Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 4x19 "The Kindred" II

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
12%
 12%  [ 1 ]
9
37%
 37%  [ 3 ]
8
25%
 25%  [ 2 ]
7
25%
 25%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 7:53 pm    Teema: SGA - 4x19 "The Kindred" II Vasta viitega

Meeskond on shokis, kui vana sõber naaseb. Teyla üritab Michaeli juurest põgeneda.

Lõpp oli väga kurb, kuigi hüvasti ei jäetud. Ma arvasin, et Beckett on ikkagi Replikaatoritega seotud, nagu Wier ja teine Sheppard...
P90tega vaenlased olid küll kahtlased, igatahes ei ole mul rohkem midagi praegu õelda. Võrreldes eelmise osaga oli tegu nõrgema episoodiga...

7 puntki


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 06, 2008 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Täiesti keskmine Atlantise tase, ei midagi väga head ega ka midagi laiduväärset.

Hea oli see, et Becketti loole saime siis loogilise seletuse, kuigi kõigest hoolimata oleks ma oodanud, et tegu on ikkagi ehtsa Beckettiga ning sellega, kes surma sai, oli midagi viltu.
Aga pole hullu, ka kloonitud Beckett suudeti väga mõjuvaks teha ning olgem ausad, tegemist on ikkagi sama näitlejaga. Very Happy
Beckett toodi selles osas tagasi täies hiilguses, et nägime jälle vanamoodi häid dialooge, isegi lõpp oli selles mõttes suurepärane. Cool

Wraithide liini on igatahes Michaeli näol väga huvitavalt edasi arendatud ning ootan päris huviga mismoodi ta oma edasisi plaane teostama hakkab. Teyla vangi jäämine erilisi emotsioone seekord ei äratanud, sest olen päris kindel, et ta pääseb varsti vabaks. Smile

Midagi väga meeldejäävat seega episood ei pakkunud, kuid pinget oli piisavalt.

Oleks pidanud kohe pärast episoodi vaatamist kommenteerima, siis oli ideid veidi rohkem, nüüd on juba asjad osaliselt ununenud. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 20, 2008 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Teatud mööndustega panin 10 ära.
Rõõmustas mind, et Beckett mängu toodi - väga värvikas tegelane ja hea näitleja.
Kurvastas mind, et Beckett mängu toodi - sest kloonid, koopiad, tõmmised, mis iganes, on kulunud ja palju ekspluteerimist leidnud teema. Olin algusest peale kindel, et originaaliga tegemist pole.
Samas oli huvitav vaadata ja kõik küsimused ei leidnud lahendust.
10/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group