Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Battlestar Galactica (2004)' 2. hooaja arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Billy tapeti puhtalt sellepärast, et ta Lee ja selle, teate küll kelle, suhtele ette ei jääks. Juba sellepärast ei tapa keegi Adamat ära. Wink


Sellega ei saa küll nõus olla, kui poleks tahetud, et ta ette jääks, ei oleks teda üldse "tead küll kelle" vastu huvi tundma kirjutatud.
Pealegi, BSG ei ole just eriti tuntud selliste lükete poolest, nad üritavad ikka rohkem ¹okeerida.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Sellega ei saa küll nõus olla, kui poleks tahetud, et ta ette jääks, ei oleks teda üldse "tead küll kelle" vastu huvi tundma kirjutatud.
Pealegi, BSG ei ole just eriti tuntud selliste lükete poolest, nad üritavad ikka rohkem ¹okeerida.


We have to agree to disagree on that one. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

2x16 "Sacrifice"

Minult 8/10. Päris korralik osa, midagi suurt viga pole kuid lemmikute hulka ka ei kuulu. Kõige huvitavam oli jätkuv Sharoni teema - kelle heaks ta töötab, on ta sõber või vaenlane? Pantvangidraama oli selle kõrval teisejärguline.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

2x17 "The Captain's Hand"
"Battlestars are family business" on vast selle episoodi märksõna. Väga hea oli näha Pegasust lähedalt lahingus, sest eelmine kord näidati ainult ju eemalt. Väga hea, et Basestar ei hävinud, sest see oleks olnud liiga ebaloogiline, et külonid (nüüdsest kasutan seda sõna ka siin) projekteerivad oma laevadesse nii silmnähtavad nõrgad kohad.
Arvasin, et see ohvitser arreteerib Pegasuse kapteni, mitte Apollo... Apollole ei jõudnud vist kohale, et talle nii tähtis ülesanne anti, igatahes minu meelest on ta kõige edukam ohvitser BSG ajaloos, sest mu teada pole keegi teine nii kiirelt ametiredelil tõusnud...

10/10, polnud isegi pausi vahepeal Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

2x17 "The Captain's Hand"

9 punkti. Onupojapoliitika õitseb. Kõigepealt halvast - arvan, et oli halb otsus terve kuu vahele jätta ja Lee haavad parandada. Kuidagi võlts, nagu oleks mõne episoodi maha maganud. Ning Dee oleks võinud ka natuke Billy't leinata (lisaks vähendas Lee "kiire" haavade paranemine tema surma tähtsust). Aga oli ka palju head. Arvan, et Lee kiire ametiredelil tõus on sarjale hea. Mis järgmiseks - Kara koloneliks? Loodetavasti mitte. Mõlemad battlestar'id on nüüd Adama'de kontrolli alla, see lisab ainult põnevust juurde (ning lisab hoogu spekulatsioonile - kui tekib vajadus Pegasuse "ohverdamiseks", sarja nimi on ikkagi BSG, kas siis Lee läheb koos laevaga?). Abordi arutelu oli hästi tehtud, kuigi arvan et abordikeeld toob ainult pahandusi kaela (eriti veel sellises keevas õhkkonnas nagu nad on). Aga see on rohkem minu maailmanägemus, inimestele peaks sellistes küsimustes vabad käed jätma. Kedagi ei saa kästa beebisid teha. Liigne kontroll/piirang on alati halb.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

10/10
Kas keegi märkas, et see näitleja, kes mängis Pegasuse komandöri, kehastas Home Alone filmides(esimeses kahes) Kevini isa Razz Onjah, see selleks.
Kui Pegasus algul mängu tuli, siis muutus Apollo ja Starbucki positsioonid laevastikus minu jaoks segaseks. Kara edudati kapteniks ja Pegasuse CAG-iks. Apollost sai piloot Pegasuse peal. Peale Caini surma sai vist Apollo tagasi Galactica CAG-iks ja Starbuck Pegasuse CAG-iks. Tänases osas tuli aga välja, et Starbukc oli Galactica CAG ja Apollo vahepealne positsioon jäigi segaseks. Nojah, nüüd ta siis Komandör. Oleks olnud loogiline tegelt, et Tigh oleks Pegasuse komandöriks tehtud. Nüüd juba 4 Pegasuse ülemohvitseri surnud.
Osa oli muidu suurepärane. Etteaimamatu ja actionit jagus. Üle pika aja sai jälle Pegasust lähemalt nähtud. Antud osa arendas mõningate tegelaste omavahelisi suhteid. Starbuck ja Apollo niiöelda "friendship". Dee ja Apollo. Billy sumr oli täiesti ära unustatud.
Presidendivalimistega läheb asi jõhkraks kätte, sest Roslin mältab, seda kui ta nägi Kuute ja Baltarit koos. Ju ta arvab, et Baltar on Cylon või tegi Cylonitegsa koostööd. Eks näeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

Starbuck oli Galactica CAG, sest see Pegasuse kapten saatis ta Galacticale enne seda kui ta valeotsuse tegi. Apollo käskis aga Karal Viper võtta ja Pegasust kaitsma asuda. Pärast pääsemist läks Starbuck Galacticale nii nagu oli enne kästud...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

See ei ole SPOILERITE teema, kustutasin kolm postitust, sest iga kord, kui keegi siia kommenteerima tuleb, peab ta neid vaatama.

Spoilerite jaoks paluks teha eraldi teema, mulle need üldse ei meeldi ja tänu sellele üles pandud suurele pildile tean ma juba seda, mida ma tahaks vaadates teada saada.
Evil or Very Mad
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Püh Veeb 19, 2006 12:00 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

2x17 "The Captain's Hand"

Nonii, mina võin nüüd julgelt öelda, et BSG sari on lõpuks ringi täis teinud ja jõudnud tagasi hiilgava alguse taseme juurde, annan hindeks kindlalt 10 punkti. Cool

Midagi sellist olin ma juba pikka aega oodanud. Episoodis oli taaskord super näitlejatöö, suurepärane ülesehitus ja mis kõige tähtsam, lisatud oli psühholoogiline pool, mis hakkas enne nagu vaikselt tahaplaanile jääma.
Roslini dilemma ja raske otsus ning Baltari liigutus võimu haaramiseks olid väga meisterlikult kokku pandud ja see lisas sarjale kõvasti uut elu. Lisaks oli sarnases kategoorias põnev uue Pegasuse komandöri käitumine ja tema vastutustundetu otsus, kuid samas ennastohverdav ning kangelaslik käitumine.

Osa juures tuleks kõige rohkem hinnata just kunstilist poolt, sest koostöös heade eriefektide ja montaa¾iga loodi tõeliselt tõetruu atmosfäär ning seekord ei pidanud ma kordagi igavust tunda. Osa oli põnev algusest lõpuni ning sellel oli ka märgatav tähtsus suures plaanis.

Kindlasti oli osal ka pahupooli, kuid nende eest ma just punkte maha ei võtaks, sest siin on tegemist lihtsalt sarja üldise suunaga. Tõepoolest Peagasuse mitme komandöri kaotamine tundub veidi ebareaalne ning veelgi enam pidev noorte ohvitseride edutamine tekitab küsimuse: kuidas küll järjest kogenematum meeskond oma tööga üldse hakkama saab?
Kahtlemata on Lee tugev isiksus, kuid teda komandörina ma ikka päris ei näe, nii ruttu lihtsalt asjad ei käi. Ka minu arust oleks loogiline samm olnud Galactica XO tegemine Pegasuse komandöriks ning näiteks Lee tegemine Galactica XO'ks. Siiski ei saa me siinkohal tegijate tahte vastu ning kuna Leed kehastab tugev näitleja, siis ei näe ma tegelikult otsest põhjust, miks ta ei peaks sellel kohal hakkama saama. Smile

Igal juhul, muidugi oli see episood teatud mõttes veelgi sügavam samm veidi uskumatumasse stsenaariumisse, kuid samas oli kõik nii hästi tehtud, et lausa patt oleks seda sellepärast kritiseerida.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

2x17 "The Captain's Hand"

Nujah, mis ma oskan öelda, 10 punkti.
Oli väga hea osa, mis käsitles erinevaid probleeme. Abordiküsimuse dilemma oli muidugi õigesti välja toodud ja põhimõtteliselt on inimesed seatud valiku ette, mis on olulisem: kas kodanike õigused või liigi püsima jäämine. Natuke kummalise mulje jättis siiski Roslini otsus lubada tüdrukul aborti teha, nagu oleks ebameeldiva küsimuse lahendamise lihtsalt edasi lükanud. Tema valimiskampaaniale mõjub see igatahes mõlemal juhul. Baltar otsustas siis ka kandideerida ning tal on nüüd Roslini vastu väga mõjus relv inimeste õiguste näol. Kuidagi tekkis selles osas kahtlus, et kas Baltar ise ei või äkki külon olla? Selline, kes ise ei tea, et ta inimene pole.

Veel ühest Pegasuse kõrgemast ohvitserist vabanemine oli minu arvates juba väga kummaline samm; ok, arusaadav, et ei taheta uusi näitlejaid palgale võtta, aga see hakkab juba usutavuse piire ületama. Arvan siiski, et Lee määramine Pegasuse komandöriks oli õige tegu. Kogenud ohvitsere pole enam eriti kuskilt võtta ja pealegi ei saa selliste otsuste tegemisel arvestada ainult kellegi auastet, vaid ka sobivust ametikohale. Näiteks too viimane Pegasuse komandör, nagu Lee mainis, oskas tegelda masinatega, kuid mitte inimestega ja see põhjustas tema otsuse hüpata külonite seatud lõksu ning lõpuks ka tema surma. Tigh (Galactica XO) ei suudaks minu arvates laeva juhtimisega eriti paremini toime tulla. Tema 'saavutusi' mäletame ajast, mil Adama hooaja alguses haigevoodis lamas.

Nagu juba teised maininud on, ei meeldinud ka mulle, et terve kuu vahele jäeti ja näiteks Billy juba peaaegu unustatud oli.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

2x18 "Downloaded"

Episoodi teaser (lõik ennem introt) oli üks parimaid BSG ajaloos. WOW. Väga hea montaa¾. Episoodi lõpp natuke langes, kuid kokkuvõttes siiski 10 punkti. Kõikidelt asjaosalistelt suurepärane näitetöö, ekstra kiidusõnad Lucy Lawless'ile (ja Matthew Bennett'ile, nagu alati on tal väikene osa, kuid tema emotsioonitu näitlemine defineerib cylon'i). Väga hea idee oli Baltar Nr6 peas (mis tõi ka vajalikku huumorit). Püüti Nr6 inimlikumat poolt näidata ning minu silmis sellega õnnestuti.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

2x18 "Downloaded"

Minu meelest oli seekord tegu millegi fantastilisega ning kindlasti ühega parimatest BSG episoodidest üldse, kui mitte isegi parimaga.
Hindeks läheb kindlalt 10 punkti! Cool

Olin äärmiselt meeldivalt üllatunud, kui nägin, et lõpuks ometi tehakse ka episood, mis läheneb asjadele cylonite vaatenurgast ning näitab meile nende ühiskonna korraldust. Cylonite teises kehas ümbersündimine sai nüüd täiesti selgeks ja see oli minu arust ka väga reaalselt ja muljetavaldavalt tehtud.
Episoodi suurim pluss on aga uued vastused ja ka uued küsimused, mis seekord meie ette toodi. Esiteks oli muidugi huvitav teada saada, mis sai Sharonist, kes tapeti Galactica peal ning see, mis selles osas selgus, oli suhteliselt ettearvamatu. Teiseks oli täiesti uskumatu avastus fakt, et Six, kes oli Caprical, ei läinudki Baltari pähe, vaid hoopis uude kehasse. Lisaks selgus veel, et tema peas oli Baltar, nagu Baltari peas oli tema. Siit tekib uus küsimus: kas Baltar on cylon või kujutavad nii Baltar kui ka kõnealune Six endale üksteist ette ja kuulvavad sellisel viisil ainult enda teist poolt? Kõige segadust tekitavam on veel see, et Baltari peas olev Six on cylonite poole peal ja Sixi peas olev Baltar inimeste poole peal. Razz

Väga hea oli näha ka Caprica inimeste vastupanuliikumist ning seda, et nad võitlevad edasi.
Üks suurimaid avastusi oli kindlasti asjaolu, et Sharon ja Six, kes olid kokku puutunud inimestega, said nendest kõvasti mõjutatud. Mõlemad jõudsid lõpuks järeldusele, et cylonite käitumine ei ole kõige õigem ning saaks ka teistmoodi. Ei jõua ära oodata, mis nende plaanist välja kujuneb, kuid arvestades järgmiste osade ühelauselisi kokkuvõtteid, saavad nad millegagi hakkama. Wink

Ka teise Sharoni lapse äravõtmine Galactica peal oli päris huvitavalt tehtud ning eriti mainiks seda, kuidas meile serveeriti nö. uue ema käitumist, kellel polnud õrna aimugi, et tema adopteeritud laps on cylon.

Igatahes oli tegu ühe kõige kaasahaaravama ja sügavama episoodiga BSG ajaloos, suur kiitus ja kummardus minu poolt. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

10/10
Vaatasin selle osa lausa 2 korda järjest ära, sest see oli BSG ajaloos tõeline tase ning ühe vaatamisega oli natuke liiga palju korraga seedida. Ma sain väga palju vastuseid.
Ühesõnaga, nüüd me teame lõpuks kindlalt, et Kuus Baltari peas ei ole Natasi. Kuus Baltari peas kuulutas ennast osas 2x07 " I am an angel of God." Ja ma arvan, et Baltar Natasi peas on see sama "jumalik olevus", kes kaitseb ja suunab Baltarit. Cylonite taassünd oli äärmiselt huvitavalt tehtud. Kahju ainult, et Cylonid sellises valges vedelikus taassünnivad. Kas ei oleks parme näiteks äärmiselt läbipaistev vesi? Razz Twisted Evil Grace Park seal vedelikus. Hubba!Hubba!
Varem arvasin, et Kuus juhib vägesid, aga nüüd jääb mulje ett ikka D'anna Biers on Cylon juhtivas rollis. Kahju, et ühtegi uut Cyloni mudelit ei avaldatud. Anders võitleb edniselt edasi. Hästi paneb. Aga üks asi jäi mind piinama. kas kellelegi teisele ei tundunud see Cylon Centurion, kes parkimisgaraa¾i sisse kõndis ja Andersi plaani peaaegu ära rikkus, kuidagi imelik? Ta oli nagu rohkem valget värvi kui hallikas ja nägi välja nagu plastmassist mänguasi. Ma ei tea. Midagi oli tolle Centurioni juures imelikku. Haa, ja naljaks oli nähe, kuidas Centurionid puid istutasid. Very Happy Natuke sai muheleda küll. Huvitav näha, et Sharon ei ole oma Cyloni "pärandit" vastu võtnud, ning peab ennast ikka rohkem inimeseks. Kui Chiefi Sharon peaks tagasi galacticale sattuma, siis Baltar on omadega metsas, sest Sharon teab nüüd, et see oli Baltar, kes aitas Natasil 12 koloonia vallutamist läbi viia. Ja Natasil ning Sharonil on nüüd aega umbes 36 tundi, et juhtida Cylonite seas revolutsiooni. Eks näeb mis sellest välja kukub. Natasi ja Sharoni suhet oli suurepäraselt kujutatud. [/spoiler]Järgmises osas Sarbuck, Helo ja Sharon naasevad Capricale Andersit ja teisi vastupanuliikujaid päästma. Loodame, et nad siis ka Chiefi Sharoni ning Natasi peale korjavad.[spoiler]
Tõeliselt suurpärane episood. Cylonite tulevik ei ole enam kindel.


Kui tahate lugeda teksti spoilerite märkide vahel, siis copyge see tekst näiteks oma arvutis wordpadi või midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 12:18 am    Teema: Vasta viitega

2x18 "Downloaded"

Äärmiselt põnev episood. Cylonite elu ei olegi nii must-valge nagu mulle enne tundus. Episoodi alguses oli jah naljakas koht kus Centurionid puid istutasid Razz
Ma poleks mitte arvand, et Sharon Andersil põgeneda aitab.

Ei hakka enam teisi kordama, 10 punkti kindlalt minu poolt Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Oihh. Unustasin veel mainida seda, et ma lausa vihkasin Roslinit, selle eest, mis ta Sharonile tegi. Ma saan aru, et nii on inimestele ohutum ja Cylonid laevastikus ei proovi last varastada, kuid Sharon on pidanud nii palju üle elama ja see oli küll viimane hoop. Tunnen talle tõeliselt kaasa. Ja nii kurb koht oli, see kus Chief ja Helo enda arvates Hera tuha kosmosesse lasid. Kurb, kurb. Ja veel üks asi. Ingel Kuus(ma kutsun teda nüüd nii, sest ta kuulutas ennast Jumala ingliks ning ta ei ole kohe kindlasti Natasi) pole kõiketedev. Nimelt ta arvas, et Sharoni tütar Hera mõrvati ja oli Baltari peale vihane et ta "nende" last ei suutnud kaitsta. Huvitav, kas Ingel Kuus ennast peale seda enam Baltarile ilmutab. Kui Natasi peaks ka kuidagi laevastikku jõudma peab baltar hakkama saama tema, Gina ja Ingel Kuuega. Ei vea mehel. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 2:02 am    Teema: Vasta viitega

10/10
Vääga hea osa oli... Very Happy Paistab, et need cylonid, kes n.ö. salaoperatsioonides tegutsesid ja inimestesse armusid, ei suuda enam oma leivaisade poolt olla...Tuleb välja, et biitlid leiutasid kõikevõitva slogani:"Not war, make love" Twisted Evil
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kahju ainult, et Cylonid sellises valges vedelikus taassünnivad. Kas ei oleks parme näiteks äärmiselt läbipaistev vesi? Razz Twisted Evil Grace Park seal vedelikus. Hubba!Hubba!

Drool

10 punkti. Tõepoolest, üks parimaid osi, kui mitte kõige parem siiani; põhiliseks plussiks muidugi uudsus ja tegevuse näitamine külonite poole pealt vaadatuna. See episood tõstatas jälle väga tugevalt küsimuse, et kes üldse on inimene, mis teeb inimese ja mis rolli selle kõige juures mängib armastus?

Mingit ühte erilist stseeni on selle osa juures väga raske välja tuua, kogu episood haaras nii endasse, et ma ei märganudki aja möödumist. Pealegi on eelmised kõnelejad juba kõik välja öelnud.

Aga ainult et... kuidas nad seletavad parkimismajas seisnud Citroen DS'i? Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Aga ainult et... kuidas nad seletavad parkimismajas seisnud Citroen DS'i? Very Happy


Täpselt sama küsimus Very Happy Kusjuures numbrimärk oli ka hea Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Battlestar Galactica - 2x19 - "Lay Down Your Burdens (part 1)"
8/10
Noh, mis ma ikka öelda oskan. Pikka aega reklaamiti 2x19 ja 2x20-et mingite MEGA osadena, milliseid pole veel BSG-s nähtud. Osa oli aga üpriski kespärane, võibolla olid mul liiga suured ootused, ma ei tea. Palju uusi asju toodi esile küll. Uus asustamiskõlblik planeet udukogus; presidendivalimised; päästeoperatsioon Capricale; Chiefi kartus, et ta on Cylon; kas Cavil on tegelikult ka Cylon jne. Mis mind aga häiris, oli nimelt see, et ühtegi antud teemadst ei suudetud selles osas lahendada. Kui ma esimest korda nägin selle osa pilte, siis arvasin et see tuleb nüüd kõva action, aga selleks ajaks kui päästemeeskond Capricale jõudis oli osa peaaegu läbi. Razz Natuke actionit muidugi oli paari viimase minuti jooksul aga see oli ka kõik. Jään igastahes otama järgmise nädala osa. See 60-minutiline. Igalpool kutsutakse 90-minutiliseks, aga tegelikult tähendab see, et 60 minutit sarja ja 30 minutit reklaami. SciFi kanalil on lati 1 kolmandik antud ajst reklaam. Suht nõme.
Nojah, hea et järgmine osa vähemalt tunnikese kestab, ehk tuleb rohkem actionit jne. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

2x19

Päris vaadatav oli. Muusika meeldis Razz
Lõpus olev action oli hea jah :d
Ei viitsi pikalt kommenteerida seda osa Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group