Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Minu looming :)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 3:33 pm    Teema: Minu looming :) Vasta viitega

Eriline ulme see ei ole. lihtsalt püüan hirmuatada siin veidi Very Happy
Aga jah, kel viitsimist, lugege läbi ja avaldage arvamust Wink



See oli täpselt kaks päeva peale seda, kui ma olin saanud 15. Läksin ühe vana maja juurde, kus ma viimati käisin umbes 4-5 aastat tagasi. Maja oli lagunenud, palju rohkem kui ennem. Ma astusin majja sisse, kuna tuul paraku oli ikkagi nii tugev, siis lõi see pauguga ukse kinni. Esimesel korrusel käis teises toas mingisugune vali raksatus. Päris sinna tuppa ma ei söandanudki minna, sest jumal teab mis see olla võis. Liikusin edasi ilmselt söögituppa, kus oli hästi pleekunud mööbel, üks laud, kaks tooli. Üks tool oli seljatoe koha pealt veidikene puruks. Käis teine vali KÄRGATUS. Sealsamas toas, kus ennem.. mu süda peksis meeletult. Jooksin ühte ruumi lõin ukse kinni. Ent…. Uks haihtus. Lihtsalt kadus. Toas polnud ei ühtegi ust ega akent, kuid ometi oli toas valge! Samas toas oli ka trepp.
Liikusin trepist üles. Ma üldsegi ei tea, kuidas ma seda teha julgesin. Liikusin siis pööningule. Seal oli räige rotisita hais! Sobrasin seal paari asja sees, ning silma nurgast märkasin kirstu!, see oli avatud. Seal sees oli väike laps. Kõrval oli kaks küünalt. Mõlemad olid kustunud, sest väikene toss oli taga.
Ma katsusin selle lapse valget laupa. Minust käis läbi külmajudin. Sest see laps oli veel…kuidas seda nüüd öeldagi.. SOE?.. ma pistsin hirmust punuma.jooksin läbi pööningul oleva akna. Mu hirm oli nii kohutavalt suur. Ma ei tea kuidas ma teiselt korruselt kukkudes üldse terveks jäin. Ilmselt aitas kaasa umbes poolteise meetri kõrgune lehehunnik, mis täpselt maandumiskohale oli riisutud. Korraks nagu. Välgatas mõte, et.. kuidas see võimalik oli. Kui ma majja sisenesin, siis ennem vaadates seda lehehunnikut seal ei olnud. Igatahes, kui ma olin lehehunnikust välja roninud, siis seisis see väike laps mu ees. Mul oli mitukümmend tuhat mõtet sel hetkel peas. Kõik tundus nii hirmutavana. Laps ulatas mulle ühe medaljoni. Ma tegin selle lahti. Seal olid mu surnud isa-ema pildid. Ma ei jõudnudki sellelt lapselt küsida. Kuidas see nii olla sai. Sest ta kadus. Haihtus samamoodi nagu uks sellesamuses õuduste toas. Mu süda hakkas veel meeletumalt peksma. Ma jooksin läbi metsa tagasi maanteele, sealt kõndisin edasi koju. Ma ei julgenud juhtunust kellegile rääkida. Mind olekshulluks peetud. Kui juhtunust sõbrale rääkisin, siis ütlesta, et ma valetan, sest see maja on juba aastaid maatasa lammutatud. Läksime järgmisel päeval maja juurde. Tõepoolest. Seda ei olnud enam…

JÄRGNEB...
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kohati tundub natuke kuiv, aga mõte iseenesest on hea... Kirjuta ikka edasi Wink
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Juul 30, 2007 7:49 am    Teema: Vasta viitega

kuidagi äkki toimub kõik, kolmandal real on juba ehmatavad sündmused ja kes hakkaks kusagil asjades sobrama, kui tal endal jalgevahe jahe on?

aga tuleb tunnistada, et ma tavaliselt selliseid loominguid ei viitsi lugeda, sinu oma haaras esimeste ridadega... Wink

tegelt hea , tee edasi, ootan Smile
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Möödus vaid paar päeva, kui võtsin keset ööd oma taskulambi, ning läksin paika jälle uurima. Ma pidin vist poolhull olema. Ma kõndisin läbi tervelt kaheksa kilomeetrit. Keset ööd. Kuni jõudsin majani, Mis oli enda täies hiilguses! Ma ei saanud märkamata jätta, et maja aknast oli näha, kuidas majas põles üks küünal. Ma ehmusin. Mu süda hakkas jälle rinnus pekslema. Ma kogusin julgust, ning ma sisenesin majja. Niipea, kui ma majja sisenesin, kustus küünal. Ma tundsin, et keegi oli majas. Ma jooksin majast välja, ning jäin maja ees seisma. pöörasin ümber, ja nägin- Küünal põles taas. Ma ei tea, mida ma sel ajal mõtlesin, kuid ma läksin majja tagauksest. Ma silmitsesin sedasama küünalt, ning see oli jällegi kustunud. See ei üllatanud mind enam. Ma läksin mööda treppi sinnasamasse tuppa, kus kirstki oli olnud. Mu süda ei pekslenud enam. See jäi korraga seisma. Mul oli raske hingata. Silme eest tõmbus mustaks, ma kukkusin pikali maha, ja mul tekkisid mingitlaadi värinad. Ma avasin oma pimedad silmad, ning ma nägin enda ees üht meeletult ilusat naist. Ta juuksed olid kohevad, läikivad ja ülimalt sirged. Need mustad juuksed ulatusid tal peaaegu, et vööni. Ta nägu oli silmipimestavalt valge, ent nii kaunis. Ma täpselt ei näinud, kuid ta silmad olid vistiti helerohelised. Seljas oli tal Pikk valge kleit, mis mööda maad lohises. Ta pööras ringi, ning näitas käega seinal asuva pentagrammi poole. Ühtäkki süttis ka põrandal pentagrammi kujund, ning pentagrammi ümber olid viis pruunides keepides meest. Nad olid kõik ühesugused. Täpselt ühesuguste kitsehabemetega ning pikkade juukstega. Ma ei suutnud enam hingetõmmetki teha. Mu silmad kustusid taas, ning ma kaotasin meelemärkuse.

JÄTKUB...
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2007 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

korralik Razz

kuigi kui tavaliselt nurisetakse, et toimub venitamine... siis sulle ma soovitaks natuke tempot maha võtta.. mitte palju aga igas lauses ei pea ka päris midagi VÄGAGI olulist juhtuma...

kuigi kord poole aasta tagant Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2007 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ok, üritasin siis veidi tempot maha võtta. kirjutada jõudsin suhteliselt vähe. Pole lihtsalt seda aega enam, nagu vanasti, et foorumites kolada Very Happy



Ma ärkasin üles täpselt kolm tundi hiljem. Kell oli saamas juba pool viis. Ma ei pannudki tähele, et ma leban ühes täiesti tundmatus toas. Ma jäin seda ilusat seinakella silmitsema ning vajusin mõtetesse, teadmata, kuskohas ma olen. Ma üritasin mingisugusest diivani taolisest asjast end üles ajada, kui järsku mu pea tegi kohutavalt haiget. Panin käe kuklale, ja nägin- veri. Ma olin rängalt kukkunud. Sellest ka peavalu. Et kõik oli vaikne ning rahulik, julgesin ma veidiaega maja ruumides ringi kolada. Leidsin ühe paksu.paksu raamatu, kus olid sees mõned märkmed, ning must-valged fotod. Ma ehmatasin kohutavalt- fotodel olnud tüdruk oli toosama neid, kes teisel korruselgi. Mu süda hakkas taas kiiremini lööma. Ma üritasin majast mingitkimoodi välja saada, hakkasin otsima ust, kust ma sisse tulin. Ma kobasin mööda koridore, kuni leidsin täpselt õige ukse. Ma nägin ka aknalauda, kus seisis küünal. See oli kustunud. Ma avasin ukse, ja väljusin majast. Ma sammusin läbi võssa kasvanud teeraja, ning silmitsesin korraks veel maja poole tagasi. Küünal põles taas. Kõndisin maanteeni, ja vaatasin jälle maja poole. Maja polnud enam. See haihtus, nagu ennegi. Üle puulatvade sirutas varajane koidikupäike. Ma sobrasin oma mantlitaskus, ja võtsin sealt välja mobiiltelefoni, mille aku oli kohe-kohe tühjenemas. Kell oli saanud viis.

Jätkub…


järgmisega loodaksin õhtale saada järgmise nädala jooksul Wink
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Anja
Kadett


Liitunud: 14 Aug 2008
Postitusi: 1
Asukoht: Kusagil universumis =D

PostitusPostitatud: Nelj Aug 14, 2008 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Pole viga. Mulle meeldis Smile
_________________
Oioioi, galaktika!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 7:01 am    Teema: Vasta viitega

Aina paremaks läheb!
Tee aga edasi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
suzlik
Leitnant


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 10:24 am    Teema: Vasta viitega

nüüd tempo kuidagi liiga maas Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

suzlik kirjutas:
nüüd tempo kuidagi liiga maas Razz


Oih, ma kuupäeva ei vaadanudki. On jah Razz .
_________________
Better a little which is well done, than a great deal imperfectly.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group