Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica Razor miniepisoodid (Razor flashbacks).

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 14, 2007 7:34 pm    Teema: Battlestar Galactica Razor miniepisoodid (Razor flashbacks). Vasta viitega

Iga episoodi kestvusaeg on umbes 2 ja pool minutit, kokku saab olema 7 osa (2 osa on juba välja lastud). Need miniepisoodid on tegelikult stseenid, mis on osaliselt Battlestar Galactica Razor'ist välja lõigatud (liiga pika kestvusaja tõttu, DVD-l lisatakse tagasi filmi).

Nimelt räägivad need 'flashbackid' noore Adama "seiklustest" Smile Galactica peal esimese Cylonite sõja kahetestkümnendal aastal (esimese episoodi algul tuleb kiri:"First Cylon War, Day 4571". Mul polnud isiklikult aimugi, et esimene sõda nii kaua kestis).

SciFi näitab neid klippe reede õhtuti 'Flash Gordoni' reklaamipauside ajal ja siis pannakse need SciFI ametlikule leheküljele ülesse. Nagu eelmine aastagi Battlestar Galactica The Resistance veebiepisoodidega, saavad miniepisoode SciFi leheküljelt vaadata ainult USA kodanikud, seega tuleb meil leppida youtube'iga (Ise olen ühest kohast ka need tõmmanud, aga ei ole erilist mõtet, kvaliteet pole nagunii eriti hea nendel tõmmatud versioonidel).

Nüüd siis viiel järgneval reedel ilmub uus miniepisood (laupäeviti meie ajarvamise järgi peaksid olema youtube'is üleval kah juba).
Seitsmes miniepisood lastakse välja 16. novembril ja 24. novembril SciFi kanal näitab 'Battlestar Galactica Razor'it.




Mõtlesin, et siin teemas oleks meil võimalus arutada järgneva viie nädala jooksul 'Razor'ist ja 'Razor'i 'flashbackidest' kuni 24. novembrini (siis teeme muidugi eraldi teema).

1. flashback - youtube'i link
2. flashback - youtube'i link

Ma ei hakka siin siis veel kellegile igaks juhuks sisu spoilima, aga kommenteerin mõne teise aspekti kohta.

Kuna tegemist on väljalõigatud stseenidega (ja mitte isegi selle pärast, et stseenid poleks head vaid lihtsalt ajanappuse tõttu, SciFi kanal ei anna sarja tegijatele 'Razor'i jaoks üle 1h 20 min), siis on tegu nagu päris BSG'ga (erinevalt Battlestar Galactica The Resistance veebiepisoodidest, mis olidki kohe tehtud selle mõttega, et neid enne 3. hooaja algust neti vahendusel näidata ja mis tähendas seda, et kogu asi oli väga madala eelarvega ja sellest sai vaadates kohe väga hästi aru Razz).

Huvitav on ka see, et kasutatud on rõivastust, mis sarnaneb TOS'i omaga.

P.S. Appi, kuidas mul nii palju kirjutada õnnestus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 22, 2007 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma võin siin kuu aega ka üksi kommenteerida. Siiani on iga järgnev flashback aina huvitavamaks läinud. Nüüd siis 3. miniepisood nähtud ja ainult kiidusõnu on mul selle jaoks. Esimest korda nägime korraga kolme Battlestari ja veel lahingus Very Happy . Ka vanad Cylonite Basestarid ja Raiderid olid selles osas olemas. Üldse oli vist kõige suurejoonelisem lahing (hoolimata sellest, et nägime ainult 2 ja pool minutit), mis siiamaani sarjas olnud on.
Battlestar Columbia lendas väga suurejooneliselt õhku Smile . See episood annab ka kinnitust sellele, et noor Adama oli hea piloot (ehk küll mitte nii hea, kui Starbuck, aga seda tunnistas Adama isegi Razz ).


3. flashback - youtube'i link

Esimesele miniepisoodile annaksin hindeks 7/10, teisele 7/10 ja kolmandale annan 9 punkti. Smile

Edit: Esimese miniepisoodi kohta ütleks veel seda, et väga naljaks oli kuulda Adamat mõnitamas mingit ülemust, kes küsib "What do you hear?" ja vastus on sellele loomulikult "Nothing but the rain, sir!". Very Happy Miniseerias (pilootfilm) kasutab Adama ise seda sama "väljendit".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 22, 2007 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

3s oli kohe eriti hea, mu poolt 10 punkti.

Ei sa ei pea olema ainus kes siia teemasse kirjutab Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 22, 2007 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
3s oli kohe eriti hea, mu poolt 10 punkti.

Ei sa ei pea olema ainus kes siia teemasse kirjutab Very Happy


Aitäh Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 27, 2007 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Neljas:
http://www.youtube.com/watch?v=7R9H-ZvGpZ0

Nende flashbackide tase on tõesti tõusev olnud, kolmas oli ülihea ja neljas ehk veelgi võimsam. Vana BSG fännidele oli seal igatahes midagi väga rõõmustavat. Wink
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 27, 2007 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Neljas:
http://www.youtube.com/watch?v=7R9H-ZvGpZ0

Nende flashbackide tase on tõesti tõusev olnud, kolmas oli ülihea ja neljas ehk veelgi võimsam. Vana BSG fännidele oli seal igatahes midagi väga rõõmustavat. Wink


Aitäh lingi eest, ma tavaliselt vaatan alles siis ära, kui saan kuskilt hea kvaliteediga tõmmata.
Tõesti oli lahe Smile Isegi vana seriaali Cylonid on usutavateks ja lahedateks tehtud (ja ma lugesin, et me saame neid näha ka 'Razor'is 4. hooajas). Sellist "õhuvõitlust" pole samuti varem BSG's nähtud. 10 punkti Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 27, 2007 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

Päris hea, 10 punkti kindlalt. Vanad Cylonid on vapsee lahedalt tehtud minu arust Razz. Polegi maskides vennad enam...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 28, 2007 3:47 am    Teema: Vasta viitega

Üldiselt lahe, aga kurat vanad cylonid tulistasid laseritest, mitte kuulidega püstolitest... Evil or Very Mad
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 28, 2007 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Üldiselt lahe, aga kurat vanad cylonid tulistasid laseritest, mitte kuulidega püstolitest... Evil or Very Mad


Nojah, eks nad on ikka kohandatud vastavalt uuele seriaalile. Ei oleks ju loogiline, kui neil oleks olnud 40 aastat tagasi laserid ja nüüd tavalised kuulid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2007 10:00 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole BSG fänn, aga olen selle vanemat versiooni veidi mingilt saksa kanalilt vaadanud, kuigi ma ei ole eriti "tugev" saksa keeles, kuid mingi maigu sain suhu ja mingisugune ettekujutus on ka sellest olemas.

Igatahes, olen nüüd ka neid flashback'e vaadanud ning tase on tõeliselt hea ning eriti meeldis mulle see lahing planeedi kohal ning inimesele näiliselt võimatuid manöövreid atmosfääris teinud hävitaja. Pidin seda kohe teist korda vaatama, et kõiki detaile korralikult ära näha. Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2007 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Ma ei ole BSG fänn, aga olen selle vanemat versiooni veidi mingilt saksa kanalilt vaadanud, kuigi ma ei ole eriti "tugev" saksa keeles, kuid mingi maigu sain suhu ja mingisugune ettekujutus on ka sellest olemas.

Igatahes, olen nüüd ka neid flashback'e vaadanud ning tase on tõeliselt hea ning eriti meeldis mulle see lahing planeedi kohal ning inimesele näiliselt võimatuid manöövreid atmosfääris teinud hävitaja. Pidin seda kohe teist korda vaatama, et kõiki detaile korralikult ära näha. Wink


Palun, palun hakka vaatama. Smile Sa ei kujtua ette, kui hea uus seriaal on. Ja BSG fännide jaoks on sellised manöövrid üpris tavalised. Very Happy Aga tõsiselt, kui sind juba need miniepisoodid veidike huvitasid, siis hakka kohe BSG'd algusest peale vaatama (3-tunnine pilootfilm/"miniseeria" kõigepealt ja siis episood 1x01 - "33"). BSG (uus versioon) on minu arvates kõige parem ulmesari, mis iial tehtud. Ma proovin alati meeleheitlikult inimesi seda vaatama saada, aga tihti ei õnnestu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 8:24 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Artzz kirjutas:
Ma ei ole BSG fänn, aga olen selle vanemat versiooni veidi mingilt saksa kanalilt vaadanud, kuigi ma ei ole eriti "tugev" saksa keeles, kuid mingi maigu sain suhu ja mingisugune ettekujutus on ka sellest olemas.

Igatahes, olen nüüd ka neid flashback'e vaadanud ning tase on tõeliselt hea ning eriti meeldis mulle see lahing planeedi kohal ning inimesele näiliselt võimatuid manöövreid atmosfääris teinud hävitaja. Pidin seda kohe teist korda vaatama, et kõiki detaile korralikult ära näha. Wink


Palun, palun hakka vaatama. Smile Sa ei kujtua ette, kui hea uus seriaal on. Ja BSG fännide jaoks on sellised manöövrid üpris tavalised. Very Happy Aga tõsiselt, kui sind juba need miniepisoodid veidike huvitasid, siis hakka kohe BSG'd algusest peale vaatama (3-tunnine pilootfilm/"miniseeria" kõigepealt ja siis episood 1x01 - "33"). BSG (uus versioon) on minu arvates kõige parem ulmesari, mis iial tehtud. Ma proovin alati meeleheitlikult inimesi seda vaatama saada, aga tihti ei õnnestu.


Very Happy no minu veenmisega sul ilmselt raskusi ei teki, sest ma olen üldiselt avatud uutele asjadele... eriti ulmekatele Wink ma isegi ükskord seisin poes leti taga ning hoidsin käes BSG miniseriaali DVD'd, aga seekord see mõtteks ka jäi. Hetkel olen tõsiselt Star Trek'i laine peal ja kui sellega ühele poole saab... või vähemalt enam-vähem, sest vaatamist on palju Wink , võtan ka BSG ette. Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Artzz kirjutas:
Ma ei ole BSG fänn, aga olen selle vanemat versiooni veidi mingilt saksa kanalilt vaadanud, kuigi ma ei ole eriti "tugev" saksa keeles, kuid mingi maigu sain suhu ja mingisugune ettekujutus on ka sellest olemas.

Igatahes, olen nüüd ka neid flashback'e vaadanud ning tase on tõeliselt hea ning eriti meeldis mulle see lahing planeedi kohal ning inimesele näiliselt võimatuid manöövreid atmosfääris teinud hävitaja. Pidin seda kohe teist korda vaatama, et kõiki detaile korralikult ära näha. Wink


Palun, palun hakka vaatama. Smile Sa ei kujtua ette, kui hea uus seriaal on. Ja BSG fännide jaoks on sellised manöövrid üpris tavalised. Very Happy Aga tõsiselt, kui sind juba need miniepisoodid veidike huvitasid, siis hakka kohe BSG'd algusest peale vaatama (3-tunnine pilootfilm/"miniseeria" kõigepealt ja siis episood 1x01 - "33"). BSG (uus versioon) on minu arvates kõige parem ulmesari, mis iial tehtud. Ma proovin alati meeleheitlikult inimesi seda vaatama saada, aga tihti ei õnnestu.


Very Happy no minu veenmisega sul ilmselt raskusi ei teki, sest ma olen üldiselt avatud uutele asjadele... eriti ulmekatele Wink ma isegi ükskord seisin poes leti taga ning hoidsin käes BSG miniseriaali DVD'd, aga seekord see mõtteks ka jäi. Hetkel olen tõsiselt Star Trek'i laine peal ja kui sellega ühele poole saab... või vähemalt enam-vähem, sest vaatamist on palju Wink , võtan ka BSG ette. Cool


Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 05, 2007 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Viies:
http://www.youtube.com/watch?v=Ui7k5p6aF2I

Polnud nii palju actionit ja põnevust kui eelmistes osades, kuid siiski oli huvitav näha külonite varaseid eksperimente endale inimkehade loomisel (oli vist nii mõeldud?). Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Viies:
http://www.youtube.com/watch?v=Ui7k5p6aF2I

Polnud nii palju actionit ja põnevust kui eelmistes osades, kuid siiski oli huvitav näha külonite varaseid eksperimente endale inimkehade loomisel (oli vist nii mõeldud?). Razz

Kuna nüüd on 4x00 - 'Razor'väljas Razz siis on need miniepisoodid veidike mõttetuks muutunud Smile 5. ja 6. flashback on mõlemad 'Razor'is olemas (Adama meenutused algavad sama koha pealt, kus 5. miniepisood algab ja see materjal filmis kestab umbes 5 minutit, mis teebki kokku 5. ja 6. miniepisoodi kestvusaja). Ootan juba seitsmendat. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Vanad Cylonid on vapsee lahedalt tehtud minu arust Razz. Polegi maskides vennad enam...

Uue sarja puhul tunnengi puudust neist vanadest (õigetest!) cylonitest.Kuigi nende puhul teadsid kõik, et tegu kostümeeritud statistidega, siis nüüd teame, et need "jubedad" uued robotid on Spielbergi velociraptorite poolvennad ning tegelikkuses hunnik bitte.
Vana on ehtsam.
Aga neljandal klipil polnud viga.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2007 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, 7. flashbackile annan 9 punkti. Nägime Adamat miniseeria alguses muuseumis vana Cyloni mudelit silmitsemas ja Doralit. Galactica oli ka täpselt samas kohas, kus me ta miniseeria alguses "leidsime" (selle katkise kuu tagant). Very Happy Üldiselt jäin väga rahule nende miniepisoodidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group