Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Battlestar Galactica (2004)' 2. hooaja arutlusteema
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 8:07 pm    Teema: 'Battlestar Galactica (2004)' 2. hooaja arutlusteema Vasta viitega

Kuidas siis suhtute selles sarja? Minu meelest algus oli suht igav... Eriefektid on väga head ja sisu iseenesest ka. 12nda episoodi lõpus oli kirjas, et järgmine nädal (13.episood) on viimane. Mul aga küsimus: kas sarja viimane või hooaja viimane. Tundub rohkem, et sarja viimane...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 6:54 pm    Teema: Re: BattleStar Galactica (2004-5) Vasta viitega

FLT kirjutas:
Kuidas siis suhtute selles sarja? Minu meelest algus oli suht igav... Eriefektid on väga head ja sisu iseenesest ka. 12nda episoodi lõpus oli kirjas, et järgmine nädal (13.episood) on viimane. Mul aga küsimus: kas sarja viimane või hooaja viimane. Tundub rohkem, et sarja viimane...


Season 2 Info
Six scripts have been ordered for Battlestar Galactica Season two Ron Moore Reports to Now Playing Magazine.

A further story from earlier states that the sets have NOT been struck yet and are awaiting news of a second season. February 18th has been set as a possible date for new episodes to resume shooting although this is UNCONFIRMED


Allikas
Ehk siis midagi kindlat teise hooaja kohta ei ole. Aga arvestades häid reitinguid USAs, pole vist suurt põhjust, miks ei peaks sari edasi minema.
Rohkem infot: http://www.tvtome.com/BattlestarGalactica_2004/
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me


Viimati muutis seda shadowman (Teis Jan 25, 2005 6:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kinnitamata andmetel tuleb ka teine hooaeg. 13 episoodi oligi esimesel hooajal. Peab tõdema, et lõppes suht imelikult...

edit:
Alles nüüd märkasin, et ma jäin 1 minut hiljaks oma postitusega Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, sai siis ära vaadatud see üllitis.

Kuna ma pole originaalseeriat näinud, siis kahjuks selle koha pealt võrrelda ei oska. Razz

Üldiselt kindlasti on ta teistsuguse formaadiga sari kui näiteks Enterprise...ehk on üritatud realistlikumat muljet jätta. Aga tegelased mulle ei meeldinud. Baltar ja Six käisid lihtsalt kohutavalt närvidele, samamoodi Starbuck, ma lihtsalt ei leidnud neis midagi sümpaatset. President oli ka alguses minu jaoks idioot, kuigi ta hakkas mulle hiljem rohkem meeldima, Adama puhul oli asi vastupidine.
Mis osi siis ära märkida? Esimene osa "33" oli päris hea ja tempokas, meeldis. Siis oli edasi suht igav, vaid hooaja lõpus läks asi jälle huvitavaks - "The Hand of God" ja "Kobol's Last Gleaming" esimene ja teine jagu olid jälle väga head. Smile

Ei ütleks, et tegu millegi väga heaga oleks, aga kui vaadata asja selles valguses, et ENT on lõpetatud, siis tuleb sellega leppida.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

lehel www.scifi.com saab nüüd vaadata uue Battlestar Galactica sarja esimest episoodi "33" täiesti tasuta ja seaduslikult! Cool

http://www.scifi.com/battlestar/33_full_episode/
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
lehel www.scifi.com saab nüüd vaadata uue Battlestar Galactica sarja esimest episoodi "33" täiesti tasuta ja seaduslikult! Cool

http://www.scifi.com/battlestar/33_full_episode/


Nagu Jack O'Neill ütleks:"Nice" Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Siit saab downloadida Battlestar Galactica USA ja UK intromuusikat.

USA versioon:
http://www.simoleanstore.com/BSGUSIntro.mp3

UK versioon:
http://www.simoleanstore.com/BSGUKIntro.mp3


Kui tähele panite, siis tegu on erinevate variantidega. Kumb teile rohkem meeldib?

Mina eelistan UK versiooni, see laul kõlab kuidagi emotsionaalsemalt ja on sarja olemusega nagu rohkem kooskõlas. USA versioon kõlab natuke tuimemalt, olles samal ajal õrn ja sisaldades mingeid patriootlikke elemente.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib ka UK oma rohkem, ilusam on Razz

BTW, kas US ja UK introd ise erinevad teineteisest? Või on samad?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Mai 22, 2005 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada peaks algusvideo sama olema, ainult muusika erineb. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina ei ole originaal Battlestar Galacticat näinud, kuid leian, et see uus sari on midagi erilist ning kahtlemata väga omanäoline.

Nagu juba Enterprise mainis on BSG's üritatud saavutada rohkem reaalsuse tunnet ning tõepoolest tundub see palju ehtsam kui näiteks Star Trek ja Babylon 5. Võibolla üks selle tunde tekitaja on see, et sarjas ei ole mingeid välja mõeldud tulnukaid ning inimestel tuleb hoopis võidelda enda loodud masinatega. Pealegi on sarja atmosfäär kuidagi realistlik ja puuduvad liigselt ulmeline tehnika ning tegevustik.
Näitlejaid pean ma sarjas väga headeks, eriti meeldisid mulle esimeses hooajas Adama ja Apollo, kes olid minu arust väga ehtsad tegelased ning käitusid pigem nagu inimesed, mitte nagu näitlejad. Paljude teiste sarjade viga ongi see, et näitljead püüavad liiga hästi näidelda ja lõpptulemus on veidi võlts. Razz
Kõige rohkem meeldib mulle aga hoopis selle sarja mõte, et inimesed on hüljanud selle, mis nad tegelikult on ja unustanud Jumala. Luues Cylonid, lõid nad endale tegelikult järglased, kelle nad määrasid ennast hävitama. Varem või hiljem lapsed võtavad sisse vanemate koha, nii pea kui inimene hakkas Jumalat mängima, oli tema aeg möödas ning ta sillutas tee täiesti uuele rassile.

Lisaks on väga hea loo moraal, et tuleb jälgida mida me loome ning alati mõelda järele, kas me suudame ka oma loomingut hiljem kontrollida.
Hea näide ongi see, et Jumal lõi inimesed, kelle üle ta kaotas kontrolli ja kes hakkasid sõbraliku kooseksisteerimise asemel hoopis üksteist tapma.

Viimase plussina tooks ma välja sarja huvitava põhiidee, et inimesed said alguse hoopis mingil teisel planeedil ning isegi praegusel hetkel elab meie Galaktikas inimesi teistel planeetidel, kes samuti ei pruugi teada meie eksisteerimisest.
Seega esimene tulnukas, keda me ühel päeval näeme, võib olla hoopis inimene teiselt planeedilt. Wink
Ise olen samuti selle teooria pooldaja, kuna ma ei suuda uskuda, et me ainult sellel planeedil kanda kinnitanud oleme, Galaktika on selleks lihtsalt liiga suur.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et sarja on väga raske võrrelda teistega ning ma ei ütleks, et ta oleks parem kui nätieks Babylon 5 ja Star Trek, kuid ta on äärmiselt omanäoline ja ilmtingimata väga huvitav ulmesari. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

hmm veits offtopic, aga... kui keegi on lugenud U.K Lequin-i raamatut "Pimeduse Pahem Käsi", siis seal on suht sarnast teooriat aretatud... aga noh kes pole lugenud, siis soovitan, sest pean seda üsnagi heaks teoseks...
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Sarja loojad üritasid iga hinnaga vältida Star Treki teemat jne. Sellepärast polegi neil seal tehnoloogiat nii väga (Star Trekis on ulmeline tehno igal sammul ju)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks lihtsalt mainida, et hooaja viimane episood "Pegasus" oli äärmiselt hea, võibolla isegi parim kõikidest.
Põhjuseks sellele oli väga suur meeleolude kontrast, mis oli suudetud väga hästi välja tuua ja suurepärane näitlejatöö. Olen kindel, et kõik selle sarja vaatajad ei jõua hooaja teist poolt ära oodata, lõpp keriti nii pingeliseks.

Kõige rohkem meeldis mulle aga hooaja lõpu juures see, et näidati kui julm ja elajaslik võib üks inimene olla. Pegasuse meeskond oli üks tõeline loomade kari, kelle sarnaseid kahjuks ka meie ühiskonnas väga palju ringi liigub. BSG väärtus seisnebki minu arust selles, et suudetakse välja tuua inimeste kõige jälgimad pooled.
Loodan sügavalt, et kapten Adama paneb Pegasuse meekonna oma tegude eest rängalt maksma, sest nad on hullemad kui Cylonid. Igapäeva elus sellised teod kahjuks alati tasutud ei saa.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Tahaks lihtsalt mainida, et hooaja viimane episood "Pegasus" oli äärmiselt hea, võibolla isegi parim kõikidest.
Põhjuseks sellele oli väga suur meeleolude kontrast, mis oli suudetud väga hästi välja tuua ja suurepärane näitlejatöö. Olen kindel, et kõik selle sarja vaatajad ei jõua hooaja teist poolt ära oodata, lõpp keriti nii pingeliseks.

Kõige rohkem meeldis mulle aga hooaja lõpu juures see, et näidati kui julm ja elajaslik võib üks inimene olla. Pegasuse meeskond oli üks tõeline loomade kari, kelle sarnaseid kahjuks ka meie ühiskonnas väga palju ringi liigub. BSG väärtus seisnebki minu arust selles, et suudetakse välja tuua inimeste kõige jälgimad pooled.
Loodan sügavalt, et kapten Adama paneb Pegasuse meekonna oma tegude eest rängalt maksma, sest nad on hullemad kui Cylonid. Igapäeva elus sellised teod kahjuks alati tasutud ei saa.


Jah, aga laev ise võiks alles jääda Razz

Epsiood meeldis kohe väga, aga see "mõrv" oli rohkem õnnetus ju...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:

Epsiood meeldis kohe väga, aga see "mõrv" oli rohkem õnnetus ju...


Ma ei räägi mõrvast, vaid sellest, mida Pegasuse onu üritas enne teha, tema tapmine oli ainus lahendus.
Samuti pidasin silmas ma seda, kuidas Pegasuse meeskond enda cylonit kohelnud oli.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 8:01 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
FLT kirjutas:

Epsiood meeldis kohe väga, aga see "mõrv" oli rohkem õnnetus ju...


Ma ei räägi mõrvast, vaid sellest, mida Pegasuse onu üritas enne teha, tema tapmine oli ainus lahendus.
Samuti pidasin silmas ma seda, kuidas Pegasuse meeskond enda cylonit kohelnud oli.


Sain aru jah, aga ikkagi, nii ilma sõjatribunalita süüdi mõista on liig... Peaaegu terve Pegasuse meeskond on üks loomade kari ja valdavalt on süüdi selles nende Admiral (vähemalt selline mulje jäi, kui ta abi temast rääkis).
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 10:52 am    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:

Epsiood meeldis kohe väga, aga see "mõrv" oli rohkem õnnetus ju...


Mul on kohe kahju, et see õnnetus oli.

Paras, oi kui paras sellele tüübile Cool
"Pegasus" oli tõesti väga hea osa, üks parimatest. Nüüd tuleb ainult kole kaua oodata, et näha, mis edasi saab. Crying or Very sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ei no "Pegasus" oli tõesti hea osa. Alguses vaatasin et nyyd neil Cylonite vastu märgatavlt parem võimalus ja siis hakkas Caine s***a keerama. Ja ikka jube kohutav oli see, mida pegasuse meeskond Number kuuega teinud oli. Ja see koht kus Baltar Number Kuuele süüa andis oli nii nutmaajav koht Embarassed .Ja lõpus oli jube hea muusika. ja kui Adma´ytles, et "I'm getting my men!" siis ma olin umbes nii, et "Adama, you're the man!!!" Igastahes väga hea episood. Miskipärast ma arvan, et enne kui Pegasuse ja galactica vahel tulevahetus algab ilmuvad kohale Cylonid.


P.S. paras sellele väredjale, kes proovis Boomerit vägistada. Väga haige tegelane


***SPOILERS***

nii palju, kui ma kuulnud olen, Caine kõrbeb ja Adamast saab admiral.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi teab millal sari jätkub? Või peabki ootama kuni SciFi näitama hakkab? Kui nüüd vaadata kui kiirelt aeg läheb, siis pole palju oodata ka Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

2x11 "Resurrection Ship"

9 punkti, aga ka ainult sellepärast, et eelmine osa oli äärmiselt hea. Võrreldes "Pegasusega" oli seekord tegevuse osas väike tagasiminek, kuid ometi püsis pidevalt mõnus pingeline õhkkond. Galactica ja Pegasuse vahel kahjuks/õnneks tulevahetuseks ei läinud ning kiirelt asuti hoopis ühist vaenlast taga ajama, mis näitab, et hädaolukorras on ikka prioriteedid paigas. Õnneks osutus 'vaenlane' Starbuckiks.
Kohtumine presidendi juures valmistas pettumuse, oleksin Roslynilt veidi jõulisemat tegutsemist oodanud, näiteks Caini kõrvaldamist ametist. Aga ülllatusena tuli see, et ta soovitas Adamal Cain maha lüüa.
Lõpp oli väga hea, kui näidati vaheldumisi, kuidas Adama ja Cain üksteise tapmist planeerisid. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group