Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Küsimus: mis asi see on?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 01, 2007 11:34 pm    Teema: Küsimus: mis asi see on? Vasta viitega

Vennapoiss sattus netis kolades huvitavale lingile. Küsimus kõigile: millega on tegu? Ise arvan, et keegi ulmefänn on tõsiselt mingi mudeliga hullanud(ja arvatavasti on ta Star Treki fänn, sest kirjad on kahtlaselt Klingonite teksti moodi, nagu üks kommija märkis)... Very Happy http://www.coasttocoastam.com/gen/page2022.html?theme=light
Ja siin ka komentaarid...http://www.coasttocoastam.com/gen/page2024.html?theme=light
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Popol Vuh
Kadett


Liitunud: 26 Juun 2007
Postitusi: 11
Asukoht: Universumi äärealadel

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 9:40 am    Teema: Vasta viitega

Tema enda jutust loeb juba välja, et see on feik
_________________
Mõttemaailma ustavad teenrid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan ka, et tegemist on siiski fakega ning kellegi hea kujutlusvõimega ning suurepärase arvutigraafikat tundva inimese loominguga. Isegi kui arvestada, et tegemist võiks siiski olla reaalselt eksisteeriva objektiga, siis võib see olla mingisugune salajane katseobjekt ja ma välistaks maavälise päritolu. Samas ei suuda ma ka mingit heab hüpoteesi välja pakkuda, mis eesmärgil võiks seda seadeldist/lennuvahendit kasutada.

Ülevalt kKolmandat pilti vaadates on mul selline tunne, et see objekt on ümbritseva loodusega nurga all. See tähendab, et ta ei liigu maapinnaga horisontaalselt, vaid on nurga all veidi üles ja vasakule. Samas võib ka foto võttenurk olla selline, et petab silma ära.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 03, 2007 8:32 am    Teema: Vasta viitega

Kas ainult mulle tundub, et fotol ja objektil on märgatavad kontrasti- ja kvaliteedierinevused? Minumeelest valgus ja varjude värv on ka veits mööda. Iseasi muidugi, kui kõrgel see on...
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 03, 2007 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Kas ainult mulle tundub, et fotol ja objektil on märgatavad kontrasti- ja kvaliteedierinevused? Minumeelest valgus ja varjude värv on ka veits mööda. Iseasi muidugi, kui kõrgel see on...

Just minu mõte.Looduslike elementide taustal on "objekt" liialt kontrastne.
Üldplaan mulle muljet ei avaldanud, kuid nn. klingonikeelsete kirjadega osade detailsus ning kujundus meeldis.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group