Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 2x05 "Cloverdale"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
23%
 23%  [ 3 ]
6
30%
 30%  [ 4 ]
5
15%
 15%  [ 2 ]
4
7%
 7%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
15%
 15%  [ 2 ]
1
7%
 7%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2010 3:17 pm    Teema: SGU - 2x05 "Cloverdale" Vasta viitega

Võõral planeedil nakatab taimesarnane organism leitnant Scotti, kes hakkab selle tagajärjel nägema hallutsionatsioone alternatiivsest elust Maal.



Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 5:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2010 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arvates järjekordne suhteliselt igav vaheosa, kus midagi erilist ei juhtunud ning ka arengud põhitegevusliinis olid minimaalsed.

Mis mulle selle episoodi juures meeldis, oli see, et näitlejad said mängida tavapärasest erinevaid rolle ning see tegi vaatamise natuke huvitavamaks. Muidugi vähendab selle väärtust asjaolu, et miski Scotti kujutlustes toimunust polnud reaalne, aga šeriff Telford ja Rush oma uues ametis suutsid piisavalt naljakad olla.

Scotti ja Chloe'i vahelise suhte arendamine pulmadeni tundus aga mulle natuke ebaloogiline, sest vähemalt mulle on jäänud mulje, et nende suhe on seni baseerunud muul kui sügavatel tunnetel üksteise vastu. Aga võib-olla Scott ja Chloe ise näevad siiski seda teise pilguga. Very Happy Vähemalt on positiivne see, et Chloe'ile on antud natuke huvitavam roll kui eelmises hooajas ning tekib järjest enam küsimusi osas, et mida sinised tulnukad talle siis ikkagi tegid ja kas üldse on tegu "meie" Chloe'iga või on see äkki hoopis mingi kloon või cyloni-tüüpi koopia.

Panin 6 punkti.


Viimati muutis seda Enterprise (Nelj Okt 28, 2010 12:04 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2010 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Vaheosa, täitsa puhas. Korra mõtlesin, et huvitav, kuidas seda episoodi oleksid saanud nad teha nii, et Scott ei oleks hallutsinatsioone näinud? Suht raske oleks vist olnud. Niiet puhas tavaline tort oma kihtide ja sisuga.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
deimos
Lipnik


Liitunud: 28 Aug 2006
Postitusi: 21
Asukoht: põlva

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2010 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

unes kõndimine...
jälle...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2010 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

4 punkti.

Äärmiselt igav ja tähsusetu vaheosa, millest mina ausalt öeldes positiivseid jooni eriti ei leidnudki. Isegi see unemaailm oleks võinud palju põnevam olla kui ta oli, kuigi tuleb tõdeda, et juba episoodi kirjelduse järgi oli ette näha väga lihtsakoelist osa. Razz

Ainsa plussina võiks tuua selle, et vähemalt arendati natuke edasi Chloe "nakkuse" tegevusliini ning seega mingi detaili pakkus antud episood ka suuremas plaanis.

Loodan siiralt, et asi läheb paremaks. Selle episoodi valguses tundub ka eelmine episood vähem väärt kui ma algselt tundsin. Grumpy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2010 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Panin 7 punkti ja hetkel olen siis ka ainus, kes nii kõrgelt seda osa hindas. Noh... eks see oli tõesti mingisugune vaheepisood ja alguses kiilus kinni küll, et mis siis nüüd toimub, kuid vahepealsete reaalsete hetkede ajal sai asi ka veidi selgemaks. Kuigi jah selle osaga midagi erilist öelda ei tahetud, või kui nüüd ka taheti, siis suutsid tegijad selle sõnumi päris hästi ära peita ning et mingeid järeldusi teha, siis peaks langema filosoofilisele tasemele ning tegema mingeid järeldusi Chloe'i vereülekandest Scottile ning mis sellega võib edaspidi kaasneda - seda muidugi Scotti jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group