Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Battlestar Galactica (2004)' 2. hooaja arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

2x19 "Lay Down Your Burdens (part 1)"

9 punkti. Mulle meeldis. Olen FLT'ga nõus, taustaks kõlanud theme oli hea vaheldus ning sobis osaga ideaalselt. Avastatud planeet oli huvitav lüke. Planeedile varjumine oleks viga. Nagu Roslin ütles - kui laevastik selle leidis, siis leivad ka cylonid. Chiefi tegevusliin polnud võibolla kõige parem. Teostus oli väga hea, Stockwell oli oma osas suurepärane ning kõik unenäega seotud oli suurepäraselt filmitud, kuid kogu see hullus tuli liiga järsku. Lisaks kõik see, mida ta Cally'ga tegi.

Esimese poole kohta väga hea. Actioni puudumine on ainult pluss.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/


Viimati muutis seda Sigma (Laup Märts 04, 2006 11:45 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

2x19 "Lay Down Your Burdens (part 1)"

Mulle see osa täitsa meeldis ning olen rahul, et taaskord ei piirdutud tavalise actioniga, vaid pingutati, toodi esile palju uusi teemasid ning lasti vaatajal kõike rahulikult seedida. Vahel ongi hea, kui saad lihtsalt episoodi vaadata ja lasta sellel endasse imbuda, sest kiirete osade suur miinus on just selles, et raske on selle taga midagi sügavamat näha.

President Roslini ja Baltari kampaania võitlus oli väga kaasahaaravalt sisse toodud ning oli minu arust paremini väja tulnud, kui esimene võistlus Baltari ja Zareki vahel esimeses hooajas asepresidendi koha peale. Selles kampaanias on piisavalt pinget ning samas on nauditav vaadata, kui kõrgel kunstilisel tasemel see kõik on. Nende kahe võitslus tundub kohati täiesti reaalne, sest näitlejad on head ja ülesehitus on samuti muljetavaldav. Selle planeedi sissetoomine oli ka väga hea idee ning see teeb ka presidendivalmised veelgi huvitavamaks.
Huvitavalt olid osale juurde poogitud ka teised teemad, nagu inimeste päästmine Capricalt ja Chiefi mentaalsed probleemid, mis lisasid asjale veelgi jumet.
Jään huviga järgmist osa ootama, sest olen kindel, et sellise põhja taustal on võimalik järgmisest osast midagi erilist teha ning leida põnev lahendus kõigile tõstatatud probleemidele.

Hindeks siis 9/10, midagi lausa fantastilist ei olnud, kuid minu arust oli episoodi mõnus vaadata ja sari näitas jällegi oma kvaliteeti. Olen üldse äärmiselt rahul sellega, mida olen nüüd teise hooaja viimaste episoodide jooksul kohanud, BSG on ennast taas leidnud. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 1:08 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
2x19 "Lay Down Your Burdens (part 1)"


Hindeks siis 9/10, midagi lausa fantastilist ei olnud, kuid minu arust oli episoodi mõnus vaadata ja sari näitas jällegi oma kvaliteeti. Olen üldse äärmiselt rahul sellega, mida olen nüüd teise hooaja viimaste episoodide jooksul kohanud, BSG on ennast taas leidnud. Cool



Millal BSG ennast kaotas? Hooaja esimene pool(episood 1-10) oli just suurepärane, aga peale Pegasust hakkas BSG vaikselt maha käima(erandiks oleks siin "Downloaded"). Ka "Lay Down Your Burdens part 1" oli üks väga ebareaalne episood. Baltaril võimalus võita presidendikoht, täiesti segane päästeoperatsioon Capricale. Varem polnud keegi sellega nõus ja nüüd saadetakse mingi 20 Raptorit 50-et inimest päästma. See on täiesti segane. Mulle küll paistab, et tegijatel hakkavad ideed otsa saama.
Rääkimata viimaste aja otsustest. Kat parem piloot, kui Starbuck; Helo ja Sharoni laps võeti ära; Billy surm; Apollo Pegasuse komandöriks(see on eriti valus, sest selle osaga oli näha et Apollo on tegevusliinidest võõrdunud ja on muutunud pigem kõrvaltegelaseks. Jeesus. Ja kui see kedagi marru ei aja, siis vaadake järgmise nädala osa!!! BSG saab olema totaalselt rikutud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

@SinkaVonka: Olen sinuga täiesti vastupidisel arvamusel, BSG oli väga hea päris alguses ning on nüüd uuesti paremaks hakanud minema. Vahepeal piirduti sarjas suuremalt jaolt actioniga, kuid nüüd on taas hakatud rõhku panema ka sisulistele asjadele. Minule on viimased episoodid igatahes väga meeldinud ning leian, et vähemalt praeguseks on uuesti pingutama hakatud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

2x19
See muusika alguses pani lausa külmavärinad üle selja jooksma - nagu oleks vaikus enne tormi, andes mõista, et midagi suurt on tulemas. Kahjuks see suur jäi küll tulemata, aga sellegipoolest oli hea osa. Eelmisega muidugi väga võrrelda ei anna. 8.5 p paneks, aga suure osa sellest annab esimesed 11 minutit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Mina olin osaga rahul, kuigi jah võib-olla eelmisel hooaja "Cliffhanger" Kobol's Last Gleaming pt 1.-2. jättis sügavama mulje. Jah, olen nõus, et kohati on BSG viimase aja stooriliinid veidi pingutatud. Eks nad on seadnud juba kord lati nii kõrgele, et endalgi on raske seda ületada. BSG on imho siiski hetkeseisuga endiselt parim sari telemaastikul. Nii et mis te norite, tehke ise paremini Smile

Kui nüüd sisust rääkida, siis mulle tundus see küll enam kui kahtlane, et üks Caprica-missiooni raptoritest kohe esimesel hüppel valesse kohta sattus ja veel pealegi mingi viirastusliku kummitusplaneedi avastas. Kellegi karvane käsi peab siin mängus olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

2x19 "Lay Down Your Burdens", 1. jagu

Panin 9 punkti, üldiselt väga hea episood, aga hooaja lõpuosalt (õigemini selle esimeselt poolelt) oleks oodanud midagi võimsamat.
Nagu juba eelnevad kommenteerijad on välja toonud, mainiks ka mina muusikat, mis oli üsna harjumuspäratu, kuid sobis väga hästi ja lõi sellise äreva õhkkonna.
Natuke koomikat oli ka selle Roslini pliiatsi- ja paberilõhkumisega ja muidugi Adama repliik "Then you're pretty screwed" oli midagi, mida temalt nüüd päriselt oodanud ei oleks. Alguses jäi küll kummaline mulje, et kas mutt on hulluks läinud või midagi (arvestades mõningaid tema otsuseid, polekski see väga võimatu), aga hiljem, kui ta pidevalt naerukrampides oli, muutus see juba tüütavaks. Üldse on BSG olemus kuidagi muutunud, sari on 'pehmemaks' läinud võrreldes esimese hooajaga. Jah, vägivalda ja raskeid teemasid käsitletakse endiselt, aga selle kõige juures valitsev kuidagi soojem atmosfäär. Ma ei ole kindel, kas see just väga hea on, vaatamise teeb muidugi kergemaks, aga samas jääb mulje, et tegijad on ise oma sarja radikaalsusest ära ehmatanud ja üritavad seda nüüd laiemale publikule söödavaks teha.

Presidendivalimiste teemat oli huvitavalt käsitletud, aga kas alles hiljuti ei olnud mingid valimised. Episoodis "Colonial Day" või kuskil... Vahva koht oli see, kus Roslini tiim arutas, et Baltari ainus tugev külg on religioon ja siis järgmises stseenis oli Zarek Baltariga just sedasama jutustamas. Very Happy
Baltar sai muidugi abi planeedi leidmise tõttu; mina pean tunnistama, et selle avastamine jättis mulle kohe väga kahtlase mulje, sest et üks raptor juhuslikult õigesse kohta satuks, on natuke liiga ebatõenäoline. Pigem võib kahtlustada, et külonid sokutasid nad kuidagi õigesse kohta. Üldse, kui see planeet nii paksu udukogu taga oli nagu näidati, siis ma tahaks teada, et kuidas päikesevalgus ja koos sellega ka soojus üldse tolle taevakehani jõuavad. Väike vastuolu?
Baltari poliitika tekitab minus kahetisi tundeid, kõige paremini iseloomustaks vist fraas "õige jutt, aga vale motivatsioon". On tõsi, et inimesed vajavad lootust hirmu asemel, ent samas on see planeet tõesti liiga ohtlik. Aga teisalt jälle, milline planeet üldse ohutu oleks? Inimesed ei leiaks enne rahu, kui külonid on kas hävitatud või mingi rahuleping sõlmitud.

Actionit oli tõesti natuke vähe, aga see väga ei häirinud. Lõpuminutitel toimunud lahing oli päris äge ja korralikult tehtud ning loodetavasti näeme järgmisel nädalal rohkem.

Nagu samuti juba mainitud on, meeldis ka mulle Dean Stockwelli näha, kuig tuleb tunnistada, et võrreldes "Ajahüppe" aegadega on ta tunduvalt hallimaks jäänud. Vestlus Tyroliga oli meeldivalt värskendav, sellist preestrit, kes ütleb, et palvetamine ei aita, ei kohta vist iga päev. Very Happy Igatahes see ülema lugu on veidi segane, alguses ma mõtlesin, et ta ongi külon, aga kui seda selgitati tema hirmuga, siis... no kes teab. Pigem on Stockwell ise külon, nagu ta naljatamisi mainis. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga teisalt jälle, milline planeet üldse ohutu oleks? Inimesed ei leiaks enne rahu, kui külonid on kas hävitatud või mingi rahuleping sõlmitud.


See on hea tähelepanek. Ma mõtlen, et kui Galactica koos oma laevastikuga Maale jõuab, siis mis takistab Cylonitel järgnemast. Muidugi, kui Maa arengutase on sama, mis 12 Koloonial siis on vast asi korras. Cylonid suutsid vallutada 12 kolooniat, sest neil olid juba umbes 2 aastat inimeste seas inimcylonid olnud, kes valmistasid ette rünnakut(mainida tuleks Natasit, kes kolooniate defence mainframe-i välja lülitas). Ja kui Cylonitele ikkagi mingi 70 Battlestari vastu vahib, siis kahtlen, et Cylonid neile ära teeksid. Kuigi risk on, et 12 koolonia ellujäänud toovad Maale hukatuse kaela. Laevastikus on ikka veel 8 Cylonit(yks neist D'Anna Biers ja teine Vend Cavil).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2006 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Galactica set for October season premiere

Deem, ülikaua peab ootama...Sad

http://www.gateworld.net/news/2006/03/igalacticaisetforoctoberse.shtml
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2006 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Jepp, lugesin ise ka seda uudist. Miks????
Sarja esimene hooaeg lõppes ka umbes samal ajal, mis praegune(2) hooaeg ja teine hooaeg algas juba juulis.
Nojah, nüüd nad saavad mulle enne kolmandat hooaega 2.5 DVD kaela parseldada. Ei juhtu tihti, et ma ostaksin endale sarja DVD-l, mille osad mul juba olemas, a BSG on seda väärt. Peab raha koguma hakkama Rolling Eyes

Parem oleks, kui Lay Down Your Burdens (part 2) oleks suurepärane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

2x20 "Lay Down Your Burdens (part 2)"

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Asi vajab seedimist. Praegu ainult niipalju, et Stockwelli stseenid oli parimad. Hinne ja muudest asjadest natuke hiljem.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
2x20 "Lay Down Your Burdens (part 2)"

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Asi vajab seedimist. Praegu ainult niipalju, et Stockwelli stseenid oli parimad. Hinne ja muudest asjadest natuke hiljem.


Irw jah, viimased 15.minutit olid nagu noh, peab uuesti vaatama Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Järgnev sisaldab 2x20 osa SPOILEREID.

Kõigepealt halvast. Mõned stseenid olid tüütult igavad. Näiteks Lee, Kara ja Andersi vestlus - oli sellel mingi mõte? Neid oli veel mõni. Lõpp jättis palju küsimusi - miks lasti Baltaril niimoodi valitseda? Kas soov koduplaneedi vastu oli nii suur, et ületas kõik kannatused? Miks Adama ja Roslin midagi ette ei võtnud? Baltari lõbutüdrukud olid natuke liig. Või oligi sarja tegijatel eesmärk ekstreemsusest maksimum võtta? Mida võideti ekstreemsuses kaotati usutavuses.

Kas mulle meeldis tehtud lüke? Esimene emotsioon oli negatiivne, kuid kui sai osa uuesti üle vaadatud ja asja natuke seeditud, siis tuleb tõdeda et tegu võib siiski olla väga õige pöördega. Igatahes tegu ühe julgema sisupöördega, mida ma näinud olen. Ma teadsin nii mitmeidki spoilereid, kuid viimase 20min kohta ei teadnud ma midagi. Ootasin pingsalt millal Baltar oma "unest" üles ärkab, kuid aina enam hakkas tunduma, et see polnud mingi uni. Sari vajas mingit järsku pööret ja usun, et see pööre on õige. Huvitav on näha, kuidas Baltari ja Nr6 tegevusliin edasi areneb.

Natuke ka eelnevatest sündmustest. Stockwelli stseenid olid episoodi üks kõrghetki (kui viimased 20min välja jätta), tegu suurepärase näitlejaga ("take me to your leader" Laughing). Stockwelli, Roslini ja Adama vestlus oli üks parimad stseene BSG ajaloos. Baltari ja Roslini vestlus oli hea, kuid see kõik tundub tühisena arvestades kuidas kogu asi välja kukkus.

Hinne? 9.5 punkti. Mitte lõpu, vaid venimise pärast. Kuid kokkuvõttes suurepärane osa.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Hindeks annan kohe 10/10, sest midagi nii erilist poleks ma tõepoolest oodanud.

Kuigi olin enne teada saanud mõningaid väikseid spoilereid, kujutasin ma seda osa ette hoopis teistsugusena ning eeldasin, et kogu paari eelmise episoodi jooksul algatatud teema lahendatakse nüüd ära. Üllatus, üllatus, nendest küsimustest kujunesid palju reaalsemad tulemused ning hoopis kõik läks nii, nagu Baltar seda soovis.
Kõige pingelisem episoodis oli minu jaoks kindlasti valimiste teema, sest tulemuste võltsimine ja mitmed jutuajamised, tegid selle äärmiselt põnevaks. Nägime ära kui kaugele on mõningad inimesed valmis minema ja kui kaugele mitte. Roslin oli tegelikult oma otsust tehes palju arukam kui admiral Adama, kes läks minu meelest olukorra moraalse poole kaalumisega liiale. Kuna Baltarile anti võimalus valitseda, hävitati sisuliselt peaaegu kõik see, mille eest oli nii kaua võideldud.

Episoodi viimased 20 minutit oli kahtlemata suur shok ning võiks isegi väita, et mõnes mõttes suur vaataja tüssamine, sest sarja järjepidevat iseloomu arvestades, oleks selline käik olnud võimatu. Siiski seda tehti ning peaks mainima, et mõningase seedimise järel tajusin, et tegelikult oli tegu väga julge ning samas ühe originaalseima käiguga sarjade ajaloos üldse. Inimeste elu sisse seadmine New Caprica peal muutis märgatavalt sarja iseloomu ning loodan, et järgmine hooaeg suudab sarja uut suunda edukalt jätkata. Midagi uut oli vaja ja nüüd on seda isegi rohkem, kui loota oleks võinud.

Lõpuminutitel aset leidnud cylonite taaskordne väljailmumine oli veelgi ootamatum, kui osa eelnevad käigud ning sellega tekitati kõigele lisaks veel selline lootusetuse tunne. Siiski jäi õhku küsimus, et mis oli vahepeal saanud cylonite rahuplaanist ning kas nad plaanisid seda jätkata või olid vahepeal leidnud uue tee. Igatahes episoodi lõpp meenutas küll pigem vallutust kui rahumeelset saabumist.

Jätan siinkohal detailse analüüsi ning asun asjade juurde, mis mulle selle osa juures kõige rohkem meeldisid. Kindlasti oli tark tegu Stockwelli mängu toomine kelle näitlejatöö oli nagu alati, müstiliselt hea. Ausalt öeldes oli juba eelmises osas aru saada, et ta on cylon, kuid sellest hoolimata serveeriti meile tema saabumine väga efektselt.
Lisaks avaldas mulle muljet osa kunstiline pool. Näiteks elu New Caprical oli ülimalt reaalselt kujutatud ja eriti võimas oli cylonite 'vallutusarmee' saabumine linna. Tegijad olid sellise liigse sättimise kõrvale jätnud ning kujutasid olukorda üllatavalt loomulikult. Muljetavaldav oli ka Adama jaltuamine tühjas laevas, selles oli midagi rahulikku, kuid samas tekitas see sismas sellise kerge õudustunde, et midagi tõeliselt halba on ees.

Tõmban siinkohal otsad kokku ja ütlen veelkord, et selle osaga suudeti vaatajaid jõuliselt üllatada ning astuti samm, mille vale teostus võinuks lõppeda ka sarja allakäiguga. Siiski loodan, et kuna uus alus, mis seekord alla pandi, on nii võimas, tuleb järgmine hooaeg selle najal veelegi parem kui need, mida oleme siiani näinud. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 10:20 am    Teema: Vasta viitega

2x20

10 punkti ka minu poolt. Kui esimesed 40 minti läbi sai tundus mulle, et episood on läbi, aga üllatus oli suur, kui näidati tegevust aasta hiljem jne. Cylonite tulek oli väga hea. Igatahes oli see rahuplaan väga imelik. Lõpu järgi võiks arvata, et see oli nende poolt loodud plaani üks osa New Caprica vallutamiseks:
Cylonid lahkusid Capricalt jättes inimestele mulje, et nad läksidki oma teed; inimesed pöördusid tagasi BSG'le; Cloud 9 lendas õhku jättes jälje, kus laevastik asub; inimesed elasid õndsas teadmises, et Cylonid ei pruugi tulla.

Dean Stockwelli näitlejatöö oli väga hea :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

"Lay Down Your Burdens (part 2)"
Oh my Gods!!!! 10/10
Mul oli selle osa suhtes palju eelarvamusi, kuid peale osa enda nägemist, ei suutnud ma ära kiita seda osa. Lihtsalt suurepärane. Ja nüüd asun siis asja kallale.
Nii, hea oli see, et saime eelmiste osade küsimustele vastuseid. Starbuck, Anders, Helo, Sharon ning teised pääsesid peale seda, kui Cylonid taganesid ning planeedilt lahkusid. Cavil ikkagi on Cylon. Baltar sa presidendiks. Viimased 20 minutit oild suurepärased. Hüpe aastas edasi oli tegelikult väga hea suund, sest nüüd tekib täiesti uus olukord.

Asjad, millest ma aru ei saanud:
1) Miks Gina Cloud 9-i õhku lasi? Kas ta oli lihtsalt segane või oligi tema eesmärgiks Cylonitele laevastiku asukoht reeta?
2) Kas Cavil rääkis ikka tõtt, et Chiefi Sharon ja Natasi(Kuus, kellega Baltar 2 aastat Caprical koos elas) suutsid teisi Cyloneid veenda selles, et inimkonna ründamine oli vale samm ja veendsid teisi 12 kolooniast lahkuma?
3) Cylonid olid Galactica laevastikust 1 valgusaasta kaugusel. Ja nad jõudsid siis 1 aasta pärast Uuele Capricale, sest Cylonid nägid Gina pool tekitatud tuumaplahvatust. Kas see tähendab seda, et kuna Cylonid olid 1 valgusaasta kaugusel nägid nad ka plahvatust 1 aasta hiljem ja kohe seadsid kursi Uuel Capricale. See tähendab, aga et Cavil ei rääkinud pärsi tõtt selles suhtes, et Cylonid lasevad inimestel minna oma teed.
4) Kolm Cylonit, kes Baltari kabinetti sisenesid. Üks neist oli Doral, teine Natasi ja kolmas pidi ju arvatavasti olema Chiefi Sharon. Kui tegemist on meie kahe Cylonite kangelastega(või õigemini kangelannadega), siis ei saa Cylonite kavatsused olla päris halvad. Kas tahavd äkki nüüd Cylonid luua inimestega sõprussidemeid? Või tahavd lihtsalt orjastada?

Ohh issand. Küll saab selle osa kohta alles palju kirjutada. Üks on kindel. Allesjäänud laevastik, Galactica ja Pegasus peavad Uuele Capricale tagasi pöörduma ja üpriski varsti, sest seal on Cally, Chief, Tigh, Starbuck, Anders, Roslin, Baltar ning Sharoni tütar. Neid tegelasi ei saa sinna planeedile jätta. Peagi on suuremosa inimesi planeedil.

Oi ja veel tuleb siit. Chiefil on prillid Cool Cally ja Chief on koos, mis on minu arust hea samm ja see koht, kus Cally ütles et ta andestab Chieflie Wink
Lee on paksuks läinud Razz Dee tundus ka hoopis teistsugune. Kahju oli näha nii Pegasust kui ka Galacticat peaaegu tühjana.

Ja mulle meeldisid osa viimased read.
Cally, Starbuck ja Chief seisavad kõik kõrvuti ja vaatavad Cyloneid nende eest läbi marssimas.

Chief: "What do you wanna do now, captain?"
Starbuck: "The same thing we always do. Fight them until we can't."
Chief vaatab Starbuckile otsa.
Ma ei suuda oktoobrit ära oodata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

10!

Rohkem on raske öelda kui eelkõnelejad on juba enamusest rääkinud. Nii palju veel, et mulle kui hardcore B5-fännile tõi stseen, kus Cylonite raiderid lendasid üle New Caprica vägisi meelde ühe sarnase juhtumi Centauri Prime'il. Igaljuhul äärmiselt mõjuv vaatepilt.

Hmm ... Ja Adamal on vuntsid? See tekitab mitmeid assotsiatsioone. Esiteks muidugi Leitnant Castillo Miami Vice'st.

Ja siin veel üks vuntside ja habemega Adama sarjast "Galactica 1980":

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

Lee on paksuks läinud Razz

Hea toidu peal Razz
Tegelt, nüüd ta ei pea ju hullu vaeva nägema, et Viperi kokpitti ära mahtuda, ta on ju ikkagi lahingulaevad komandör :d
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ulkesh kirjutas:
Nii palju veel, et mulle kui hardcore B5-fännile tõi stseen, kus Cylonite raiderid lendasid üle New Caprica vägisi meelde ühe sarnase juhtumi Centauri Prime'il. Igaljuhul äärmiselt mõjuv vaatepilt.


Muide ka mina nägin sellega tihedat seost, kuid unustasin seda mainida. See cylonite ülelendamise stseen oli ikka väga selle moodi, kui shadow'de laevad lendasid üle Centauri Prime'i ja Londo neid kohkunult jälgis. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Ulkesh kirjutas:
Nii palju veel, et mulle kui hardcore B5-fännile tõi stseen, kus Cylonite raiderid lendasid üle New Caprica vägisi meelde ühe sarnase juhtumi Centauri Prime'il. Igaljuhul äärmiselt mõjuv vaatepilt.


Muide ka mina nägin sellega tihedat seost, kuid unustasin seda mainida. See cylonite ülelendamise stseen oli ikka väga selle moodi, kui shadow'de laevad lendasid üle Centauri Prime'i ja Londo neid kohkunult jälgis. Cool


Mõtlesingi kuskohast see tuttav oli Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group