelposti, kuna nende meelest ei ole ammune sõjategevus veel kaugeltki lõppenud. Kuna Enterprise'i meeskonda kuuluv Worf ja K'Egleyr olid aegu tagasi armastajapaar, palub Picard emissaril leida võimalus T'Ongi peatamiseks.


Episoodi hindas 5 liiget.
9 punkti - 2
7 punkti - 2
6 punkti - 1
Keskmine hinne: 7,60


2x21 - "Peak Performance"
"Tippsaavutus"
Picard ja Riker peavad võistlema teineteisega 24 tundi kestvatel Föderatsiooni sõjamängudel. U.S.S. Enterprise'i meeskonda kamandab Picard. Rikeri käsutusse antakse Hathaway, mille paremad päevad on jäänud minevikku. Vaatlejana saabub pardale mainekas zakdorni strateeg Kolrami, kes ei ole Rikeri taktikuvõimetest kuigi heal arvamusel. Ometi suudavad Riker ja Picard vaenulikult meelestatud ferengid üle kavaldada ning manöövrid oluliste kaotusteta lõpetada.


Episoodi hindas 7 liiget.
8 punkti - 2
7 punkti - 3
6 punkti - 1
5 punkti - 1
Keskmine hinne: 6,86


2x22 - "Shades of Gray"
"Halli varjundid"
Planeedile Surata IV ette võetud geoloogilisel uurimisreisil nakatub komandör Riker viirusesse, mis halvab tema närvisüsteemi talitluse. Koomasse langenud Rikeri elu päästmiseks otsustab dr Pulaski rakendada riskantset ajueksperimenti, lootes, et nii esile kutsutud hirmuemotsioon hävitab viiruse.


Episoodi hindas 6 liiget.
7 punkti - 1
6 punkti - 1
5 punkti - 2
3 punkti - 1
1 punkti - 1
Keskmine hinne: 4,50Kokkuvõte:

Esiviisik:
1.) 2x08 - "A Matter of Honor" - 9,00
2.) 2x03 - "Elementary, Dear Data - 8,89
3.) 2x09 - "The Measure of a Man" - 8,33
4.) 2x16 - "Q Who?" - 8,25
5.) 2x04 - "The Outrageous Okona" - 8,00*

* - ka 2x01 - "The Child" sai keskmiseks hindeks 8,0, kuid ei saanud üheltki hindajalt 10 punkti.


Ebapopulaarseimad osad:

1.) 2x22 - "Shades of Gray" - 4,50
2.) 2x10 - "The Dauphin" - 4,71
3.) 2x18 - "Up the Long Ladder" - 5,75


Terve hooaja keskmine hinne: 7,05

Esimese hooaja keskmine hinne oli 7,171, keskmine hinne on seega natuke madalamaks läinud. Kas põhjuseks võib pidada kehvemaid episoode või on hoopis hindajad karmimaks läinud? Wink
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Teine hooaeg sarnanes ju tõesti mitmeti esimesele hooajale ja selles osas pole ime, et selle üldine hinnang veelgi madalam on. Eks vaatajate ootused ka aja möödudes veidi kasvavad. Smile

Ülidselt mulle isiklikult tundus teine hooaeg esimesest päris palju parem, sest häid episoode oli ikka märkimisväärselt rohkem. Eks nõrgad episoodid olid need, mis hooaja keskmise hinde nii madalale tirisid.

Hinne 7,05 tundub aga teiste hooaegade kontekstis päris aus, võibolla oleks õiglasem isegi 6,5. Razz

TOP 5'ga olen suures osas nõus, ei mäleta enam kõiki lemmikepisoode täpselt, aga nii palju kui meeles on, sisaldab antud nimekiri parimaid. Võibolla teeksin mõningaid muudatusi isikliku TOP 5 järjekorras, kui episoodid veel ühe korra üle vaataksin ning ilmselt see Okona osa sinna ei mahukski.

Nõrgimatega võib ka päri olla, kuid mulle episood "Up the Long Ladder" isegi päris meeldis ja ma ei paneks teda nii madalale. Very Happy

Loodame nüüd, et kolmas hooaeg ka ikka millalgi ETV pealt tuleb, sest need, kes sarja varem näinud on, teavad, et tegelikult algab õige TNG alles sealt. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 25, 2007 8:38 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd on ka minul teine hooaeg tervenisti ära vaadatud ja võib mõned read ka siia kirja panna.

Üldmulje on hea ja kindlasti on teine hooaeg juba edasi arenenud ning on esimesest hooajast pigem parem kui halvem. Tugevaid episoode oli juba rohkem ning need on enamvähem ka ära mainitud juba üleval kokkuvõttes. Isiklikult paneksin top'i juurde ka veel "Peak Performance", "Time Squared".

Et esimesele hooajale panin 7 puntki, siis teisele võiks panna veidi rohkem - nii näiteks 7,5 punkti. Smile
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group