Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Fringe
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 12:16 pm    Teema: Fringe Vasta viitega

Former Dawson's Creek-er Joshua Jackson cast as lead in J.J. Abrams' upcoming Fox drama.

Joshua Jackson has been cast as one of the lead characters in the upcoming Fox drama Fringe, the latest program to come from producer extraordinaire J.J. Abrams, says The Hollywood Reporter.

Fringe is in the typical Abrams vein, mixing science-fiction, action, and drama, and follows a team of three as they "confront the spread of unexplained phenomena," a la The X-Files. The 29-year-old Jackson will play Peter Bishop, a brilliant high-school dropout trying to settle gambling debts. Bishop teams up with his estranged scientist father and an FBI agent, played by John Noble and Anna Torv, respectively.

Filming is reportedly already underway in Canada on the two-hour, $10-million pilot.

Jackson's most popular previous credit was as Pacey Witter on the teen drama Dawson's Creek. He has also appeared in the films Cruel Intentions, Ocean's Eleven, and the Mighty Ducks movies.

Abrams is the current King Midas of Hollywood, with credits that include Alias, Lost, and Cloverfield.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 29, 2008 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Treiler ka:
http://youtube.com/watch?v=S-r6cgvuqJo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 15, 2008 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene osa vaadatud ja päris hea oli. Olin alguses skeptiline, sest arvasin, et tegu on Salatoimikute koopiaga, aga olin meeldivalt üllatunud.
Tegelased on huvitavad, oli ka humoorikaid kohti ning aktsiooni ja pinget jagus ka piisavalt. Sügisel hakkan igastahes vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 17, 2008 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures vastupidiselt mulle just väga ei istunudki Smile
Lõpuosa pisut päästis mu jaoks asja, aga noh, eks näis, sügisel annan uue võimaluse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Selline klassikaline seriaal, erilise uudsusega ei hiilga, kõik oleks juba nagu kuskil nähtud... Esimene seeria mulle isegi meeldis, kõlbab selle sarja seltsis aega viita küll. Täna vaatasin teise seeria, see mulle eriti sügavat muljet ei jätnud, vana hea supersolder temaatika, pikitud prostituutide sarimõrvamisega. Ei tekitanud eriti mingit püsivat emotsiooni. No ja üks dealoog oli ka nii eriliselt jabur, et jättis halva maitse suhu. Esimesle seeriale annaks 10/7, teisele 10/5, loodan, et edaspidi läheb ikka paremaks.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen hetkel 7 esimest osa ära vaadanud ja paha sõna pole nagu öelda. Mõneti meenutab tõesti Salatoimikute esimeste hooaegade episoode, aga see pole pigem kriitika, vaid kiitus. Meeldib see, et erinevalt J. J. Abramsi teisest leiutisest nimega Lost antakse selles sarjas vähemalt konkreetses episoodis toimuvale ja tekkivatele küsimustele ka piisavalt selged vastused, kuigi sarja läbiva müsteeriumi kohta väga palju avaldatud pole. Loodetavasti on tegijatel vähemalt mingi plaan olemas, mitte stiilis "eks vaatame, mis saab".
Tegelased minu arvates siiski kuigi põnevad ei ole, eriti näiline "peategelane" Olivia. Dr Bishop on küll oma vaimse ebastabiilsuse tõttu kohati naljakas, aga tihti ka suhteliselt häiriv.
Üldiselt kõlbab sari vaadata küll, eriti arvestades seda, et värsket ulmet hetkel ekraanil kuigi palju ei ole.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 12:52 am    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin esimesed 6 osa ära sügisel, aga väga igav oli kokkuvõttes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 22, 2009 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi seda veel jälgib ka?

Ma siin olen ikka vahepeal pilku peale visanud, ei ole oluliselt paranenud, kuigi 2 viimast osa olid isegi suhteliselt põnevad.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd kõik esimese hooaja 20 episoodi ära vaadatud ja soovitan kõigile ulmefännidele. Algus oli veidi aeglane ja igav, aga peale 7. episoodi hakkas story järjepidevalt tuure koguma (kuni lõpuni välja) ja näitlejad kohanesid suurepäraselt oma rollidega.
Põhimõtteliselt on ühendatud JJ Abramsi 'Alias' ja 'X-Files' (olen mõlema seriaali suur fänn) ning selles pole tegelikult midagi paha. Kiidan kõiki näitlejaid, John Noble on algusest peale geniaalne olnud, Anna Torv on hooaja jooksul aina paremaks läinud ja kõik teised on ka pidevalt tasemel olnud.

2 thumbs up! Smile Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
morh
Kadett


Liitunud: 5 Aug 2009
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Kolm Aug 05, 2009 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

mulle meeldis kah, pisut ajuvaba on, aga muidu peene. Muideks peategelast mängiv on eesti päritoluga austraalane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 1:09 am    Teema: Vasta viitega

2x01 - "A New Day in the Old Town" & 2x02 - "Night of Desirable Objects"

Vägagi hea algus minu arust uuele hooajale. Küsimusi on rohkem juurde tekkinud ja vastuseid pole veel kuskilt võtta,
aga see teebki asja huvitavaks. Anna Torv meeldib mulle iga osaga üha rohkem ja tundub,
et stsenaristid on Olivia tegelasele põneva loo valmis plaaninud.

Teine episood oli jälle rohkem stand-alone, aga samas liigub põhiline story sujuvalt edasi
(erinevalt näiteks mõnest sarjast, kus kõik muu unustatakse ära kui on tegemist case of the week episoodiga). Seoses Olivia uue üliinimliku kuulmisvõimega on mul tekkinud järgnev küsimus: kas ka Peteril on mingi eriline võime? Walter tõi ta ju alternatiivsest universumist meie omasse.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Laup Mai 15, 2010 3:00 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatan praegu järjest esimest hooaega. Seni väga rahul. Kusjuues iga episood pakub ka Where's Waldo sarnast mängu. Kui veidi tähelepanelik olla, näeb igas episoodis seda kiilakat ja kulmudeta tüüpi kusagil mööda vilksatamas.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
morh
Kadett


Liitunud: 5 Aug 2009
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Reede Nov 20, 2009 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

hooaeg 2 8 osa

Koguaeg tundus mulle see vaatlejate värk kusagilt tuttav, tuletab meelde kuidagi väga raamatut Igaviku Lõpp
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

suurepärane uudis @ kanal2. 29.12.09.

alguses kui reklaami nägin mõtlesin et see mingi dok.
http://www.kanal2.ee/?perform=saade&saatekava_saade_id=83570
Ülisalajane Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
bob
Kadett


Liitunud: 31 Mai 2009
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Teis Dets 29, 2009 1:26 am    Teema: Vasta viitega

See kanal 2'e reklaam jättis kohutava mulje. Sari tundub iseenesest hea, kuid mind hämmastab kuidas saab midagi reklaamida nii halvasti.

Eks peab siis ka jälgima hakkama, mul on usku JJ Abramsisse.
_________________
Sci-fi nerd in denial.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea, kas oligi nii halb reklaam... mulle jättis ka alguses mulje, et tegemist on mingi dokiga ja siis mõtlesin, et peaks huvitav olema, aga kui teada sain, et tegemist on ikkagi sarjaga ja pärast esimest osa tekkis ka märgatav huvi selle vastu, siis vaatan ja ootan järgmiseid osi huviga edasi. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
LiveForThis
Leitnant


Liitunud: 27 Sept 2008
Postitusi: 71

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

No Abrams on minu jaoks piisav nimi, et Fringe`edasi vaadata. Pseudoteadus on alati hea teema, mille kallal nokitseda. Õnneks on 1. hooaeg ilusasti olemas. Wink Ei suudaks eriti TV-st vaadata.
_________________
http://liveforthis90.blogspot.com/

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Teine hooaeg peagi läbi saamas ja poolelijätmise soovi pole tekkinud. Ainult et kui Peteriga seotud saladus episoodis Peter (tegelikult küll juba eelmises osas) selgelt välja öeldi, siis polnud see enam mingi üllatus, kuna seriaali kestel oli vihjeid nii palju kogunenud. Ilmselt küll tegijad ei püüdnudki mingit hiiglasuurt vau-effekti saavutada.

Näitlejad lähevad jah järjest paremaks, välja arvatud John Noble, kes on minu arust algusest peale lihtsalt geniaalne, suutes välja mängida teadlast, kes on nii hull kui geniaalne, sageli mõlemat, lisaks ei tundu tal ka ühegi emotsiooniga probleeme olema. Loodetavasti saab ta parima kõrvalosa Saturni kätte.
Emotsioonidest rääkides, kas kellelegi veel on raske ette kujutada naervat Anna Torvi/Olivia Dunhami? Ma ei tea, kas see tuleneb tegelaskujust või näitlejast, aga kerge naeratus tundub olema seal maksimaalne võimalik tundepuhang.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2010 4:07 am    Teema: Vasta viitega

Olen Anna Torvi intervjuudes naermas näinud nii et kujutan küll. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2010 8:34 am    Teema: Vasta viitega

Eks siis ole tegelane lihtsalt selline.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group