Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x01 "He That Believeth In Me"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "He That Believeth In Me"
10
33%
 33%  [ 5 ]
9
66%
 66%  [ 10 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 15

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 12:19 pm    Teema: nuBSG - 4x01 "He That Believeth In Me" Vasta viitega

The thin line that separates humanity from the rapidly evolving Cylons is redrawn, as Starbuck returns from the dead with claims that she has found Earth.

9/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Oi kuidas ma olen igatsenud seda sarja tagasi...
Ja ei pidanud pettuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Päris karm algus hooajale... Very Happy Aga üks asi hakkab mulle aina enam ja enam pinda käima - selle kuradi Baltari jessukeseks tegemine.No mida f...i messia teema siin juba mitmendat osa käib. Aru ma ei saa, kas tõesti isegi ulmefilmis ei saa ilma selle mustkuubede plämata... Evil or Very Mad
Selle pärast 9/10
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 3:40 am    Teema: Vasta viitega

Shocked Shocked Shocked
Üks parimaid episoode üldse. Kindlasti aga seni parim hooaja algusosa.

Sarja religioossed alatoonid mind ei sega üldse, suisa vastupidi. Teatavasti olid need omased juba originaalsarjale . See ongi minu meelest üks "Galaktika" tugisambaid ja sarja peamiseid võlusid. Kuid võiks öelda, et erinevalt originaalsarjast on uus versioon n.ö. "pseudo-religioonne". Ehk kõigele toimuvale peaks leiduma ratsionaalne seletus (mis arvatavasti täies mahus selgub alles sarja lõpuks). Seda aga, et Cylonite jumal on see "õige" jumal ja et Baltar "is the chosen one" teadsime me juba niigi esimesest hooajast saadik. Praegu on käsil vaid ammu antud vihjete teostamine.

10+!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ka minu poolt 10 punkti, lihtsalt sõnatu, nii hea algus Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Ka minu poolt 10 punkti, lihtsalt sõnatu, nii hea algus Smile


See on tõesti suurepärane, kui palju on suudetud ühte episoodi tegevust pressida (heas mõttes). Kui ka kogu ülejäänud hooaeg nii hästi välja kukub, siis võib olla tegu BSG parima hooajaga. Kahju ainult, et teine pool algab alles 2009, see on minu praegust entusiasmi kõvasti kahandanud. Aga katsun ikka praegusi osasid nautida, 9 nädalat BSG-d veel. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Päris maksimumi ei tahtnud panna, kuna loodan, et midagi veelgi paremat on ees, kuid episood ületas igat pidi minu ootusi ja oli algusest peale nii kaasahaarav, et ma ei vaadanud isegi kordagi eemale.

Tuleks mainida, et kuna nüüd on pikk paus olnud ja kolmandat hooaega enam väga detailselt ei mäleta, siis alguses oli võrdlemisi keeruline tagasi rajale saada, kuid episoodi lõpuks tulid paljud olulisemad asjad meelde.

Nagu juba eelkõnelejate poolt mainitud, iseloomustas episoodi eelkõige suur sisutihedus, nii palju sündmusi ei ole olnud paljudes BSG episoodides.
Muljetavaldavad olid ka eriefektid, mis tundusid isegi paremad kui varasematel hooaegadel, võibolla oli see meelepete, kuid vähemalt mulle jäi selline mulje.

Üldiselt läks sari antud episoodi tulemusel veelgi segasemaks ning viienda uue cyloni identideedi leidmine samuti. Kõik see ei ole muidugi halb, pigem vastupidi, teeb järgmiste osade ootamise veelgi põnevamaks.

Osa lõpp oli muidugi suurepärane, eks paistab, mis tegelikult toimub, kuid ise arvan, et Starbuck on ikkagi Starbuck ning teab sisimas, et Roslin on cylon ning läks teda nüüd kõrvaldama. Võibolla panen päris puusse, kuid eks me näe. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
9 punkti.

Päris maksimumi ei tahtnud panna, kuna loodan, et midagi veelgi paremat on ees, kuid episood ületas igat pidi minu ootusi ja oli algusest peale nii kaasahaarav, et ma ei vaadanud isegi kordagi eemale.

Tuleks mainida, et kuna nüüd on pikk paus olnud ja kolmandat hooaega enam väga detailselt ei mäleta, siis alguses oli võrdlemisi keeruline tagasi rajale saada, kuid episoodi lõpuks tulid paljud olulisemad asjad meelde.

Nagu juba eelkõnelejate poolt mainitud, iseloomustas episoodi eelkõige suur sisutihedus, nii palju sündmusi ei ole olnud paljudes BSG episoodides.
Muljetavaldavad olid ka eriefektid, mis tundusid isegi paremad kui varasematel hooaegadel, võibolla oli see meelepete, kuid vähemalt mulle jäi selline mulje.

Üldiselt läks sari antud episoodi tulemusel veelgi segasemaks ning viienda uue cyloni identideedi leidmine samuti. Kõik see ei ole muidugi halb, pigem vastupidi, teeb järgmiste osade ootamise veelgi põnevamaks.

Osa lõpp oli muidugi suurepärane, eks paistab, mis tegelikult toimub, kuid ise arvan, et Starbuck on ikkagi Starbuck ning teab sisimas, et Roslin on cylon ning läks teda nüüd kõrvaldama. Võibolla panen päris puusse, kuid eks me näe. Very Happy


Mina sain asjast nii aru (ja seda väljendati üpris selgelt), et Kara teab, et Adama kuulab ainult Roslinit ja seega tahab Starbuck Roslini pantvangi võtta ning sundida laevastikku kurssi muutma. Ei tahaks hästi uskuda, et ta Roslinit tapma läks, sest, kui ta seda teeks siis vaevalt, et keegi teda peale presideni mõrva kuulaks. Elame, näeme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
Osa lõpp oli muidugi suurepärane, eks paistab, mis tegelikult toimub, kuid ise arvan, et Starbuck on ikkagi Starbuck ning teab sisimas, et Roslin on cylon ning läks teda nüüd kõrvaldama. Võibolla panen päris puusse, kuid eks me näe. Very Happy


Mina sain asjast nii aru (ja seda väljendati üpris selgelt), et Kara teab, et Adama kuulab ainult Roslinit ja seega tahab Starbuck Roslini pantvangi võtta ning sundida laevastikku kurssi muutma. Ei tahaks hästi uskuda, et ta Roslinit tapma läks, sest, kui ta seda teeks siis vaevalt, et keegi teda peale presideni mõrva kuulaks. Elame, näeme.


Ka mina sain asjast nii aru, et see oli üks põhjustest miks Kara Roslinit relvaga ähvardama läks, kuid pidasin seda cyloni asja silmas teise põhjusena, unustasin esimest mainida. Kuid jah, võibolla tõesti on õigem see, et Starbuck üritab lihtsalt Adamat kurssi muutma sundida. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

9/10 minu poolt.
Võimalik, et oleks isegi rohkem andnud, aga kardan, et probleem oli selles, et nii kaua oli eelmisest osast möödunud, et veidi raske oli keskenduda, muidu oli osa suurepärane ja võimalik, et see 1 punkt mis kaduma läks oli täielikult minu enda süü, et ei suutnud kohe kiire tempoga kaasa minna.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ma hakkasin jaanuaris stabiilselt BSG-d algusest peale üle vaatama nii, et sain 3. hooajaga lõpule paar nädalat tagasi ja kõik oli värskelt meeles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2008 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

9/10 krt auk oli tõesti liiga pikk, ma ei saanud alguses üldse pihta mis toimub... äkki mingi suur lahing oli lahti jne...

vaikselt tuli muidugi meelde jälle kõik Cool

Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea
tegelt oleks tahtnud vist mingi 20/10 anda, sest nii hea meel oli bsg jälle naha Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 17, 2008 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

Eelkõnelejad on peamise öelnud. Pühamees Baltar on ka mind ära tüüdanud.
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group