Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x06 "Faith"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "Faith"?
10
87%
 87%  [ 7 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
12%
 12%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 2:15 pm    Teema: nuBSG - 4x06 "Faith" Vasta viitega

10 punkti, siiamaani 4. hooaja parim osa.
Sam on tegelane, kes mulle on alati meeldinud ja see oli väga lahe kuidas ta üksinda kaitses Starbucki teiste eest ja Gaeta jala sodiks lasi. Twisted Evil Peale seda episoodi jäi temast üldse väga positiivne mulje, cylonite laeval käitus ta ka sümpaatselt.
See tuli üllatusena, et Kara maal kujutas tegelikult cylonite basestari asukohta, ise arvasin siiamaani, et see on mingi 'koht' meie päikesesüteemis Maa läheduses. Kui Karale oleks kohe Ioonia udukogus antud luba Maad otsima minna, siis ei oleks ta ju veel midagi leidnud, sest cylonite omavaheline sõda ei olnud veel alanud. Ei tea kas Kara ülesanne oligi ainult cylonite ja inimeste liidule aluse panemine ja hübriidi ennustusest teada saamine, aga eks seda tulevikus näe.
Nüüd teame, et Viimased Viis on pärit Maalt ja seega peaksid teadma, kus Maa asub (vähemalt alateadlikult, sest meie kui vaatajad teame, et praegu pole neil millesti aimugi). Järgmine samm on siis vist D'Anna 'vabastamine'.
Tõesti väga pingeline osa oli, tegevust oli kõvasti ja näitlemine oli suurepärane nagu alati. Kuue hukkamine oli väga karm. Kogu selle stseeniga tõestati, et cylonid on samuti emotsionaalselt haavatavd ja et see sõda on ka nende jaoks jube olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt ka 10 punkti. Kindlasti siiamaani hooaja parim osa. Häid kohti oli palju: kuue hukkamine, mäss Demetriusel jne. Roslini tegevusliin oli ka huvitav (imelik oli teda juusteta näha).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

10pts, tõesti väga hea osa oli - ent samas isegi nüüd kui see üks mäsuline cylonide emaplaev (mis niigi parajalt puru on lastud) inimeste poolele astub, siis mida see laias laastus muudab? jõudude suhtes vast mitte eriti! muidugi suht huvitav naha mida adama sellest kõigest nüüd arvab Very Happy või kasvõi rahvas üldiselt...

kuid kogu sarja põhiline küsimus mida nüüd tuleks küsida on, et MIS ON MAAL!!! mitte millal sinna jõutakse, või kus see asub vms!!!

sest kui inimesed sinna järgmine osa jõuaks (ning ütleme see oleks planeet nagu new-captrica) siis neil oleks sinna jääda ohtulik. ainus asi mis neid nagu laias laastus võiks päästa võiks, oleks kui nad saaks kedagi kes neid kaitsta (cylonid eemale hirmutada kuidagi? vms) suudaks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti ka minu poolt.
Huvitav, et kas külonid on Maal käinud pärast esimest Külonite sõda? Või nad loodi Maa inimeste poolt Külonite sõja järel? Maa inimesed on tegelikult Külonite sõja taga? Huvitav huvitav Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
10 punkti ka minu poolt.
Huvitav, et kas külonid on Maal käinud pärast esimest Külonite sõda? Või nad loodi Maa inimeste poolt Külonite sõja järel? Maa inimesed on tegelikult Külonite sõja taga? Huvitav huvitav Razz



Cool hea tähelepanek/küsimus tegelt selle kohta nii Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

skycat kirjutas:
FLT kirjutas:
10 punkti ka minu poolt.
Huvitav, et kas külonid on Maal käinud pärast esimest Külonite sõda? Või nad loodi Maa inimeste poolt Külonite sõja järel? Maa inimesed on tegelikult Külonite sõja taga? Huvitav huvitav Razz



Cool hea tähelepanek/küsimus tegelt selle kohta nii Very Happy


Varem arvasin, et Viimased Viis olid tegelikult esimesed inimmudelid ja lõid teistest cylonitest lahku ning jõudsid varem kolooniatesse (mälukaotust ei oska ma seletada). Nüüd aga ei oska ma midagi öelda. Ise kahtlen kas üldse Maal enam inimelu on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 11:02 am    Teema: Vasta viitega

Üks oluline asi on veel see, et juba teist korda anti teada, et Starbuck juhib kaaslased hukatusse. Nii et ehk polegi Maa elanikud külalislahked?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpp ("You will lead them all to ther end.") ei tähenda otseselt hukatust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 29, 2008 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tõesti väga hea osa ja ega mulgi muud üle ei jää kui 10 kirja panna.

Väga palju huvitavaid sündmusi ja lõpuks ometi liigutakse jõudsalt edasi ka teistest cylonitest lahku löönud cylonite osas. Kas tõesti saab see liit siis teoks? Alguses arvasin, et äkki Adama ja Roslin rikuvad selle plaani ära, kuid nüüd pole ma enam päris kindel.

Nagu eelkõnelejad mainisid, on tegelikult kõige huvitavam see, et mida see Maa siis lõppude lõpuks tähendab, kas see on meie minevik või meie tulevik või hoopis olevik? Smile
Samuti juba mainitud küsimus viimasest viiest mudelist, et kust nad üldse siis pärit on, äkki on nad tõesti hoopis Maal loodud?
Eks nendele küsimustele veel nii pea vastust ei saa, kuid igatahes cylonite loomusest oleme viimaste episoodide jooksul palju juurde õppinud ning avastanud, et nad polegi inimestest väga palju erinevad.

Selgus siis ka see, Karal oligi mingi suurem ülesanne täita ja mulje sellest, et ta on hulluks minemas, ei leidnud päris õigustust. Siiski on ka tema kohta veel palju küsimusi, sest esiteks pole veel seegi teada, et kus ta selle pika aja jooksul oli kui teda laevastiku juures polnud? Razz

Iseenesest ju episoodis mingeid võimsaid lahingustseene polnud, kuid pinge oli sellest hoolimata pidevalt tipus. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Nagu eelkõnelejad mainisid, on tegelikult kõige huvitavam see, et mida see Maa siis lõppude lõpuks tähendab, kas see on meie minevik või meie tulevik või hoopis olevik? Smile


panen nüüd natuke segast, aga minu meelest happy end v1 bsg-le võiks olla midagi sarnast:

kui nad jõuavad maale leivad nad eest kõrgelt arenenud tsivilisatsiooni, kus palju eri riike ja igaühel oma võimas army nii igaks juhuks (tahad rahu valmista sõjaks vms). ka cylond jõuavad maale, aga neile kui massimõrtsukatele armu ei anta ning saavad tina. maa inimesed vabastavad ka 12 kolooniat ning planeetidelt leitakse veel palju ellujäänuid. välja uuritakse cylonide kodumaailmade asukohad ning maa inimsed lähevad ja teevad need maatasa igaks juhuks (kusjuures see suht üks huvitavamd küsimusi mulle, et millised need õige välja võiks naha)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks ongi põhiküsimuseks, millal laevastik Maani jõuab - meie minevikus, olevikus või tulevikus. Hetkel ei usu, et nad kohale jõudes mingit kõrgtsivilisatsiooni eest leiaksid.
Osa oli tõesti hea. Mulle meeldib cylonite liin rohkemgi kui Galactical ja laevastikus toimuv.
10/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group