Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 3x03 "Further Instructions"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
33%
 33%  [ 2 ]
8
16%
 16%  [ 1 ]
7
16%
 16%  [ 1 ]
6
16%
 16%  [ 1 ]
5
16%
 16%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2007 8:47 am    Teema: Lost - 3x03 "Further Instructions" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 18. septembril 2007 kell 20:30 Kanal2-s
Episoodi korratakse pühapäeval, 23. septembril kell 10:00


"Edasised juhtöörid"
Pärast punkri plahvatust leitakse Locke, Eko ja Desmond dzunglist ja Locke saab saarelt sõnumi, mis palub tal enda tekitatud olukorra lahendada. Hurley tuleb rannalaagrisse tagasi ning teatab oma kaaslaste vangilangemisest. Desmond avastab aga pärast plahvatust endas uue jõu.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2007 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt oli hea osa, kuigi punkri plahvatuse toimumne ja sündmused varsti peale seda jäid esialgu näitamata ja seega üsna segaseks (milline üllatus Losti arvestades muidugi:D) . Et Locke jalad alla sai ja tegutsema asus, sisendas peale mitut viimast osa (ka eelmise hooaja lõppu arvestdes) taas veidi optimismi edasise suhtes. Loodetavasti saab ka Eko vigastusest üle.

Jääkaru koopast mänguauto leidmine tuletas meelde Teised ja nendepoolsd lapseröövid. Siit edasi pole raske hirmsaid seoseid luua, kuigi see on vaid oletus.

Locke nägemused polnud seekord "terve mõistusega" väga seletamatud. Taolist mõtete koondamist "tonisserivate segude ja aurude" abil oli ta siis juba varasemas elus harrastanud.
Üks hea asi selles osas oli veel. Sekeldused seoses Eko abistamise ja karuga võitlemisega olid sedapuhku eranditult "emalenduritest" vabad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 20, 2007 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

6 punkti.

Ok, võibolla olen tõesti natuke liiga karm, aga minu arust oli see episood eelnevatest oluliselt nõrgem.
Kindlasti oli osa mingis mõttes vajalik, sest "Meie" seltkonda poldud ju veel üldse näidatud, aga vähemalt minu hinnangul oleks seda saanud palju põnevamalt teha.
Saime siis teada, et Locke, Eko ja Desmond on kõik elus ning et Desmondil ja Locke'il on tekkinud mingid üleloomulikud võimed. Silmas pean siis Locke'i nägemusi ja Desmondi juttu, et Locke on kõnet pidanud, kuigi ta seda veel teinud polnud. Very Happy
Seega ei saa öelda, et see episood nüüd mõttetu oleks olnud, kuid nii ettearvatavat osa on minu arust Losti minevikust võrdlemisi keeruline leida.

Mis puutub Locke'i flashbackidesse, siis ka neid väga kõrgelt hinnata ei saa. Saime teada, et Locke elas kunagi mingis kommuunis, kus tegeleti kanepi kasvatamisega, kuid väga huvitav see minu meelest polnud. Ainuke positiivne aspekt selle juures on asjaolu, et saime teada miks Locke Charlie narkosõltuvust nii tõsiselt võttis. Razz

Igal juhul on paremaid nähtud, seda võib pigem vaheosaks nimetada.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik see nägemuste asi on muidugi jama kuubis, seekord oli ehk ainult kuidagi võimalik üleloomulikkusest "mööda vaadata", arvestades seda, et Locke võis ju olla tunnistajaks, kui jääkaru ründas, kuid oma s~okiseisundis võis ta selle unustada; samas, omades eelnevast elust kogemusi mõtete koondamiseks "aurude" abil, kasutas seda kogemust seekord saarel. Ka kõnevõime kaotus ja tagasitulek annaks ehk kuidagi selle kesta sisse toppida. Raskem lugu on muidugi Desmondiga, kuid siingi saab see, kes tahab, näha juhuslikku kokkusattumust Locke päris kõne ja Desmondi ettekujutuse vahel, mis ei pruukinud samad asjad olla.

Iseasi on see, kuidas sai punkri palhvatus 3 seesolijat üpris pehmelt maanada, samas meenutades luuki. Kui just punker polnud nii ehitatud, et plahvatuse põhijõud suunduks piki luugiava suunda ülespoole. Seal ju polnud enam kedagi. Eko oli sealt sisenenud ja Charlie oli väljunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ütleks, et päris huvitav oli.
Locke'i puhul mindi ajaliinis siis vist veel tagasi, enne ta kontoriroti elu ja kohtumist isaga, enne ratastooli jäämist. Tundub, et enam-vähem kõigi meie kangelaste elud olid enne saarele sattumist ikka väga tupikus, Locke'i oma eriti.
Kogu selle kommuunivärgi tegi seda huvitavamaks teadmine, et Locke kui väga kindlate põhimõtetega mees vaatas mööda faktist, et ta armastatud 'perekond' tegeles kanepi kasvatamise ja tõenäoliselt ka turustamisega. Vajadus kuhugi kuuluda ja hinnatud olla oli siis tugevam kui miski muu. Ma ei usu, et Locke enne uimastitesse nii leebelt suhtus ja alles 'perekonna' lõhkumine tegi ta nende suhtes skeptiliseks/vaenulikuks (Charlie).

Jääkarud troopilisel saarel on samuti väga eriline nähtus. Nende olemasolu seletati veidi nende puuridega, kus Sawyerit ja Kate'i hoiti, kuid kas jääkarud saavad tõesti nii teistsuguses kliimas ja veel nii kaua ellu jääda? Müstika, eksole.

Locke'i nägemused olid samuti mitmetähenduslikud. Boone'i aegajaline näitamine ainult rõhutab Locke'i suuri südametunnistuspiinu... palus ta ju ometi esimese asjana vabandust... kuigi miski ütleb mulle, et andeks ei saa ta vist ei endalt ega Boone'i mälestuselt kunagi.

7/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Locke on selline õnnetukene, aga tema eelmised flashback-osad olid palju õnnestunumad kui käesolev. Saime teada, mis toimus peale plahvatust, aga seegi info on hägune ja ülejäänu karuga seotud polnud huvitav.
Aga vot näiteks Prisoni Breaki iga osa on huvitav ja arvestades veel, et aja möödudes lähevad mu nõudmised suuremaks, siis muutun ka mina hindamises karmimaks, nii et panen osale 5/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group