Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 3x06 "I Do"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
60%
 60%  [ 3 ]
7
40%
 40%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 08, 2007 10:48 pm    Teema: Lost - 3x06 "I Do" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 9. oktoobril 2007 kell 20:30 Kanal2-s
Episoodi korratakse pühapäeval, 14. oktoobril kell 10:00


"Tahan"
Jack langetab otsuse Beni pakkumise osas. Sawyeri elu on ohus, sest Pickett otsustab oma ähvarduse täide viia. Locke avastab saladuse, mis võib heita varju saare minevikule. Kate meenutab oma minevikku ja seda, mis sundis teda langetama tähtsat otsust.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Kolm Okt 10, 2007 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Vähemalt polnud selles jaos liialt ebareaalsust.

Et siis Benile oligi vaja lõikus teha. Senimaani ma seda ei uskunud. Õnneks lõppes ka Juliet-i nimelise Teise esindaja toredaks tegemine sedapuhku otsa. Teiste oskus manipuleerida oma tahtmise saamiseks muidugi oli taas kõrgtasemel.
Samas oli tore esimest korda vaadata, kuidas ka Teised on sunnitud "meie mehe" tahtmist pisutki arvestama.

Samas edasine on üsna ettearvatu (oh üllatust...), sest Jack ju veel ei tea, et tegu on teise saarega.

Et need Teised ikka häid kirurgioskusi ei oma, oli isegi piust üllatav, eriti kui arvestada Clairega juhtunut. Oli siis Ethan kirurgias ainus eeldatav "kibe käsi", kuid lasti "meie" poolt maha või mis.
Seda mõttetum oli just Ethanit ohtlikule missioonile saata. Kas kõiketeadja Beni möödapanek?
Samas praeguse seisuga tundub veel mõttetum Beni enda missioon Henrina "meie" hulka minnes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Kolm Okt 10, 2007 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ei saa jätta mainimata olulist trükiviga. EttearvaMAtu muidugi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 10, 2007 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Realistlikum oli osa tõesti. Eelmisest episoodist ta jõud siiski üle ei käinud, mr. Eko lugu oli niivõrd värvikas. Rabeles Kate mis ta rabeles, aga minu jaoks jäi lugu lahjaks.
Kardetavasti osutub Juliet siiski palju "toredamaks" inimeseks.
7/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 10:44 am    Teema: Vasta viitega

Inimeste mõttemaailm on hästi manipuleeritav. Stsenaristd ise tunduvadki Teised olema, kes vaatajatega eksperimenteerivad.

Teised on seni olnud hästi jubedad. Vähemalt nende tegevuse tagajärjed.
Nüüd vaatab kaamerasilm (teatud piirides) nende endi tegvust pealt.
...............................................................................................................................
Ning juba ongi kahju, et miks me häid inimesi alahindasime ja ahistama kipume:

Nii tore Juliet, juba oma ilmumise avalkaadritest alatest. On ju temast kahju, et ta olude sunnil peab pahadega koos olema ja seega kogemata ise ka nagu paha oleks, aga ei ole. Eks?

Vaatame mõne jao kurja juurt Beni veidke lähemalt ja oh sa imet! Temal ju raske haigus, tuleb talle kaasa tunda!
Ning see Meie (või juba Teiste, sest pahad on ju Teised, mitte Meie) Jack, kes teeb Benile veel lisapiina, olgugi et see ei tunne.

Ning isegi Danny (vist oli selle rõveda kuju nimi): temast tulleb aru saada, tal ju naine sai surma
ning selle eest tuleb kätte maksta! Eks ole? Pealegi on ta nii mures oma pealiku saatuse pärast! Kahju ju temast, mis siis, et ta naudib Sawweri mahalaskmist, kuigi vähemalt esialgu teda kogemata segati.

Kas pole nt. Sayid ju hoopis paha mees, sest peksis Meie Ben-i ja nüüd üritab teisi Meie mehi tappa. Teised raisad sammoodi. Mättasse nad kõik!

.................................................................................................................................
ONGI MEIE JA TEISTE KOHAD VAHETATUD!
LIHTNE, EKS OLE?

Ainult et oluline vahe on see, et kui kedagi rünnata, üritab ta enda kaitseks midagi ette võtta.
Kui muidu ei saa, siis tulebki ise rünnata, nii kurb kui see ka pole. Pätid väärivad "vastuteenet".
Ning pätid on paraku Teised. Need Beni juhitud Teised. (Võib-olla on veel mingi seni nägematu ülemTeine, aga see pole oluline.)

Sellest tulenevalt on suur jama, kui Teised kohe uusi totaalseid seatempe ette ei võta ja samaariameesteks hakkavad, sest see pole siiski reaalne. Muidugi jah, reaalsus selles sarjas,...nojah,.,,
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 14, 2007 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

7/10.

Jälle ütleks episoodi kohta, et mitte midagi erilist. Põnevust jagus, aga seda lisa, mida ma sarjadelt ootan, pole juba päris mitu episoodi olnud.
Nagu eelkõnelejad mainisid, oli osa siiski realistlikum ja Losti puhul on see minu arust alati tervitatav.
Natuke arusaamatuks jääb mulle selle ühe Teise soov Sawyerit oma naise surma eest karistada, kes pole ju tegelikult midagi teinud. Need Teised on ikka väga haiged inimesed. Razz
Mõneti üllatuslik oli minu jaoks osa lõpp, kus Jack küll lubas Beni opereerida, kuid tekitas siis olukorra, kus ta surra võib. Ma poleks sellist asja Jackilt kui arstilt lihtsalt oodanud ning kui aus olla, siis ei näe ma tema tegevuses mõtet, ta ei saavuta sellega ilmselt midagi.

Mis puudutab Kate'i mineviku lugu, siis võiks seda paljus samastada Sawyeri eelmise korra flashbackiga, mis oli küll päris põnev, aga ei andnud tegelasele midagi juurde. Kate'i hämarat minevikku me juba kõik teadsime. Razz

Jään ootama paremat jätku, praegu on sari hea, aga tahaks, et oleks väga hea. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on kõik juba päris loogiline. Tõenäoliselt oli Kate'i flashback just selline sellepärast, et oli vaja rõhutada tema pidevat põgenemisvajadust.
...Nagu osa lõpus Jack väga tabavalt raadiosaatjasse karjus.

Jacki julge samm aga tegi mind küll väga rõõmsaks. Umbes nagu siis, kui Sun seda naist tulistas. Mina kui vaataja olen juba nii lootusetult 'meie' omade poolel, et ükski Teiste trikk ei pane mind meelt muutma. Very Happy Jacki heroilisus ka ei häirinud, mingis mõttes andis see talle isegi inimlikuma mõõtme. Ta eksis Kate'i osas (ta tunnete osas, sest ei saa väita, nagu Jack ja Kate pelgalt sõbrad oleksid olnud), kuid andestas talle.

8/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group