Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 3x15 "Left Behind"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
33%
 33%  [ 2 ]
7
33%
 33%  [ 2 ]
6
16%
 16%  [ 1 ]
5
16%
 16%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 18, 2007 2:43 pm    Teema: Lost - 3x15 "Left Behind" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 18. detsembril 2007 kell 20:30 Kanal2-s
Episoodi korratakse pühapäeval, 23. detsembril kell 10:00

"Maha jäetud"
Teised lahkuvad oma kodust ja võtavad ühe lennukilt pääsenu kaasa. Kate ärkab dzhunglis käeraudadega Julieti külge aheldatult ja tahab minna Jacki otsima, kuid Julieti arust pole sellel mõtet. Hurley teatab Sawyerile, et korraldatakse hääletus tema teiste seast väljaheitmiseks, kuid ta on valmis Sawyerit aitama.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 18, 2007 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kate ja Juliet aheldatakse. Väga hea võimalus kaljust allakukkumisel kaks tüütut tegelast ühe hoobiga loojakarja saata, aga jäi kahjuks kasutamata.
Sad

Väga suur võimalus, et Juliet satubki nüüd meie omade hulka. Ma juba kujutan ette, kuidas ta kogu saare rahvale usalduse võitmiseks räägib Teistest ja nende eesmärkidest. Kahjuks on tegu ikkagi Lostiga, nii et pigem näeb see välja nii: ta ei räägi mitte midagi põhjusel, et ta tegelikult midagi ei tea või leiab lausa mingi vabanduse, et mitte rääkida. Ah, võiksid juba ära surra!
Suitsukolli oli jälle näha ning tara, mis tema liikumist piirab. Huvitav oli ainult siis, kui Kate ja Juliet esimest korda tema häält kuulsid, edasi oli juba tegevuskäik ja lõpp, ooo, kui tuttavad.
Kate'i flashbackid ei pakkunud absoluutselt mitte midagi.
Rannas oli tegevuse lõpp vähemalt minul ette teada ja eks seal toimus ka ainult viie minuti jagu.

6/10..,.. ei, tegelikult 5/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2007 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

No muidugi. TERE KATE! POLEGI PEAAEGU TERVE OSA JOOKSUL NÄINUD!!!
See oli eelkommneteerijal hea mõte need emalendurid kaljult paarislendu tegema pannna...
Kipubki täituma juba hooja alul tehtud ennustus, et ka muffineid küpsetanud Juliet-ist saab Meie osis... Miks ometi neid seda sarja rikkuma vaja on....

Muidu ei saa ikka millestki aru. Mis juhtus Lockega? Mis oli enne gaasirünnakut juhtunud Jackiga?
Mingi Võlusim käib inimeset üle ja vastasest saab veendunud usuhull. Kuhu see kamp siis kadus? Ratsutas Koletise seljas minema?

Ega see Juliet ei pruukinud kõiki Teiste saladusi teada. Kui tema ei tea, mis asi see "koletis" on, ega see ei tähenda, et nt. Ben seda ei tea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 9:36 am    Teema: Vasta viitega

Mulle küll Juliet meeldib Wink
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Mulle küll Juliet meeldib Wink

Provokaator!
Ausalt õeldes magasin enamiku osast maha (norinal Very Happy ), kuid kuskilt olen seda osa kunagi varem näinud. Üldiselt olen eespool kõnelejatega nõus, ainult emalenduritega koos oleks mina ka Locke kaljult alla heitnud. Kahjuks on Mr.Eko ja Desmondi kõrval stsenaristid valinud just tema peamüstitsistiks ( Very Happy ), järelikult tuleb mul teda veel kaua kannatada.
Tsiteerin::
Kahjuks on tegu ikkagi Lostiga, nii et pigem näeb see välja nii: ta ei räägi mitte midagi põhjusel, et ta tegelikult midagi ei tea või leiab lausa mingi vabanduse, et mitte rääkida

Kardetavasti umbes nii see lähebki.
See müstilisem Losti pool vajaks hädasti mingisuguseidki selgitusi või vihjeid. Minu meelest.
6/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Dets 24, 2007 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ja mis nüüd Paolost ja Nikkist sai? Maetigi elusalt?
Ja tõepoolest - kuhu kurat Teised õigupoolest läksid? Ja kui ma nüüd õigesti mäletan, siis mõni episood tagasi nägi Locke Teiste juures oma petis-isa, mis sellest storylinest sai? Ja kuidas on võimalik, et Teiste helitõke suitsukoletise kinni peab? Asi on ju puhas suits... või mitte? Ja mida Teised Lockega tegid? Ja miks olid Teistel lahkudes gaasimaskid ees? Ja miks nad Julieti maha jätsid? Ja... ja...

Oeh.

Ühinedes aga Julieti-teemaga, siis minu meelest on ta... kummaline. Very Happy Mitte salapärane ega midagi, vaid kuidagi erinev. Salatsev isegi. Keegi, kes teab tegelikult hästi palju, kuid räägib valitud inimestele ainult valitud asju.

7/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group