Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 4x10 "This Mortal Coil"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
40%
 40%  [ 4 ]
9
40%
 40%  [ 4 ]
8
20%
 20%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 3:05 pm    Teema: SGA - 4x10 "This Mortal Coil" Vasta viitega

Salapärane seade kukub Atlantisel alla, vihjates, et Replikaatorid on linna leidnud. Kui aga meeskond leiab Elizabeth Wier'i, selgub, et seade on ühe suurema mõistatuse ainult üks osa.

Idee iseenesest oli ka SG1s olemas ("Tin Man"), aga episoodile see minu arust varju ei heida. Huvitab mind ainult see, et mitu korda nende mälu kustutati, enne kui Oberoth nad leidis. Sam'i tuleviku nägemus aga osutuski tõeks...
Nüüd tekib küsimus, et kas need koopiad surevad või ei sure? Päris tore oleks, kui oleks 2 Sheppardit ja McKayd, aga ju uus aasta näitab, mis saab.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Üllatavalt hea osa, ei oska midagi konkreetset ette heita. Kaks Rodney`t omavahel vadistamas vedas suu muigele. Replikaatorid hakkavad vaelase mõõtu kasvama. Ainuke asi mis mulle ei meeldi, aga mis kahtlemata veel tuleb, on teisikute teema.S.t , vaenulike teisikute. See on üks kulunumaid võtteid sci-fi ajaloos ning pole mulle kunagi meeldinud.
Kuna sellist sõbralikku olengut oma teise minaga pole nii palju ekspluteeritud, siis panen vahelduse mõttes
10/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2008 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina panen 10 punkti.

Pole ka mul midagi otseselt episoodile ette heita ning "Tin Manist" hoolimata oli tegu päris originaalse episoodiga. Alguses ma küll ära ei taibanud, et tegemist pole õigete Atlantise asukatega, mõtlesin, et äkki mõni on välja vahetatud, aga enamus on ikkagi samad inimesed. Hindan seda alati kõrgelt, kui sari mind niimoodi üllatada suudab.
Positiivsena võiks veel selle ära tuua, et teisikud polnud seekord pahad ning olid sisuliselt täpselt samad inimesed nagu originaalid. Ka lõpp oli selles osas värskendav, et teisikud ei saanud mitte surma, vaid jäid elama. Siiski karta on, et eks nende eksistentsi probleem ka tulevikus kustutatakse. Razz

Üllatusena ei tulnud asjaolu, et õige Wier on surnud, kuid samas Wieri teisiku olemasolu pean ikkagi heaks asjaks, sest vähemalt tekib meil veel võimalusi tema tegelast sarjas näha ning ta pole jäädavalt kadunud.

Ütleks siis, et osa oli põnev vaadata ning parasjagu üllatusi pakuti meile ka, mida just alati ei esine.
Plussiks olid ka humoorikad seigad, nagu näiteks McKay'de omavaheline jutustamine ning päris lõpp, kus McKay ütles alguses replikaatorite laevade kohta, et neid polegi nii palju...siis, et järelikult nad on neid juurde ehitanud ning lõpuks, kui ekraan oli juba pimedaks läinud, kostus "oh crap". Laughing

Kahtlemata parim episood sellel hooajal...aga võibolla on hoopis mu kriitikameel pika pausi tõttu lahustunud. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group