Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Heroes, tegelased ja võimed.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2007 6:58 pm    Teema: Heroes, tegelased ja võimed. Vasta viitega

Nonii, mõtlesin et võiks siin arutleda heroese tegelaste võimetest, kuna ma ise ei saa üldse aru mis võime Peteril on. KAS see et ta omadab teise võime kui ta tema läheduses on, või ta saab seda võimet ainult siis kasutada kui ta tema lähedal on? Confused

Paluks võimalikult palju infot kõikide Heroede tegelaste võimete kohta Very Happy
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2007 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, ma ei tahaks sulle küll midagi ära rikkuda, aga Peter omandab teiste võimeid jah. Aga ta on veel liiga kogenematu, et neid võimeid kontrollida, sellepärast ta neid muidu kasutada ei saagi.

Ma tahaks rohkem teada, kas see ilus tüdruk ka valu tunneb. Valu vigastyamise ajal või on see ka pärast vigastamist kui haav parasjagu kokku kasvamas on. Igatahes näitlejana ei paista ta küll hea valu jäljendaja olevat, muudkui murrab luid ja naerab samal ajal... et teeks aga veel. Massohist on ta ma ütlen.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2007 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ikka tunneb valu, ühes osas ütles ju, et ta on purunematu, aga valu tunneb ikka.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2007 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

FLT, kas mitte teises hooajas? Siis kindlasti aga ei tule ette, et varem öelnud oleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2007 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Noo, ma arvan, et episoodides on ikka näha olnud, et ta tunneb valu, aga peaks tunduvalt rohkem tundma.


kangur1000, HeroesWikis on kõigi tegelaste kohta täpselt kirjas, mis võimed neil on ja mis episoodides need avalduvad (ja kuidas). Link on esimese hooaja tegelaste kohta (kuna sa oled ilmselgelt alles esimest hooaega TV3st vaatama hakanud, siis andsin 1. hooaja kohta lingi). Samas, ma ei soovitaks sul ennast ära spoilida Peteri ja Sylari võimete koha pealt Smile Ja üldse tegelikult on seal leheküjlel palju spoilereid. Kui midagi teada tahad võid minu käest küsida Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Okt 25, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Nujah, ma olen enamus osasid esimest hooajast näinud , nii et ma ei pea Spoilimist kartma Boo , lihtsalt osade võimed jäid arusaamatuks. Selle Herose Wikipeedia avastasin mingi 2h pärast selle teema tegemist Wink

Aga ikka , kuidas Syler selle jää võime sai?
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 26, 2007 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
Nujah, ma olen enamus osasid esimest hooajast näinud , nii et ma ei pea Spoilimist kartma Boo , lihtsalt osade võimed jäid arusaamatuks. Selle Herose Wikipeedia avastasin mingi 2h pärast selle teema tegemist Wink

Aga ikka , kuidas Syler selle jää võime sai?


Aa, okei, minu viga. See oli vist kohe 1. hooaja teises osas, kus FBI uuris seda topeltmõrva ja Matt kuulis Molly mõtteid ja leidis ta sealt "salajasest" ruumist ülesse. Oli naine, kes oli mingite nugadega seina külge kinnitatud ja mees, kes istus ärakülmutatult (Molly vanemad). Ma sain aru nii, et Sylar tappis Molly isa ära, lõikas tal aju välja, sai talt külmutamise (krüokinees?) võime ja proovis seda kohe järgi oma surnud ohvri peal. Issand, Sylar on ikka tõesti evil! Smile Aga, me teame, et Sylar oli vahepeal ka juba inimesi tapnud. See naisagent (mitte Audrey, see teine, punasejuukseline) ütles, et samasugune mõrv nagu Barstows nii, et Sylar võis selle külmutamise võime juba varem saada. Sylar alustas ju oma mõrvatööd 6 kuud enne seda, kui sarja tegevus pihta hakkas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Püh Okt 28, 2007 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

Syleri päris võime oli vist see ,et ta suutis asja peale vaadates teada kuidas see töötab. Eriti vinge oli see , kui ta oli oma kellaseppa töökojas ja ütles sellele mehele ,kes kasutas talaknies powerit, et :"You are broken, i can fix you." assimilate
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 28, 2007 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
Syleri päris võime oli vist see ,et ta suutis asja peale vaadates teada kuidas see töötab. Eriti vinge oli see , kui ta oli oma kellaseppa töökojas ja ütles sellele mehele ,kes kasutas talaknies powerit, et :"You are broken, i can fix you." assimilate


Ja tänu sellele teab ta, kuidas saada teiste vendade võimeid endale. Ma olen sellele varem ka mõelnud, kuidas ta seda teab aga pole suutnud midagi välja mõelda Razz
http://heroeswiki.com/Sylar#Powers

telekinesis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2007 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Eesti keeles ikka telekinees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

ega jah kiirelt kirjutasin, näpud ajasid E ja A segamini Cool
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

2. hooaja

S
P
O
I
L
E
R
I
D



Tekkis küsimus seoses Nathaniga, et mis lugu tal selle põlenud teisikuga on?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

ma pole veel teist hooaega näinud, aga esimese hooaja lõpus nathen lendas koos peteriga üles ja siis peter "plahvatas".Äkki oli see Nathen hoopis see teisik ja sai kõvasti põletus haavi plahvatuse ajal. Confused

Võibolla panin ma praegu täitsa puusse Very Happy
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
ma pole veel teist hooaega näinud, aga esimese hooaja lõpus nathen lendas koos peteriga üles ja siis peter "plahvatas".Äkki oli see Nathen hoopis see teisik ja sai kõvasti põletus haavi plahvatuse ajal. Confused

Võibolla panin ma praegu täitsa puusse Very Happy


Ma vaatasin ainult teise hooaja esimese osa ära ja nüüd pole sellest ajast saati vaadanud. Ei kannata see aasta enam seda iganädalast uue episoodi ootamist ja otsustasin, et oootan ära detsembrini ja vaatan siis esimesed 11 osa järjest ära. Smile Igastahes, selle järgi mida mina kuulnud olen (ja esimene osa ka vaadatud ikkagi), panid sa hetkel tõesti puusse. Muidugi on väga raske teha oletusi asjade kohta, mida ise näinudki ei ole. AlienXi küsimus oli nagunii suunatud inimestele, kes teist hooaega vaatavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, kõigile neile spoileriks, kes pole veel 2. hooaega vaatanud, tegelaste võimete kohta avastatakse ikka uusi asju juurde Smile
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Reede Nov 09, 2007 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

okey siis jõudsin esimese hooaja ära vaadata ja just lõpetasin teise hooaja esimese osa vaatamist. tekkis ka see sama küsimus et kes õn see põlenud "Nathan", kes Nathanile peeglist vastu vaatab? Confused
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 10, 2007 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel pole veel aimugi. Vähemalt minu meelest ei ole sellest kordagi juttu olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Nathan põlenud teisik



SPOILER








Matt Parkmani isal on ka Telepaatia võime nagu Mattil.Ta suudab leida sinu lemmikuma,parima ja hirmsama "mõtte". Ühes 2 hooaja osas läksid Nathen ja Matt , Matti isale külla et päästa Molly Hing/Vaim. Maury(Matti isa) ütles et ta ei oska ome võimet kirjeldada ja näitas mattile enda võimet. Tegelikult ta otsis ta üles Matti kõige hirmu tekkitama mõtte ja lukustas matti hinge sinna.Kui Nathan tahtis Matti päästa sattus ta enda hirmsamasse mõtesse. Mõtesse kus Peter oli just plahvatanud. Ta leidis sealt enda põlenud teisiku. Rohkem ma edasi ei seleta.
Ma ei saanud isegi eriti aru, et kas Maury on siis kogu aeg Nathani mõttetes olnud ja temale seda teisikut näidanud, või oli hoopis midagi muud? Confused
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

No esiteks on see Nathani "teisik" tema südametunnistus. Nathan tundis, et tema oli Peteri surmas süüdi. Nüüd spoilin ka järgmist osa (2x08):

***SPOILERS***






Nathan saigi tegelikult surma (tema surnukeha nägigi välja selline kole ning põlenud). Ta ei jõudnud piisavalt kaugele lennata ja suri plahvatuse kiirgusest. Peter jäi terveks ja kuidagi satuvad nad mõlemad Kensei kätte. Kensei taaselustab Nathani oma verega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:

SPOILER


Seda põlenud venda on näidanud ka varem, kui sinu kirjeldatud osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group