Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Happening [2008]

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Reede Juun 06, 2008 2:19 pm    Teema: The Happening [2008] Vasta viitega

Ei oska selle kohta ise midagi öelda, tegin copy-paste coca-cola plaza kodulehelt.
Tsiteerin::
M. Night Shyamalan ehk mees, kes on pakkunud filmisõpradele varasematel aastatel selliseid kaasakiskuvaid ning mitte kedagi ükskõikseks jätkvaid linateoseid nagu "Kuues meel", "Purunematu", "Märgid" ja "Küla", pakub meile sel aastal järjekordse maiuspala, mis kannab pahaendelist nime "Aeg on käes..."

Pahaendeline on ka see lühike sisukirjeldus, mida tavapäraselt salatsev Shyamalan on avalikkusele väljastanud. Lugu saab alguse, kui maailma tabab katastroof, mis ähvardab lõppeda inimkonna totaalse hävinguga. Kogu selle kaose keskel on noor looduslooõpetaja Elliot (Mark Wahlberg), kes püüab oma lähedaste hävingu eest pääseteed leida. Mis on aga katastroofi põhjustajaks ja kuidas see väljendub? Sellele pole kellelgi mingit loogilist selgitust. See lihtsalt juhtub. Inimestes võtab peatselt võimust paanika ja paranoia...

Osades Mark Wahlberg ("Kahe tule vahel"), Zooey Deschanel ("Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas"), John Leguizamo ("Moulin Rouge"), Spencer Breslin ("Kohtumine äiaga") ja paljud teised.

Film jõuab kinodesse vägagi pahaendelisel 13. kuupäeval, mis on ühtlasi ka reede...



Kui keegi soovib traileri siis selle saab siit: http://youtube.com/watch?v=4fwccFTJIdo

NB!: Ärge osasid kommentaare lugege, sest mõned suudavad ära spoilida.


Ise jään seda filmi suure huviga ootama, paistab üpris põnev ja müstiline olema Wink Very Happy
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 06, 2008 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kuulsin ka hiljuti sellest ja tekkis huvi. Siiani on Shyamalani filmid meeldinud kui "Küla" välja arvata, nii et tõenäoliselt meeldiks seegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Juun 26, 2008 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, on siis keegi vahepeal vaatams ka käinud? Ise homme (27 jun) vaatam , loodan et on hea film Smile Cool
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Reede Juun 27, 2008 11:32 am    Teema: Vasta viitega

On teine üsna omapärane ja mõtlema panev. Kohati, eriti lõpu poole vajub veidi ära. Üks suur + on see, et film on julge ja kui vaadata teaduslikult siis polegi seal kujutatud stsenaarium üldse mitte nii väga ulmeline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

vaatasin ära.Film on mõtlemapanev.Räägib sellest mida suudab ja mida võib teha loodus. Idea

Filmi teema arenes kiiresti ja keris pinget. Inimeste haavad ja kehased vigastused olid vägareaalsed(näiteks muruniiduki alla jäämine ja lõvide amps-amps).Filmis oli isegi huumorit , nii musta kui tavalist , mis tulid kohati väga hästi välja. Lõpu eelne koht kadus ära kuid päris lõpp oli päris hea.

Ei oska selle filmi kohta midagi öelda ilma spoilimata, niiet peate lihtsalt ise nägema. Confused
Võiks öelda et viis punkti viiest.Lootsin head näha head filmi, nägin veel paremt.
Ahhjah näitleja töö oli super Cool
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 04, 2008 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka ära siis...

Idee just väga originaalne pole, suht sarnasel teemal on üks tellise nõõtu ulmeraamat juba tükk aega tagasi ilmunud ja see oli antud filmist kordades põnevam...

Film oli muidugi vaadatav, kuid kogu selle promo juures ootasin ma midagi tugevamat. Algus oli paljutõotav, aga mida lähemale lõpp jõudis, seda rohkem see film ära vajus. Siiski annan ma sellele filmile kõrgema keskmise hinde kui keskmine imdb kasutaja.

6/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 05, 2008 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks pettusin jälle, kuigi film oli siiski ehk parem kui The Village. Sisu nagu suurt polnudki ja kogu tants käis ainult ühe idee ümber (kuigi see idee polnud iseenesest halb). Shyamalanist oleks mingit twisti ka oodanud lõpus, aga seegi jäi tulemata. Ühesõnaga kogu filmi suunitlus oli meid panna rohkem looduse peale mõtlema? Ei tulnud välja, sest ma küll pikalt mõtisklema lõpus ei jäänud. Üritused nagu "Teeme ära" on mõjusamad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Juul 06, 2008 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle The Village tegelikult meeldis, nagu ka kõik eelnevad Shyamalani filmid alates The Sixth Sense'ist. Viimased kaks filmi on veel nägemata, aga olles lugenud nii palju laitvaid hinnanguid mõlema kohta ma väga ei kipugi neid vaatama. Kardan et äkki rikuvad mu ettekujutuse Shyamalanist kui geniaalsest rezi¹öörist ära.

Vähemalt kinopiletiraha ma The Happeningi peale ei kuluta. Kui kunagi DVD välja tuleb, siis ma muidugi vaatan selle ära, aga mitte enne. Lady in the Water on juba DVD peal olemas, nii et jääb üle ainult The Happening ka ära oodata, millalgi ennast kokku võtta, mõlemad korraga ära vaadata ja loota, et halba eelarvamust silmas pidades suudan ma positiivselt üllatuda. Smile
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Püh Juul 06, 2008 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ega siin miskit pettuda polegi, nii Lady in the Water kui ka happening on väga head filmid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 06, 2008 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mis puudutab mõtlema panemist, siis ega see mindki eriti palju mõtlema pannud, peale filmi mõtlesin... "Hmm... vaataks veel mõne filmi, ah pohhui lähen ära magama!"

Lady in the water on kah minu arust selline film, et vaadata kõlbab, aga millestki eriti puudust ka ei tunne kui seda ei tee.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2008 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Noh, eks Shyamalani filmid kõik on sellised - kas meeldib või siis mitte. Vahepealset just eriti ei ole... mõni arvab, et vaadata võib ja ma ei kahtlegi selles, aga üldiselt võib siis ikka öelda, et ega film ikka ei meeldinud (aga see minu arvamus Wink )

Mulle üldiselt meedlivad Shyamalani filmid, v.a The Village. Ma ei tea miks, aga see film ei läinud kohe üldse kuidagi peale. The Happening oli huvitavam oma lihtsakoelises müsteeriumis, mis vahepeal tekitas tuntava ootusärevuse ning närvilisuse. Mingil määral võiks seda kõrvutada Spielbergi uusversiooniga Maailmade Sõjast, kus toimus palju, aga näidati vähe.

Samas tegemist on toreda filmiga, mida kohe uuesti vaadata ei tahaks, aga näiteks aasta pärast võiks tolmu jälle karbilt maha pühkida ja uuesti vaadata. Cool

Minu poolt 8/10.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
alariroh
Nooremleitnant


Liitunud: 27 Nov 2006
Postitusi: 56
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 8:24 am    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka seda filmi ja jäin väga rahule.Loodusega aga minu arust seda müsteeriumi seletada ei saa ning kindlasti ei olnud`midagi`taimedes.Tähele tasub panna ,et alati hakkas tuul puhuma
ja korra oleks nagu tuulest kostunud "kuhu te jooksete,ma olen siinsamas"
_________________
solaris
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 10:16 am    Teema: Vasta viitega

Need olid teised inimesed Wink (ma arvan vähemalt nii). Jäeti võimalus järjele ning mina küll loodan et tuleb midagi Smile
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

kangur1000 kirjutas:
Jäeti võimalus järjele ning mina küll loodan et tuleb midagi Smile


Ma arvan, et järge küll ei tehta. Imelik oleks, kui Shyamalan teeks ükskõik millisele enda filmile järge. Pigem lihtsalt vihjati otse, et asi polnud veel läbi ja olukord võis minna palju hullemaks. Meile lihtsalt näidagi esimest epsioodi sündmuste jadast. Aga see on jällegi minu arvamus. Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
alariroh
Nooremleitnant


Liitunud: 27 Nov 2006
Postitusi: 56
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Need olid tõenäoliselt jah teised inimesed,vähemasti nii seda esitati-sellepärast ütlesingi oleks nagu tuulest kostunud,kuid kõik ei ole alati nii nagu näib.Inimesi kellest jutt käib ei näidatud,ei ole selge kes seda siis ütles.Filmis aga juhuslikku on harva,väga oluline on mida taustal näidatakse.Pealegi öeldi "Ma olen siinsamas..."mitte me!Kindlasti vaatan tulevase DVD peal selle põhjalikult üle aga nii mulle meelde jäi.
_________________
solaris
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2008 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Filmiga seoses tasuks läbi lugeda Denis Marqueti - Viha. Seal on üsna sarnane teema aga 100 korda põhjalikumalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 17, 2008 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kütt kirjutas:
Filmiga seoses tasuks läbi lugeda Denis Marqueti - Viha. Seal on üsna sarnane teema aga 100 korda põhjalikumalt.


Jap, seda raamatut ma mõtlesingi.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group