Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 4x13 "Quarantine"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
40%
 40%  [ 4 ]
7
40%
 40%  [ 4 ]
6
10%
 10%  [ 1 ]
5
10%
 10%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 19, 2008 4:39 pm    Teema: SGA - 4x13 "Quarantine" Vasta viitega

Automaante sulgemissüsteem lukustab terve linna asunikud erinevatesse ruumidesse.

Igav polnud ja põnev ka mitte, filler lihtsalt. Arvasin, et Rodney esitab lõpus "küsimuse", aga et ta nii käitus oli küll suht ootamatu. Samas poleks ette kujutanud ka, et ta see aasta abielu randa sõidab. Johni reaktsioon oli hea, kui Teyla oma kõhtu järsku katsus Very Happy
Mida Zelenka ikkagi tegi siis? Linnale restardi? Mulle tundus, et ta lihtsalt tõmbas korra tervel linnal voolud maha ja lülitas uuesti järgi (Suht sama asja teeme tööjuures peaaegu igapäev, ainult mitte linnadega vaid koht- ja laivõrkudega Razz)

7/10, täitis tunnikese mil polnud midaga ette võtta Razz

_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 21, 2008 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Filler, aga mis kõige hullem väga nõrk filler, kui paari lõbusat kohta poleks olnud, siis oleks vast mingi 3p virutanud. Mõttetu leierdatud story ja igav. Püüti küll põnevust lisada mingi abi majakaga ja enesehävitus sagedusega... Aga naeruväärselt kukkus välja. Kui ma oleks ainult seda osa näinud, siis ma ütlesk, et tegemist on äärmiselt saasta seriaaliga.

Ja see iseenesaest, et hüppersuper mega linnal on nii nõrgad aknad, oli ikka äärmiselt nõme... A noh sellest ootamtu pööre, sest sellist arengut ma küll oodata ei osanud.

Nõme Nõme Nõme seeria!!!

5/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2008 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Heh, mulle täitsa meeldis ja panen 7 punkti.

Tõesti mitte midagi olulist ei juhtunud, kuid samas andis see võimaluse keskenduda näitlejatööle ja minu arust said kõik väga hästi hakkama. Episoodis oli päris mitu lõbusat seika ning seda just tänu näitlejate oskustele. Smile
Tegelaste arendusele on ka vaja ruumi jätta, kuigi nõus, et seda saaks veidi paremini teha.

Lisaks ei saa ma ka öelda, et üldse poleks põnevust olnud...isiklikult ei võtnud ma seda osa juba enne vaatama hakkamist kirjelduste põhjal eriti tõsiselt ning pigem tulid mõningad pingelisemad hetked (nagu Sheppardi ronime) meeldiva üllatusena.


Eeldusel, et selliseid episoode hooajas rohkem ei tule, ei ole mul midagi ette heita. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 28, 2008 9:19 am    Teema: Vasta viitega

Ma üldiselt sisukirjeldusi ei loe, seega on iga osa üllatus, antud osa oli üks ebameeldivamaid üllatusi.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 19, 2008 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Vaadatav osa, aga ei mingeid üllatusi. Kuna olen heas tujus panen 8 ära, võib-olla teenimatult.
8/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group