Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 4x02 "Lifeline"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi
10
10%
 10%  [ 1 ]
9
60%
 60%  [ 6 ]
8
20%
 20%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
10%
 10%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2007 5:17 pm    Teema: SGA - 4x02 "Lifeline" Vasta viitega

Carter ja Apollo otsivad kadunud Atlantist samal ajal kui Sheppard plaanib ZPMi vargust.

Päris hea episood, pole midagi halba öelda. Kenasti sai actionit ja päris niisama tulistamine ka polnud. Lõpp oli aimatav tegelikult, aga ikkagi 9 puntki venitab välja.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2007 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt ka 9 kirja. Cool

Tegelikult oli isegi parem episood kui hooaja avalöök, tegevus oli natuke tihedam ja arendas oluliselt rohkem sündmusi edasi.
Kiita tuleks taaskord eriefekte, mis hakkavad juba peaaegu igas Atlantise episoodis silma. Seekord ei pea ma aga silmas niivõrd kosmoses toimunud stseene või replikaatorite koduplaneeti, vaid hoopis lõppu, kus Atlantis vette maandus. Veelgi ilusam oli Atlantis õhtusel planeedil, mille taevas paistsid kaks kuud, minu arust nägi ta seal isegi parem välja kui eelneval planeedil. Smile

Seda oli arvata, et Dr. Wier selles episoodis sarjast kõrvale lükatakse, kuid seda ma esialgu ei aimanud, et ta repklikaatorite küüsi jääb. Samas kui replikaatorid nüüd hoopis wraithe ründama hakkavad, ei pruugigi ta elu ohus olla. Very Happy
Hetkel ei oska kommenteerida kas replikaatorite ja wraithide vaheline sõda sarja paremaks muudab, kuid uue suuna annab ta sarjale kindlasti ning võimaluse asju natuke teistmoodi edasi arendada.
Kuna ma spoilereid lugenud pole, siis ma ei tea kellest saab uus Atlantise juht, seega ka antud küsimus on minu jaoks päris huvitav.

Igal juhul tore oli sarjas Sami näha ning nagu ma kuulnud olen, tuleb ta veel Atlantisesse tagasi. Alguses kahtlesin, kuid tundub, et ta sobib meeskonnaga väga hästi kokku. Cool

Seega osa lõpetas minu hinnangul eelmise hooaja lõpus alustatud loo väga kenasti ning jättis küllalt lahtisi otsi, mida on võimalik originaalselt edasi arendada.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
obukakk
Kadett


Liitunud: 28 Mai 2007
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2007 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just ingliskeelse vaatamise ja andsin 6 punni. Ehk õnnestub enne järgmist osa ka subtiitreid teha ja siis üle vaadata. Nüüd on siis Atlantis esialgu õnnelikult paigas ja replikaatorid wraithide poole teel, et madinat teha. Võib olla olen ma vanamoodne, aga ma ei pööra eriefektidele suurt tähelepanu. Lugu peab veenev olema, taust tuleb iseenesest (arvutiajastu ikkagi, mitte ei pilluta papist kive nagu 1976 aasta Star Trekis). Kui lugu veenev pole, siis hakkad rohkem jälgima, et kui vingelt see või see asi on kujutatud. Kõige paremini istus mulle "titaanide heitlus" Elizabethi ja replikaatorite bossi vahel. Väga veenev. Aga jään kuue punni juurde. Kui saab tiitrid ja maakeeles jumet juurde ehk venitab rohkem välja.
Ja kõlakas käis ammu juba, et Carter vahetab Weiri välja ja tehakse Atlantise bossiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Püh Okt 07, 2007 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

obukakk kirjutas:

Ja kõlakas käis ammu juba, et Carter vahetab Weiri välja ja tehakse Atlantise bossiks.


Ära nüüd siin spoilerdama hakka, eks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 08, 2007 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Jättis juba oluliselt parema mulje kui esimene osa, vist visaksin 8 punkti ja tore oli see, et põhi twisti ei suutnudki ma ette aimata.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Esimeset kõvasti parem. Heade eriefektidega olen juba nii harjunud, et nende teostusele pööran tähelepanu alles taseme languse korral.
Aga see musklimees (kelle nimi isegi esimese hooga meelde ei tule) on üks mõttetu tüüp, kellega nähtavasti isegi sarja tegijad ei oska midagi peale hakata.
Teisalt dr. Weiri lahkumisetendus oli igati heal tasemel nii stsenaariumi kui näitlejatöö poole pealt.
8/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group