Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x03 "The Ties That Bind"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "The Ties That Bind"
10
54%
 54%  [ 6 ]
9
36%
 36%  [ 4 ]
8
9%
 9%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 1:05 pm    Teema: nuBSG - 4x03 "The Ties That Bind" Vasta viitega

Kara Thrace pilots a freighter in her search for Earth, while Galactica's crew members deal with political and marital issues. On the Cylon side, the Significant Seven's solidarity is challenged.

***SPOILERID***

Shocked Shocked Shocked

Ma olen kindel, et tulemas on veel paremaid asju, aga annan 10 punkti ära. Ma olen alati kiitnud seriaali selle eest, et isegi ilma tegelaste surmadeta hoitakse pidevalt pinget üleval (erinevalt näiteks seriaalist '24'). Surma on saanud küll teisejärgulisi tegelasi, aga ka neid üpris vähe. Selle osa lõppu oli aga lihtsalt valus vaadata.
Cylonite omavaheline "jagelemine" jätkub ja episoodi lõpus tekkis kohe küsimus, et kui palju Natalie laevastikust alles jäi (kui üldse). Eks see selgub järgmises osas. Toimus ka muidugi palju muud, aga mul ei ole viitsimist kõiki sündmusi siin üles lugema hakta. Siiamaani ikka väga, väga tugev algus neljandale hooajale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

10 kh Wink mega osa

cylonid omavahel, kara paneb hullu natuke,
sammuti nägime nüüd kindlalt ära, et need paar cylonide laeva mida me näinud olema pikkemat aega pole kogu cylonide laevasik, vaid neil neid veel kõvasti alles

aga mis kõige enam tuleviku suhtes huvitama jäi oli:
* et mida admiral ja boss lõppus seal toas rääkisid, ning ehk oli seal ka mingi ülestunnistus vms?
* palju mässulisi cyloneid pääses ja mida nad edasi teevad, ehk mingi liitumine inimestegea ... see tuleks funny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

skycat kirjutas:

aga mis kõige enam tuleviku suhtes huvitama jäi oli:
* et mida admiral ja boss lõppus seal toas rääkisid, ning ehk oli seal ka mingi ülestunnistus vms?
* palju mässulisi cyloneid pääses


1. Kujutan ette, et Adama andis kurva uudise edasi ja lihtsalt lohutas Tyrolit.
2. Hüppasid vähemalt 3 mässuliste cylonite emalaeva ja 2 neist lendasid suht kindlalt õhku. Ei ole selge kas osa laevastikust jäi maha. Tulevahetus toimus aga igastahes viie Cavili kontrolli all oleva laeva ja kolme Natalie käsutuses laeva vahel.

Tsiteerin::
ja mida nad edasi teevad, ehk mingi liitumine inimestegea ... see tuleks funny


Kui sulle see idee meeldib, siis see hooaeg on sinu jaoks loodud. Smile (*vihje*) Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2008 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

1. Kujutan ette, et Adama andis kurva uudise edasi ja lihtsalt lohutas Tyrolit.

krt, kuidas ma ise selle peale ei tulnud

SinkaVonka kirjutas:
Kui sulle see idee meeldib, siis see hooaeg on sinu jaoks loodud. Smile (*vihje*) Very Happy


hooaja kohta pole nii või na midagi paha öelda, ainus mis see hooaeg väga häiriv on olnud, et kui varasemalt ikka on teemat tehtud pidevalt, et on kriis, kõige puudus, ning see on isegi galacticale jõudnud, siis see osa on seal nagu see täiesit teise järguline, probleeme nagu enam poleks, eriti kui vaieldakse nii teravalt sellise teema üle nagu kohtsüsteem, sest kui nad seal kõik nälgiks siis ei tohiks see nagu teema olla eriti...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 20, 2008 9:09 am    Teema: Vasta viitega

Ma annan 9 puntki, lõpp oli täiesti ootamatu.

Süüa neil on, vetikaid, aegajalt käib läbi ka et kellegile ei maitse või on allergiline...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Hakkasin ka nüüd uuesti edasi vaatama ja tõepoolest on sarjas väga huvitavad arengud. Palju pole üldise storyline'i seisukohast edasi mindud, aga üksikud sündmused on väga keerulised ja huvitavad.

Hea on näha, et laevastiku sees oleva hetkel nelja cyloniga on nüüd veidi tõsisemalt tegelema hakatud ning aegamööda hakkab nende tegelik loomus välja kujunema. Huvitav oleks tulevikus näha, et kas nad üldse võetakse teiste cylonite poolt omaks, sest hetkel ju cylonite hulgas valitsev kord ei soosi eriti teistsuguseid.

Tuleks mainida, et Demetriuse eemale saatmine oli väga hea idee, sest nüüd tekib ka peale cylonite jälgimise veel üks lisaliin, mida tuleb omasoodu edasi arendada. Ainult Galactica keskne tegevus oleks võinud muidu staatiliseks kujuneda.
Dimitriuse peal toimunust nii palju, et viimase stseeni järel, mida meile sellest laevast näidati, tekkis mul tunne, et võibolla tõesti on ka Kara näol tegemist cyloniga, enne ma seda ei uskunud.

Episoodi lõpp oli muidugi väga karm, midagi nii tõsist polegi mõnda aega sarjas näinud.

Igal juhul läheb aina põnevamaks. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 17, 2008 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Cylonitele tuli ka lõpuks elu sisse. Ja õhulüüsist väljavisatud inimene tekitab küsimuse Viimase Viie meelsuses. Väga intrigeerivad arengud vahepeal uniseks muutunud sarjas.
10/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group