Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x05 "The Road Less Traveled"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "The Road Less Traveled"
10
10%
 10%  [ 1 ]
9
20%
 20%  [ 2 ]
8
60%
 60%  [ 6 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
10%
 10%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 2:55 pm    Teema: nuBSG - 4x05 "The Road Less Traveled" Vasta viitega

The prospect of a truce between the remnants of humanity and the Cylons encourages Kara Thrace to trust an old enemy.


8 punkti tuleb minu poolt. Ausalt öeldes on see Baltari usuteema veidike segaseks läinud, sest teda uskuvate inimeste motivatsioonid ei ole kuigi selged. Tundub, et nüüd on Tyrol ka asjasse segatud nagu Tory ja vaevalt, et see Tighle meeldib. Razz Kõik, mis toimus aga Demetriusel oli huvitav ja põnev. Katee Sackhoff mängis Karat vahepeal tõesti veidike hulluna ja see kukkus minu arust väga hästi välja. Ei kujuta ette kuidas Starbuckil õnnestub teiste meelt muuta (kui üldse õnnestub), tuleb jälle nädal aega oodata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

9, mulle meeldis väga. Demetriusel toimuv oli tõesti väga huvitav, arvatavasti suundub laev nüüd Galactica juurde tagasi ja Adama saadab Kara uuesti välja. Ei loe ka spoilereid, nii on huvitavam Razz

Huvitav, et Tyroli laps reageeris Baltari jutule... Kas ta tahtis lihtsalt taustamüra või sai jutust aru?

Anders ja Conoy. Ma arvasin juba et Conoy ütleb Andersile, et ta teab too olemuse kohta... Vb teabki Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 2:23 am    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
9, mulle meeldis väga. Demetriusel toimuv oli tõesti väga huvitav, arvatavasti suundub laev nüüd Galactica juurde tagasi ja Adama saadab Kara uuesti välja. Ei loe ka spoilereid, nii on huvitavam Razz

Huvitav, et Tyroli laps reageeris Baltari jutule... Kas ta tahtis lihtsalt taustamüra või sai jutust aru?

Anders ja Conoy. Ma arvasin juba et Conoy ütleb Andersile, et ta teab too olemuse kohta... Vb teabki Razz


Ma arvan, et Leoben siiski ei tea. Ka tema tahtis koos Kuute ja Sharonitega teada saada, kes on Viimased Viis. D'Anna on praegu vist ainuke ja tema on kahjuks ära 'boxitud'. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Järjekordne hea osa. Minu poolt 9 punkti. Ma ei usu, et Demetrius Galactica juurde tagasi läheb. Adama ei laseks enam Starbucki minema. Oleks võinud rohkem näidata Cylonite kodusõda. Palju mässulisi veel alles on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 29, 2008 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti, jälle. Very Happy

Suhteliselt samasugust liini läheb sari edasi. Omamoodi hea, et on tekkinud mingi konkreetne liin, mida mööda sündmused liiguvad.

Siiski see episood viis tegevusliini eelnevatest veidi rohkem edasi, kuna saime teada osade cylonite plaanidest inimestega liit luua ning Demetriuse peal muutus olukord väga pingeliseks.
Isiklikult arvan, et see liidu loomine oleks sarjas väga hea samm ning aitaks olukorrale huvitavaid pöördeid lisada. Eeldades muidugi, et Kara meeskond Demetriust Galactica juurde tagasi ei vii. Razz

Mis puutub Baltarisse ja tema kultusesse, siis sarnaselt SinkaVonkale arvan ma, et see on veidikese liiga segaseks läinud. Hetkel ei saa enam tõesti aru, et mille eest ta siis täpselt seisab ning miks nii paljud teda järgima on valmis. Loodame, et järgnevate episoodide vältel saab asi selgemaks, kuigi kui aus olla, siis tahaks näha pigem teisi tegevusliine.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group