Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hostel (2005)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 10:51 pm    Teema: Hostel (2005) Vasta viitega

No tere Very Happy

Sai täna linnas jalutatud ja juhtumisi ostsin Tartu vanast kaubamajast 44 krooniga Eli Rothi filmi "Hostel" DVD. Jäin täitsa rahule.

http://www.imdb.com/title/tt0450278/

Lühidalt räägib film siis paarist noorest ameerika seksturistist, kes Amsterdami lõbumajasid külastama lähevad. Liigse laaberdamisega vihastavad nad aga kohalikud välja. Sõber saadab nad kuskile Slovakkiasse, kus pidid tüdrukud paremad olema. Noh, pärapõrgusse kohale jõudes on algul orgiad missugused, kuid toibudes avastavad nad päris karmi reaalsuse.

Pean ütlema, et film on väga karm, eriti brutaalsete stseenidega sisustatud. Samuti on pool filmist suht seksirikas. Filmi teebki omapäraseks just see, et Eli Roth on väga hästi vanakooli seksismist kubiseva splatter tüüpi õuduka realistlike elementidega kokku sobitanud. Pole ka ime, et Quentin Tarantino sellele filmile tunnustust jagas, eriefektid on väga tarantinolikud - vanakool segatud professionaalse uudsusega.

Kindlasti ei soovita filmi nõrganärvilistele. Samuti ei tasu ootama jääda ka puhast õudust, film on rohkem ¹okeeriv, puhas gore, verd ja jäsemeid lendab. Selline mõnus terror. Eli Roth muutub ikka iga filmiga aina paremaks, ka "Cabin fever" oli minuarvates hea, kuigi paljude arvates jäi seal midagi puudu. Kuigi üldiselt mulle teismeliste tapmisõudukad ei meeldi, siis Eli Rothi teosed on alati head olnud. Loodan, et Hostelit selle teise osaga ära ei rikuta...

Vaadake!
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle valmistas see film küll pettumuse. Mõte iseenesest oli hea, kuid kogu see piinamine, tapmine ja vere lendamine tundus kuidagi ülepingutatuna ning see rikkus asja kõvasti. Ma nägin seda filmi päris tükk aega tagasi, nii et enam eriti ei mäleta ka, mis seal täpselt oli või mis vastu hakkas, kuid mäletan mõtet, et uuesti ma Hostelit ei viitsiks vaadata.
Speak to the hand
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Sisu on tavaliselt selliste filmide puhul just vere ja piinamise toetamiseks, mitte vastupidi. Tuletagem meelde, et tegu on ikkagi vanakooliliku stiiliga. Igasugused verepurske lurtsumised jms, lihtsalt lahe!
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

Peaks vist tõesti ära kaema, Cabin Fever on meelelahutuse poolest super film!
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Suurim miinus minu jaoks oli algus, mis venis jubedalt - ikka väga kaua aega läks, et põhipointini jõuda. Sisu iseenesest oli hea, ainult tegelaste sügavusest jäi midagi puudu.

Üldkompott mõjus väga räigena, eriti jäi meelde see Aasia tüdruk ja loomulikult lastekamp... Lõpp oli seevastu korralik. Väga hästi õnnestunud, täpselt see, mida vaataja tahtis. Twisted Evil
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin ka kunagi seda ja pettusin ka veidi, kuna lootsin midagi huvitavamat - kuna Tarantino nimi käis ikka läbi ja see valmistas millekski ette. Mulle tundus see film veidi igavana... Rolling Eyes midagi räiget ei olnud ja see aasia tüdruk... ta oli nagu mingi narkootikume täis pumbatud. Kui ikka silm väljas on, siis peaks mingigi agoonia tunne olema - täitsa tuim tükk... oih, rong tuleb - hüppan ette...

see oli ehk veidi julm kriitika, aga nii ma arvan. Varsti tuleb välja ka Hostel: Part 2. Äkki on see parem.

trailer: http://www.apple.com/trailers/lions_gate/hostelpartii/
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kbong
Kadett


Liitunud: 9 Märts 2007
Postitusi: 5
Asukoht: Saue

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Treileritest ja "Cabin Fever"-st innustuna ootasin ma seda filmi ikka päris kõvast ja oi kui kõva mats käis kui ära nägin. Olin vist enda jaoks liialt kõrgele haipind selle. Ei oskagi öelda, mis puudu oli - võibolla liiga lahja, et horroriks pidada.
_________________
i'd give my life to be dead
http://paranoiadisco.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, tegemist ei olegi horroriga tegelikult. On kaks suunda, horror ja terror, kuigi need tavaliselt ühte patta pannakse... Antud filmi puhul on eelkõige visuaal see mis loeb, seega kaldub teos rohkem terrori poole.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Fletcher
Lipnik


Liitunud: 21 Apr 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

Äärmise lihtsusega rahulduv ja samas kõvasti verd ja piinamist nautiv inimene peaks "Hosteliga" küll rahule jääma. Tegu on mõnusa jänkide meinstriimiga, mille peamiseks eesmärgiks ongi gorehoundide silmad pungi ajada ja kriitikute arvamusest mitte suurt hoolida. Endale üsnagi meeldis. Lihtsuses peitub võlu. Kolmveerand tundi välkuvaid rindu ja ülejäänud kolmveerand tundi piinamist, mis küll ei ole võrreldav näiteks "Ichi the Killeri" poolt pakutavaga, aga siiski päris karm. Hea, et paljud lavastajad (näiteks Darren Lynn Bousman) on Rothist eeskuju võtnud ning shock horrori poole kalduma hakanud on. Vahest aitab uusversioonide ja järgede metsikus maanias ka vaheldust tuua. Think
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
PinkCu
Kadett


Liitunud: 25 Apr 2010
Postitusi: 5
Asukoht: kusagil teispoolsuses ringi hõljumas .

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2010 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

Teine osa meeldis palju rohkem kui esimene. Üldiselt mind ei hirmuta vere lendamine ja ma ei pea seda ka rõvedaks, sest filmides ei ole see päris ja mul eiole peaaegu kunagi sellist mõtetki, et see võiks päris olla. Need lapsed olid tõeliselt hirmutavad. Ausalt öeldes tekkis kohe mõte, et kas see on seal päriselt ka niimoodi.
_________________
kusagil kahe maailma vahel tiirleb miski, mida ei ole võimalik seletada mitte millegagi. Oluline on see, et sa mõistad, mis asi on see miski.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group