Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

I Am Legend
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 04, 2008 9:30 am    Teema: Vasta viitega

Film vaadatud ja ma ei kurda. Arvan, et Smith sobis väga hästi sellesse rolli ja päris selle teemalisete varasemate filmidega kõrvutada ei kannata. Vähemalt minu arvatas, sest olen näinud ka esimest versiooni, millele eespool vihjati. Nad on lihtsalt valmistatud nii erinevatel aegadel, et ei tasuks filme ühte potti panna.

Tegelase igapäevaelu kujutamine oli tõesti hästi esitatud ja võiks arvata, et ehk nii see ka oleks. Lõpp läks tõesti kiireks. Samas pidi film ka kuskil kulmineeruma ja oli reaalne, et kui inimesed öösel liikusid, siis võiksid mutandid neid jälitada kasvõi maailma teise otsa... aga muidugi nii kaua, kui kestab öö.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 9:24 am    Teema: Vasta viitega

Ulmeguru kirjutas:


Vahe on selles, et neeger pole valge ning neeger peaosas muudab kõvasti ka loo laadi... seda juttu ei maksa mulle rääkima hakata, et kõik inimesed on ühesugused... loomulikult pole... rassid teevad meid erinevaks... rahvused teevad meid erinevaks... ja need erinevused mõjutavad ka käitumist... ja see pole miski rassism, vaid pigem kaine pilk asjadele...

Pealegi ei saa ma aru, et miks peaks mängima neeger tegelast, kes romaanis oli valge?




Film mulle väga meeldis.. vanemat varianti ei ole ma paraku jõudnud veel läbi vaadata. Kuigi pisut häiris mind CGI zombid või misiganesed. Kas näitlejad oleksid ära võtnud filmi võlu või midagi? Need kehvasti tehtud sombikud nägid päris tobedad välja.. aga njah.. see värk müüb vast.

Varsti peaks ilmuma Will Smithiga peaosas superkangelase teemaline film.
imdb - http://www.imdb.com/title/tt0448157/
trailer - http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/hancock/trailer/

Ajaviiteks ma täiesti isegi tahaks vaadata seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Juun 05, 2008 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu Leib.ja.Vein juba ütles et W.Smithil on tulemas üks superkangelase film "Hancock" Cool , trailerit vaadates tundub päris koomiline ja põnev
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Filmi DVD ka nüüd lõpuks müügil. Kahel plaadil, ühel kino versiooni lõpp ning teisel alternatiivne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

kui keegi ostab DVD siis palun öelge mis seal alternatiiv versiooni lõpus juhtub, ei viitsi DVD teise lõpu pärast osta Confused
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
kui keegi ostab DVD siis palun öelge mis seal alternatiiv versiooni lõpus juhtub, ei viitsi DVD teise lõpu pärast osta Confused


Niipalju kui aru sain, jääb Neville lõpus ellu aga pead ei anna. Otsi Youtubeist, seal on kidnastli alternatiivne lõpp olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

kahjuks ei leia , enamus mis seal on , on ise kokku mixitud Sad
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.metacafe.com/watch/1140912/i_am_legends_original_ending/

Minu arust parem lõpp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea, kas just parem, aga selline lootust andev lõpp oli küll Smile Jäeti selline mulje, et mingid tunded on ikka jäänud nendesse kollidesse ja eesmärk ei ole ainult hävitada, vaid ka andeks anda. Ebahollywoodlik, kuid samas väga ameerikalik - lootus sureb viimasena.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Ei tea, kas just parem, aga selline lootust andev lõpp oli küll Smile Jäeti selline mulje, et mingid tunded on ikka jäänud nendesse kollidesse ja eesmärk ei ole ainult hävitada, vaid ka andeks anda. Ebahollywoodlik, kuid samas väga ameerikalik - lootus sureb viimasena.


Minu arust oli lõpp, mis oli kinoversioonis, idiootne. Kas me peaksime õnnelikud olema, et kuskil Ameerikas on mingi väike inimeste küla suure metallist müüri taga? See alternatiivne lõpp läheb ka paremini kokku raamatuga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Minu arust oli lõpp, mis oli kinoversioonis, idiootne. Kas me peaksime õnnelikud olema, et kuskil Ameerikas on mingi väike inimeste küla suure metallist müüri taga? See alternatiivne lõpp läheb ka paremini kokku raamatuga.


Laughing Ei, me ei pea olema õnnelikud, et kuskil Ameerikas on mingi väike inimeste küla suure metallist müüri taga, lihtsalt need lõpud olid siiski piisavalt palju erinevad, kuid lõpuks jõutakse ikkagi selleni, et kuskil mingi külake on. Ei saa unustada seda, et filmis sellest räägiti, mis sest, et lõpus nad ikka kutsuvad "ellu jääjaid" endast märku andma. Kahjuks ei ole ma raamatud lugenud ning ei saa väidelda selle üle, kas alternatiivne lõpp läheb sellega kokku või mitte, kuid ma usun sind, et eks nii ka on.

... noh, jah, mingil määral on alternatiivne lõpp tõesti parem, kuna paneb mõtlema, kes siis tegelikult paha tegelane on?
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Minu arust oli lõpp, mis oli kinoversioonis, idiootne. Kas me peaksime õnnelikud olema, et kuskil Ameerikas on mingi väike inimeste küla suure metallist müüri taga? See alternatiivne lõpp läheb ka paremini kokku raamatuga.


Laughing Ei, me ei pea olema õnnelikud, et kuskil Ameerikas on mingi väike inimeste küla suure metallist müüri taga, lihtsalt need lõpud olid siiski piisavalt palju erinevad, kuid lõpuks jõutakse ikkagi selleni, et kuskil mingi külake on. Ei saa unustada seda, et filmis sellest räägiti, mis sest, et lõpus nad ikka kutsuvad "ellu jääjaid" endast märku andma. Kahjuks ei ole ma raamatud lugenud ning ei saa väidelda selle üle, kas alternatiivne lõpp läheb sellega kokku või mitte, kuid ma usun sind, et eks nii ka on.

... noh, jah, mingil määral on alternatiivne lõpp tõesti parem, kuna paneb mõtlema, kes siis tegelikult paha tegelane on?


Raamatus on põhimõtteliselt nii, et nakatunud inimestel hakkab kujunema oma ühiskond ja nemad peavad Neville'i ebardiks ning kardavad Neville'i sama palju kui Neville neid. See alternatiine lõpp on palju positiivsem, sest kuskil võivad olla veel elus terved inimesed ja isegi nakatunud ei ole täiesti aruta kannibalid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 08, 2008 12:46 am    Teema: Vasta viitega

Alternatiivne lõpp meeldis rohkem aga ega originaalil ka midagi viga polnud. Head tegelased võivad ka mõnikord surra. Alfa-isane oli küll väga kole aga tundus, et vähemalt mingid tunded on temas alles... Peale nälja ja soovi tappa muidugi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Esm Juun 09, 2008 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

alternatiiv lõpp oli parem, huvitav kas nad teevad alternatiiv lõpu järgi järja ka? Smile
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 10, 2008 8:09 am    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
alternatiiv lõpp oli parem, huvitav kas nad teevad alternatiiv lõpu järgi järja ka? Smile


Mõte hea, aga kuna tegemist oli siiski alternatiivse lõpuga ja tegelikult ei jäänud temast just eriti palju järele, siis kahtlen, et sellele järge tehakse... aga, kunagi ei või teada, mis tegelikult juhtus ja äkki tal õnnestus siiski mingil moel sellest plahvatusest pääseda ja fööniks tõuseb tuhast. Laughing
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Juun 17, 2008 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle "I Am Legend" väga meeldis. Idee iseenesest ei olnud küll teab kui uus, kuid teostus oli hea ja kogu loo lihtsus tohutult paeluv.
Siiski hindan filmi esimest poolt paremaks.

Ja kinolõpp on minu meelest tunduvalt sobivam - vastasel juhul kaotaks kogu I am legendi teema ju oma mõtte.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 17, 2008 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on see kinoversioon, mis pani täiesti 'I Am Legend'i mõttest mööda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Teis Juun 17, 2008 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Tegelikult on see kinoversioon, mis pani täiesti 'I Am Legend'i mõttest mööda.


et teenida raha? Kinovariant müüb/müüks palju paremini
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2008 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole kahjuks antud looga varem kokku puutunud ja ei oska seepärast öelda, et kui palju see uusversioon tegelikku mõtet moonutas, kuid minu arust oli linateos päris efektselt välja kukkunud.

Eelkõige meeldis mulle filmi juures asjaolu, et suurem osa sellest näitas peategelase igapäevaseid tegemisi ning inimestest tühja New Yorki üldist olustikku. Selline lähenemine oli üllatavalt põnev.
Pean nõustuma aga eelkõnelejatega selles osas, et filmi algus oli parem ning lõpp tundus kohatult kiire alguse tempo kõrval. Võibolla oleks filmile juurde andnud veel 20 minutit, millega oleks antud vaatajale rohkem aega sündmustesse süveneda.

Näitlejate koha pealt ütleks nii palju, et mind üskski neist ei häirinud. Will Smith ei kuulu just lemmikute hulka, kuid antud filmis oli ta täitsa talutav. Kindlasti oleks olnud võimalik leida paremat osatäitjat, kuid see ei olnud minu arust nii oluline, sest ka Smith tegi oma tööd suhteliselt hästi.

Mis puutub filmi viimastesse minutitesse, siis leian, et kinoversiooni lõpp sobis vähemalt antud filmiga oluliselt paremini kokku kui alternatiivne lõpp, sest kandis just seda sõnumit, mida meile filmiga edastada püüti. Täiesti võimalik, et see moonutas loo algset ideed märgatavalt, kuid tuginedes filmi iseloomule võib sellega täiesti rahule jääda.

Kuna mulle meeldib hindeid jagada, siis teen seda ka seekord ning panen hindeks 8/10. Smile
Film on erinevalt paljudest teistest mõtlemapanev ning juba see iseenesest on midagi väärt.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group