Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tarkade Klubi

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Uudised Laiast Maailmast
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 3:34 pm    Teema: Tarkade Klubi Vasta viitega

Küllap olete sellest ajakirjast nüüdseks kuulnud, aga teen ikkagi siin väikse reklaami, sest ma ise avastasin selle alles sel talvel ja umbes siis ta ilmuma hakkaski. See pidavat asendama tüüpilist meesteajakirja nimega Klubi, mis ilmumise lõpetas, aga Tarkade Klubi on siiski hoopis teine moos.

Ulmefoorum tundub reklaamiks just paslik koht, sest ajakiri sisaldab hulganisti uudiseid teadus- ja tehnikamaailmast, lisaks ka huvitavamaid artikkleid ajaloost. Siinset lugejat peaks sealne jutt huvitama, arvan ma, põhinedes oma kujutlusele ulmefoorumi keskmisest kasutajast. Minule igatahes sisu meeldib, seal on kohati päris kvaliteetseid jutukesi sees.

Ajakirjas on kõike ja päris palju ja ta on teiste eestikeelsete hulgas omalaadne, nii et ei tasuks muretseda, et tegu on uue Digi, Arvutimaailma või mõne autolehega. Ehk siis võib võrrelda ajakirjaga Horisont, aga viimasest natuke "kergema" sisuga. Tellijad saavad aeg-ajalt ajakirjaga kaasa ka DVD-sid populaarteaduslike seriaalidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Viskan kindlasti pilgu peale, kui peaks poes näppu sattuma. Regulaarselt ostma vist siiski ei hakka, sest Digi, Miki Hiir, Ämblikmees ja paar ristsõna, mis ma iga kuu ostan, mõjuvad niigi hukutavalt mu rahakotile.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm milline kokkusattumus, just täna jäi mulle poes käies see ajakiri silma (eelkõige esikaanel oleva Marsi-teemalise pildi pärast) ning leidis tee ka minu ostukorvi. Pole veel põhjalikult lugeda jõudnud, aga tundub päris asine. Tehnikamaailm sarnaseid teemasid küll vahel käsitleb, kuid see keskendub suuresti siiski vaid autodele, nii et igati teretulnud nähtus meie ajakirjandusturul. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Olen esimest numbrit lehitsenud. Käsitletavaid teemasid on palju, ning huvitavad sellised. Liialt paljud asjad on käsitletud siiski liiga pealiskaudselt.
Viimaseid numbreid pole näinud, võib-olla teen üllitisele liiga.
Regulaarselt ostma ei hakka, kuid mõnda huvitavat pealkirja silmates ostan.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Uudised Laiast Maailmast Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group