Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x09 "The Hub"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "The Hub"
10
70%
 70%  [ 7 ]
9
20%
 20%  [ 2 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
10%
 10%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 12:21 pm    Teema: nuBSG - 4x09 "The Hub" Vasta viitega

Pursuing the Resurrection Hub at the whim of the Hybrid, a team of Viper pilots and Cylon rebels become uneasy collaborators as they formulate a battle plan to un-box the Threes and destroy Cylon resurrection forever.

10 punkti, lihtsalt võimas. Väga huvitav oli see, kuidas Baltar ühe Centurioniga rääkis ja masinale Jumala kohta seletas. Ma arvan endiselt, et varsti hakkavad Centurionid inimmudelite vastu mässama, sest siiamaani olid nad ju põhimõtteliselt orjad samuti nagu algsed cylonid olid inimeste orjad.
Teine tähtis punkt oli Laura inimlikkuse päästmine. Mary McDonnell ja James Callis olid mõlemad suurepärased ja tõesti väärivad selle osa eest mingisugust auhinda. Mulle hakkas Roslin igastahes palju rohkem meeldima, sest ta suutis Baltarile andestada ja tema elu hinnata.
Peab ära märkima, et episoodis oli ka üllatavalt palju humoorikaid kohti, mis mulle igastahes meeldis.
Ootan kannatamatult järgmist osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 08, 2008 12:00 am    Teema: Vasta viitega

Minugi poolt 10 punni...Osa oli lihtsalt väga hea(ülivõrdeid ei hakka hõiskama)Very Happy Aga Cylonid ei ole ju inimeste loodud mu meelest.Vähemalt originaal Galacticas öeldi, et Cylonid olid reptiilide rass, kes enne oma väljasuremist lõid tehisliku elu tollase galaktika kõige agressiivsema rassi(inimeste) järgi enda impeeriumi eest võitlema. Praeguse Galactica inimrass ei olnud küll sellisel tehnilisel tasemel, et luua tehislikku elu... Rolling Eyes
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 08, 2008 1:07 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Minugi poolt 10 punni...Osa oli lihtsalt väga hea(ülivõrdeid ei hakka hõiskama)Very Happy Aga Cylonid ei ole ju inimeste loodud mu meelest.Vähemalt originaal Galacticas öeldi, et Cylonid olid reptiilide rass, kes enne oma väljasuremist lõid tehisliku elu tollase galaktika kõige agressiivsema rassi(inimeste) järgi enda impeeriumi eest võitlema. Praeguse Galactica inimrass ei olnud küll sellisel tehnilisel tasemel, et luua tehislikku elu... Rolling Eyes


Uues seriaalis ikka inimesed lõid need algsed metallist mudelid (põhimõtteliselt need originaalseriaali cylonid, 'Razor'is näeb neid päris palju). See ongi ju uue BSG kogu point, et cylonid (kes on vahepeal 40 aastaga ise inimkuju saavutanud) tulevad tagasi oma kunagisi "vanemaid" ja orjastajaid hävitama. Kas sa oled ikka uut BSG'd algusest peale vaadanud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 09, 2008 9:56 am    Teema: Vasta viitega

10 punkti ka minu poolt.

Väga hea episood oli, arvatavasti jah hakkavad Centurionid võitlema oma õiguste eest, sest nad ei ole koerad, vaid suhtkoht mõtlevad (tuvastavad ohuallika ja hävitavad selle)...
Mis Baltarist nüüd saab? Roslin sai ta saladuse teada ja andestas, aga kas see antakse teada ka laevastikule?

Vb leidsid algsed cylonid Maa juba 40 aastat tagasi ja Maa inimestega koos loodi uus cylonite rass?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Suurepärane episood oli tõesti ning väärib suurt kiitust eelkõige seetõttu, et episoodis keskenduti vaid sügavuti cylonite basestaril toimuvale ning jäeti Galactica mängust välja. Selline teemaarendus oli ülimalt vajalik ning segavate faktoritega oleks seda märksa keerulisem teha olnud.

Huvitavalt arendati edasi nii Roslini ja Baltari tegelasi kui ka cyloneid tervikuna, kes tegelikult iga osaga jõuavad lähemale inimkonnale ning nüüd kui nad Hubi hävitamise näol ka surelikuks muutusid, on nad ka füüsiliselt väga sarnsed (vähemalt inimmudelid).
Centurionide situatsioon paistab aga tõesti omapärane olevat, sest neil ei ole siiani mingit võimu ja võiks arvata, et ühel hetkel pöörduvad nad kõigi vastu. Centurionide puhul ei näe ma vastupidiselt inimmudelitele ka võimalust inimkonnale lähedasemaks saada. Very Happy

Selles episoodis toimunud tegelaste emotsionaalset arengut on tegelikult väga keeruline sõnadesse panna, kuid tuleks mainida, et osaga ei muutunud sümpaatsemaks vaid Roslini tegelaskuju, vaid episoodis käsitletud tegelased tervikuna. Negatiivselt ei näidatudki meile sisuliselt seekord ühtegi tegelast.

Isiklikult meeldis mulle väga number kolme tagasi toomine, sest ta on minu arust väga karismaatiline tegelane.
Mainimata ei saa jätta ka muljetavaldavaid eriefekte eriti just Hubi hävitamisel. Selliseid ei näe ka BSG puhul just igas osas.

Igal juhul väga huvitavad arengud on sarjas olnud ning võib arvata, et kogu loo lõpptulemust pole isegi mõtet enam ennustada, nii kui nii tuleb midagi ootamatut. Smile

Panen 9 punkti, lootes järgmiselt episoodilt veelgi võimsamat saavutust.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Püh Juun 15, 2008 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Cool , 10 pts

hiljem kirjutan pikkemalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2008 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Esimest korda mulle Baltar meeldis - kui ta centurionile jutlust pidas. Ta suhtles sellega (temaga?) nagu lapsega, malbe naeratus suunurgas ja ilma paatoseta.
Et Roslin tal surra ei lase oli centarionilegi selge. Mind huvitab lihtinimeste käitumine (laevastikus) kui nad teda saavad, et cylonit pole vaja üle ühe korra tappa. Paljudele pole seda vaja kaks korda öelda.
10/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

vabandan, mina panin kogemata 1 puhkti Razz
muidu 10/10
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group